Lublin Medyczne Studium Zawodowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 13:13   #1
wymaiginowana
Raczkowanie
 
Avatar wymaiginowana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 112
Question

Lublin Medyczne Studium Zawodowe


Cześć
Są tu wizażanki uczące się w studium? Jeśli tak, to proszę powiedzcie mi czy:
Da się naukę w studium połaczyć ze studiami? Jaki jest mniej więcej rozkład zajeć (godziny zajęć przedpołudniowe/popołudniowe..) Czy wielu osobom udaje się połączyć naukę w studium ze studiami?
Jaki jest próg punktowy w rekrutacji (znam przelicznik ocen ze świadectw) ale zupełnie nie wiem, czy moja ilość punktów wystarczy
Interesuje mnie kierunek technik masażysta..
Szukałam informacji na wizażu odnośnie msz, ale może wpisałam złą nazwę bo znalazłam prawie nic (oprócz wzmianki w podforum masaż sprzed 2-3lat).

Proszę o odpowiedzi od osób uczących się i absolwentów
wymaiginowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 14:33   #2
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

podbijam wątek
właśnie zaczęłam naukę w MSZ, jednoczesnie studiuję chemię jest tu może ktoś jeszcze ze studium?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:43   #3
Morfinka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Smoothly, znowu się spotykamy Jaki kierunek wybrałaś w studium?

A co do wątku: po maturze interesowałam się tym studium, a dokładnie kierunkiem technik farmaceutyczny, bo myślałam, że nie dostanę się na żadne studia. Wymieniłam nawet kilka maili z absolwentką tego kierunku. Dowiedziałam się, że zajęcia odbywają się w trybie dziennym, tak samo jak na studiach są okienka, przerwy itp. Z tą dziewczyną do "klasy" chodziło kilka osób, które dziennie studiowały i jakoś udawało im się to pogodzić (wiadomo, przenoszenie się z grup i na studiach i w studium, ewentualnie, kilka razy zwalnianie się parę minut wcześniej, odpuszczanie niektórych wykładów). Wiem też, że np. po chemii można przepisać jakieś oceny, więc znowu coś tam odpadnie i będzie więcej czasu (ale dokładnie o jakie przedmioty chodzi to nie wiem).

O techniku masażyście niestety nie wiem nic. Na listach przyjętych nie jest napisane, kto ile miał punktów. Jak brałam stamtąd dokumenty do wypełnienia, w lipcu to dzwoniłam tam do sekretariatu i pytałam się o progi punktowe z poprzednich lat, ale pani powiedziała, że oni takich statystyk nie prowadzą, a nie pamięta jak to jest. Ale gdybyś zadzwoniła teraz (dopiero niedawno było ogłoszenie wyników), to może jednak miałyby jakieś orientacyjne dane.
Morfinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:06   #4
Truskawkowa_Jagodzianka
Raczkowanie
 
Avatar Truskawkowa_Jagodzianka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 91
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

No nie, dziewczyny i wy tutaj? Moja siostra chodziła do studium na dietetykę, a moja koleżanka na terapię zajęciową. Obie były zadowolone, moja siostra dała radę pogodzić naukę z pracą. W studium jest o tyle fajnie, że nauczyciele bardzo idą na rękę uczniom. Nauczyciele też są w porządku (swego czasu uczyła tam pani dr z Uniwersytetu Medycznego) i dobrze przekazują wiedzę.

Morfinka20 ja właśnie jestem po tech. farm. i bardzo rozbudziło to moją ciekawość (no i lubiłam się uczyć tego wszystkiego).
Truskawkowa_Jagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:14   #5
Kamilla4444
Raczkowanie
 
Avatar Kamilla4444
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie:P
Wiadomości: 67
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Up, Up

mnie również interesuje ten temat

Masażysta, moja siostra jest po studium fizjoterapii( teraz już po studiach) i z całego serca mi odradzała kierunek masażysta. Siostra TŻ jest w takowym studium(t. masażysta). Ewentualnie, mogę podpytać co i jak

Ja myśle o farmacji , t. dentysycznych ,ewentualnie t. usług kosmetycznych.
Kamilla4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:40   #6
Morfinka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez Truskawkowa_Jagodzianka Pokaż wiadomość
Morfinka20 ja właśnie jestem po tech. farm. i bardzo rozbudziło to moją ciekawość (no i lubiłam się uczyć tego wszystkiego).
Na technika farmacji uczyłaś się w tym studium? Bo mi to ciągle gdzieś chodzi po głowie, więc chętnie jeszcze więcej na ten temat bym się dowiedziała
Morfinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:19   #7
Truskawkowa_Jagodzianka
Raczkowanie
 
Avatar Truskawkowa_Jagodzianka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 91
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Morfinka20 ja uczyłam się w innym, ale wiem, że w Lublinie jest równie wysoki poziom.
Truskawkowa_Jagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 22:20   #8
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez Morfinka 20 Pokaż wiadomość
Smoothly, znowu się spotykamy Jaki kierunek wybrałaś w studium?
technik farmaceutyczny


Cytat:
A co do wątku: po maturze interesowałam się tym studium, a dokładnie kierunkiem technik farmaceutyczny, bo myślałam, że nie dostanę się na żadne studia. Wymieniłam nawet kilka maili z absolwentką tego kierunku. Dowiedziałam się, że zajęcia odbywają się w trybie dziennym, tak samo jak na studiach są okienka, przerwy itp. Z tą dziewczyną do "klasy" chodziło kilka osób, które dziennie studiowały i jakoś udawało im się to pogodzić (wiadomo, przenoszenie się z grup i na studiach i w studium, ewentualnie, kilka razy zwalnianie się parę minut wcześniej, odpuszczanie niektórych wykładów). Wiem też, że np. po chemii można przepisać jakieś oceny, więc znowu coś tam odpadnie i będzie więcej czasu (ale dokładnie o jakie przedmioty chodzi to nie wiem).
właśnie czekam na odzyskanie indeksu i na zwolnienie z chociaż jednego przedmiotu..




Cytat:
Napisane przez Truskawkowa_Jagodzianka Pokaż wiadomość
No nie, dziewczyny i wy tutaj? Moja siostra chodziła do studium na dietetykę, a moja koleżanka na terapię zajęciową. Obie były zadowolone, moja siostra dała radę pogodzić naukę z pracą. W studium jest o tyle fajnie, że nauczyciele bardzo idą na rękę uczniom. Nauczyciele też są w porządku (swego czasu uczyła tam pani dr z Uniwersytetu Medycznego) i dobrze przekazują wiedzę.
do tej poru uczą z medycznego, TPL chyba u mnie nawet, ale nie pamiętam już na pewno, wybaczcie



Cytat:
Morfinka20 ja właśnie jestem po tech. farm. i bardzo rozbudziło to moją ciekawość (no i lubiłam się uczyć tego wszystkiego).
a jak egzamin zawodowy?



Cytat:
Napisane przez Kamilla4444 Pokaż wiadomość
Ja myśle o farmacji , t. dentysycznych ,ewentualnie t. usług kosmetycznych.
ja właśnie tak pomyślałam że w razie ,,w'' gdyby ten tech. farmaceutyczny nie wypalił to może o tych usługach kosmetycznych warto pomymśleć
studiujesz coś może?




Cytat:
Napisane przez Truskawkowa_Jagodzianka Pokaż wiadomość
Morfinka20 ja uczyłam się w innym, ale wiem, że w Lublinie jest równie wysoki poziom.
szczerze? mam wrażenie że to tylko tak pod publikę, takie gadanie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:08   #9
Kamilla4444
Raczkowanie
 
Avatar Kamilla4444
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie:P
Wiadomości: 67
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Ja studiuje pedagogike specialna i od 1 roku historie w Lublinie. Już zamierzałam zrezygnować z Hiry , a wybrać t. dentystyczne lub farmacje w MSZ w Łukowie( nie jest tam ciężko - podobno) Ale jednak rozpoczne studia w Lbn. a od września nastepnego roku wbijam rownolegle do studium w Lublinie.
Kamilla4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:47   #10
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

wskakuj, wskakuj, chociaż co chwile jakieś zmiany są, słyszałyście?
od tego roku obowiązkowy jezyk angielski i migowy
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:56   #11
Morfinka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wskakuj, wskakuj, chociaż co chwile jakieś zmiany są, słyszałyście?
od tego roku obowiązkowy jezyk angielski i migowy
No co, nowa podstawa programowa jest, jak widać we wszytkich szkołach
Morfinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 13:37   #12
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez Morfinka 20 Pokaż wiadomość
No co, nowa podstawa programowa jest, jak widać we wszytkich szkołach
a to tak, tak
fajna sprawa z tym językiem migowym
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:19   #13
wymaiginowana
Raczkowanie
 
Avatar wymaiginowana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 112
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Widzę, że opinie są bardzo różne, szkoda, że się nie zdecydowałam w tym roku, teraz skończę licencjat i się zastanowię.

Tyle tu pożytecznych rad i opinii Wiecie może czy jest możliwość stypendium socjalnego, tak jak na studiach, jeśli się te studia już skończy?

Jak interesowałam się w tamtym roku nauką w msz, to w sekretariacie nawet mi nie przyszło do głowy tego pytania zadać
wymaiginowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:44   #14
Truskawkowa_Jagodzianka
Raczkowanie
 
Avatar Truskawkowa_Jagodzianka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 91
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
technik farmaceutyczny




właśnie czekam na odzyskanie indeksu i na zwolnienie z chociaż jednego przedmiotu..






do tej poru uczą z medycznego, TPL chyba u mnie nawet, ale nie pamiętam już na pewno, wybaczcie





a jak egzamin zawodowy?





ja właśnie tak pomyślałam że w razie ,,w'' gdyby ten tech. farmaceutyczny nie wypalił to może o tych usługach kosmetycznych warto pomymśleć
studiujesz coś może?






szczerze? mam wrażenie że to tylko tak pod publikę, takie gadanie
Egzamin zawodowy zdałam, w piątek odebrałam dyplom. Odnośnie tego pisania pod publikę to faktycznie moglo tak zabrzmiec, za co przepraszam Najlepiej jak same się przekonacie. Ja tak ostatnio myślałam, żeby iść jeszcze na kosmetyczkę, ale jeszcze poczekam, i ewentualnie jak już będę na drugim roku to pójdę
Truskawkowa_Jagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 21:37   #15
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez wymaiginowana Pokaż wiadomość
Widzę, że opinie są bardzo różne, szkoda, że się nie zdecydowałam w tym roku, teraz skończę licencjat i się zastanowię.

Tyle tu pożytecznych rad i opinii Wiecie może czy jest możliwość stypendium socjalnego, tak jak na studiach, jeśli się te studia już skończy?

Jak interesowałam się w tamtym roku nauką w msz, to w sekretariacie nawet mi nie przyszło do głowy tego pytania zadać
a powiem że nie mam pojęcia, z jednej strony, w każdej szkole, czy uczelni jest taka opcja, ale z drugiej strony nie słyszałam o tym nic a nic..




Cytat:
Napisane przez Truskawkowa_Jagodzianka Pokaż wiadomość
Egzamin zawodowy zdałam, w piątek odebrałam dyplom. Odnośnie tego pisania pod publikę to faktycznie moglo tak zabrzmiec, za co przepraszam Najlepiej jak same się przekonacie. Ja tak ostatnio myślałam, żeby iść jeszcze na kosmetyczkę, ale jeszcze poczekam, i ewentualnie jak już będę na drugim roku to pójdę
trudny egzamin? jak wrażenia?
i wcale nie miałam do Ciebie pretensji Kochana, mówię o ogólnie wysokiej samoocenie szkoły przez kadrę, a po pierwszym tygodniu mogę powiedzieć, że wcale tak cudownie i rewelacyjnie to nie jest.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:24   #16
Truskawkowa_Jagodzianka
Raczkowanie
 
Avatar Truskawkowa_Jagodzianka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 91
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a powiem że nie mam pojęcia, z jednej strony, w każdej szkole, czy uczelni jest taka opcja, ale z drugiej strony nie słyszałam o tym nic a nic..






trudny egzamin? jak wrażenia?
i wcale nie miałam do Ciebie pretensji Kochana, mówię o ogólnie wysokiej samoocenie szkoły przez kadrę, a po pierwszym tygodniu mogę powiedzieć, że wcale tak cudownie i rewelacyjnie to nie jest.
Teoria była prosta jak budowa gwoździa, chociaż zdarzyło się kilka trudniejszych, baardzo podchwytliwych pytań. Z praktycznym nie było tak źle, jeśli ktoś faktycznie robi projekty i rozumie o co w tym chodzi to jest dość łatwo, przynajmniej według mnie. W tym roku się udało i nie był bardzo trudny. Gorsze byłyby czopki
I odnośnie studium wierzę na słowo, jakbyś kiedyś potrzebowała jakichs materiałów to daj znać na pw
Truskawkowa_Jagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:23   #17
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Cytat:
Napisane przez Truskawkowa_Jagodzianka Pokaż wiadomość
Teoria była prosta jak budowa gwoździa, chociaż zdarzyło się kilka trudniejszych, baardzo podchwytliwych pytań. Z praktycznym nie było tak źle, jeśli ktoś faktycznie robi projekty i rozumie o co w tym chodzi to jest dość łatwo, przynajmniej według mnie. W tym roku się udało i nie był bardzo trudny. Gorsze byłyby czopki
I odnośnie studium wierzę na słowo, jakbyś kiedyś potrzebowała jakichs materiałów to daj znać na pw
jasne, jak cos to bede wiedziała do kogo się zgłosić, a jak nie to w razie ,,w'' myślę że na wydziale się spotkamy
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 13:54   #18
Morfinka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

wiem, że wątek przestał się rozwijać, ale muszę do niego wrócić jednak.

Smoothly, jesteś już 2 miesiące w tym studium na techniku farmaceutycznym.
I jak Ci tam idzie? Jak godzisz plany zajęć? Przepisali Ci jakieś przedmioty, a jak tak to jakie?

Na serio przymierzam się, żeby tam iść, ale jestem taka strachliwa, że najpierw o wszytko muszę się 100 razy wypytać, a może nie tylko mi się to przyda
Morfinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:58   #19
lil_lily
Przyczajenie
 
Avatar lil_lily
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Mam dokładnie ten sam problem.

Niestety nie wierzę w swoje zdolności i myślę, że nie dostanę się na AM. Zastanawiam się więc nas MSZ. Interesuje mnie najbardziej technik farmaceuta albo usług kosmetycznych. I zastanawiam się co ewentualnie lepiej wybrać.

Btw, orientuje sie ktoś może jakie były progi na AM na analitykę medyczną?
lil_lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 19:13   #20
lilllaa3800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Hej. Mam do Was pytanie. Kiedy rozppoczynają się zajęcia na tym studium? We wrześniu czy dopiero w październiku?
lilllaa3800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 07:49   #21
broniewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Lepiej późno niż wcale, zajęcia w szkołach policealnych zaczynają się we wrześniu, ja idę LMSP, która teraz zwie się Academią: http://academia.org.pl/
broniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:12   #22
Kicianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Witam, czy jest tu ktos kto wybbiera sie w tym roku na technika farmacji?? Chcialabym pojsc ale martwię się, że mogę się nie dostac, a jak się dostanę to boje się, że sobie nie poradzę Chętnie bym poroznawiała z kimś kto jest 'w temacie' Pozdrawiam!!
Kicianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:31   #23
music123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Wybiera się ktoś w tym roku na kierunek technik elektroradiolog?
music123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 04:34   #24
Nefglarien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Hej, mam głupie pytanie. Czy można się dostać do tego studium już po licencjacie albo magistrze, czy te tytuły już dyskwalifikują i jest za późno? Czy jest jakaś opłata semestralna/roczna? Czy można gdzieś podpatrzeć plan zajęć? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Nefglarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 11:35   #25
mahdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

witam, czy jest tu ktoś kto wybiera się lub uczył w Medycznym Studium Zawodowym - kierunek : technik usług KOSMETYCZNYCH ?

mam pare pytań

pozdrawiam

Edytowane przez mahdalena
Czas edycji: 2016-08-03 o 11:40
mahdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 19:48   #26
retoucher90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lublin Medyczne Studium Zawodowe

Heja, a czy ktoś był w tym studium na kierunku technik masażu?

Gdzie najlepiej zrobić taki papier w Lublinie??
retoucher90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-02 20:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.