Co byście zrobiły na moim miejscu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 19:39   #1
karolcia09099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5

Co byście zrobiły na moim miejscu?


Jestem teraz na świętach u rodziców, na codzien mieszkam z narzeczonym w wawie, on teraz tam jest,
przeczytałam dziś w jego wiadomościach na fb jak pisal do kolegi ze " jest chory po piątkowym spacerze na centralny", czyli ze był u niegoi w piątek na imprezie, no i po północy już nie miał bezpośredniego autobusu i musiał iść pieszo an dworzec centralny zeby wrócić do domu,
nic mi nie mówił ze jest u kolegi, normalnie pisałam z nim i nic się nie wygadał, nie mówił też ze jest chory ani nic! zawsze wszystko mi mówił, nie ze jestem jakaś nachalna i go pilnuje na każdym kroku,a le kurde czemu mi nie powiedział ?? zdenerwowało mnie to

chciałabym dowiedziec się prawdy,ale.. wie ze znam jego haslo na fb, z reszto on moje też, ale głupio mi przyznac sie ze zerknelam na jego wiadomosci, nei wiem jak zacząć rozmowe, bo wiem ze nie jest to takie ważne, no ale chce dowiedziec sie czemu mi nic nie powiedzial??
karolcia09099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:42   #2
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość
Jestem teraz na świętach u rodziców, na codzien mieszkam z narzeczonym w wawie, on teraz tam jest,
przeczytałam dziś w jego wiadomościach na fb jak pisal do kolegi ze " jest chory po piątkowym spacerze na centralny", czyli ze był u niegoi w piątek na imprezie, no i po północy już nie miał bezpośredniego autobusu i musiał iść pieszo an dworzec centralny zeby wrócić do domu,
nic mi nie mówił ze jest u kolegi, normalnie pisałam z nim i nic się nie wygadał, nie mówił też ze jest chory ani nic! zawsze wszystko mi mówił, nie ze jestem jakaś nachalna i go pilnuje na każdym kroku,a le kurde czemu mi nie powiedział ?? zdenerwowało mnie to

chciałabym dowiedziec się prawdy,ale.. wie ze znam jego haslo na fb, z reszto on moje też, ale głupio mi przyznac sie ze zerknelam na jego wiadomosci, nei wiem jak zacząć rozmowe, bo wiem ze nie jest to takie ważne, no ale chce dowiedziec sie czemu mi nic nie powiedzial??
Czemu weszłaś na jego fb ?
O ile mi wiadomo nawet jak facebook'a ma się włączonego to monit o wiadomościach informuje znaczek u góry, więc czemu klikłaś ewentualnie na niego i przeczytałaś korespondencje faceta ?

Normalnie - nie chciał Ci truć gitary swoją chorobą.

Edytowane przez Yin
Czas edycji: 2013-12-29 o 19:43
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:44   #3
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

chyba jego musisz o to zapytać, skąd my mamy niby wiedzieć :P porozmawiaj z nim jak wrócisz i tyle no i ładnie go szpiegujesz, chyba mu nie ufasz
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”

Edytowane przez Margolcia23
Czas edycji: 2013-12-29 o 19:45
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:48   #4
karolcia09099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Czemu weszłaś na jego fb ?
O ile mi wiadomo nawet jak facebook'a ma się włączonego to monit o wiadomościach informuje znaczek u góry, więc czemu klikłaś ewentualnie na niego i przeczytałaś korespondencje faceta ?

Normalnie - nie chciał Ci truć gitary swoją chorobą.
były to odczytane rozmowy wiec znaczka nie bylo

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

nie chce czytac komentarzy ze nei powinnam zagladac na jego fb, bo wiem o tym i to moja sprawa, ale poradzcie mi co byscie zrobily w takiej sytuacji?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
chyba jego musisz o to zapytać, skąd my mamy niby wiedzieć :P porozmawiaj z nim jak wrócisz i tyle no i ładnie go szpiegujesz, chyba mu nie ufasz
nie chodzi tu o zaufanie, tak z ciekawości weszłam z kim pisze a tu zaraz na wstepie przeczytalam kawalek bo sie wyswietlilo i weszlam w te wiadomość no i przeczytalam
karolcia09099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:56   #5
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość
[/COLOR]nie chce czytac komentarzy ze nei powinnam zagladac na jego fb, bo wiem o tym i to moja sprawa, ale poradzcie mi co byscie zrobily w takiej sytuacji?
przyznałabym się, że przeczytałam jego wiadomości i przeprosiła za swoje zachowanie.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:59   #6
karolcia09099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

jestem zła że tam weszłam i to przeczytałam, ale z drugiej strony to zastanawiam sie kiedy jeszcze mi czegos nie powiedział
karolcia09099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:02   #7
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość
jestem zła że tam weszłam i to przeczytałam, ale z drugiej strony to zastanawiam sie kiedy jeszcze mi czegos nie powiedział
może wtedy kiedy zjadł wątpliwej jakości kebaba na centralnym i rzygał pół nocy?
zgadzam się - powinien ci to zameldować zaraz po pierwszej fali wymiocin
a na koniec fotorelacja ze sprzątania łazienki, coby nie było wątpliwości, że naprawdę rzygał.

jeśli miałabym coś radzić, to jemu - żeby zmienił hasło na fb.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 20:08   #8
karolcia09099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
może wtedy kiedy zjadł wątpliwej jakości kebaba na centralnym i rzygał pół nocy?
zgadzam się - powinien ci to zameldować zaraz po pierwszej fali wymiocin
a na koniec fotorelacja ze sprzątania łazienki, coby nie było wątpliwości, że naprawdę rzygał.

jeśli miałabym coś radzić, to jemu - żeby zmienił hasło na fb.
nie prosiłam o złośliwe komentarze

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

powiedzcie czy można usunać jakąś wiadość która jest napisana w trakcie konwersacji?
karolcia09099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:10   #9
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość

nie chodzi tu o zaufanie, tak z ciekawości weszłam z kim pisze a tu zaraz na wstepie przeczytalam kawalek bo sie wyswietlilo i weszlam w te wiadomość no i przeczytalam
taa z ciekawości, wątpię i samo się wyświetliło, ciekawe jak? a już wiem i oczywiście że mu nie ufasz, gdybyś mu ufała to byś nie czytała jego wiadomości i taka jest prawda, i też bym radziła żeby on zmienił hasło
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:15   #10
karolcia09099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

dzięki za pomoc
karolcia09099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:18   #11
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Ale skąd wiesz, że to była impreza, a nie np. grali na plejaku ?


No zajrzałaś i masz za swoje. Teraz będziesz się z tym gryzła.

Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć wszystko to musisz się zapytać wprost i powiedzieć, że węszyłaś na jego fb.
A jak chcesz wiedzieć mniej - więcej to jak się spotkacie zapytaj go co porabiał przez te dni, gdy się nie widzieliście.
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 20:37   #12
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość
nie prosiłam o złośliwe komentarze
spoko, temat sam się prosi
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:38   #13
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomości: 353
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Oj oj. Wielkie mi rzeczy - weszła na fb i przeczytała wiadomości!
Po co jej dawał hasło? Żeby sobie wchodziła na jego fb i przeglądała tablicę, kiedy na swojej prawdopodobnie ma to samo, jeśli mają wspólnych znajomych? Chyba liczył się z tym, że może dojść do takiej sytuacji, że przeczyta również wiadomości. A tu, jak zwykle, wielkie halo i nagonka na dziewczynę.
Czy powinna czytać czy nie - niech to pozostanie w jej ocenie, czy to było normalne, czy złe.

Co powinnaś zrobić? Zapytać. Chyba nie zerwie z Tobą, gdy mu powiesz, że przeczytałaś wiadomości? Powiedz o tym, myślę, że odrobina skruchy nie zaszkodzi, bo w sumie to jego prywatna korespondencja, i zapytaj, dlaczego nie powiedział Ci o tym wyjściu. Ot co. Cała filozofia. Co złego może się wówczas stać?
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:55   #14
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Na Twoim miejscu zastanowiłabym sie nad tym związkiem i sobą.
Coś jest nie tak, ze chciałabyś, by facet o wszystkim cię i informował.
Można sie udusić. Po co ci to wszystko wiedzieć?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:07   #15
Taka_tam_jedna
Raczkowanie
 
Avatar Taka_tam_jedna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 250
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Moim zdaniem to robisz taką aferę jakbyś co najmniej przyłapała go na zdradzie na tym facebooku. Mój TŻ też wiele razy pod moją nieobecność dał się namówić komuś spontanicznie na imprezę czy picie, o czym ja się później dowiadywałam w jakichś tam rozmowach przypadkowo i jakoś fakt, że mi nie zameldował od razu to mnie tyle obchodził co zeszłoroczny śnieg, bo:
a) mam do niego zaufanie i wiem, że nigdzie nic złego nie robił i nie będzie robił na takich imprezach
b) dobrze, że sam nie siedział w pustym mieszkaniu, tylko miło spędził czas
c) nie spowiadamy się sobie z każdej sekundy swojego życia, z każdego zrobienia kupy czy innej mało istotnej pierdoły - ja do takich pierdół zaliczam również pójście gdzieś tam na imprezę podczas nieobecności drugiej osoby, dla mnie to nic istotnego
Jak chcesz i naprawdę aż tak Ciebie to męczy to z nim pogadaj na spokojnie jak radzą niektórzy, ale ja na Twoim miejscu zapadłabym się ze wstydu pod ziemię jakbym miała się przyznać TŻ-towi do czytania jego prywatnej korespondencji.
Taka_tam_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:22   #16
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość
Jestem teraz na świętach u rodziców, na codzien mieszkam z narzeczonym w wawie, on teraz tam jest,
przeczytałam dziś w jego wiadomościach na fb jak pisal do kolegi ze " jest chory po piątkowym spacerze na centralny", czyli ze był u niegoi w piątek na imprezie, no i po północy już nie miał bezpośredniego autobusu i musiał iść pieszo an dworzec centralny zeby wrócić do domu,
nic mi nie mówił ze jest u kolegi, normalnie pisałam z nim i nic się nie wygadał, nie mówił też ze jest chory ani nic! zawsze wszystko mi mówił, nie ze jestem jakaś nachalna i go pilnuje na każdym kroku,a le kurde czemu mi nie powiedział ?? zdenerwowało mnie to

chciałabym dowiedziec się prawdy,ale.. wie ze znam jego haslo na fb, z reszto on moje też, ale głupio mi przyznac sie ze zerknelam na jego wiadomosci, nei wiem jak zacząć rozmowe, bo wiem ze nie jest to takie ważne, no ale chce dowiedziec sie czemu mi nic nie powiedzial??

Mnie już od dawna fascynuje jedno - co to za dziwna moda na wymienianie się danymi do logowania na jakimkolwiek portalu ?

Autorko, piszesz, że nie jesteś nachalna, ale doszukujesz się drugiego dna w głupiej wiadomości, w dodatku adresowanej nie do ciebie - trochę się to wyklucza, nie sądzisz?

Popieram grin, nie zazdroszczę chłopakowi takiej inwigilacji. I nie ma się co obrażać - rzuciłaś w przestrzeń publiczną pytanie, to się nie dziw, że komentarze mogą być różne, te negatywne też.
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:33   #17
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 127
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez dialectic_chaos Pokaż wiadomość
Mnie już od dawna fascynuje jedno - co to za dziwna moda na wymienianie się danymi do logowania na jakimkolwiek portalu ?


Popieram grin, nie zazdroszczę chłopakowi takiej inwigilacji. I nie ma się co obrażać - rzuciłaś w przestrzeń publiczną pytanie, to się nie dziw, że komentarze mogą być różne, te negatywne też.
A nie sadzisz, ze jak sie mieszka razem, to czasem uzywasz komputera partnera, a on Twojego, wtedy zapamietujesz haslo (jesli sytuacja zdarza sie czesto?)
_dummy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:35   #18
Porfirion2776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Najlepiej wprost go zapytaj.

Edytowane przez Porfirion2776
Czas edycji: 2016-03-21 o 15:38
Porfirion2776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:21   #19
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Pokaż wiadomość
A nie sadzisz, ze jak sie mieszka razem, to czasem uzywasz komputera partnera, a on Twojego, wtedy zapamietujesz haslo (jesli sytuacja zdarza sie czesto?)
owszem że hasła się zapamiętują, ale autorka zrobiła to raczej specjalnie a nie przypadkowo i przez pomyłkę, i tutaj widać brak zaufania aż razi po oczach ona wyjechała na święta, a on został w domu, no to jak inaczej go nie sprawdzić jak można poczytać wiadomości na fejsie
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 22:30   #20
Taka_tam_jedna
Raczkowanie
 
Avatar Taka_tam_jedna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 250
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Pokaż wiadomość
A nie sadzisz, ze jak sie mieszka razem, to czasem uzywasz komputera partnera, a on Twojego, wtedy zapamietujesz haslo (jesli sytuacja zdarza sie czesto?)
A niby w jaki sposób to hasło zapamiętać - nawet jak się korzysta z jednego kompa to nie korzysta się z niego we dwoje naraz - jak ja korzystam loguję się na swój profil, później się wylogowuje, TŻ tak samo. Jak się wpisuje hasło na FB, to jest ono wykropkowane tak, że nie widać znaków. Chyba tylko można by je podejrzeć jakby stać nad kimś, dyszeć mu w kark i patrzeć na ręce jak je wpisuje, więc nie rozumiem co ma korzystanie z jednego laptopa do poznania czyjegoś hasła A nawet jeśli przez przypadek pozna się to hasło to i tak w bardzo złym guście jest włażenie po kryjomu na czyjś profil.
Taka_tam_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:40   #21
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

jeśli chodzi o sam fakt, że czegoś Ci nie powiedział - może to być o tyle, hmm, niezwykłe, że przecież w codziennej rozmowie opowiada się o takich pierdołach, że się gorzej czuję, że spotkałam x, że kupiłam nową bluzkę etc. przynajmniej u nas to tak wygląda. niemniej jednak wcale nie jest "alarmujące", że Ci nie powiedział i nie trzeba robić o to afery.

a że zajrzałaś - no, bardzo nieładnie. szperanie w wiadomościach mogę usprawiedliwić tylko bardzo silnymi podejrzeniami o zdradę.
sama teraz wymyśl wymówkę, jak dowiedzieć się co robił, nie zdradzając, że czytałaś wiadomości.
i może już nie zaglądaj tam.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:49   #22
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez nadijahh Pokaż wiadomość
Oj oj. Wielkie mi rzeczy - weszła na fb i przeczytała wiadomości!
Po co jej dawał hasło? Żeby sobie wchodziła na jego fb i przeglądała tablicę, kiedy na swojej prawdopodobnie ma to samo, jeśli mają wspólnych znajomych? Chyba liczył się z tym, że może dojść do takiej sytuacji, że przeczyta również wiadomości. A tu, jak zwykle, wielkie halo i nagonka na dziewczynę.
mój tż nie wylogowuje się z facebooka, maila czy innych komunikatorów kiedy odchodzi od kompa, hasła ma pozapamiętywane, zawsze mam dostęp do jego laptopa, bo mieszkamy razem. i jeszcze nigdy bez konkretnego powodu i poinformowania go o tym nie czytałam jego wiadomości nigdzie.
nie będzie się pchała gdzie nie powinna - nie będzie miała problemów z
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 23:07   #23
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Faktycznie coś okropnego autorka zrobiła weszła na fb do którego miała hasło i przeczytała jedną rozmowę.
Nie mówię,że to ma być od razu zdrada.....ale ile zdrad nie wyszłoby na jaw gdyby nie to o czym zresztą można na wizażu poczytać.
Autorko jeśli chcesz się koniecznie dowiedzieć co wtedy robił to chyba tylko poprzez rozmowę....
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 23:22   #24
Amandaaxx
Raczkowanie
 
Avatar Amandaaxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 85
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

A ja uważam że facet nie powinien mieć przed swoja dziewczyna tajemnic,skoro chciał to ukryć tzn,że coś jest nie tak.
Amandaaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 00:09   #25
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
mój tż nie wylogowuje się z facebooka, maila czy innych komunikatorów kiedy odchodzi od kompa, hasła ma pozapamiętywane, zawsze mam dostęp do jego laptopa, bo mieszkamy razem. i jeszcze nigdy bez konkretnego powodu i poinformowania go o tym nie czytałam jego wiadomości nigdzie.
nie będzie się pchała gdzie nie powinna - nie będzie miała problemów z

Tu jest przysłowiowy pies pogrzebany. Ja też mam dostęp do laptopa TŻ, on ma dostęp do mojego, ale jakoś sobie nie grzebiemy w wiadomościach
Tak samo jak nie otwieram listów nie adresowanych do mnie (no chyba że adresat sam mnie o to poprosi), nie szperam w cudzych papierach, dokumentach etc. Tego samego oczekuję od innych. Toż to proste jako drut.

Autorko, celowo weszłaś na fb swojego chłopaka i czytałaś wiadomości - na mój chłopski rozum to oznacza, że szukałaś tam czegoś podejrzanego bo mu zwyczajnie nie ufasz. Nie wiem, czy dał Ci ku temu jakieś solidne podstawy czy też nie, ale skoro tak się dzieje to jedynym wyjściem będzie rozmowa z nim.

Ja Ci nie zazdroszczę - bo będziesz musiała się przyznać do grzebania w wiadomościach, co mu się pewnie nie spodoba, więc może być z tego niezła afera. No ale skoro sama chciałaś znać prawdę...
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 00:16   #26
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez karolcia09099 Pokaż wiadomość
powiedzcie czy można usunać jakąś wiadość która jest napisana w trakcie konwersacji?
A co, boisz się teraz czy on aby nie przeczyta Twoich wiadomości?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 00:18   #27
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
A co, boisz się teraz czy on aby nie przeczyta Twoich wiadomości?
Ha, byłoby wesoło coś czuję

A co do pytania to: tak, można
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 00:19   #28
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez dialectic_chaos Pokaż wiadomość

Autorko, celowo weszłaś na fb swojego chłopaka i czytałaś wiadomości - na mój chłopski rozum to oznacza, że szukałaś tam czegoś podejrzanego bo mu zwyczajnie nie ufasz. Nie wiem, czy dał Ci ku temu jakieś solidne podstawy czy też nie, ale skoro tak się dzieje to jedynym wyjściem będzie rozmowa z nim...
A nawet jak nie ufa...to skąd wiesz czy problem jest w nim poprzez swoje zachowanie czy w autorce?
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 01:26   #29
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
A nawet jak nie ufa...to skąd wiesz czy problem jest w nim poprzez swoje zachowanie czy w autorce?
A czy ja gdzieś napisałam, że wiem na 100% ? Nie znam ani autorki ani jej chłopaka, wyrażam tylko swoją opinię na podstawie opowiedzianej historii. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem

Abstrahując: jeśli się komuś nie ufa do tego stopnia, że się ma potrzebę sprawdzania korespondencji, to się z taką osobą nie jest - po co sobie utrudniać życie?
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 02:09   #30
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Co byście zrobiły na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez dialectic_chaos Pokaż wiadomość
A czy ja gdzieś napisałam, że wiem na 100% ? Nie znam ani autorki ani jej chłopaka, wyrażam tylko swoją opinię na podstawie opowiedzianej historii. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem
Jeśli coś Ci nie pasuje w mojej odpowiedzi wcale nie znaczy,że nie czytam ze zrozumieniem

A ja wyrażam swoją opinie na podstawie tego co napisałaś. A napisałaś,że autorka nie ufa swojemu chłopakowi. Chyba jest różnica w kim jest problem zaufania. Ja Ci też nigdzie nie napisałam nic o 100% ani o jakichkolwiek % ale rozmowa niektórym przychodzi trudno.... jak widać.
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.