Hermes Hermessence Collection - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-30, 09:59   #1
AmabA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109

Hermes Hermessence Collection


To mój pierwszy post i pierwszy wątek wiec przede wszystkim chcę się przywitać
Do jego stworzenia zainspirowały / zmusily mnie moje wątpliwości dotyczące Ambre Narguile Hermessence.
Miałam przyjemnośc go wąchać ( nie na sobie niestety) i jest to zapach, który uważam za fascynujący i...chcę mieć.
Do tej decyzji musiałam dojrzeć ale już chyba czas ( Gwiazdka sie zbliża a mój mąż zna już tę nazwę na pamięć
Niestety znawca perfum ze mnie na razie żaden (działa tylko instynkt) i nie bardzo wiem gdzie można to cudo nabyć. Panie w Sephorze Douglasie i Marrionaud patrzą nam nie jak na kogos kto chce gwiazdkę z nieba
Moje dwa pytania to oczywiście to w jaki sposób (gdzie) mogę kupić Ambre Narguile i o to co Wy - znawczynie o nim sądzicie.
AmabA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:23   #2
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Hermessence Collection

Raczej znaleść u Nas fizycznie bedzie problem. Mozliwośći:
- salony Hermesa za granicą
- ebay
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:38   #3
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Hermessence Collection

Na Ebayu niespecjalnie masz czego szukać - pojawia się akcydentalnie, przeważnie w pojemności 15 ml i liczą sobie za nią jak za zboże (jesli dobrze pamiętam - ok. 45$ za buteleczkę + bardzo droga przesyłka ubezpieczona + ryzyko cła, bo widziałam je tylko w USA).

Jedynym wyjściem jest zakup w którymś z salonów Hermesa - ja tak właśnie zrobiłam i moja flaszka leci do mnie z Dublina

A sam zapach? Obłędny. Połączenie korzenno przyprawowych akordów z Belle de Minuit, miękkości Theoremy i słodyczy Escady Collection, doprawione delikatnie rumem a la Idole. Wyrafinowany, a przy tym bezpieczny, słodko-otulający. Na mnie diablo trwały, z pięknym warkoczem.

Naprawdę doskonały pomysł na zimę, bo właśnie w chłodzie rozkwita najpiękniej. Myślę, że będziesz miała świetny gwiazdkowy prezent
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:46   #4
AmabA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Hermessence Collection

Cytat:
Napisane przez cegutka Pokaż wiadomość
Na Ebayu niespecjalnie masz czego szukać - pojawia się akcydentalnie, przeważnie w pojemności 15 ml i liczą sobie za nią jak za zboże (jesli dobrze pamiętam - ok. 45$ za buteleczkę + bardzo droga przesyłka ubezpieczona + ryzyko cła, bo widziałam je tylko w USA).

Jedynym wyjściem jest zakup w którymś z salonów Hermesa - ja tak właśnie zrobiłam i moja flaszka leci do mnie z Dublina

A sam zapach? Obłędny. Połączenie korzenno przyprawowych akordów z Belle de Minuit, miękkości Theoremy i słodyczy Escady Collection, doprawione delikatnie rumem a la Idole. Wyrafinowany, a przy tym bezpieczny, słodko-otulający. Na mnie diablo trwały, z pięknym warkoczem.

Naprawdę doskonały pomysł na zimę, bo właśnie w chłodzie rozkwita najpiękniej. Myślę, że będziesz miała świetny gwiazdkowy prezent
Cegutko, pocieszyłaś mnie w pewnym sensie.
Mam koleżankę w Dublinie i chyba Mikołaj do niej sie zwróci o pomoc
Ebay rzeczywiście odpada, widziałam wprawdzie jakis czas temu odlewkę, ale jesli doliczyć koszty przesyłki to lepiej opłaca się zapukać do Hermesa.
No i nie ukrywam marzy mi sie własny flakon
Rzeczywiście w Ambre Narguile jest cos z bogatej słodyczy Collection (którą bardzo cenię i używam).
Belle de Minuit i Theoremę znam choć nie mam, ale bardzo lubię ich jadalność i oba uważam za bardzo kobiece.
AmabA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 22:53   #5
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Hermessence Collection

Witaj, Amabo Przepiękny będziesz miała prezent gwiazdkowy Miałam okazję poznać AN dzięki koleżance (również z Irlandii) i ... bardzo bym chciała kiedyś je mieć
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.