Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 15:36   #2851
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Witam się poniedziałkowo

My jeszcze nie mieliśmy wesela, a już zaczynamy prezenty zbierać Dziś wybieraliśmy zestaw obiadowy; wypatrzyliśmy czarno-białe cudo, składające się z bagatela - 76 elementów Chcą dawać to bierzemy, a co! :P

A oto fotki mego TŻ w garniturach na ślub (czarny) i poprawiny (granat). Kazał wkleić z kameleonem, więc niech ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka1g.jpg (99,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotkag2.jpg (95,8 KB, 135 załadowań)
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:04   #2852
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Sziket super garniaki! kameleon też super i gratuluję prezentów
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:06   #2853
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

olenka Piękna data! Gratuluję!

madziara889 Piżamka to fajna sprawa, szlafloczek również, ja za to dostałam coś bardzo praktycznego (a że uwielbiam praktyczne prezenty... dziewczyny super trafiły!) dostałam wałek, komplet nici do szycia, foremki do babeczek itp... W trzech słowach: zestaw pani domu

Ad rem Gratuluję! I czekam na relację i więcej fotek! Cudna para!

moskit30 Super, że panieński udany!

Sziket Mi się chyba w granatowym bardziej podoba na ślub Ale w obydwu bardzo dostojnie... nawet z kameleonem

3 tygodnie od ślubu! Kiedy to minęło?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:16   #2854
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ad rem cudowny bukiet piękna młoda para
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014

Edytowane przez Godzia_13
Czas edycji: 2014-09-01 o 16:17
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 17:37   #2855
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kamilka
Docik
KaES
Ad_rem
Panna Izabela
Mysza
Bardorja
Wszystkiego naj naj naj ... na Nowej Drodze Życia kochane

Ad_rem powtórzę że śliczna z Ciebie Panna Młoda no i bukiet

Sziket & Lemon gratki zakupów

Anesthesia 2 osoby więcej zawsze coś a tym bardziej jak chodzi o parę młodą

aniuska18032 fajnie że wszystko się udało

Waniliova za pogodę


Troszkę mnie tu nie było bo ciężko z czasem a już zostały nie całe 2 tygodnie wszystko idzie do przodu, mam nadzieję że zdążymy ze wszystkim, chociaż mam coraz większą ochotę kogoś zabić
W sobotę panieński aaaa jutro jak poprawki będą oki odbieram suknie
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 06:36   #2856
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
madziara889 Piżamka to fajna sprawa, szlafloczek również, ja za to dostałam coś bardzo praktycznego (a że uwielbiam praktyczne prezenty... dziewczyny super trafiły!) dostałam wałek, komplet nici do szycia, foremki do babeczek itp... W trzech słowach: zestaw pani domu
Wałek, zestaw nici (w tym maszynę do szycia i cały pozostały arsenał) i foremki do babeczek mam W sumie z takich rzeczy mamy praktycznie wszystko więc takie prezenty odpadają.

olenka gratuluję wybranej daty Macie już coś załatwione, czy dopiero zaczynacie? Duże chcecie przyjęcie/ wesele?
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 07:07   #2857
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez olenka. Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
Kiedy wiekszosc z Was jest juz po slubie, my dopiero sie na jego zdecydowalismy. Mamy razem 2-letniego synka - postanowilismy juz nie czekac i zorganizowac slub jeszcze w tym roku najbardziej podoba nam sie termin 6 grunia. w sobote jedziemy zobaczyc sale i szalone przygotowania czas zaczac..
super powodzenia w przygotowaniach

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo

My jeszcze nie mieliśmy wesela, a już zaczynamy prezenty zbierać Dziś wybieraliśmy zestaw obiadowy; wypatrzyliśmy czarno-białe cudo, składające się z bagatela - 76 elementów Chcą dawać to bierzemy, a co! :P

A oto fotki mego TŻ w garniturach na ślub (czarny) i poprawiny (granat). Kazał wkleić z kameleonem, więc niech ma
fajnie wygląda Twój TŻ
I super, że prezent już wybrany

Do nas też spłynęły da prezenty, ale $$$
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 07:48   #2858
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ad rem, gratuluję:cmo k:

moskit30, cieszę się z udanej imprezy

Sziket, extra! Też kupimy granatowy garnitur, jak znajdę pracę i odłożę trochę pieniążków

olenka, na pewno wszystko się uda, fajna data
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 08:43   #2859
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Granatowe garnitury są ekstra !!!
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 09:14   #2860
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

fajnie wygląda Twój TŻ
I super, że prezent już wybrany

Do nas też spłynęły da prezenty, ale $$$
A dziękuję, dziękuję Tego typu prezenty też się pojawiają, no ale są zdecydowanie lżejsze niż 60kg

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Sziket, extra! Też kupimy granatowy garnitur, jak znajdę pracę i odłożę trochę pieniążków
Granatowe moim zdaniem wprowadzają sporo koloru i ogólnie są bardziej żywe - ale czarne bardziej eleganckie. Dlatego trzeba mieć ze dwa

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Granatowe garnitury są ekstra !!!
Ano fajne są, fakt. Nawet brązowe mogą być fajne o ile pasują do danego mężczyzny.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 09:32   #2861
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Granatowe garnitury są ekstra !!!
Też tak uważam mój TŻ też miał granatowy garniak

iliy nie dziękuję za kciuki

My jutro będziemy mieć z TŻ 7 rocznicę związku
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 10:39   #2862
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziewczyny, czy któraś z Was miała może rzęsy 1:1? Chciałabym je sobie zrobić po raz pierwszy na kilka dni przed ślubem, ale ostatnio słyszałam, że ten klej może bardzo uczulić. Czy któraś z Was po pierwszym nałożeniu miała jakieś problemy???


Tak by the way, to coś nasze forum bardzo ucichło ostatnio Jak tak dalej pójdzie, to do października nikt się już nie będzie udzielał :P
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:53   #2863
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

To fakt, strasznie tu pusto
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:53   #2864
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Sunset89 właśnie to samo zauważyłam jak ja przyszłam, mam czas to cicho tutaj

Ja nigdy rzęs nie robiłam
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:54   #2865
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała może rzęsy 1:1? Chciałabym je sobie zrobić po raz pierwszy na kilka dni przed ślubem, ale ostatnio słyszałam, że ten klej może bardzo uczulić. Czy któraś z Was po pierwszym nałożeniu miała jakieś problemy???


Tak by the way, to coś nasze forum bardzo ucichło ostatnio Jak tak dalej pójdzie, to do października nikt się już nie będzie udzielał :P
ja miałam, robię je od dawna.
niektóre kleje uczulają dlatego warto zrobić sobie na miesiac przedslubem na próbe, a potem ze 3 dni przed slubem uzupelnic. Nigdy nie wiesz jaki klej cie uczuli.
Mnie uczulał klej, ktory nie uczula większości.
Niestety tak jest,że im większe opary i lepiej pracuje się na nim stylistce tym lepiej się trzyma, ale jest większe ryzyko uczulenia. Są kleje hipoalergiczne- w zaleznosći jaka marka, trzymaja krócej niż te o zwiększonej emisji oparów.ale ryzyko ucuzlenia mniejsze.
No i są kleje typowe dla alergików. Niestety te kleje nie wiążą rzęs mocno i trzymają do 2 tyg. Moja mama jest ucuzleniowcem na rozne rzecyz na twarzy. Robie jej rzęsy tym dla alergikow i tylko na jakies okazje bo po 3 dniach widac przerzedzenie, a po tyg połowy rzęs brak. Poprostu klej słabo trzyma i sie odklejają.
takze radzę zrobić próbę rzęs miesiąc przed bo tak mniej wiecej co 4 tyg się uzupełnia.
Objawy uczulenia to najczęściej kichanie katar, łzawienie i swędzenie oczu-nie tolerancja ciała obcego przy oczach.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:02   #2866
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała może rzęsy 1:1? Chciałabym je sobie zrobić po raz pierwszy na kilka dni przed ślubem, ale ostatnio słyszałam, że ten klej może bardzo uczulić. Czy któraś z Was po pierwszym nałożeniu miała jakieś problemy???
nie wiem czy mnie ktoś tu pamięta miałam rzęsy 1:1 na ślub i w sumie dopiero teraz zdjęłam. Mnie nic nie uczuliło, rzęsy trzymały się super, efekt jest niesamowity. Ale co trzeba zauważyć, same rzęsy trochę się osłabiają. Swoje zdjęłam po 4 m-cach, i najpierw był szok. Były krótkie i proste, ale odpowiednie odżywki + rycyna działają cuda i dziś widzę (po niecałym tygodniu) że naturalki są grubsze i dłuższe, choć nadal trochę proste, ale do tego jeszcze pewnie dojdę
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:10   #2867
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Widzę, że wątek trochę zwolnił U nas TŻ chory, a mnie chyba rozkłada Dobrze, że w tym tygodniu, a nie za tydzień...

Odebraliśmy spodnie i koszulę z poprawek krawieckich, jest super Tylko teraz się głowię, czemu na litość nie zmierzyliśmy muchy Może jeszcze TŻta wyciągnę na małe mierzenie i wymianę

Wróciłam od fryzjerki, byłam na farbie. Żeby wyrównać kolor musiała mi nałożyć nieco ciemniejszy Nie jestem w 100% zadowolona, no ale mam nadzieję, że do ślubu kolor się odrobinę wypłucze i będzie ok, bo na razie mam dość ciemny brąz...

Poza tym zaraz będę dzwonić po usługodawcach ustalać szczegóły, ale się stresuję
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:12   #2868
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Widziałyście suknie Angeliny? ciekawa jestem Waszych opini. Mi sie nie podoba co z tego, ze Versace skoro brzydka i coś dziwnego jej z cyckami zrobilo no nie...nie podoba mi sie zaden element jej wyglądu welon z rysunkami dzieci to oryginalny pomysl, ale slub sie bierze dla siebie, nie dla dzieci, wiec moim zdaniem to takie na sile i na pokaz jak to oni strasznie nie kochają swoich dzieci
Poza tym Angie juz od jakiegos czasu nie wyglada zbyt ladnie...wychudzona, ziemista cera, podkrazone, wielkie oczy. No nie, nie przekonuje mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (69,0 KB, 130 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-09-02 o 11:13
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:19   #2869
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

pysia1987 mnie też suknia się nie podoba wygląda jak koszula nocna (tylko ją skrócić) :cofused: welon też mi się nie podoba, kiepski pomysł jak dla mnie
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 11:21   #2870
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

RELACJA ŚLUBNO-WESELNA

CZĘŚĆ 1

W sobotę wstałam o 7:00 nakarmiłam głodomora i dalej spać. Wstałam o 9
Poszłam pod prysznic, pobawiłam sie z małym i na spacer z nim na drzemkę. I to byłon tyle na ten dzień zajmowania sie własnym dzieckiem
o 11 do fryzjera-czesała mnie mama (ma własny salon i jest fryzjerką) fryzura rewelacyjna, mega mi sie podobała. we włosach miałam jeden biały kwiat jakiś (nie wiem jaki) i 3 niebieskie margeritki -bomba!
o 12:30 usiadam na fotel do makijazstki. w☠☠☠☠iała mnie niemiłosiernie, była bardzo powolna i bez zyia, tu cos kropneła tam wytarła, ☠☠☠☠a make up by picasso.. ale o dziwo makijaż wyszedł fantastyczny. Brąż ze złotem. wyszłam zadowolona.
Janek spał więc cos zjadłam ogarnęłam z ojcem salon do błogosławieństwa. i patrze a to juz 15, 15:30 mieli przyjechac kamerzysta i fotograf i mialo sie zaczac ubieranie. Przyjechali. stwierdziłam ze mamy półtroej godizny wiec spoko zdązymy, wyszlismy na fajka kawa herbatka ciasteczko i 16 zaczelam sie ubierac. na mojej świadkowej ślubie ubieranie zajęło godzine, wiec nauczona doświadczeniem miałam zapas czasu. A tu się okazało ze 15min i byłam całkowicie ubrana!!! ale suknia jakos bylam z przodu lekko za dluga ze raz na jakis czas ją sobie nadeptywałam poprawialysmy 2 razy halkę. jak juz bylo dobrze to siedzielismy i czekalismy, rodizce sie ubrali brat tez i zajmowal sie malym.
Myslalam ze jak sie ubiore juz to cos mnie trzepnie, sparaliżuje i bedzie stres. NIC. Ojciec krzyknal ze przyjechali wiec sie ustawilismy i czekamy.
Wejscie mieli mega, narzecozny podlecial do syna i go wyściskał, zrobił samolot i połaskotał. a ja stoje i czekam oddal go teściom i do mnie. bukiet buziak w reke i w usta. stoimy czekamy az tesciwie przestna sie przytulac z wnukiem. ok prosimy o błogosławieństwo. poszło, tesciowa troche sie wzruszyla, ale my tylko sie usmiechalismy. Oni zostali a my w ychodzimy, otwieram drzwi na klatce a tam kapela gra!!!!
mieszkam na 8 piętrze, a oni :dawajcie po schodach! no to idziemy. ludzie z mieszkań wychodizli i nam klaskali, wyszlismy z klatki a tam mnóstwogapiów w oknach i dzieci przyszly po cukierki dobrze ze chlopaki kupili.
do kościoła. musielismy czekac 20min az para przed nami łaskawie zjedzie spod kosciola. ja ☠☠☠☠☠☠☠e, siedzialam sie wsciekalam bo oni mieli ok250osob z zyczeniami.
wjechalismy mercem na miejsce. wysiedlismy Bartek ze świadkami poszedł przed ołtarz a ja z tatą przy wejściu. ruszylismy. wsyztsko przebiegało superowo i bez stresu. Przysięge mówilismy GŁOŚNO I WYRAŹNE zeby wsyzsyc nas slyszeli troche mialam problemu z założeniem Bartkowi obrączki, ale dałam rade. jak wychodizlismy znowu cos z suknią i musialam ja lekko podnosic rekami. PRZYZ YCZENIAHC BOLAŁY NAS POLICZKI OD UŚMIECHÓW.
wieszksoc win kilka ksiazek, dwa prezenty i wszystko inne koperty.
po zyczneiach na sale, dostalismy sms od taty ze wszyscy sa i fot i kamer tez, zajechalismy. Wypilismy wódke, kieliszki się zbiły, Bartek przeniósł mnie przez próg i na slai był szampan i sto lat sto lat. Niestety co chwila nadeptywalam suknie, wscieklam sie bo przed nami ten pierwsyz taniec.
wiec mowie do świadkowej: kołyj nożyczki idziemy do toalety ciąć
: hahaha: serio wyciela mi sprzodu ladnie pod spodem zeby nie rzucalo sie w oczy. rewelka. ale niestty nadeptywalam warstwy te pierwsze, wiec id rugi raz mi przyciela. Wogole nie bylo widac,bylam w szoku
pierwszy taniec za☠☠☠isty, troche sie stresowalam ale zatanczylismy wsyztsko,zero pomylek. Płynnie i caly czas nam bili goscie brawo.
mielismy małą wpadke, stracilismy pocuzcie czasu, abwimy sie w njalpesze romawiamy z gośćmi a tu nagle kapela woła na aprkiet parę młodą i ich rodzicow, a ja: TO JUŻ????? ZA WCZEŚNIE, a oni mi pokazują zegarek no to szybko świadkom zeby przyniesli prezenty i sie w miare wyrobiliśmy.. ochłoneliśmy po tradycyjnej piosence 'cudownych rodzicow mam' i zlapalismy sie za rece i chcemy isc do stolu a tu tort wjezdza na sale kompletnie zpaomniałam co mialam ustalone na kartce co po czym i o ktorej godzinie no to sie wrocilismy te kilka krokow. TORT przepyszny i przepiękny!!!!!!!!!!!!!!! !
CDN
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:10   #2871
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Wróciłam od fryzjerki, byłam na farbie. Żeby wyrównać kolor musiała mi nałożyć nieco ciemniejszy Nie jestem w 100% zadowolona, no ale mam nadzieję, że do ślubu kolor się odrobinę wypłucze i będzie ok, bo na razie mam dość ciemny brąz...
Szampon przeciwłupieżowy dobrze wypłukuje farbę ja umyłam takim szamponem dwa razy włosy przed ślubem i nie miałam tak ciemnych jak po farbie

Wrzucam fotki mojego bukietu, dopiero dzisiaj je zrobiłam z bukietu byłam mega zadowolona!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (38,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet2.jpg (43,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet3.jpg (36,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet4.jpg (45,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet5.jpg (43,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet6.jpg (29,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:34   #2872
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

aniuska18032 piękny bukiet!

bardorja super relacja!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:48   #2873
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Waniliova No tak, coś mi się poknociło To tym bardziej zazdroszczę miejsca, w którym się wygrzejecie i nałapiecie słońca Jak będziecie świętować rocznicę?

Sziket Świetny wybór - bardzo podoba mi się wersja ślubna, jak i poprawinowa Kameleon boski

iliy Daj znać, jak poprawki Czy dziewczyny uchyliły rąbka tajemnicy, czego się spodziewać na panieńskim?

Sunset Ja miałam. Rzęsy właściwe miałam robione we wtorek, ale przedtem miałam próbę uczuleniową. Wybierz się koniecznie do stylistki, która taką próbę robi. Widziałam niektóre zdjęcia rzęs tuż po aplikacji - czerwone oczy i powieki nie wyglądają najlepiej.

nasturcja1308 Jak to zrobiłaś, że tyle się trzymały? Moje zaczęły już po tygodniu się przerzedzać.

pysia Widziałam zdjęcie. Zgadzam się, że ślub się bierze dla siebie, ale mam przeczucie, że para wzięła go raczej dla dzieci. Od wielu lat żyli jak małżeństwo, ceremonia była bezwyznaniowa - mogli zatem wziąć ją wcześniej, tym bardziej że sprawy prawne regulowali bez tego. I zgadzam się, że brakuje blasku dawnej Angie.

anesthesia Na pewno sie wypłucze Potwierdzam, że szampon przeciwłupieżowy lub coś mocno oczyszczającego.

bardorja Widać, że poszło bezstresowo i radośnie

aniuska Ale piękny bukiet Bardzo oryginalny. Co to za kwiaty?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:53   #2874
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
nasturcja1308 Jak to zrobiłaś, że tyle się trzymały? Moje zaczęły już po tygodniu się przerzedzać.
uzupełniałam ale tak serio serio, to znośnie wyglądały przez ok 3-4 tygodnie, a potem szłam uzupełnić. Ostatni raz byłam na koniec lipca, przed weselem znajomych i stwierdziłam, że potem już chcę mieć swoje. Siostrze znośnie się trzymały do 1,5 m-ca i też zdjęła, także wychodzi na to, że dobry klej miałyśmy.
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:53   #2875
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

corn fajnie, bo tutaj pogoda beznadziejna, a tam piękne słońce

Jeszcze nie wiem jak będziemy świętować rocznicę, nie mamy konkretnych planów. Myślałam, że wypijemy któreś wino z naszych prezentów ślubnych, ale wczoraj kiepsko się czułam (chyba właśnie po alkoholu) i nie mam ochoty na wino... może po prostu pójdziemy do jakiejś kawiarni
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:01   #2876
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

bardorja świetna relacja, widzę, że wszystko poszło dobrze.

Mnie wkurza znowu moja świadkowa (siostra) w związku z panieńskim.
Najpierw pytała co bym chciała dostać, wymieniłam jej trzy rzeczy ale to za mało, najlepiej żebym chyba jej w sklepie palcem pokazała co chcę.
Następnie chciała listę dziewczyn jakie bym chciała na panieńskim, no ok. Ale teraz pyta dlaczego ona ma do nich pisać jak ich nie zna i żebym ja im napisała (tylko co mam im napisać, bo oprócz daty nic więcej nie wiem)
Najbardziej mnie rozwaliła, jak zapytała jak ma przebiegać CAŁA impreza, co i gdzie chcę robić.
Najlepsze, że stwierdziła, że ona przecież nie ma czasu się tym wszystkim zająć ( nie pracuje ale ma dwójkę dzieci, które właśnie poszły do przedszkola, w razie potrzeby moja mama zostaje jej z dzieciakami).
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:01   #2877
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

An spokojnie, kolor troszkę się wypłucze, myj włosy codziennie
Dzwoń i się nie stresuj

TŻ jeszcze nie ma butów, więc nie możemy sprawdzić czy wszystko jest ok chociaż w sumie może przecież do innych zmierzyć

Pysia dół sukni mi się podoba, ale ogólnie całość bez szału a ten welon to już w ogóle.. Zresztą ja jej nie lubię, nie wiem dlaczego ludzie tak się nią zachwycają, aktorka wg mnie z niej żadna

Aniuśka super bukiet!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:03   #2878
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
uzupełniałam ale tak serio serio, to znośnie wyglądały przez ok 3-4 tygodnie, a potem szłam uzupełnić. Ostatni raz byłam na koniec lipca, przed weselem znajomych i stwierdziłam, że potem już chcę mieć swoje. Siostrze znośnie się trzymały do 1,5 m-ca i też zdjęła, także wychodzi na to, że dobry klej miałyśmy.
To i tak jestem pod wrażeniem Dobry klej to jedno, a drugie - dobre i zdrowe rzęsy. Ja po 3 tygodniach miałam jedynie niedobitki przedłużanych rzęs - strasznie mi wypadają (a to niezależne od przedłużenia). Choć i tak lepiej czuję się w naturalnych rzęsach, nie rozpaczam z tego powodu

Waniliova Kawiarnia i słodkości to dla mnie najfajniejszy sposób na świętowanie Tym bardziej życzę Wam udanego wieczoru

Jakbyście miały ochotę pooglądać ciekawe zdjęcia ślubne międzynarodowego stowarzyszenie fotografów ślubnych- ISPWP ma co kwartał konkurs fotograficzny. Kategorie są przeróżne, niektóre zdjęcia naprawdę zachwycają, inne wzruszają. Jak macie czas, obejrzyjcie Nas z mężem rozwalił wybór nagrodzonych zdjęć z sesji narzeczeńskich. 8 miejsce wymiata

[EDIT]
madziara Ja z panieńskim wybrnęłam tak - napisałam od siebie maila do wszystkich dziewczyn (widoczne adresy mailowe), że odezwie się do nich świadkowa. Potem świadkowa wiedziała co i do kogo pisać i to dziewczyny załatwiały między sobą. A siostrze powiedz, żeby zdała się na dziewczyny - nie ona jedna ma wszystko załatwiać, a dobrze też, żeby pozostałe uczestniczki dobrze się czuły i odpowiadał im przebieg wieczoru
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:10
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:14   #2879
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

aniuska Ale piękny bukiet Bardzo oryginalny. Co to za kwiaty?
O kurcze wiesz, że ja sama dokładnie nie wiem nie znam się za bardzo na kwiatach, babeczka inspirowała się zdjęciami, które jej dałam. Na pewno jest róża angielska, jeżyny do ozdoby, chyba liść kapusty, ogólnie większości z tego co miałam w bukiecie to nie znam i pierwszy raz to na żywo widziałam
Zastanawiam się co zrobić z bukietem, stoi jeszcze w wazonie i świetnie się trzyma, a potem co? Nie chcę go wyrzucać

Oddałam suknię do czyszczenia, babeczka obiecała, że do czwartku będę ją miała...oby bo w pt jedziemy do Trójmiasta na sesję.

Dziewczyny ja wciąż nie mogę uwierzyć, że mój TŻ to mój MĄŻ
Zazdroszczę tym z Was, które są jeszcze przed....ja bym chciała jeszcze raz przeżyć ten dzień
Czerpcie z czasu przygotowań tyle radości ile tylko się da bo naprawdę to jest taki magiczny czas

My dostaliśmy jeden prezent od gości + prezent od siostry TŻ czyli mojej świadkowej i jej chłopaka (w 100% trafiony), reszta to były pieniążki, które nam się przydadzą bo zbieramy na działkę
Mój chrzestny z którym nie mam kontaktu i któremu wysłałam tylko zawiadomienie również dał nam pieniądze, bardzo się zdziwiłam bo przecież nie musiał tego robić...ale cieszę się, że przyszedł do kościoła razem z żoną
Zamiast kwiatów prosiliśmy o wino, mamy teraz niezły zapas kwiatów też trochę dostaliśmy, same piękne bukiety
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:19
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:14   #2880
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Też tak uważam mój TŻ też miał granatowy garniak

iliy nie dziękuję za kciuki

My jutro będziemy mieć z TŻ 7 rocznicę związku
Moj TZ jak dobrze pamietam kolor garniaka ma ciemny granat

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Widziałyście suknie Angeliny? ciekawa jestem Waszych opini. Mi sie nie podoba co z tego, ze Versace skoro brzydka i coś dziwnego jej z cyckami zrobilo no nie...nie podoba mi sie zaden element jej wyglądu welon z rysunkami dzieci to oryginalny pomysl, ale slub sie bierze dla siebie, nie dla dzieci, wiec moim zdaniem to takie na sile i na pokaz jak to oni strasznie nie kochają swoich dzieci
Poza tym Angie juz od jakiegos czasu nie wyglada zbyt ladnie...wychudzona, ziemista cera, podkrazone, wielkie oczy. No nie, nie przekonuje mnie
Suknia Angeliny masakryczna nie wspomne ze kosztowala pewnie tyle co moje cale wesele
co do dzieci to nasza Misia jest bardzo zaangazowana w slub,nawet mowi ze to NASZ slub,nie mamy i taty
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
RELACJA ŚLUBNO-WESELNA

CZĘŚĆ 1

W sobotę wstałam o 7:00 nakarmiłam głodomora i dalej spać. Wstałam o 9
Poszłam pod prysznic, pobawiłam sie z małym i na spacer z nim na drzemkę. I to byłon tyle na ten dzień zajmowania sie własnym dzieckiem
o 11 do fryzjera-czesała mnie mama (ma własny salon i jest fryzjerką) fryzura rewelacyjna, mega mi sie podobała. we włosach miałam jeden biały kwiat jakiś (nie wiem jaki) i 3 niebieskie margeritki -bomba!
o 12:30 usiadam na fotel do makijazstki. w☠☠☠☠iała mnie niemiłosiernie, była bardzo powolna i bez zyia, tu cos kropneła tam wytarła, ☠☠☠☠a make up by picasso.. ale o dziwo makijaż wyszedł fantastyczny. Brąż ze złotem. wyszłam zadowolona.
Janek spał więc cos zjadłam ogarnęłam z ojcem salon do błogosławieństwa. i patrze a to juz 15, 15:30 mieli przyjechac kamerzysta i fotograf i mialo sie zaczac ubieranie. Przyjechali. stwierdziłam ze mamy półtroej godizny wiec spoko zdązymy, wyszlismy na fajka kawa herbatka ciasteczko i 16 zaczelam sie ubierac. na mojej świadkowej ślubie ubieranie zajęło godzine, wiec nauczona doświadczeniem miałam zapas czasu. A tu się okazało ze 15min i byłam całkowicie ubrana!!! ale suknia jakos bylam z przodu lekko za dluga ze raz na jakis czas ją sobie nadeptywałam poprawialysmy 2 razy halkę. jak juz bylo dobrze to siedzielismy i czekalismy, rodizce sie ubrali brat tez i zajmowal sie malym.
Myslalam ze jak sie ubiore juz to cos mnie trzepnie, sparaliżuje i bedzie stres. NIC. Ojciec krzyknal ze przyjechali wiec sie ustawilismy i czekamy.
Wejscie mieli mega, narzecozny podlecial do syna i go wyściskał, zrobił samolot i połaskotał. a ja stoje i czekam oddal go teściom i do mnie. bukiet buziak w reke i w usta. stoimy czekamy az tesciwie przestna sie przytulac z wnukiem. ok prosimy o błogosławieństwo. poszło, tesciowa troche sie wzruszyla, ale my tylko sie usmiechalismy. Oni zostali a my w ychodzimy, otwieram drzwi na klatce a tam kapela gra!!!!
mieszkam na 8 piętrze, a oni :dawajcie po schodach! no to idziemy. ludzie z mieszkań wychodizli i nam klaskali, wyszlismy z klatki a tam mnóstwogapiów w oknach i dzieci przyszly po cukierki dobrze ze chlopaki kupili.
do kościoła. musielismy czekac 20min az para przed nami łaskawie zjedzie spod kosciola. ja ☠☠☠☠☠☠☠e, siedzialam sie wsciekalam bo oni mieli ok250osob z zyczeniami.
wjechalismy mercem na miejsce. wysiedlismy Bartek ze świadkami poszedł przed ołtarz a ja z tatą przy wejściu. ruszylismy. wsyztsko przebiegało superowo i bez stresu. Przysięge mówilismy GŁOŚNO I WYRAŹNE zeby wsyzsyc nas slyszeli troche mialam problemu z założeniem Bartkowi obrączki, ale dałam rade. jak wychodizlismy znowu cos z suknią i musialam ja lekko podnosic rekami. PRZYZ YCZENIAHC BOLAŁY NAS POLICZKI OD UŚMIECHÓW.
wieszksoc win kilka ksiazek, dwa prezenty i wszystko inne koperty.
po zyczneiach na sale, dostalismy sms od taty ze wszyscy sa i fot i kamer tez, zajechalismy. Wypilismy wódke, kieliszki się zbiły, Bartek przeniósł mnie przez próg i na slai był szampan i sto lat sto lat. Niestety co chwila nadeptywalam suknie, wscieklam sie bo przed nami ten pierwsyz taniec.
wiec mowie do świadkowej: kołyj nożyczki idziemy do toalety ciąć
: hahaha: serio wyciela mi sprzodu ladnie pod spodem zeby nie rzucalo sie w oczy. rewelka. ale niestty nadeptywalam warstwy te pierwsze, wiec id rugi raz mi przyciela. Wogole nie bylo widac,bylam w szoku
pierwszy taniec za☠☠☠isty, troche sie stresowalam ale zatanczylismy wsyztsko,zero pomylek. Płynnie i caly czas nam bili goscie brawo.
mielismy małą wpadke, stracilismy pocuzcie czasu, abwimy sie w njalpesze romawiamy z gośćmi a tu nagle kapela woła na aprkiet parę młodą i ich rodzicow, a ja: TO JUŻ????? ZA WCZEŚNIE, a oni mi pokazują zegarek no to szybko świadkom zeby przyniesli prezenty i sie w miare wyrobiliśmy.. ochłoneliśmy po tradycyjnej piosence 'cudownych rodzicow mam' i zlapalismy sie za rece i chcemy isc do stolu a tu tort wjezdza na sale kompletnie zpaomniałam co mialam ustalone na kartce co po czym i o ktorej godzinie no to sie wrocilismy te kilka krokow. TORT przepyszny i przepiękny!!!!!!!!!!!!!!! !
CDN
Super relacja,wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia

A codo rzese,kosmetyczka (znajoma) zrobila mi piekny prezent,makijaz na panienski i slubny podaruje mi go w prezencie mowila ze chce mi jeszcze rzesy dokleic a wogole jak zobaczyla moje brwi to stwierdzila ze musi cos z nimi zrobic i zrobila...depilacje woskiem,powiesz szczerze ze sie strasznie balam ale nie potrzebnie,teraz tylkowoskiem bede robic
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.