Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 22:46   #31
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

O matulu, ja mam taki nos, że byś oszalała
Wygląda jak kartofel, nie ma czubka, jest po prostu okrągły jak kuleczka naprawdę nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś miał podobny typ nosa. Jak byłam mała to ciągle płakałam nad moim kartofelkiem, aż zaczęłam spotykać ludzi, którzy mówili, że jest szalenie uroczy, słodki, nietypowy i charakterystyczny. I że kochają mój nos

Uświadom sobie, że gdyby nie ten nos, byłabyś taka jak każdy. Przecież to nie jest żaden defekt, wygląda normalnie, nie zaburza odbioru Twojej twarzy. Przez ten nos, Twoja twarz jest charakterystyczna i powinnaś być dumna z niego
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:47   #32
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

lol, chcialabym miec taki nos....
__________________
Tak naprawdę są cztery czasy : przeszły, teraźniejszy, przyszły i zmarnowany.

magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:56   #33
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Całkiem w porządku ten nos. Jeśli masz wrednych znajomych, którzy rozbudzają w Tobie kompleksy to proponuję odbicie piłeczki, nieładne ale trudno, na stwierdzenie jaki masz fatalny nos odpowiedz, że za to cerę/włosy/figurę.. dużo lepsze od niego
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:58   #34
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Ciekawe co byś powiedziała jak byś zobaczyła mój nos z profilu.....
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 23:00   #35
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Zwykły, a wg mnie wręcz ładny nos.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 23:20   #36
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

normalny nos.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 23:41   #37
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

o matko, masz idealnie prosty, niewielki nos, coś ty za bzdury sobie wymyśliła? Chciałabym zobaczyć tych ludzi, którzy wmawiają ci, że jest z nim coś nie tak Mam nadzieję, że nie nazywasz ich "przyjaciółmi". Chociaż jak znam życie, to takie teksty to pewnie jakaś stara ciotka Mnie kiedyś jedna ciotka próbowała wmówić, że mam krzywe nogi i chodzę jak pokraka, ale się nie dałam. Niektórzy ludzie są naprawdę uroczy
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 23:54   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Normalny nos, nie ma w nim nic brzydkiego, ani nic charakterystycznego. Dziwne, że ktokolwiek coś Ci na jego temat powiedział - może ze złośliwości.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 01:03   #39
LoveNekoNya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Nie masz czym się przejmować, serio. Twój nos jest normalny, według mnie ja mam gorszy.
LoveNekoNya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 03:33   #40
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Całkiem fajny nos. Ja mam podobny Co więcej- nigdy nie uważałam, że mam brzydki nos. A może mam trochę większy od Ciebie. Tak się zastanawiałam i najmniejszego nosa nie mam i ktoś mógłby niby skomentować, że mam za duży i brzydki nos- bo niektórzy lubią malusieńkie, ledwo widoczne noski

No, ale co mnie to obchodzi? Mnie się podoba i to najważniejsze.Według mnie mój nos jest właśnie normalny, nie za duży, nie za mały, a te maluśkie mi się mniej podobają, wolę właśnie tak jak mój -średni, czyli między dużym a małym. Dla mnie Twój nos jest normalnej wielkości, tak samo swój nos uważam za normalnej wielkości. Nie widzę powodu, by się tym przejmować, a ludzie są głupi, tak leczą kompleksy. Nie masz najmniejszego powodu do przejmowania się, jak dla mnie jest w sam raz, ani za mały, ani za duży- czyli właśnie taki jak mój

Moim zdaniem masz ładny nos, ja też uważam, że mam ładny Dlatego ludzi, którzy tak mówią trzeba olewać, bo to z nimi jest coś nie tak. Z Twoim nosem jest wszystko ok!Wiele dziewczyn, by chciało taki- tego jestem pewna No bo nic mu nie brakuje.

A wstawię Ci moje zdjęcie :P Niby nie z profilu, ale widać, że mam chyba większy nos od Ciebie. No, ale ja uważam go za normalny i uważam, że mi pasuje, sama zobacz, dodaję zdjęcie w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje zdjęcie.jpg (33,3 KB, 175 załadowań)

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-01-06 o 03:42
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 09:22   #41
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Twój nos jest ok, nie widzę w nim nic złego. Ma nawet swój urok
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 10:09   #42
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

nos sam w sobie rzeczywiście jest z tych większych. ale masz niesamowity profil. naprawdę. taki dumny i arystokratyczny. Twoja podobizna mogłaby się znaleźć na jakiejś starożytnej monecie
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:29   #43
m_szemrany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Nos jak nos. Chyba wielu ludzi, na przykład ja, uważa, że z profilu wygląda mniej ciekawie co zapewne wynika z faktu, że rzadko widzimy się pod kątem. Na zdjęciach to też różnie wygląda gdy fotoamator bierze się za robienie portretu szerokim kątem.

Jeśli masz jakieś inne kompleksy, dotyczące na przykład małych piersi, krzywych nóg czy obwisłych pośladków to nie krepuj się pokazać kilka kolejnych zdjęć. Ocenimy je rzetelnie.
m_szemrany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:37   #44
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Gdzie on jest większy, no gdzie? Normalny, prosty nos, bez żadnych skrzywień czy garbków.

A to że ludzie potrafią wmawiać dziwne rzeczy to niestety dość częste. Mnie kiedyś wmawiali że mam OGROMNY i KRZYWY NOCHAL (a posiadam podobny nos co autorka) bo nie był zadarty.Dla niektórych tylko zadarte się liczą.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:48   #45
kas0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 223
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Naprawdę ładny nos! Niesamowite, że masz z jego powodu kompleksy.
kas0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:23   #46
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Cytat:
Napisane przez disposable Pokaż wiadomość
A więc moim największym kompleksem jest mój nos. Ile razy już myślałam, że jak będę starsza to go zoperuję. Ile razy ktoś mi powiedział, że mam brzydki nos. Naprawdę sporo. Przez niego idąc korytarzem szkolnym odwracam głowę w bok, patrząc na ścianę aby nie było mnie widać z profilu. Taki mam odruch. Odwracam twarz, a gdy nie mogę tego zrobić jestem skrępowana, tylko o tym potrafię myśleć. Od czterech lat nie zrobiłam sobie żadnego zdjęcia, nienawidzę zdjęć, na wakacjach nie pozwalam nikomu robić mi zdjęć, strasznie się wkurzam kiedy ktoś to robi bez mojej zgody. Wiem, że nie będę miała żadnej pamiątki z tych lat ale nie potrafię patrzeć na zdjęcia na których mój profil wygląda tak okropnie. Sama nie wiem co mam na to poradzić, chciałabym też zapytać czy rzeczywiście jest on tak okropny jak to ludzie mówią? Może z zazdrości? Wmówili mi to? Czy po prostu tak jest, a ja szukam wymówek.

Jak widać na zdjęciu nos ciągnie wagę do góry przez co nos jest strasznie wysunięty, podbródek cofnięty.
Dziewczyno,Ty nie grzesz Bogu. Jak mawiają Anglicy: "Go home and count your blessings".

Masz bardzo ladny profil, mi się kojarzy z kameą. Nos normalny, a cofniętego podbródka to chyba nie widziałas. Wolisz mieć wysunięty, jak Baba Jaga z Bajki?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:01   #47
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Cytat:
Napisane przez disposable Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że ktoś coś takiego napisze. Więc jak inaczej mogłam to opisać, aby każdy wiedział mniej więcej jak się czuję i obiektywnie stwierdził czy moje odczucia wynikają z wmówienia mi tego czy po prostu, z prawdy?
Jak wiedzialas, tzn. wiesz, ze masz normalny nos, wiec po co ten watek. Poza tym to watpie naprawde, w to co piszesz, ze ktos smial sie z twojego nosa, czy zwracal na niego w jakis sposob uwage, bo masz normalny nos, zaden charakterystyczny. Sa i lepsze i, gorsze od twojego nosy, ale twoj nie jest absolutnie nosem charakterystycznym..., zeby ktos z niego kpil, bez przesady, ludzie nie sa az tak drobiazgowi, wiec uwazam, ze ten caly watek to jeden wielki fake. Wchodzac na ten watek, bylam pewna, ze zobacze jakiegos nochala, a tu ot nos, jak nos... Podbrodek najwyzej troche za przymocno cofniety, ale tez nic charakterystycznego, i nic na co bym specjalnie zwrocila uwage, gdyby nie twoj komentarz.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2014-01-06 o 12:19
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:11   #48
PluszowyKitek
Przyczajenie
 
Avatar PluszowyKitek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
nos sam w sobie rzeczywiście jest z tych większych. ale masz niesamowity profil. naprawdę. taki dumny i arystokratyczny. Twoja podobizna mogłaby się znaleźć na jakiejś starożytnej monecie
Takie samo skojarzenie miałam
PluszowyKitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:16   #49
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Cytat:
Napisane przez disposable Pokaż wiadomość
A więc moim największym kompleksem jest mój nos. Ile razy już myślałam, że jak będę starsza to go zoperuję. Ile razy ktoś mi powiedział, że mam brzydki nos. Naprawdę sporo. Przez niego idąc korytarzem szkolnym odwracam głowę w bok, patrząc na ścianę aby nie było mnie widać z profilu. Taki mam odruch. Odwracam twarz, a gdy nie mogę tego zrobić jestem skrępowana, tylko o tym potrafię myśleć. Od czterech lat nie zrobiłam sobie żadnego zdjęcia, nienawidzę zdjęć, na wakacjach nie pozwalam nikomu robić mi zdjęć, strasznie się wkurzam kiedy ktoś to robi bez mojej zgody. Wiem, że nie będę miała żadnej pamiątki z tych lat ale nie potrafię patrzeć na zdjęcia na których mój profil wygląda tak okropnie. Sama nie wiem co mam na to poradzić, chciałabym też zapytać czy rzeczywiście jest on tak okropny jak to ludzie mówią? Może z zazdrości? Wmówili mi to? Czy po prostu tak jest, a ja szukam wymówek.

Jak widać na zdjęciu nos ciągnie wagę do góry przez co nos jest strasznie wysunięty, podbródek cofnięty.
nie przesadzaj. masz całkiem normalny nos. może ktoś po prostu chciał ci dokuczyć. naprawdę czasem nie ma sensu zwracać uwagi na to co inni ludzie mówią. nie daj sobie wmówić że jest okropny.
pokaże ci dla poprawienia humoru mój nos - to dopiero jest długi wysunięty nos. myślisz że mam jakieś kompleksy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4952soft.jpg (65,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5029light.jpg (84,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9492.jpg (83,1 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9627.jpg (70,3 KB, 150 załadowań)
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:38   #50
Tusia forte
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusia forte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 059
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

A ja mam garbaty. Jak byłam młodsza też nie lubiłam swojego profilu, tak jak Ty wstydziłam się i nie chciałam żeby z tej perspektywy ktoś na mnie patrzył. Ale teraz nauczyłam się dystansu do siebie i otoczenia i przestałam się tym przejmować. Pamiętaj, inni postrzegają Ciebie tak, jak Ty sama siebie. Przez kompleks niszczysz sobie tylko fajne dni młodości i pamiątki(na 100% będziesz za parę lat żałowała, że nie pozwalałaś sobie robić żadnych zdjęć i nie będziesz miała pamiątki). Głowa do góry, są na świecie gorsze problemy. A jesli spotykasz się z niemiłymi docinkami od znajomych, to może czas ich po prostu zmienić? Ten kto szczerze Cię lubi, nie będzie zwracał uwagi na ewentualne wady.
__________________
biegam, tańczę i pompuję od 14.03.14

noticemysoul

Is there a cure for this pain
Maybe I should have something to eat
But food wont take this emptiness away
Im hungry for you my love
Tusia forte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:01   #51
Kiniadc
Raczkowanie
 
Avatar Kiniadc
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Masz bardzo ładny nos i co najważniejsze pasuje ci I jak już ktoś pisał masz ładny profil

Ja mam duży nos, bo ogólnie duży i szeroki i lekko garbaty, a w dodatku mam brodę trochę bardziej wysunięta i to z profilu bardzo widać i wygląda brzydko. Niedawno przestałam się tym przejmować, ale ostatnio jak oglądałam jakieś nowe zdjęcia, to znowu to wróciło i jak z kimś rozmawiam to się zastanawiam czy to widzi

Ale powiem ci, że znam taką dziewczynę, która też ma duży nos i długi, taki szpiczasty, a jest drobna i malutka, a wszyscy ją lubią, ma tyle znajomych, jest bardzo sympatyczna i nikt nawet nie zwraca na to uwagi

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Tusia forte Pokaż wiadomość
Pamiętaj, inni postrzegają Ciebie tak, jak Ty sama siebie. Przez kompleks niszczysz sobie tylko fajne dni młodości i pamiątki(na 100% będziesz za parę lat żałowała, że nie pozwalałaś sobie robić żadnych zdjęć i nie będziesz miała pamiątki).


Chociaż ja potem się wstydzę oglądać te zdjęcia...
Kiniadc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:09   #52
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Daj spokój, masz normalny, całkiem ładny nos. Mojego nie widziałaś Nie narzekaj, tylko ciesz się nim.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 14:05   #53
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Twój nos jest jak najbardziej w porządku
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 14:08   #54
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 77
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Woooow, serio?! Masz normalny nos, przeciętny jakich całe mnóstwo. Nie rozumiem skąd się biorą te komentarze na temat Twojego nosa. Niektórzy mają naprawdę brzydkie nosy i z tym żyją, a Ty masz całkowicie normalny.
Ja mam dosyć podobny, choć wydaje mi się, że nawet większy i bardziej garbaty, co kiedyś mi trochę przeszkadzało, bo większość koleżanek miało małe zgrabne noski. A teraz nawet lubię mój nos, nie przeszkadza mi nawet w pracy, gdzie wygląd, proporcje twarzy mają duże znaczenie.

uwielbienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 14:30   #55
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Jak dla mnie nos normalny

Co do komentarzy innych ludzi, wydaje mi się, że przez Twoje kompleksy sama się możesz trochę podkładać, jesteś niepewna siebie, to i wyżywają się potem na Tobie. Popracuj raczej nad tym, nie nad nosem

Moja koleżanka ma żuchwę podobnie cofniętą, jak Ty + większy nos z garbem, a raczej nikt jej na ten temat nic przykrego nie powiedział, bo ona aż emanuje tym, że ma na to wy... wywalone
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 15:44   #56
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Przesadzasz.
Spodziewalam sie kinola jak klamka od zakrystii a tu ....nos jakich tysiace zgrabny I normalny.
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:00   #57
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

z boku wyglada ok,normalny nie duzy nos nie ma powodu do wstydu pokaz z profilu moze to jakos inaczej wyglada ale z boku nie ma do czego sie przyczepic.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:27   #58
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;44465820]z boku wyglada ok,normalny nie duzy nos nie ma powodu do wstydu pokaz z profilu moze to jakos inaczej wyglada ale z boku nie ma do czego sie przyczepic.[/QUOTE]
a z profilu nie znaczy właśnie 'z boku'?

Autorko, mam identyczny tylko jeszcze z lekkim garbkiem. Rozumiem Cię, sama okropnie swojego nosa nienawidziłam, uważałam, że był długi, garbaty i uwydatniał cofniętą szczękę.
Po x latach na szczęście uświadomiłam sobie, że to głupota, bo taki nos nie wygląda wcale źle, ot nie każdy może mieć rysy klasycznej piękności, nie ma nad czym rozpaczać. Głowa do góry.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:33   #59
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;44465820]z boku wyglada ok,normalny nie duzy nos nie ma powodu do wstydu pokaz z profilu moze to jakos inaczej wyglada ale z boku nie ma do czego sie przyczepic.[/QUOTE]
przecież pokazała z profilu.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:02   #60
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Kompleks na punkcie nosa - zdjęcie

Autorko masz normalny nos a nawet bym powiedział, że ładną buzię
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 12:54:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.