Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-17, 10:14   #1111
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobry wreszcie weekend



ja już przestalam zwracać uwagę bo zwariować szło unikam czarnych ciuchów, mam szarego kota do tego szarą kanapę, szare dywany i sierści nie widzę



Maine Coon mi się marzy namawiam tż na drugiego kota ale boi się nawrotu alergii wiec pewnie się skonczy na drugim syberyjczyku


za zakupy
ale będzie fajnie na bezrobociu i bezdomności



za lumeę
mój kot nienawidzi czesania ani rękawicy drapie, drze się, wydaje groźne pomruki trzeba go czesać we dwie osoby - jedna trzyma kota, druga czesze już łatwiej mu tabletkę zaaplikować niż go wyczesać








Moje psie dziecię też gubi sierść okrutnie, praktycznie cały rok i ignoruję to
Wczoraj np. odkurzałam, bo na schodach sierść aż się pozbijała w kołtuny, a dziś dom wygląda tak jakby odkurzacza nie widział z tydzień
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:19   #1112
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
:d:d
ale mega wygląda od razu widać że psotnik

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moje psie dziecię też gubi sierść okrutnie, praktycznie cały rok i ignoruję to
Wczoraj np. odkurzałam, bo na schodach sierść aż się pozbijała w kołtuny, a dziś dom wygląda tak jakby odkurzacza nie widział z tydzień
u mnie to samo no co poradzić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:39   #1113
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Hej!!!
Miłej soboty wszystkim
W tym tygodniu w ogóle nie udało mi się do Was zajrzeć Gdzieś mi tylko mignęło, że kupujecie coś Philipsa. Co za cuda tam mają? Może też bym się skusiła
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:42   #1114
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Witajcie weekendowo
Cały tydzień w pracy na mnie kichali, chyba w końcu załapałam bakcyla

Mogę też prosić o kod do philipsa?
Jak to jest, za jeden można kupić jedną rzecz?
Chciałam końcówki do szczoteczki i może coś jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:50   #1115
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mogę też prosić o kod do philipsa?
Jak to jest, za jeden można kupić jedną rzecz?
Chciałam końcówki do szczoteczki i może coś jeszcze.
Ja też poproszę o kod Od dawna się przymierzam do szczoteczki sonicznej i byłaby okazja. Duża ta zniżka?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:59   #1116
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
No i spoko każdy lubi co innego
pielęgnacja/ kolorówka/ perfumy/ ciuchy/ buty ... każdy jest wyjątkowy, każdy ma jakiegoś fioła, dzięki czemu jest ciekawie i mamy o czym rozmawiać
Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:00   #1117
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

I jeszcze mam pytanie, którą parownicę/generator pary polecacie do prasowania?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 11:21   #1118
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Miłej soboty wszystkim
W tym tygodniu w ogóle nie udało mi się do Was zajrzeć Gdzieś mi tylko mignęło, że kupujecie coś Philipsa. Co za cuda tam mają? Może też bym się skusiła
hej hej Gdzie byłaś jak Cię nie było jak zdrówko?
napisałam Ci pv

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witajcie weekendowo
Cały tydzień w pracy na mnie kichali, chyba w końcu załapałam bakcyla

Mogę też prosić o kod do philipsa?
Jak to jest, za jeden można kupić jedną rzecz?
Chciałam końcówki do szczoteczki i może coś jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

uuu zdrówka ja mogę Ci wysłać kod ale dopiero w poniedziałek jak nie dostaniesz wcześniej od nikogo to pisz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:32   #1119
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej hej Gdzie byłaś jak Cię nie było jak zdrówko?
napisałam Ci pv
Dziękuję już odpisałam

W pracy Ostatnio mam sporo rzeczy i jakaś zmęczona jestem, więc po powrocie do domu nie robię nic z wyjątkiem oglądania olimpiady, a raczej skrótów z niej
Chwilowo lepiej się czuję, ale już umówiłam się na operację zatok
A Ty już wróciłaś do pracy? Wszystko w porządku?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:32   #1120
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Kupilam Vogue. Prawie cala Gazeta to reklamy a do poczytania prawie nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:41   #1121
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję już odpisałam

W pracy Ostatnio mam sporo rzeczy i jakaś zmęczona jestem, więc po powrocie do domu nie robię nic z wyjątkiem oglądania olimpiady, a raczej skrótów z niej
Chwilowo lepiej się czuję, ale już umówiłam się na operację zatok
A Ty już wróciłaś do pracy? Wszystko w porządku?
dobrze że lepiej ale współczuję konieczności operacji żeby poszło szybko i bezboleśnie odpoczywaj
ja juz niestety w pracy cały tydzień byłam ale jest ok chociaż wiadomo wolałabym nadal posiedzieć w domu

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam Vogue. Prawie cala Gazeta to reklamy a do poczytania prawie nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to samo uważam więcej nie kupię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 11:58   #1122
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobrze że lepiej ale współczuję konieczności operacji żeby poszło szybko i bezboleśnie odpoczywaj
ja juz niestety w pracy cały tydzień byłam ale jest ok chociaż wiadomo wolałabym nadal posiedzieć w domu
Dziękuję Na razie trochę się boję, ale na panikę przyjedzie czas bliżej terminu
To mnie pociesza przy tej operacji, bo później dają 2 lub 3 tygodnie zwolnienia
Fajnie, że już dobrze Wiadomo, że wolne jest zawsze mile widziane, ale jednak zdrowie ważniejsze.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:00   #1123
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
uwielbiam Was - dla mnie przyjemnoscią jest jak wstaje i się zastanawiam, którym podkład/cienie/perfumy dzisiaj

ostatnio nocowała u mnie koleżanka i oczywiście teskt "niemożliwe żebyś tego wszystkiego używała"
także jak Was czytam to od razu mi się humor poprawia.... i oczywiście cały czas mam w głowie przez Was, ze powinnam takie Kazarki kupić
ale wczoraj kurier przyniósł mi kolejną "workowatą" sukienkę, więc chyba nie pasują

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
...



Mam tak samo
z perfumami jest jak z jedzeniem, albo ciuchami - można mieć ulubioną potrawę czy ciuch, ale codziennie jeść to samo, albo ubierać się w to samo... zwariować by można

Choć szanuję, to nigdy nie zrozumiem, jak słyszę coś w stylu: "Mam aż dwa zapachy, po co mi więcej?"

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja mam 3 nie wiem, jakoś perfumy to totalnie nie moja bajka, rzadko są przeze mnie używane, bo często boli mnie głowa od zapachów
Ja ostanio wracam do świeżaków A recenzje dodatkowo pogłębiają mój perfumoholizm

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobry wreszcie weekend
...




za zakupy
ale będzie fajnie na bezrobociu i bezdomności

...

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
...

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------


👏👏👏👏

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Witajcie weekendowo
Co ostatnio fajnego kupowałyście? Ja mam fazę na buty, w tym miesiącu już 4 pary :p ale są piękne <333
Myślę nad nowym podkładem, może Armani Cushion? Testowałyście? Polecacie coś nowego, lekkie-średnie krycie, naturalny efekt, bez matu?
Myślę o CC Chanela też, ale Cushion wydaje mi się bardziej ekspresowy :P
CC Chanela to tak jak Amyz pisze - wcale nie taki CC, ładnie kryje, tylko jest bardziej nawilżający niż inne podkłady. Lubiłam bardzo, ostatnio wolę jednak DW Light, ale Armaniusze mnie też kuszą.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



doczekałam się wreszcie bona urodzinowego z S
kupiłam serum filorgi i dopłaciłam tylko 60 zł mogliby co miesiac takiego bona przysylać
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:01   #1124
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Też za CR nie przepadam, swoją zbyłam. Oby te były lepsze niestety mimo nietrwałości i tak mi się podobają To taki trochę żart był Chyba każdy zapach w końcu się znudzi stosowany codziennie. Podziwiam, że chce Ci się robić próbki z każdego zapachu Tylko gdzie my w podróżny cały majdan spakujemy

Miłego dnia wszystkim

Co do kotów, mój mało sierści gubi i alergia mi nie dokucza. Tylko to łobuziak straszny.
Szybki test na alergię to wsadzić nos w futro kota i chwilę tak potarmosić, jak nie zaczyna swedziec nie kichamy, katar nie leci to powinno być ok.
W sumie już dawno zaczełam robić sobie z nich próbki, więc teraz przy każdym nowym dorabiam
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:24   #1125
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam Vogue. Prawie cala Gazeta to reklamy a do poczytania prawie nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak większość miesięczników kobiecych. Niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:27   #1126
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

P4w kupuj są cudne i wygodne!!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:31   #1127
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam Vogue. Prawie cala Gazeta to reklamy a do poczytania prawie nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mega slabo... do tego jeszcze zdjecia, ktorych kompletnie nie rozumiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:38   #1128
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kociary czy któraś z Was posiada kotka brytyjskiego, a jest alergiczką albo ma dziecko, kogoś z rodziny alergika? Chce kota ale mam alergie i szukam kotka, a nie chce sfinksów .
Nie brałabym (ani nie kupowałabym) kota przed odczuleniem i sprawdzeniem, czy alergia nie wyjdzie. Moja kuzynka tak zrobiła i alergia wyszła dopiero po roku

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Przed walentynkami, jakiś tydzień temu większość asortymentu eglamour i el nino była przeceniona, darmowa dostawa i dodatkowo działały kody na 3% i 4%. Cenowo jeszcze lepsze okazje się trafiały, np. AA Bergamote Calabria wychodziła 5zł taniej niż teraz - niewiele, ale zawsze coś i balsamy eos do ust dawali od 199zł



Mnie się podoba lveb e'clat edp, bo jest niepodobna do poprzedników i ma śliczny flakonik czekam z jej kupnem, aby poznać wersję edt i wtedy pomyślę, którą wezmę a znalazłam 50ml edp za 229zł i kusi



Mam tak samo
z perfumami jest jak z jedzeniem, albo ciuchami - można mieć ulubioną potrawę czy ciuch, ale codziennie jeść to samo, albo ubierać się w to samo... zwariować by można

Choć szanuję, to nigdy nie zrozumiem, jak słyszę coś w stylu: "Mam aż dwa zapachy, po co mi więcej?"
Ja z prawie 200 flaszek zeszłam do chyba 8 teraz. I spokojnie 4 flaszek mogłabym się pozbyć. (A propos: może któraś chce spróbować La Danza Delle Libullele lub BV Eau Sensuelle - leżą u mnie nieużywane?). Mam tak, że chyba już nic mnie nie zaskoczy z zapachów i mocne są dla mnie zbyt męczące. Ideałami aktualnie są Daisy edp lub Chanel Chance eau Tendre - pachnę nimi a nie porażam środowiska.
Ale Twoje "mam aż 2... i po co mi więcej" u mnie dotyka kategorii sukienek mam chyba z 60 i ciągle przybywa raz jak przyszłam do pracy w spodniach to pół biura było zdziwione

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wiesz ja mam trochę inne podejście bo ja na codzień w ogóle nie używam podkładów więc dla mnie efekt maski jest innym odczuciem niż u kogoś kto używa na co dzień podkładów, a jak jeszcze używa takich kryjących to już w ogóle
ale w stosunku do CC czy BB Armaniego CC Chanela to zupełnie inna liga krycia BB Armaniego mam i go uwielbiam, CC też testowałam i super jest więc zakupię jak mi się skończy BB. A CC chanela używam jak potrzebuję wielkiego krycia bo to dla mnie normalny podklad (ten podkład Givenchy Tein Couture Balm ma mniejsze krycie niż CC chanela ) . Jak chcesz to mogę Ci podesłać odlewkę CC chanela to sobie zobaczysz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



śmiesznie wyglądają ale sympatycznie
Ja używam podkładów na co dzień i potwierdzam, ze CC Chanel robi potworną maskę. Dodatkowo ma mało kolorów, które nie dopasowują się do odcienia skóry. Armani to zupełnie inna liga - lekkie, dobrze kryją, nie są ciężkie, ładnie wyglądają na twarzy, mnóstwo kolorów. Dla mnie Armani wygrywa bez dwóch zdań.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 12:42   #1129
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak większość miesięczników kobiecych. Niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No nie wiem kupuje regularnie pare i ten jest najgorszy. Juz nawet Harpers bazaar ma troche treści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 12:52   #1130
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
:d:d
Boski

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam Vogue. Prawie cala Gazeta to reklamy a do poczytania prawie nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja od razu zaprenumerowałam
Ale na szczęście tylko na kwartał

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie brałabym (ani nie kupowałabym) kota przed odczuleniem i sprawdzeniem, czy alergia nie wyjdzie. Moja kuzynka tak zrobiła i alergia wyszła dopiero po roku



Ja z prawie 200 flaszek zeszłam do chyba 8 teraz. I spokojnie 4 flaszek mogłabym się pozbyć. (A propos: może któraś chce spróbować La Danza Delle Libullele lub BV Eau Sensuelle - leżą u mnie nieużywane?). Mam tak, że chyba już nic mnie nie zaskoczy z zapachów i mocne są dla mnie zbyt męczące. Ideałami aktualnie są Daisy edp lub Chanel Chance eau Tendre - pachnę nimi a nie porażam środowiska.
Ale Twoje "mam aż 2... i po co mi więcej" u mnie dotyka kategorii sukienek mam chyba z 60 i ciągle przybywa raz jak przyszłam do pracy w spodniach to pół biura było zdziwione



Ja używam podkładów na co dzień i potwierdzam, ze CC Chanel robi potworną maskę. Dodatkowo ma mało kolorów, które nie dopasowują się do odcienia skóry. Armani to zupełnie inna liga - lekkie, dobrze kryją, nie są ciężkie, ładnie wyglądają na twarzy, mnóstwo kolorów. Dla mnie Armani wygrywa bez dwóch zdań.
Ja raz przyszłam w płaskich butach i spodniach (nie były to ani dresy, ani adidasy, tylko dżinsy i baleriny), a kobiety w kuchni pytały co to dzisiaj tak na sportowo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:03   #1131
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
P4w kupuj są cudne i wygodne!!
prawie jak kapcie
chodzą za mną odkąd tu wrzuciłyscie zdjecia ... po drodze w ramach "zastępstwa" kupiłam inne buty, kosmetyki do włosów, sukienkę i teraz jeszcze myślę nad Lumea normalnie deal życia
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:14   #1132
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
:d:d
Pięknota.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

To co skaczemy po złoto. Srebro i brąz!!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:21   #1133
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

CC Chanela to tak jak Amyz pisze - wcale nie taki CC, ładnie kryje, tylko jest bardziej nawilżający niż inne podkłady. Lubiłam bardzo, ostatnio wolę jednak DW Light, ale Armaniusze mnie też kuszą.

a Armaniusze są mega jak nie lubię podkładów to Armaniuszowe mogę brać w ciemno

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Na razie trochę się boję, ale na panikę przyjedzie czas bliżej terminu
To mnie pociesza przy tej operacji, bo później dają 2 lub 3 tygodnie zwolnienia
Fajnie, że już dobrze Wiadomo, że wolne jest zawsze mile widziane, ale jednak zdrowie ważniejsze.
dobrze będzie ja też panikowałam a się okazało że było lepiej niż myślałam

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak większość miesięczników kobiecych. Niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vogue pobija wszyskie inne gazety 4/5 gazety to reklamy

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mega slabo... do tego jeszcze zdjecia, ktorych kompletnie nie rozumiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a myślałam że tylko ja nie rozumiem co poeta miał na myśli gdy kazał Rubikowej pozować na ziemniakach czy kapuscie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

Ja z prawie 200 flaszek zeszłam do chyba 8 teraz. I spokojnie 4 flaszek mogłabym się pozbyć. (A propos: może któraś chce spróbować La Danza Delle Libullele lub BV Eau Sensuelle - leżą u mnie nieużywane?). Mam tak, że chyba już nic mnie nie zaskoczy z zapachów i mocne są dla mnie zbyt męczące. Ideałami aktualnie są Daisy edp lub Chanel Chance eau Tendre - pachnę nimi a nie porażam środowiska.
Ale Twoje "mam aż 2... i po co mi więcej" u mnie dotyka kategorii sukienek mam chyba z 60 i ciągle przybywa raz jak przyszłam do pracy w spodniach to pół biura było zdziwione



Ja używam podkładów na co dzień i potwierdzam, ze CC Chanel robi potworną maskę. Dodatkowo ma mało kolorów, które nie dopasowują się do odcienia skóry. Armani to zupełnie inna liga - lekkie, dobrze kryją, nie są ciężkie, ładnie wyglądają na twarzy, mnóstwo kolorów. Dla mnie Armani wygrywa bez dwóch zdań.
o rany ale miałaś kolekcję no i gratki oczywiście za jej zredukowanie
a co do Armaniego to uwielbiam Chanele ale ten ich CC to niewypał

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
prawie jak kapcie
chodzą za mną odkąd tu wrzuciłyscie zdjecia ... po drodze w ramach "zastępstwa" kupiłam inne buty, kosmetyki do włosów, sukienkę i teraz jeszcze myślę nad Lumea normalnie deal życia


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


To co skaczemy po złoto. Srebro i brąz!!!!
no ja nie wiem czy to się uda chociaż Stoch widzę ładnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:30   #1134
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



doczekałam się wreszcie bona urodzinowego z S
kupiłam serum filorgi i dopłaciłam tylko 60 zł mogliby co miesiac takiego bona przysylać
👏👏👏👏
Też bym chciała co miesiąc takiego bona
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:31   #1135
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
👏👏👏👏
Też bym chciała co miesiąc takiego bona
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:34   #1136
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale Twoje "mam aż 2... i po co mi więcej" u mnie dotyka kategorii sukienek mam chyba z 60 i ciągle przybywa raz jak przyszłam do pracy w spodniach to pół biura było zdziwione
Nie martw się, do setki może będziesz liczyć, potem przestaniesz

Dzień dobry
Jeśli dzisiaj nie będzie medalu to do końca roku nie kupię żadnej paletki.
Należy się naszym skoczkom jak psu buda.
Co najmniej jeden. Najlepiej dwa.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:43   #1137
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie martw się, do setki może będziesz liczyć, potem przestaniesz

Dzień dobry
Jeśli dzisiaj nie będzie medalu to do końca roku nie kupię żadnej paletki.
Należy się naszym skoczkom jak psu buda.
Co najmniej jeden. Najlepiej dwa.
uuu odważnie mam nadzieję ze Stoch wie co robi

a ja mam trzy sukienki w szafie w czego dwie na wesela i inne takie nie znoszę chodzić w kieckach i innych spódnicach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:46   #1138
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Dziewczyny, macie jakąś parownicę, ale taką do sprzątania?
Mam w domu marmolit na ścianach i modem to się bardzo źle myje, a czasem trzeba odświeżyć i zdezynfekować różne powierzchnie.
Możecie coś polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:58   #1139
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
uuu odważnie mam nadzieję ze Stoch wie co robi

a ja mam trzy sukienki w szafie w czego dwie na wesela i inne takie nie znoszę chodzić w kieckach i innych spódnicach
Jeszcze pięć - siedem lat temu nawet trzech bym się w szafie nie doliczyła . A potem odbiło . Choć ostatnio się ogarnęłam, ostatnio sukienki kupiłam chyba latem.

Za to kompletnie odechciewa mi się kupowania szpilek (chodzę w nich głównie w pracy i tylko dlatego, że do sukienek noga lepiej wygląda na obcasie) i biżuterii. Kompletnie nic nie noszę ostatnio.

Dziś udało mi się upolować żakiet za grosze w zarze . Kliknięty, zobaczymy co przyjdzie
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:04   #1140
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dziś udało mi się upolować żakiet za grosze w zarze . Kliknięty, zobaczymy co przyjdzie

U mnie tę wyprzedaż sponsoruje zara a jeszcze chętnie przygarnęłabym kurtkę, ale raczej marne szanse, że wróci i uda mi się ją zanabyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-06 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.