Oświadczyny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 18:42   #31
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Oświadczyny

To widzę, że nie tylko ja jestem taką wredotą że przyszła mi na myśl możliwość odmowy

Btw jest to przejawem jakiejś bufonady - przekonanie, że otoczenie będzie z ochotą to śledzić.

Skąd się bierze przeświadczenie że marzeniem kobiety jest popis tego typu.

Wizaż sięgnął zenitu w głowie tego pana.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 18:42   #32
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Oświadczyny

Niezapomniane to one na pewno będą.
Ale dla mnie byłyby okropne, a jednak zaręczyny człowiek chce wspominać jako coś fajnego
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 18:46   #33
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Robertt Pokaż wiadomość
No cóż, trudno mi się nie zgodzić z dziewczynami, ale nie mogę odradzać komuś takiego sposobu, skoro on twierdzi, że to będzie naprawdę niezapomniane.
Wątpliwości dopadają go teraz na parę dni przed zaplanowanym wydarzeniem, jak to przeczyta to chyba padnie i wybierze plan B czyli zaskoczenie w domu
no na pewno będzie niezapomniane. Pytanie, czy nie w tym negatywnym sensie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 18:49   #34
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Robertt Pokaż wiadomość
To ty to tak ujełaś-nie mało ważne-ale z tego co ją poznałem ( a znam ją tyle samo ile mojego kumpla) dziewczyna jest zawsze zadowolona z wszystkiego. Naprawdę cieszy ją nawet kamyk w kształcie serca znaleziony na chodniku, w każdej sytuacji zauważa coś dobrego.
Czy to oznacza, że jest pustą lalą?? Co za rozumowanie!

Racja kumpel zna ją doskonale, wie, że ona w głębi serca na to czeka, ale raczej boi się reakcji innych ludzi.
Ja bym się tak nie oświadczał, ale obiecałem, że pomogę.
I mam mu przeczytać te wpisy
dziewczyna jest romantyczką i ciesza ją drobnostki ,ale to nie oznacza,że nie ma uczuć,nie odczuwa żalu,złości, smutku,czy zawodu.

skoro dziewczyna lubi romantyczne chwile, to może jej facet oświadczyłby się w romantycznej scenerii,a nie tak bez emocji-w pracy ?
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-09-30 o 18:51
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 18:51   #35
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Robertt Pokaż wiadomość
No cóż, trudno mi się nie zgodzić z dziewczynami, ale nie mogę odradzać komuś takiego sposobu, skoro on twierdzi, że to będzie naprawdę niezapomniane.
To na pewno, pytanie czy to będzie miłe wspomnienie, czy niekoniecznie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 18:57   #36
Karmen123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: Oświadczyny

Robertt nie powtarzajcie mojego błędu!!

Byłam wtajemniczona w zaręczyny mojej przyjaciółki. Pomagałam jej facetowi, bo w jego mniemaniu znałam ją najlepiej. Ona oczywiście niczego się nie spodziewała, bo facet oświadczał się szybko, bo po przeszło roku znajomości.
Byłam od początku do końca: Podczas mierzenia jej pierścionków, kupowania tego właściwego, organizacji całej oprawy tego dnia, aż po uczestnictwo w "TAK".
Mylne było moje i jego stwierdzenie, że znam ją najlepiej i wiem, czego oczekuje.
Okazało się, że ona marzyła o czymś całkiem innym. Nawet innym pierścionku.
Oczywiście nie omieszkała mi tego wytknąć w przypływie szczerości, co było dla mnie ciosem, bo chciałam jak najlepiej, choć ciężko w tej kwestii wiedzieć o czym ktoś marzy, bo każdy ma skryte marzenia, o których głośno nie mówi.
Karmen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:13   #37
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Karmen123 Pokaż wiadomość
Robertt nie powtarzajcie mojego błędu!!

Byłam wtajemniczona w zaręczyny mojej przyjaciółki. Pomagałam jej facetowi, bo w jego mniemaniu znałam ją najlepiej. Ona oczywiście niczego się nie spodziewała, bo facet oświadczał się szybko, bo po przeszło roku znajomości.
Byłam od początku do końca: Podczas mierzenia jej pierścionków, kupowania tego właściwego, organizacji całej oprawy tego dnia, aż po uczestnictwo w "TAK".
Mylne było moje i jego stwierdzenie, że znam ją najlepiej i wiem, czego oczekuje.
Okazało się, że ona marzyła o czymś całkiem innym. Nawet innym pierścionku.
Oczywiście nie omieszkała mi tego wytknąć w przypływie szczerości, co było dla mnie ciosem, bo chciałam jak najlepiej, choć ciężko w tej kwestii wiedzieć o czym ktoś marzy, bo każdy ma skryte marzenia, o których głośno nie mówi.
To, że dostała coś innego niż chciała jest jej winą, powinna powiedzieć czego oczekuje, a nie czepia się, że ktoś nie przeczytał w jej myślach.
Dlatego trzeba rozmawiać, a nie liczyć, że wszystko będzie tak jak sobie ktoś wymyślił.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 19:17   #38
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Oświadczyny

Ja bym wolała raczej w jakimś urokliwym miejscu. Może być w publicznym, ale niekoniecznie w pracy...
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:18   #39
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Oświadczyny

Autorze wiesz co, jak dla mnie zaręczyny w miejscu pracy to beznadziejny pomysł.
Chocby i z perspektywy szefa, współpracowników - w pracy się pracuje, a nie romanse urządza. Nie to miejsce
Serio, nie potrafi wymyślić nic równie oryginalnego i niezapomnianego, ale nie dziejącego się w miejscu pracy? Ja osobiście jestem dziewczyną, której by nie kręciły zaręczyny przy kolacji, kwiatach itd - ale praca to jest duża przesada.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:18   #40
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Oświadczyny

Nie, nie, nie, nie nie..... po co robic Jaselka w miejscu pracy? Tylko problemów kobiecie narobicie. Glupi pomysl.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:19   #41
Robertt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczyny

Karmen nie można obwiniać się o to, czego nie jest się winnym...Zostałaś poproszona o przysługę tak jak i ja-ciężko odmówić komuś, kogo się traktuje jak brata ( w moim przypadku) a Tobie ciężko było odmówić, bo chciałaś szczęścia przyjaciółki.
A ona zachowała się niekulturalnie, bo raczej nie złośliwie wybrałaś obrączkę, która jej się nie spodobała.

Ha przypomniała mi się historia, która krążyła w służbie kandydackiej, jak jeszcze przebywałem. Otóż był sobie policjant, który postanowił się tak właśnie nietuzinkowo oświadczyć, przy zaakcentowaniu swojego stanowiska. Podjechał z paroma kolegami w mundurach na sygnałach pod jej dom, wiele go kosztowało załatwienie tej oprawy. Dziewczyna... seryjnie posikała się ze strachu bo nie spodziewała się oświadczyn i czegoś takiego, a jej facet miał na łebie kominiarkę i jak wyskoczył po nią z tego radiowozu to dziewcze nie wytrzymało...
Nie wiem czy doszło do ślubu, czy dała sobie spokój z takim palantem
Robertt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 19:28   #42
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Oświadczyny

Wbrew pozorom i temu, co w filmach i telenowelach piszczy, kobiety rzadko lubią takie spektakularne popisy. Tym bardziej w pracy.
Jeśli musi być niebanalnie i romantycznie, to już lepiej w ładnych okolicznościach przyrody
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:30   #43
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Robertt Pokaż wiadomość
Ha przypomniała mi się historia, która krążyła w służbie kandydackiej, jak jeszcze przebywałem. Otóż był sobie policjant, który postanowił się tak właśnie nietuzinkowo oświadczyć, przy zaakcentowaniu swojego stanowiska. Podjechał z paroma kolegami w mundurach na sygnałach pod jej dom, wiele go kosztowało załatwienie tej oprawy. Dziewczyna... seryjnie posikała się ze strachu bo nie spodziewała się oświadczyn i czegoś takiego, a jej facet miał na łebie kominiarkę i jak wyskoczył po nią z tego radiowozu to dziewcze nie wytrzymało...
Nie wiem czy doszło do ślubu, czy dała sobie spokój z takim palantem

Czemu od razu palantem?
Szczerze powiedziawszy wolałabym takie oswiadczyny, niż szopkę w miejscu pracy.....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:30   #44
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Robertt Pokaż wiadomość
Ha przypomniała mi się historia, która krążyła w służbie kandydackiej, jak jeszcze przebywałem. Otóż był sobie policjant, który postanowił się tak właśnie nietuzinkowo oświadczyć, przy zaakcentowaniu swojego stanowiska. Podjechał z paroma kolegami w mundurach na sygnałach pod jej dom, wiele go kosztowało załatwienie tej oprawy. Dziewczyna... seryjnie posikała się ze strachu bo nie spodziewała się oświadczyn i czegoś takiego, a jej facet miał na łebie kominiarkę i jak wyskoczył po nią z tego radiowozu to dziewcze nie wytrzymało...
Nie wiem czy doszło do ślubu, czy dała sobie spokój z takim palantem


Tak to jest jak ktoś przegnie z pragnieniem oryginalności
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:32   #45
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Oświadczyny

ja bym się wkur#$%^ za taki cyrk w miejscu publicznym
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:32   #46
teoretyczna
Raczkowanie
 
Avatar teoretyczna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Oświadczyny

Pewnie bym się rozbeczała z radości i nie umiała zahamować swoich dziwnych reakcji z tym związanych. Z tego powodu, tak jak dziewczyny - wolałabym oświadczyny bardziej intymne (co by nie histeryzować przy ludziach) : P Ewentualnie w gronie najbliższych przyjaciół, co i tak wydaje mi się dość krępujące, ale do przeżycia.
A parze życzę dużo szczęścia i miłości! : )


A! No i koniecznie napisz, jak się udały zaręczyny!
teoretyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:36   #47
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Oświadczyny

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

chociaż w pracy mam bardzo serdeczną załogę z którą jestem bardzo zżyta, to miałabym ogromny żal do TŻ że zrobił to w taki sposób, po co osoby trzecie?! Oświadcza się Jej czy szefowi w pracy?! Po co dziewczynie szopkę w pracy robić?!
Jak chce nietuzinkowe zaręczyny niech np. ją weźmie w niesamowite miejsce, ładne krajobrazowo, czy w domu zrobi romantyczną "scenerię".

Nie rozumiem oświadczyn na placach miejskich, meczach, koncertach [na scenie] gdzie jest masa ludzi a już kompletną klapą są teraz modne zaręczyny w kinie
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:46   #48
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Oświadczyny

To naprawdę nie jest dobry pomysł i ja nie chciałabym ani moich oświadczyn u siebie w pracy, ani cudzych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:47   #49
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Oświadczyny

pytanie podstawowe: gdzie on pracuje
bo o ile jeszcze da się zrozumieć zaręczyny w jakimś, ni wim, barze, czy gdzie młode osoby pracują, czy tworzą zgraną ekipę, w której jeden drugiemu źle nie życzy, tylko są przyjaciółmi (?)
a co innego miejsce "poważniejsze", jakieś biura, czy zakłady, czy fabryki

bo tam to zrobi z siebie raczej wydarzenie dnia, a potem będą ploty szły
a im więcej postronnych osób przy zdarzeniu - tym większe wrażenie odstawiania szopki
jakby w mej pracy jakiś facet postanowił się którejś oświadczyć, to bym padła na cycki, bo to miejsce zupełnie nie pasuje do takich romantycznych uniesień

------------------------
najważniejsza jest jedna kwestia: jacy są współpracownicy
jak to jest grupa osób, które mają do siebie stosunek raczej zawodowy [powierzchowny / na zasadzie codziennych plotek, a nie faktycznego zgrania] - to takie miejsce wybitnie nie pasuje do oświadczyn!

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-09-30 o 20:03
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 19:52   #50
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Oświadczyny

W miejscu pracy- dla mnie masakra. Oswiadczy jej sie i co, pozniej bedzie musiala jak gdyby nigdy nic wrocic do pracy, super. Byc moze jej szef bedzie jej robil problemy z racji ze urzadza szopki w miejscu pracy. Poza tym to chyba najmniej romantyczne miejsce jakie tylko mozna sobie wyobrazic na oswiadczyny. O wiele lepsza i bezpieczniejsza bylaby jakze tandetna ale i sprawdzona opcja typu romantyczna kolacja, platki roz na lozku, swieczki i tego typu bzdety. Malo ktora kobieta mialaby cos przeciwko ze wzgledu na mila i bezpieczna atmosfere intymnosci. Jezeli facet koniecznie chce sie oswiadczyc w miejscu publicznym to niech zrobi to w restauracji, na koncercie, gdziekolwiek gdzie bedzie zrelaksowana i gdzie mimo wszystko bedzie czula ze to tylko i wylacznie wasz moment a nie kolegow z pracy (i przy okazja do plotek i podsmiewania sie dla wspolpracownikow).
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:00   #51
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oświadczyny

A jak wyglądają te modne zaręczyny w kinie? Reszta obecnych robi za widownię? Chowa się pierścionek na dnie kubka z popcornem i modli żeby dziewczyna cały zjadła?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:03   #52
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A jak wyglądają te modne zaręczyny w kinie? Reszta obecnych robi za widownię? Chowa się pierścionek na dnie kubka z popcornem i modli żeby dziewczyna cały zjadła?
widziałam raz filmik, na którym cała sala oglądała niby 'trailer', w którym występował (bez pokazania twarzy) przyszły narzeczony. Biegł przez pola, lasy i doliny, aż dobiegł do kina, było pokazane jak zdejmuje kurtkę, wchodzi do sali no i na ten moment rzeczywiście gościu wparował z pierścionkiem a wszyscy w kinie bili brawo. Brakowało tam tylko kierowcy autobusu
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:04   #53
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Oświadczyny

Także jestem na nie. Już wolałabym coś bardzo standardowego; kolacja + świece, ale bez "zbędnej widowni" i zdecydowanie NIE W PRACY. Rozumiem ideę "niech cały świat cieszy się z nami", ale wydaje mi się, że świat nie tak działa :/
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:04   #54
Robertt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczyny

W kinie- też znam
Facet jest głowym aktorem w filmie swojego autorstwa, który wyświetla się podczas seansu na który zaprasza się przyszłą narzeczoną (albo i nie ) i z ekranu prosi ją o rękę, albo podchodzi od niej od tyłu (patrz posikanie się na widok radiowozu i bandy zamaskowanych policjantów ) - widownią są przypadkowi ludzie oczywiście.
Robertt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:04   #55
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A jak wyglądają te modne zaręczyny w kinie? Reszta obecnych robi za widownię? Chowa się pierścionek na dnie kubka z popcornem i modli żeby dziewczyna cały zjadła?
np. koleś montuje film że rozmawia z jej rodzicami prosząc o rękę, później wybiera pierścionek, ciuchy i biegnie, biegnie, wbiega do kina i pada na kolana. Film oczywiście puszczany na wielkim ekranie, żenada
pewnie są różne opcje, każda dla mnie porażka
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:13   #56
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Oświadczyny

Pomysł kolegi Autora jest rodem z koszmaru. Wybij mu to z głowy...
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:14   #57
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Oświadczyny

Oby wybrał oświadczyny w domu Podobnie jak dziewczyny jestem zdecydowanie na nie, jeśli chodzi o oświadczyny w miejscu publicznym.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:29   #58
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Oświadczyny

.

Edytowane przez 7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Czas edycji: 2019-10-01 o 11:18
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:31   #59
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Oświadczyny

[1=7808db1bb82aa4847b78eb7 501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3 aac83c;43065863]Czułabym się jak małpa w cyrku.[/QUOTE]

Ja też..
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:41   #60
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Oświadczyny

O masakra... Nie róbcie jej tego, błagam!
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.