Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-27, 21:44   #61
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
On mnie w żaden sposób nie zadowalał. Był totalnie bierny. Potrafił położyć się jak kłoda i leżeć a ja wokół niego musiałam "tańczyć" i go zaspokajać. A jak sie poruszał chwile to kolka go łapała.
Kolka?
Wyobraziłam to sobie. Facet wstaje, rusza się ledwo co i pada z wyrazem umęczenia na twarzy, łapiąc się za boczek. Hue

U mnie się zmieniło. Pierwszy: nic nie czułam, bardzo mały był. Drugi...przez 3 miesiące nie umiał włożyć, a jak już to zrobił to bardziej skupiałam się na tym, że strasznie się poci, a nie na przyjemności (był szczupły i nie ruszał się intensywnie, ale plecy ciągle mokre, bleh). Trzeci, prawiczek, kończył szybko, nauczyłam go, że okej, będziemy pracować, ale nim włożysz rób to i to. I o ile gra wstępna była rzadko (nie chciał się kochać często) ale fajna, to o tyle seks to dwa włożenia i koniec. I jeszcze go pocieszać trzeba było.

Aktualny, oby tylko ten, bo w życiu się świetnie dogadujemy wie, co to seks, jak go uprawiać, słucha i szanuje mnie, no i nie jestem ani pierwsza ani dziesiąta, tak w sam raz trafiłam, że doświadczenie ma, ale nie należy do gatunku ruchaczus pospolitus.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 09:09   #62
Busia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Kolka?
Wyobraziłam to sobie. Facet wstaje, rusza się ledwo co i pada z wyrazem umęczenia na twarzy, łapiąc się za boczek. Hue

U mnie się zmieniło. Pierwszy: nic nie czułam, bardzo mały był. Drugi...przez 3 miesiące nie umiał włożyć, a jak już to zrobił to bardziej skupiałam się na tym, że strasznie się poci, a nie na przyjemności (był szczupły i nie ruszał się intensywnie, ale plecy ciągle mokre, bleh). Trzeci, prawiczek, kończył szybko, nauczyłam go, że okej, będziemy pracować, ale nim włożysz rób to i to. I o ile gra wstępna była rzadko (nie chciał się kochać często) ale fajna, to o tyle seks to dwa włożenia i koniec. I jeszcze go pocieszać trzeba było.

Aktualny, oby tylko ten, bo w życiu się świetnie dogadujemy wie, co to seks, jak go uprawiać, słucha i szanuje mnie, no i nie jestem ani pierwsza ani dziesiąta, tak w sam raz trafiłam, że doświadczenie ma, ale nie należy do gatunku ruchaczus pospolitus.
Tak kolka co więcej on był sportowcem, zapalonym windsurferem to chyba powinien mieć kondycje i kolka nie powinna mieć miejsca?
To też przeżycia nie małe miałaś. Mój obecny też był prawie prawiczkiem. Też potrafił zrobić 2 ruchy i był koniec ale wykazałam się cierpliwością chociaż gula mi skakała i teraz juz jest ok i bywają nawet dłuższe seanse
Chociaż irytuje mnie troszke to że nie zawsze jego poziom twardości jest wystarczający. Często a raczej w większości jest dość wiotki. A jak jest twardy to to szybko przemija... Od czego to zależy?
Busia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 18:35   #63
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
Tak kolka co więcej on był sportowcem, zapalonym windsurferem to chyba powinien mieć kondycje i kolka nie powinna mieć miejsca?
To też przeżycia nie małe miałaś. Mój obecny też był prawie prawiczkiem. Też potrafił zrobić 2 ruchy i był koniec ale wykazałam się cierpliwością chociaż gula mi skakała i teraz juz jest ok i bywają nawet dłuższe seanse
Chociaż irytuje mnie troszke to że nie zawsze jego poziom twardości jest wystarczający. Często a raczej w większości jest dość wiotki. A jak jest twardy to to szybko przemija... Od czego to zależy?


własnie,tez jestem ciekawa
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 22:14   #64
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
Tak kolka co więcej on był sportowcem, zapalonym windsurferem to chyba powinien mieć kondycje i kolka nie powinna mieć miejsca?
To też przeżycia nie małe miałaś. Mój obecny też był prawie prawiczkiem. Też potrafił zrobić 2 ruchy i był koniec ale wykazałam się cierpliwością chociaż gula mi skakała i teraz juz jest ok i bywają nawet dłuższe seanse
Chociaż irytuje mnie troszke to że nie zawsze jego poziom twardości jest wystarczający. Często a raczej w większości jest dość wiotki. A jak jest twardy to to szybko przemija... Od czego to zależy?

Wiem
Kurczę, ciężko powiedzieć. Zapytałam TŻa
mówi, że tego nie da się wytłumaczyć, że to biologia, że czasem tak jest, niezaleznie od poziomu podniecenia
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:00   #65
Busia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Wiem
Kurczę, ciężko powiedzieć. Zapytałam TŻa
mówi, że tego nie da się wytłumaczyć, że to biologia, że czasem tak jest, niezaleznie od poziomu podniecenia
Ooo znalazł się ktoś odważny żeby o to zapytać Super
Dobrze jest znać opinie chłopaka na ten temat. Bo juz sie zaczynałam martwić czy coś jest nie tak
Busia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 18:10   #66
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Cytat:
Napisane przez Naftalinaa Pokaż wiadomość
Przez byle jaki mam na myśli, że nie jest taki jak np. na filmach. Nie ma rzucania się na siebie, umierania z pożądania, zrzucania z siebie w przedpokoju ubrań, itp.
za dużo filmów serio to są sceny i fikcja. seks w życiu wygląda inaczej niż na filmach
o ile zgadzam sie, że seks jest ważny w związku to nie zgadzam się, że niepowodzenia i problemy w tej sferze skreślają związek. to jest coś nad czym można pracować, próbować nowych rzeczy, rozmawiać ze sobą, rozwijać swoją seksualność. Takie oczekiwanie, że zjawi się facet, który nie dość, że będzie ideałem w życiu to jeszcze bogiem seksu i wszystko ,,zrobi się samo"... fajnie, że niektórzy tak mają ale reguła to nie jest
gorzej jeśli partner jest z gatunku ,, mi tam jest dobrze, nie chce nic robić" albo po prostu nas w ogóle nie pociąga ale jakby nie było żadnego przyciągania to chyba związek by się w ogóle nie zaczął.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 14:21   #67
Divino
Raczkowanie
 
Avatar Divino
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Ja miałam identyczną sytuację jak Ty, w moim poprzednim (4-letnim) związku prawie w ogóle nie uprawialiśmy seksu (od początku) i myślałam, że to ze mną coś jest nie tak i siebie obwiniałam. Z moim aktualnym TŻ jestem od roku i pod tym względem jest cudownie . A brak zbliżeń był jedną z głównych przyczyn rozpadu mojego byłego związku, bo mój partner bardzo szybko przestał mnie pociągać i uważam, że tego się jednak nie przeskoczy.
__________________

"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie: niemożliwe"
— Napoleon Bonaparte

"Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, zaś socjalizm to równy podział biedy." — Winston Churchill

Edytowane przez Divino
Czas edycji: 2016-04-17 o 14:23
Divino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 08:21   #68
imlikeaboss
Przyczajenie
 
Avatar imlikeaboss
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: Czy są tu kobiety, które odkryły dobry seks dopiero po zmianie partnera?

Seks nie jest najwazniejszy w zwiazku ale jest wazny. Wazne tez jest dopasowanie. Pozatym trseba umiec rozmawiac z partnerem/ka o seksie, o swoich pragnieniach, fantazjach o tym co lubimy a czego nie. Niby taki banał a nie kazdy to potrafi
imlikeaboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 09:21:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.