Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.8 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 13:41   #1231
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość

Juz 31 tydzien, wooow! Nie moge sie chlopaczkow doczekac
pogrubione - troche rozumiem bo niedawno mialam tak ale tylko jeden lokator dokuczał
hehe ja też ciuszki już przygotowane, teraz za torbę do szpitala muszę się zabrać
porównując do pierwszej ciąży... tego nie da się porównać trampolina z pęcherza, ale mało miejsca mają to szaleją.
Fajnie że u was już coraz lepsze zgranie, Kuba jak tam, dzielnie pomaga?

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
przeważnie zdarza się po południu i drugi jak kładę się spać.. czasami zdarzy się trzeci.. mam nadzieję, że to normalne bo też mały tak bardzo nisko więc może dlatego tak to odczuwam
a tygodnie lecą lecąąą... choć teraz jakoś dłuży mi sie końcówka roku..

imię... jak tż przychodzi z pracy to mówi "cześć Rafałku, Tycjanku, Filipku"
mnie zawsze się podobało Tomasz ale już zajęte
u Was dalej Rafał i ? bo zapomniałam drugiego..

jak byłam młodsza to chciałam mieć zawsze 3 synów i córkę



robię pierwszego w życiu murzynka.. jestem ciekawa czy mi wyjdzie
nie wiedziałam, że to takie proste ciacho.. zawsze mi sie kojarzyło, że trzeba łuskać orzechy i mieć skórkę pomarańczową

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



ej nie wiem czemu ale myślałam, że o wiek chodzi sorry
Demeter mnie oświeciła
do 31 jeszcze kilka lat brakuje (ale nigdy nie myślałam że mając 26 będę miała 3ke dzieci )

Imię Rafał dalej na pierwszym miejscu, nad drugim myślimy Damian, Dominik, może Patryk. Ciężki wybór, a zamiast z listy wykreślić to dopisuje.

Czemu nie Tomasz? Fajne chłopaki Tomki są
muraynek u nas czesto gości, lubie w keksowce go upiec i polać lukrem
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:59   #1232
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

oldzinx Ty kobieto się ciesz że przy 2 ciąży wyszły Ci bliźniaki bo mojej mamie już tu wiele razy opisywanej w 3 ciąży wyszły bliźniaki i tak z marzenia o 3 dzieci stało się życie z 4 dzieciaków
Powiem Wam że własnie ogądałam zdjęcia stare na święta i moja mam to jeszcze 10 lat temu to niezła laska byłą Po tylu nerwach stresach życia codziennego, życia z 4 dzieciaków i borykaniem się z kwestią finansową po zamknięciu firmy to aż szok.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:14   #1233
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
powiem Ci, że masz zgrabną piłeczkę... ja w przeddzień cięcia z Zochą się zmierzyłam, nie mogłam uwierzyć jak położna mówiła, że gin chyba ślepy i we wszystkich usg drugiego nie widział - z moim wielowodziem miałam 145cm, a Zocha w tym basenie olimpijskim tak się wierciła i napieprzała, że rzygałam już chyba głównie po tym. Jak siedziałam brzuch leżał mi na udach i sięgał praktycznie do kolan.
Scarlet to mnie przebiłas. Aż sprawdziłam centymetrem jak by 145 wyglądało
ale tak jak piszesz, u ciebie względy zdrowotne to spowodowały. Az zapytam z ciekawości, zostało coś po takim brzuszku? Tzn o skórę mi chodzi i jej nadmiar?

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
oldzinx Ty kobieto się ciesz że przy 2 ciąży wyszły Ci bliźniaki bo mojej mamie już tu wiele razy opisywanej w 3 ciąży wyszły bliźniaki i tak z marzenia o 3 dzieci stało się życie z 4 dzieciaków
Powiem Wam że własnie ogądałam zdjęcia stare na święta i moja mam to jeszcze 10 lat temu to niezła laska byłą Po tylu nerwach stresach życia codziennego, życia z 4 dzieciaków i borykaniem się z kwestią finansową po zamknięciu firmy to aż szok.
Oliwka ty z bliźniaków czy ta starsza jesteś?
Mamę podziwiam, bo chyba z tego co pamiętam to mała różnica wieku była? No i czasy inne. Plus problemy z firmą...podziwiam.

Patrząc z tej strony że to przy drugiej ciąży bliźniaki wyskoczyły, powiem -Dzieki Bogu
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:03   #1234
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Scarlet to mnie przebiłas. Aż sprawdziłam centymetrem jak by 145 wyglądało
ale tak jak piszesz, u ciebie względy zdrowotne to spowodowały. Az zapytam z ciekawości, zostało coś po takim brzuszku? Tzn o skórę mi chodzi i jej nadmiar?



Oliwka ty z bliźniaków czy ta starsza jesteś?
Mamę podziwiam, bo chyba z tego co pamiętam to mała różnica wieku była? No i czasy inne. Plus problemy z firmą...podziwiam.

Patrząc z tej strony że to przy drugiej ciąży bliźniaki wyskoczyły, powiem -Dzieki Bogu
To nie ma co sprawdzać - jak moment przed eksplozją no 3x się gin wahał czy płynu nie upuszczać, bo ostatni miesiąc to ja się podduszałam trochę tak miałam przeponę i płuca podparte.
Nie mam rozstępów ani nic - skóra zniosła to bdb - ale ja przed ciążą ważyłam 104kg,a tydzień po porodzie 77kg...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:28   #1235
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

oldzinx napiszę tak ja nasjstarsza z nienawiścią patrząca na 4 lata młodsze rodzeństwo -bliźniaki. Sama tego nie pamiętam ale podobno tak było - zazdrość wielka choć mam o rok młodszego brata - pamiętam jedną sytuację jak mi mama kazała iśc z maluchami na spacer jeszcze w głębokim wózku to nie chciałam albo biegłam do końca wsi i z powrotem i ich odstawiałam, wolałam iśc na przeciwko gdzie była roczna dziewczynka i nią się zajmować. zawsze ktoś był przedemną ważniejszy bo ja byłam najstarsza a bliźniaki strasznie absorbujące były.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:38   #1236
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
oldzinx napiszę tak ja nasjstarsza z nienawiścią patrząca na 4 lata młodsze rodzeństwo -bliźniaki. Sama tego nie pamiętam ale podobno tak było - zazdrość wielka choć mam o rok młodszego brata - pamiętam jedną sytuację jak mi mama kazała iśc z maluchami na spacer jeszcze w głębokim wózku to nie chciałam albo biegłam do końca wsi i z powrotem i ich odstawiałam, wolałam iśc na przeciwko gdzie była roczna dziewczynka i nią się zajmować. zawsze ktoś był przedemną ważniejszy bo ja byłam najstarsza a bliźniaki strasznie absorbujące były.
ja mam 5 lat młodszego Brata i był dla mnie wielkim rozczarowaniem - myślę, że dla dziecka pojęcie czasu jest długo abstrakcyjne i liczyłam, że będzie się ze mną bawił i oglądał dobranocki, a nie na takie pomarszczone i kwiczące coś

na szczęście Mama nie prosiła mnie praktycznie o robienie przy nim czegokolwiek, kilka lat później miałam koleżankę, która wszędzie musiała zabierać ze sobą młodszego brata - upiorne to było - jak rodzeństwo samo chce brać udział w opiece nad młodszymi to OK, ale w żadnym razie rodzice nie powinni od niego tego wymagać
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 20:09   #1237
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Ja tez jestem starsza siostrą, i tak nie cierpialam swojego nrata, ze jsk mi go mama kazala moment przypilnowac siedzacego w spacerowce to nakpierw mu wepchalam bule w paszcze zeby sie nie darl a potem zrzucilam go ze schodow a cztery lata roznicy miefzy nami
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 20:55   #1238
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Helloł ,

ja tez jestem starsza siostrą .O 2 lata . i nigdy zazdrosna nie byłam .- rodzice to potwierdzają . nawet nagranie jest (archaiczna kaseta)jak mówie całymi dniami po swojemu " mój ciośany Śtaś ..." i tak cały czas .tuliłam ,kochałam i opiekowałam się .
a w wieku nastu lat tak się laliśmy ,ze cudem przeżyliśmy chyba ....
a potem minęło i trzymaliśmy sztame .

Przysiegam .moje dzieciaki nie miały nigdy nawet chwilówki zazdrości o siebie . pisze to z pełna odpowiedzialnością .reczę głową , nogami i czym tam jeszcze chcecie . dbaja o siebie ,opiekuja się sobą nawet bez mojego zwracania na to uwagi . to jest nawet tak ,ze jak się bawia w pokoju sami to J czy N potrafią z własnej inicjatywy włozyc palce w pieluchę aby sprawdzić czy na pewno kupy nie zrobił( a to naprawdę akt odwagi bo przecież ryzyko kupy na palcach jest ,a nie wystarczy powachcac bo R czasem puszcz mylące pierdziuchy ) ...jak zrobił to mi go przynoszą . jak znowu cos wywija na stole ,na szafie czy siedzi w zlewie w łazience to sami pilnują aby go znieśc na podłogę .
czytają mu sadzając go sobie na kolanach , wycierają nosek jak ma katar... widać każdego dnia jak bardzo się kochają.

A dziś kupiłam składany domek z grubej tektury . i to był bardzo zły pomysł . J już obmyślał plany jak go pokoloruje ,jakie i gdzie odcienie , cieszył się ,nie dotykał za mocno aby nie zepsuc (on tak ma ... kazdą ulubioną książkę głaszcze , sprawdza co dzień czy nie zagniótł stron,czy okładka nie zarysowana .).N przyniosła kredki ,w tym czasie J poszedł po flamastry ....
a R został z domkiem sam .
starszaki przyszły ......
i ..... był sobie domek całe 25 min.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_6129.jpg (185,9 KB, 20 załadowań)
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:19   #1239
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

co do brzuszków ciążowych to ...ja za każdym razem miałam szybko . dziwne to bo ja z tych szczupłych a kg ciążowe łapałam z zaskakującą łatwoscia i szybkoscią (czy az tak dziwne to w sumie nie wiem .pomijam milczeniem hektolitry lodów i tony czekolady ).na szczęście równie szybko je gubiłam .
w każdym razie za każdym razem miałam brzuchol ,ze ho,hooo albo jeszcze dalej .no ale nie przebiłam Scarlett - to naprawdę rozmiar brzucha . musiało być Ci wyjątkowo ciężko .....

a ,Oldzinx - Twój brzuszek musi być jednak bez porównania .masz tam 2 brzdące . to zobowiazuje jednak do większego lokum

I jestem na Nie aby porównywać sobie w taki sposób brzuszki . wpedzacie się w jakies negatywne myśli .więc Dziewczyny z brzuszkami -małymi -dużymi cieszcie się nimi póki są ... ja Wam troszkę zazdroszczę ..to sama magia jak sobie przypomnę te kopniaczki w srodku ,te falowanie .... az mi się ciepło na sercu robi . Cud .


i pochwale się .dziś na basenie było dużo odrabiających zajecia z innych grup a wiec nieznajomych . a R w swojej grupie jest najmłodszy . i tak mi syn wyrósł przez ostatni moment ,ze przerósł tych 2,5 latków (albo to były wyjątkowo drobne dzieci ? ).
a Taki okruszek był (jest .jest )

Oliwka - tak prezent wymyśliłaś stylowy oj bardzo .
choć ja przyznam ze osobiście to jestem za prezentami tzw."nie praktycznymi" . nie chciałabym dostać czegos dla wszystkich .... taka ze mnie egoistka . ma być tylko dla mnie .czyli biżu , albo ciuch ,buty ,kosmetyki ,książki .
ostatnio zepsuła nam się suszara do włosów . tztowi raz dwa wybiłam z głowy pomysł na prezent -nową suszarke "dla mnie ". a suszą przecież wszyscy (oprócz tzta .ale to i tak nadal 4 osoby + pies czasami tez ).
może takie podejście tez z tego względu ,ze majac tyle dzieci i od tylu lat to mało co człowiek myśli o sobie .
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:49   #1240
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Hej hej
Witam sie przedsylwestrowo
Swieta jak zwykle mineły raz ciach i kolejny raz stwierdzam, ze nie ma sensu pompowac balona if you know what I mean na szczescie w tym roku nie spinałam sie z niczym i dobrze na tym wyszłam, przynajmniej bezstresowo było i tez za kazdym razem jedząc sałatkę jarzynową myślałam o Kwiatuszku

Oliwka, ja nie odważyłabym się na wybór podkładu w ciemno. A swoją drogą naprawde taki dobry jesten DW? Bo ja długo uzywałam lancome, teraz przerzuciłam się na clinique i jestem bardzo zadowolona. Mamę Twoją podziwiam! I bierz te naczynia na prezent, a co się będziesz Ja sobie wymysliłam ze chce mikser Kitchen aid

Nestelle, poszalałas z zakupami nieźle Roszek zdemolował domek

Oldzinx, 31 tydzien? toz to juz zaraz rodzic bedziesz. I jaka Ty młodziutka jestes, ja bym chciała z drugim do 40 się uwinąć

Zazdroszczę Wam tych brzuszków, w przysżłym roku muszę poważnie wziąć się do roboty

Jeszcze mam pytanie z serii głupich. Jak dajecie maluchom mandarynki? Obieracie z tej błonki. Ja daje sam miąższ jak uda mi się zdjąć błonkę, bo mam stracha ze sie mi zadławi

A gdzie BYou? I Malpka dawno sie nie meldowała...
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:52   #1241
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Oldzinx- u nas ostatnio Patryk tez byl na tapecie
Ale kurcze zadne mnie nie przekonuje.. moze jak zobacze malego to wpadnie samo ja bym bardzo chciala Szymona ale tz twierdzi ze tutaj nie przejdzie.. w sensie nikt nie wymowi- chyba ze simon..
A Tomasz- zajete przez meza
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 22:01   #1242
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Witam sie pod wieczor ;-)


za ciazowe tygodnie
OLNDZIX ales ty mloda .

Mialam dzis dzien lenia - no prawie uprzatlam w lazience stare kosmetyki ( wyszla reklamowka ) no ale na szczescie zrobilo sie miejsce na nowe hihi.


I bo zapomnialam musze spojrzec do sennika - bo snilo mi sie dzis na drzemce ZE ZGUBILAM MILUSIA i to 2 razy - tego samego dnia a za 1razem robil sobie glowe w parku biegnac w moim kierunku jak juz go w koncu znalazlam :-/.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 22:06   #1243
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Jeszcze mam pytanie z serii głupich. Jak dajecie maluchom mandarynki? Obieracie z tej błonki. Ja daje sam miąższ jak uda mi się zdjąć błonkę, bo mam stracha ze sie mi zadławi
R je od kilku miesięcy normalnie .całe .
z tym ,ze On w ogole od kilku miesięcy je normalnie chyba wszystko .


mówisz ,ze w przyszłym roku bierzesz się do roboty ? czyli od czwartku ?


JolanT - Junior . Tomasz .

Scarett - pytanie . skąd -jak -od kogo się dowiedzieć ile moje starszaki potrzebowały by witaminy D ? tzn jak dawka? w sumie tak się zastanawiam ,ze jak polecana jest suplementacja tejze wit. do osiemnastki to jaka polecana jest standardowo dawka . N ma 5 lat ,J skończył 9 niedawno .rozmawiałm na ten temat z kilkoma farmaceutami ..co osoba to inne zdanie ...
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2014-12-30 o 22:08
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 22:51   #1244
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
mówisz ,ze w przyszłym roku bierzesz się do roboty ? czyli od czwartku ?


J. tez je normalnie wszystko, ale mimo to sie cykam a dam mu jutro, jak tz bedzie, bede sie pewniej czuła

Kasia, ale sen
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 23:32   #1245
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

ALLIW - Krzysiowi daje cala czastke mandarynki, obieram tylko z tych nitek, ile sie da, a potem po jakims czasie, jak widze, ze cos memla w buzi to prosze Go "wypluj" i oddaje mi przezuta blonke

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
Oldzinx- u nas ostatnio Patryk tez byl na tapecie
Ale kurcze zadne mnie nie przekonuje.. moze jak zobacze malego to wpadnie samo ja bym bardzo chciala Szymona ale tz twierdzi ze tutaj nie przejdzie.. w sensie nikt nie wymowi- chyba ze simon..
A Tomasz- zajete przez meza
Simon bardzo ladnie
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 03:34   #1246
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

hej

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Kwiatuszku ja nie mialam tak Z brzuchem raczej za wolno wydawało się rósł. Na pewno to nie bliźniaki ?
Ania miesiąc? Toż to moja Zuza końcZy w tym tygodniu miesiąc
hehe chyba, że jedno uparcie chowa się za drugim ale mam nadzieję, że moje włase dzieci nie zrobiłyby mi tego

Zuzia miesiąc? ale szybko leci

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Przed swietami prawie nie bylo widac, ja w pracy jakos nie rozpowiadalam szczegolnie i hm.. jak tam wrocic?
powiedz, że się objadłaś

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

nie dałabym nikomu tej sałatki dla Ciebie zrobię świeżą. nawet na 4 rano
(historia przegięć mojej teściowej: 7 litrów sałatki dla 3 osób, 1,6 kg koreczków śledziowych, długość pobytu, itp, itd, etc... )
e tam, zjem i starą i będę się cieszyć tak czy siak będzie mi niedobrze więc nie opłaca się robić nowej

ale 7 litrów na 3 osoby? no no nieźle

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Ano juz zaczynamy jedzonko
Za kilka dni Ania bedzie miala 5 miesiecy Czas zachrzania
o masz! już 5 miesięcy! toż to już duża dziewczyna ależ ten czas leci
ząbkowanie możliwe, K. wyszły dolne jedynki właśnie jak miał 5 miesięcy i parę dni poprzedzających pamiętam jako ciągły krzyk, nie płacz czy wrzask, poprostu krzyczał aaaaa- a ja myślałam, że to dla zabawy

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

mi wywaliło już chyba w 3msc..
wagowo- teraz ważę tyle co z Ewą w 35tc
kształtem bardzo podobny do pierwszego.. zrobiłam nawet zdjęcie ale to jak zrzucę z tel
czekamy na zdjęcie
a startowałaś z taką samą wagą?

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
dziewczyny'

miałyście skurcze przepowiadające?
bo ja nie pamiętam czy miałam w pierwszej ciąży.. może pod koniec a teraz mam 2 3 razy dziennie.. ale krótkie i znośne..
ja Ci napiszę, że może i miałam już wcześniej ale skapnęłam się, że to mogą być skurcze dopiero w ostatnim tygodniu, jak gin podłączył mnie do ktg i powiedział dokładnie, w którym momencie mam skurcz a tak to nie zauważałam tego ale ja jestem dziwna pod tym względem. jak leżałam 10 dni przed porodem na teście z oksytocyny to położna mówiła, że mam skurcz prawie 100% a ja nic nie czułam poczułam dopiero porodowe (i to jeszcze na początku nie byłam pewna, ze to to)
w sumie moja wypowiedź chyba średnio Ci pomogła

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
o spaniu nie wspominam nawet.. codziennie jak w zegarku ok 4 jestem obudzona bo mały mi skacze po pęcherzu i nie śpię do 5 nieraz 6.. i wędruję do lodówki bo dziecko w brzuchu głodne
no to wpadaj tutaj, pospamujemy dziewczynom

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

robię pierwszego w życiu murzynka.. jestem ciekawa czy mi wyjdzie
nie wiedziałam, że to takie proste ciacho.. zawsze mi sie kojarzyło, że trzeba łuskać orzechy i mieć skórkę pomarańczową
z jakiego przepisu?
dobry wyszedl?

oldzinx 107cm to chyba niedużo jak na to, że siedzą tam 2 szkraby

Nestelle masz super opiekuńcze dzieciaki
jak Kuba zareagował na zniszczony domek?

alliw w końcu jesteś, już miałam się o Ciebie dopytywać
K. mandarynki jadł normalnie, po kawałeczku. ile się dało to odrywałam te białe cholerstwo, bo sama nie lubię. teraz jem w ukryciu, bo mały ma zakaz a tak lubi

no właśnie-gdzie Byou, Malpka?
Byou miałaś już ten bal? ciągle o Tobie myślałam jak wchodziłam na wizaż i pokazywał się ten link z długimi sukniami wieczorowymi
z tych co pokazali ta najładniejsza https://wizaz.pl/Moda/Galeria-mody/D...Weijl-199-90zl
z Twoją figurą wyglądałabyś oh i ah ale wiem, że chciałaś krótką. kupiłaś coś?

co do rodzeństwa to też jestem starszą siostrą dla moich braci- różnica 5 i 6 lat i nie byłam zazdrosna jak się urodzili a nawet się cieszyłam. mama pozwoliła nam wybrać imiona, to już w ogóle szał później z siostrą opiekowałyśmy się nimi, jak mama poprosiła i nigdy nie było problemu. nie pamiętam, żebym miała "mordercze" mysli w stosunku do nich. później i teraz to co innego


moja siostra znowu w szpitalu i spędzi tam sylwestra i Nowy Rok
w pierwszej ciąży miała problem z nogami- zatorowe czy zakrzepowe zapalenie żył czy jakoś tak, w drugiej spokój a teraz robiła pakiet badań na krzepliwość krwi i niby wyszło ok a 2 dni temu tak jej spuchła noga, że zrobiła się jak balon, cała sina i okropnie bolała. z krwi wyszło podwyższone crp, dali antybiotyk i czeka na dopplera
Do tego jak poprzednio leżała, dostawała zastrzyki i prawdopodobnie naruszyli jej nerw kulszowy, bo od tamtej pory ma rwę i cała jedna noga od pośladka, po stopę non stop boli. jakby było mało doszły jakieś napady szybkiego walenia serca, że aż ciężko złapać oddech
ehh ma się ona z tym wszystkim
__________________
09.03.13

Edytowane przez kwiatuszekkk21
Czas edycji: 2014-12-31 o 03:37
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 07:51   #1247
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Swieta jak zwykle mineły raz ciach i kolejny raz stwierdzam, ze nie ma sensu pompowac balona if you know what I mean na szczescie w tym roku nie spinałam sie z niczym i dobrze na tym wyszłam, przynajmniej bezstresowo było
muszę sobie to zdanie wpisać do kalendarza na przyszły rok

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
teraz przerzuciłam się na clinique i jestem bardzo zadowolona.
który?
Ty masz buźkę nastolatki, więc wszystko Ci pasi

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Jak dajecie maluchom mandarynki? Obieracie z tej błonki. Ja daje sam miąższ jak uda mi się zdjąć błonkę, bo mam stracha ze sie mi zadławi
T. je mandarynki dopiero od listopada rok temu nie dawałam, potem były sezonowe owoce. cząstki je, nie obieram z błonek. choć jak coś białego znajdzie ze skórki, to zdrapuje z obrzydzeniem
jedynie winogrona obieram, bo kiedyś dorwał się do kiści i były duże koopne problemy....

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
tak czy siak będzie mi niedobrze więc nie opłaca się robić nowej



Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
jakby było mało doszły jakieś napady szybkiego walenia serca, że aż ciężko złapać oddech
ehh ma się ona z tym wszystkim
bidna. który to tc?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 13:04   #1248
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

hej!

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość

a startowałaś z taką samą wagą?


ja Ci napiszę, że może i miałam już wcześniej ale skapnęłam się, że to mogą być skurcze dopiero w ostatnim tygodniu, jak gin podłączył mnie do ktg i powiedział dokładnie, w którym momencie mam skurcz a tak to nie zauważałam tego ale ja jestem dziwna pod tym względem. jak leżałam 10 dni przed porodem na teście z oksytocyny to położna mówiła, że mam skurcz prawie 100% a ja nic nie czułam poczułam dopiero porodowe (i to jeszcze na początku nie byłam pewna, ze to to)
w sumie moja wypowiedź chyba średnio Ci pomogła


no to wpadaj tutaj, pospamujemy dziewczynom

z jakiego przepisu?
dobry wyszedl?

moja siostra znowu w szpitalu i spędzi tam sylwestra i Nowy Rok
w pierwszej ciąży miała problem z nogami- zatorowe czy zakrzepowe zapalenie żył czy jakoś tak, w drugiej spokój a teraz robiła pakiet badań na krzepliwość krwi i niby wyszło ok a 2 dni temu tak jej spuchła noga, że zrobiła się jak balon, cała sina i okropnie bolała. z krwi wyszło podwyższone crp, dali antybiotyk i czeka na dopplera
Do tego jak poprzednio leżała, dostawała zastrzyki i prawdopodobnie naruszyli jej nerw kulszowy, bo od tamtej pory ma rwę i cała jedna noga od pośladka, po stopę non stop boli. jakby było mało doszły jakieś napady szybkiego walenia serca, że aż ciężko złapać oddech
ehh ma się ona z tym wszystkim
1. co to to nie

2. szczęściara
ja jak byłam na "dopalaczach" to mówiłam tż, że mogę tak rodzic codziennie ale przy ostatniej prostej zmieniłam zdanie

3. często bywam ale jak mam pisać z telefonu, któremu bateria wiecznie pada to wolę liczyć barany
kurcze Ty to codziennie jesteś kobieto

4. http://www.wielkiezarcie.com/recipe56365.html
robiłam z tego..
ale mnie korci ostatnio sernik kokosowy z mojewypieki

przy okazji dziewczyny' zapraszam w imieniu znajomej koleżanki na stronę
http://wypiekirumience.pl/ lub też do polubienia na fb
(widziałam eluśka że już jesteś fajnie! )

5. jejciu
oby nowy rok przyniósł już tylko dobre wieści
i jeszcze rwa kulszowa ;/


z rodzeństwa mam brata 9 lat starszego i siostrę starszą o 2.. mój brat średnio się nami interesował.. mówił mamie, że "bab w wózku nie będzie woził" może mu było siara już w tym wieku..
u siostry mnie wkurzało zawsze to że musiałam nosić po niej ciuchy.. ale już jako nastolatka lubiłam to bo miała pełno fajnych ubrań (których później już nie chciała pożyczać albo pożyczała na zasadzie- jak coś zrobisz to dostaniesz) z siostrą mogłam kraść konie.. dziś już każda ma swoje życie i czasami się nie rozumiemy..
mam nadzieję, że Ewa będzie z bratem miała fajny kontakt
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 13:30   #1249
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
hehe ja też ciuszki już przygotowane, teraz za torbę do szpitala muszę się zabrać
porównując do pierwszej ciąży... tego nie da się porównać trampolina z pęcherza, ale mało miejsca mają to szaleją.
Fajnie że u was już coraz lepsze zgranie, Kuba jak tam, dzielnie pomaga?
U nas jest ok ale troche problem nadal z organizacją czasu niestety...

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
A dziś kupiłam składany domek z grubej tektury . i to był bardzo zły pomysł . J już obmyślał plany jak go pokoloruje ,jakie i gdzie odcienie , cieszył się ,nie dotykał za mocno aby nie zepsuc (on tak ma ... kazdą ulubioną książkę głaszcze , sprawdza co dzień czy nie zagniótł stron,czy okładka nie zarysowana .).N przyniosła kredki ,w tym czasie J poszedł po flamastry ....
a R został z domkiem sam .
starszaki przyszły ......
i ..... był sobie domek całe 25 min.


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Hej hej
Witam sie przedsylwestrowo
Swieta jak zwykle mineły raz ciach i kolejny raz stwierdzam, ze nie ma sensu pompowac balona if you know what I mean

Zazdroszczę Wam tych brzuszków, w przysżłym roku muszę poważnie wziąć się do roboty

Jeszcze mam pytanie z serii głupich. Jak dajecie maluchom mandarynki? Obieracie z tej błonki. Ja daje sam miąższ jak uda mi się zdjąć błonkę, bo mam stracha ze sie mi zadławi

No to bierz sie do roboty już niedługo
Daje całe mandarynki, nie zdejmuje błonki jakoś mi to do głowy nie przyszło

------
Kochane, oby ten Nowy Rok był cuuuudny, pełen radości i miłości i żeby dzieciaczki rosły zdrowo i szczesliwie
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 17:13   #1250
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Dzięki za odpowiedzi w sprawie mandarynek. Dziś dalam cale czastki i zjadł bez problemu

Kwiatuszku, ja mam jeszcze twojego smsa z 1 marca 2013, pisalas wtedy ze 3 h pod oksy cie trzymali i nic, a ja kilka godzin później, po podłączeniu do oksy w 2,5 h urodziłam J.
Kciuki za siostrę!

Pani, mam pore refinin solutions, lekki, srednio kryjacy, nie robi mi maski. Z ta buzka nastolatki przesadzilas

Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok. Niech będzie wspaniały pod każdym względem
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 17:21   #1251
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Oliwka - tak prezent wymyśliłaś stylowy oj bardzo .
choć ja przyznam ze osobiście to jestem za prezentami tzw."nie praktycznymi" . nie chciałabym dostać czegos dla wszystkich .... taka ze mnie egoistka . ma być tylko dla mnie .czyli biżu , albo ciuch ,buty ,kosmetyki ,książki .
ostatnio zepsuła nam się suszara do włosów . tztowi raz dwa wybiłam z głowy pomysł na prezent -nową suszarke "dla mnie ". a suszą przecież wszyscy (oprócz tzta .ale to i tak nadal 4 osoby + pies czasami tez ).
może takie podejście tez z tego względu ,ze majac tyle dzieci i od tylu lat to mało co człowiek myśli o sobie .
kumpela do mnie wpadła - ta co przechowywała prezent TŻta i nie mogła uwierzyć, że marudził.... zawiesił dzisiaj na ścianie.... spytała jak mu się podoba.... i zaczął marudzić, że zdjęcia nieostre :brzyda l:

mam takie podejście jak Ty - TŻ odwrotne niestety - no ale usiłujemy iść na niełatwy kompromis....

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Hej hej
Witam sie przedsylwestrowo
Swieta jak zwykle mineły raz ciach i kolejny raz stwierdzam, ze nie ma sensu pompowac balona if you know what I mean na szczescie w tym roku nie spinałam sie z niczym i dobrze na tym wyszłam, przynajmniej bezstresowo było i tez za kazdym razem jedząc sałatkę jarzynową myślałam o Kwiatuszku

Oliwka, ja nie odważyłabym się na wybór podkładu w ciemno. A swoją drogą naprawde taki dobry jesten DW? Bo ja długo uzywałam lancome, teraz przerzuciłam się na clinique i jestem bardzo zadowolona. Mamę Twoją podziwiam! I bierz te naczynia na prezent, a co się będziesz Ja sobie wymysliłam ze chce mikser Kitchen aid

Nestelle, poszalałas z zakupami nieźle Roszek zdemolował domek

Oldzinx, 31 tydzien? toz to juz zaraz rodzic bedziesz. I jaka Ty młodziutka jestes, ja bym chciała z drugim do 40 się uwinąć

Zazdroszczę Wam tych brzuszków, w przysżłym roku muszę poważnie wziąć się do roboty

Jeszcze mam pytanie z serii głupich. Jak dajecie maluchom mandarynki? Obieracie z tej błonki. Ja daje sam miąższ jak uda mi się zdjąć błonkę, bo mam stracha ze sie mi zadławi

A gdzie BYou? I Malpka dawno sie nie meldowała...
cząstki, obowiązkowo "talerzyk! talerzyk!" - do łapy dama nie weźmie.... co nie przeszkadza metodą jaskiniową wcinać serka wiejskiego

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
R je od kilku miesięcy normalnie .całe .
z tym ,ze On w ogole od kilku miesięcy je normalnie chyba wszystko .


mówisz ,ze w przyszłym roku bierzesz się do roboty ? czyli od czwartku ?


JolanT - Junior . Tomasz .

Scarett - pytanie . skąd -jak -od kogo się dowiedzieć ile moje starszaki potrzebowały by witaminy D ? tzn jak dawka? w sumie tak się zastanawiam ,ze jak polecana jest suplementacja tejze wit. do osiemnastki to jaka polecana jest standardowo dawka . N ma 5 lat ,J skończył 9 niedawno .rozmawiałm na ten temat z kilkoma farmaceutami ..co osoba to inne zdanie ...
600–1000 IU/dobę (15,0–25,0 µg/dobę) zależne od masy ciała w okresie od września do kwietnia lub przez cały rok, jeśli synteza skórna jest niewystarczająca (w praktyce w naszym klimacie lub przy smarowaniu filtrami zawsze jest i nie powinno się jej brać pod uwagę) - ale to dawki pod warunkiem, że dziecko nie ma niedoboru - większość jeśli nie dostawała ma - więc lepiej sprawdzić, bo dawka lecznicza to nawet 4000IU/dobę.

Ja Zośce kontrolowałam poziom i kilka m-cy temu na 600 IU miała niedobór, teraz 800 IU daję, muszę sprawdzić znów.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 17:33   #1252
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Kochane i ja Wam æyczé zdrowia przede wszystkim, bo u mnie mijácy w zdrowie nie dopisywal....Wszystkiego naj!!
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 18:19   #1253
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Jakub na koniec roku postanowil zrezygnowac z drzemki. Dzisiejszy dzien - masakra.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 18:23   #1254
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Szczęśliwego nowego roku dziewczyny!
Dolacze jak nadrobie jestem już w okolicy pierwszych dni grudnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 19:01   #1255
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Laseczki życzę Wam Scześliwego Nowego Roku ,aby po całości był cudowny , pełen miłości i czego tam jeszcze chcecie .

Scarlett - dzięki za odp .
( u nas tez sa kompromisy . wymuszanie ,bo tzt z domu nauczony nie dawac prezentów ,nie zbiegac o kobiete, nie starac się za bardzo . ja mu pokazuje ,ze to za mało )

Monika -

Lunka - z niecierpliwoscia czekam na Ciebie . ( daj spokój z nadrabianiem )


Ja zmykam - położymy R i ide się pindrzyć już w N jesteśmy w cekinowych kieckach ( i trampkach ),obsypiemy się brokatem
będziemy w nim pływac
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 19:27   #1256
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Laseczki życzę Wam Scześliwego Nowego Roku ,aby po całości był cudowny , pełen miłości i czego tam jeszcze chcecie .

Scarlett - dzięki za odp .
( u nas tez sa kompromisy . wymuszanie ,bo tzt z domu nauczony nie dawac prezentów ,nie zbiegac o kobiete, nie starac się za bardzo . ja mu pokazuje ,ze to za mało )

Monika -

Lunka - z niecierpliwoscia czekam na Ciebie . ( daj spokój z nadrabianiem )


Ja zmykam - położymy R i ide się pindrzyć już w N jesteśmy w cekinowych kieckach ( i trampkach ),obsypiemy się brokatem
będziemy w nim pływac
jak mam dostać wymuszany to prezentu mi się odechciewa....

pokazujta się w tych cekinach i brokatach!

ja siedzę w polarze i charcholę, Zocha się pietra wystrzałów, TŻ szykuje się spać, także impra na całego...

wszystkiego naj z okazji święta zmiany kalendarza, ja sobie nic nie życzę poza zdrowiem, jeszcze ewentualnie ten cholerny egzamin mogę zdać
KAŻDEJ TEGO CO SOBIE ZWŁASZCZA W SEKRECIE ŻYCZY!
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 19:50   #1257
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Szczesliwego Nowego Roku!

My spedzamy selwestra jak co roku w domu - ale tez jak co roku sobie dogadzamy trzydaniowym menu
za chwile wchodzi deser, ogladamy stara komedie Zabity na smierc, i za niedlugo do lozka
a swieta cala nasza trojka przechorowalismy
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 20:29   #1258
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Dziewczyny dzięki za wszystkie odpowiedzi, nie zacytuję każdej wybaczcie, ale mamy sylwestra pod znakiem rota (chyba..albo jakaś bakteria?). Od wczoraj biegunka, o ostrym przebiegu, dzisiaj lekarz. Mamy skierowanie do szpitala jeżeli stan się nie poprawi. O 19 była pielęgniarka, dała zastrzyk. Przy okazji obejrzała jeszcze. Jeżeli w nocy nadal biegunka to nie czekać do rana tylko na szpital. Wypił elektrolity na szczęście przed spaniem. Teraz śpi a ja obserwuje.
Pytanie gdzie skąd i jak? W żłobku ostatnio 2 tyg temu był.

Jak by nie było- dużo, bardzo dużo zdrowia na ten nowy rok wszystkim
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 21:12   #1259
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Hej(pamietacie? ) mam mega zaległości jestem na 30 stronie na Święta nie zdołałam do was zajrzeć bo remont i cała sytuacja domowa odcięły mnie od kompa

A więc może ktoś zechce opowiedzieć co ciekawego mnie ominęło
a ja w wolnym czasie postaram się nieco przelecieć okiem co pisałyście.


Życzę wam kochane i waszym rodzinom aby Nowy Rok był pełen samych miłych i radosnych przeżyć aby nie zabrakło miłości i pojednania a przede wszystkim oby zdrowie dopisywało!!!
Naszym brzuchatkom szczęśliwego rozwiązania i pociechy z maluszków!!!

Szczęśliwego Nowego Roku!!!!
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 21:15   #1260
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Helol w sylwestrowy wieczor, witam sprzed tvnu my co prawda nie w brokacie ale z wymalowanymi paxnokciami wsyskie tsy...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowka dzieciakom szczescia i milosci rodzicom

Oldzinx a moze to zatrucie?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 18:52:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.