wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 12:11   #1561
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Tak, tak tak!

W końcu jesień i nikt nie będzie na mnie patrzył jak na ufo
Ani się nie trzeba będzie niczym smarować: leniwiec:
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:17   #1562
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

ja blada jak ściana być nie mogę bo mam bardzo ciemne włosy (do tego raczej średnią karnację), latem co mnie słoneczko zarumieni to zarumieni, ale już bez wielkiego woooow, że musze być czarna jak murzyn. A zimą od czasu do czasu smaruje ciało balsamem brązującym Dax'a. Na twarz nigdy nie daję.
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:26   #1563
Angel22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

U mnie po samoopalaczach skóra nabiera pomarańczowego koloru, wygląda jak by była miejscami brudna. Nie jestem zwolenniczką samoopalaczy, u mnie się nie sprawdzają. Przed nałożeniem robiłam pilling i nic nadal powstawały plamy;/
Angel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:12   #1564
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

A ja się odważę
Na zdjęciu opalenizna wyłączne samoopalaczowa Ja tam bardzo lubię samoopalacze, bo sama naturalnie opalam się na własnie taki, pomarańczowo-złoty brąz, więc efekt jest naturalny, a przy tym jest to metoda idealna na moje kaprysy.
Na zdjęciu użyłam chusteczki samoopalającej sun ozon z rossmana.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-10-13 o 15:51
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:46   #1565
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Opalenizna ładna ale wydaje mi się, że masz troszkę za jasne dłonie do reszty ciała
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:15   #1566
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

No tak, zawsze mam taki defekt, bo na rękach to jednak ciężko plam nie narobić i nakładam tam cieńszą warstwę. Aczkolwiek normalnie tego tak nie widać, jak na tym zdjęciu.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:56   #1567
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Ja od ponad roku nie opalam wogóle swojej twarzy. Normalnie cere mam bardzo jasna, to przez peelingi, które często wykonuje. Ciało opalam co jakiś czas, np raz na miesiąc na solarium, aby nie było blade (twarzy nie), na twarz natomiast nakładam samoopalacz. Mam jeden taki dobry z firmy Maria Galland (u nas chyba niedostępny), który wogóle mnie nie zapycha, nic mi po nim nie wyskakuje, nie śmierdzi i co najważniejsze daje ładny brązowy efekt Jak narazie jestem zadowolona. Kiedys opalalam twarz, ale mialam juz dosc meczenia skory twarzy.Bo jesli chodzi o cialo to moge opalac i opalac. Jednak ograniczam sie do jednej wizyty na solarium w miesiacu. A co wazne od roku, kiedy nie opalam skory twarzy zauwazylam ze wyglada ona duzo lepiej A dobry samoopalacz szkody mi nie zrobi a tak sie lepiej czuje
Chociaz mam czasem takie "przerwy" ze chodze przez jakis czas z blada twarza, bo nie chce mi sie smarowac, albo po prostu chcem przez jakis czas porzadnie oczyscic skore.
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt

Edytowane przez Edytkaaa
Czas edycji: 2009-10-14 o 15:59
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 19:18   #1568
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Ja się wczoraj zrobiłam balsamem brązującym

Wiecie ale ja jakoś samoopalaczami buzi tak często nie robię
i tak nakładam puder więc jestem opalona
Także robię aby była delikatnie opalona, jak np. będę spała gdzieś np u tzta żebym nie wyszła opalona z białą buzią

Ale wiecie w ogóle nie mam plam rączki też opalone

Hmm a zastanawiałyście się czy może chusteczki te wilgotne zmyją samoopalacz?
Bo po nałożeniu trzeba umyć dłonie i bardzo łatwo jest sobie gdzieś chlapnąć i będą plamy

To może takie chusteczki lepsze rozwiązanie? Tylko nie wiem czy domyją do końca
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:02   #1569
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Chcesz przetrzeć dłonie taka chusteczką po posmarowaniu się samoopalaczem? bo nie wiem, czy dobrze rozumiem.. Wydaje mi się, że jednak lepiej jest normalnie umyć ręce, bo nie wiem czy taka chusteczka wystarczy. W sensie, że może nie doczyścić dobrze rąk i będą plamy na palcach itp.
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:16   #1570
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Dobra, to ja się niedługo odważę dodać zdjęcie

Właśnie skończyłam Loreal sublime bronze i jak tylko kupię coś nowego to się zaprezentuję
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:19   #1571
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Edytkaaa no właśnie o to mi chodziło tylko też tak myślę że nie do końca domyje
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 19:34   #1572
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Eh, a ja jeszcze nie trafiłam na idealny dla mnie samoopalacz. Używałam troche Dove (ale szybko się ścierał i strasznie wysuszał mi skóre, zarówno ten do ciała jak i do twarzy), oprócz tego l'Oreal też kiepsko...w sprayu z Ives Rocher beznadziejny i strasznie śmierdzi...Nawet w H&M kiedyś zakupiłam jakiś balsamik brązujący,ale oczywiście klapa..
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 21:43   #1573
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

a może https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25218-opis-Deborah-Bioetyc-Bronze-Illuminating-Face-and-Body-Self-tanner-Rozswietlajacy-samoopalacz-do-twarzy-i-ciala.htm

tak jakoś się też nad nim zastanawiam
ale chyba zakupię L'oreal Sublime Bronze

ponoć dobry jest jeszcze xen tan ale drogi
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 21:42   #1574
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

a ja jutro chyba walne się na solarium na 10 minutek wiem że to nie zdrowe itd. ale chyba jednak się pokuszę
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 11:00   #1575
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

mam xen-tan i wcale nie jest jakis rewelacyjny, utrzymuje sie jakies 4 max. 5 dni. plam co prawda nie robi, ale smierdzi jak inne, efekt pewnie tez podobny. nastepny jaki wyprobuje bedzie wychwalany st. tropez
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 11:11   #1576
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

Kurcze, ja uwielbiam byc opalona, ale solarium nie zdrowe, a samoopalacza sie boje uzyc, zeby sobie nie narobic jednej wielkiej kupy ;p
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:00   #1577
sandra1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 54
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

hmmm nie wiem gdzie w ogóle to zamieścić, ale znalałam jakiś przepis na kapiel brązującą, która chyba działa, jak samoopalacz...
a może nie będzie robić plam??/
przepis to:

Pakowane w paczce : Liść Orzecha Włoskiego 1,45 zł (za 50 g)
Kora Dębu 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Około 2 zł )
Płatki róży + Jarzębina
dodatkowo można dodać szałwię

Podane składniki należy ze sobą gotować przez około 25 minut, po czym należy sam napar wlać do kąpieli i relaksować się przez około 30 min.
Do wanny należy wlać ciepłą wodę, nie używając jednak żadnych płynów do kąpieli.
Zalecam do kąpieli 2 lub 3 paczki Kory Dębu i jak najwięcej jarzębiny, gdyż ta posiada 4 razy więcej beta karotenu niż marchew.
Taką kąpiel należy przeprowadzać raz w tygodniu (zależy od upodobania).


hmmmmm

boje sie wypróbowac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze któras z Was ma ochotę?
moż udałoby się coś nabrać kolorku bez smrodku samoopalacza.
Wiem, ze kasztanowiec, szałwia, kora debu jest używana do przyciemniania brązowych włosów... hmm ??

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

o a może zrobie mała ilość taka do miski i pomoczę nogi na próbę
sandra1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:03   #1578
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Efekt samoopalacza-zdjęcia!

dziewczyny czy ktoras z Was uzywala balsamu brazujacego z Oriflame. Dzis przegladalm katalog i jest teraz w promocji i sie nad nim zastanawiam.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 00:27   #1579
ayers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Jak sie "opalic"?

Jestem facetem i mam prawie 30 lat. Mam takze bardzo jasna cere. W jaki sposob moja skora moze stac sie ciemniejsza? W solarium jeszcze nie bylem, raz tylko uzylem samoopalacza ( L'oreal ) i to raczej bylo widoczne ( zolto - brazowy odcien skory ). Jednak wygladalem lepiej. Co mam konkretnei stosowac aby sie "opalic"?
ayers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 10:22   #1580
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak sie "opalic"?

nie masz wielkiego wyboru.
albo solarium - ktore spowoduje, ze Twoja skora szybko sie zestarzeje, powstana zmarszczki i ogolnie bedzie ble
albo samoopalacz - trzeba umiec go nakladac, zeby nie powstawaly plamy, bo wyglada to komicznie poza tym musisz wedziec, ze wiekszosc samoopalaczy ma kolor zoltawy lub pomaranczowy
albo krem brazujacy - jest delikatniejszy niz samoopalacz

mozesz tez brac tabletki z beta karotenem lub pic soczki marchwiowe, po ktorych skora zmienia odcien na lekko brzoskwiniowy - oczywiscie nie od razu! trzeba tylko uwazac, zeby nie przesadzic, bo mozesz zrobic sie zolty.

swoja droga, naprawde tak bardzo nie lubisz swojego naturalnego odcienia skory??
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:01   #1581
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jak sie "opalic"?

stawiam na solarium wlasnie TAK! tylko w malych dawkach. Opalac sie nalezy stopniowo i z umiarem. Samoopalacz odpada. Po pierwsze nalezy umiec rownomiernie go nalozyc, po drugie szybko schodzi, po trzecie brudzi! tabletki z beta-karotenem i owszem, ale w przypadku stosowania solarium. Zostaje jeszcze wyjazd do tropikow
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:25   #1582
ayers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jak sie "opalic"?

A jaki konkretny krem nadajacy brąz cialu bylby najlepszy? Spróbuje pić także soczki marchewkowe A gdzie polecacie wyjechac w styczniu aby sie opalic ( interesuje mnie Europa i okolice tzn. pn. Afryka, Wyspy Kanaryjskie; na Karaiby szkoda mi kasy ).
Może kiedyś wybiore sie na solarium. Ale tylko kilka razy.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Co do mojego koloru skóry, to koleżanka stwierdzila ze slońce Egiptu nie pomoglo by mojej cerze. Bylem i nadal jestem typem osoby ktora mase czasy spędza w domu, a nie na zewnątrz. A poza tym osoby o ciemnej karnacji wygladaja ładniej.
ayers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 09:44   #1583
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jak sie "opalic"?

Najgorszy sposob to szybkie opalanie. Stawiam na solarium: po pierwsze daje ladny rownomierny kolor, po drugie stymuluje uklad dokrewny i poprawia tym samym samopoczucie, po trzecie nie jest to droga metoda i dostepna w kazdej chwili. Wazne by" nie przeginac" z nim. Krotkie 5 min dawki nie spowoduja raka skory. Do tego sok z marchewki wystarczy. Bedziesz wygladac zdrowo.
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 10:04   #1584
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak sie "opalic"?

Proponuję opalanie natryskowe
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 22:59   #1585
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Indian Summer Pokaż wiadomość
Witajcie.

Sprawa wyglada tak:
mam mnóstwo pieprzyków-pamiatka po namietnym opalaniu na słońcu i w solarium-w tym dwa usunięte chirurgiczniedermatolog zabronił mi opalania-jakiegokolwiek

Blada jestem jak przysłowiowa d...
Samoopalaczy nie znoszę z róznych względów-śmierdzą , źle się aplikują, zostawiaja smugi, brudzą bieliznę i nie ma takiej siły która mnie do nich przekona

Wiec po mi pozostaje?
Czy jest na tym świecie jakis specyfik do solariów, którym naciera się skórę przed opalaniem, tak aby była bezpiecznie opalana i promieniowanie nie powodowało zbytnich uszkodzeń powierzchni skóry??Bo jak tak patrzę na swoją bladość to mnie trafia, zwłaszcza, że mam pracę w której smigam w krótkiej kiecce(takie wymogi) a latem nie zakładam rajstop-to oczywiste...

Pomóżcie-bardzo proszę
Droga Indian Summer... pomyśl logicznie.
Wiesz wogole cokolwiek na temat opalania? Wiesz na czym polega ten proces?... Skóra nabiera ciemnego odcienia w wyniku reakcji obronnej skóry przed promieniowaniem słonecznym.

Wyobraź sobie że nasmarujesz się czymś, co chroni skórę i niby zmniejszy jej uszkodzenia... logicznie rzecz biorąc taki specyfik oddzieli Twoją skórę od promieni co z kolei spowoduje ze melanina nie zostanie wytworzona bo skóra nie bedzie musiała się bronić. Efekt?
Nie opalisz się : )




Reasumując:
Masz 2 wyjścia: pokochać swoją bladość lub smarować skórę samoopalaczem.

Jeśli chcesz uzyskać delikatny, morelowy odcień skóry pij regularnie Kubusie i wcinaj marchewkę.
(jednak i tu należy zachowac umiar i robic sobie przerwy, ponieważ wewnętrzne strony dłoni i stóp zmienią kolor).
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:44   #1586
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

Tak, jak pisały dziewczyny powyżej ... Samoopalacz, balsam brązujący, solarium natryskowe lub akceptacja. Swoją drogą, jaj mam czasami zupełnie odwrotny problem - nie mogę mieć bladej cery, bo na takiej widać więcej niedoskonałości, a mam problem z przebarwieniami. Poza tym tańczę, a jak wiecie tancerze muszą być opaleni - presja ogółu. Ooo przypomniało mi się. Wyjściem może być też bronzer w sprayu (używam takiego na zawody - nie brudzi, zmywa się pod wpływem wody z mydłem - sama woda czy pot go nie zmyje). Aktualnie mam 'Sex Symbol', koszt to ok. 70 zł. Mogę trochę przybliżyć, jeśli jesteś zainteresowana ; ))
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33

Edytowane przez Majlajf
Czas edycji: 2009-12-27 o 18:46
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:14   #1587
LadyPassion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 9
Dot.: Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

Ja tez mialam hopa na punkcie solarium i opalenizny i przez rok chodzilam regularnie, bylam pieknie opalona itd, ale w końcu zdałam sobie sprawę z tego, ze oprócz tego ze jestem ładnie opalona, to innych korzyści z solarium nie ma, a tylko szkody.. wiec ciezko mi było.. ale stopniowo zaczełam rezygnować z seansów w solarium, nie chodze już kilka miesiecy i jestem zadowolona. Prawdę powiedziawszy nie jestem blada, mam oliwkową cere i skóre wiec i tak jestem troche opalona bez opalania. Proponuje abyś pomyślała o tym, czy warto dla opalenizy ryzykować przebarwienia, trądzik, i prawdopodobieństwo zachorowania na raka?? Chyba nie... pozdrawiam
__________________
studentka kosmetologii


ZAKOCHANA
LadyPassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:12   #1588
mika_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
opalenizna w pigułce? dziala?

za 3 tygodnie mam studniówkę i chcę mieć przyzwoity kolor opalenizny...
tylko czy są tabletki które powodują że opalenizna się pojawia po jakimś czasie??
ps. proszę o pomoc!
mika_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:03   #1589
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: opalenizna w pigułce? dziala?

sa tabletki z beta karotenem, ktore delikatnie zmieniaja kolor skory na bardziej brzoskwiniowy. ale w trzy tygodnie raczej roznicy nie bedzie..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:58   #1590
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: opalenizna w pigułce? dziala?

Polecam przejrzeć KWC i znaleźć dobry samoopalacz,który nie zostawia smug,efekt będzie b.dobry
A te tabletki jedynie wzmocnią opaleniznę czy to od słońca czy z solarium, po prostu będzie ładniejsza i dłużej się utrzyma A żeby tylko z nich samych uzyskać opaleniznę trzeba sporo tego zjeść ,a efekt fajny nie będzie niestety...wiem po sprawdzałam na sobie,byłam lekko pomarańczowa

Edytowane przez martynabcm
Czas edycji: 2010-01-06 o 12:00
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.