WPADKA z farbą;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 20:05   #1
agnieszka 75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3

WPADKA z farbą;(


Hmm..to była moja pierwsza próba z farbą (permanentną) i okazała się fiaskiem Mam naturalnie jasnobrązowe włosy o popielatym odcieniu, które wczesniej kilkakrotnie koloryzowałam szamponem na ciemny brąz-i przestałam to robić kilka mies.temu, bo jednak lepiej mi w jasnych, nawet jeśli są troszku bure...jednak szampon nie zmył się przez te pare mies do konca i połowę (dolną)włosów mialam nieznacznie ciemniejszą od spłowiałej równiez od solarium góry. POstanowiłam zrobić sobie ciemny blond wpadającyw brązowy, najbardziej zblizony do naturalnego-uzylam Couleur experte l'oreal'a w odcieniu 6.0,ciemny blond..miał byc CHŁODNY a wyszło mi takie rude na górze i całkiem nie zmieniło się na dolnej połowie włosów;( do tego pasemka które ponoć są idealnie dobrane do farby na głowie wyszły jako tako,ale grzywkę,wcześniej już jasną, zrobiły na rudawy paskudny blond,i tak sie ciesze ze szybko zmylam i nie kurczakowy;(
MAM WIELKĄ PROŚBĘ o poradę-czy:
1)farbować się na jakiś zgaszony,chłodny,popielat y brąz
2)isc do fryzjera (wersja najgorsza bo najdroższa,ale moze jedyna?)
3)zaczekać na odrosty??? i co
4)farbować się zmywalnym szamponem
jeśli farba, to jaka?

moze nie jest tragicznie, ale zle mi w cieplym, rudokasztanowym kolorze i najgorsza ta grzywka

zgóry dziękuje!!
agnieszka 75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 21:37   #2
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: WPADKA z farbą;(

z chłodnym odcieniem to bym uwazala, ja jak mi wyszły rude i chciałam je "ochłodzic" popielą to wyszły mi zielone. to było straszne, lepiej być rudym niż zielonym
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:13   #3
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: WPADKA z farbą;(

powinnaś pójsć do fryzjera. ewentualni tylko na poradę, a potem udawać,ze się zastanawiasz i wyjść jeśli nie chcesz płacić,ale lepiej koloryzację oddaj także jemu
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.