Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 15:45   #3991
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Robiłam pappa
Ja miałam wg om 13t5d, a wg pierwszego usg był to 12t5d, jednak na prenatalnym lekarz stwierdził, że to jednak 13t3d

Na opisie jest, że wszystki w normie, prawdopodobienstwa też są ok wiec niby nie mam się czym martwić, ale byłabym spokojniejsza gdyby ta wartość była niższa...






Mam nadzieję, w czwartek idę na wizytę do mojej pani doktor.
Wszystko jest ok Jest ładny nosek, lekarz nie zauważył nieprawidłowości, z krwi wyszło ok, więc nie masz się co przejmować.
A co do tych norm, to ja czytałam historie kobiet gdzie dziecko miało powyżej 2,5 a urodziły się zdrowiutkie, więc wiesz... jak wszystko inne jest ok to trzeba to brać z przymrużeniem oka
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:09   #3992
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wykalacka wcale sie nie martw. Te testy sa na prawdopodobienstwo, tak samo przeziernosc jak I pappa z krwi. Jak prawdopodobienstwo jest wysokie to moga zaproponowac kolejne testy ktore sa bardziej szczegolowe ale I bardziej inwazyjne. Ale ani pappa ani przeziernosc nie daja pewnosci. Jak jest w normie to prawdopodobienstwo jest male I napewno dziec zdrowy


Cherry norma jest chyba od 0,7 do napewno 2,5.
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:40   #3993
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć Dziewczyny
Tak dawno mnie tu nie było, że już pewnie nikt mnie nie pamięta:p Miałam ostatnio trochę wyjazdów, trochę siedziałam u mamy i nie miałam jak pisać ani czytać.

Ja teraz jestem w 18 tygodniu, choć to pewne nie jest tak naprawdę... lekarz do którego zaczęłam chodzić kiedy dowiedziałam się o ciąży( na NFZ) wyznaczył mi termin na 13 lutego, jednak byłam zmuszona zmienić go bo okazał się totalnym bucem, teraz chodzę do innego doktora prywatnie i on twierdzi, że ciąża jest starsza i mam termin na 3 luty Termin " ustalony" na podstawie USG, bo OM miałam tysiąc lat temu i na jej podstawie nie można ustalić( miałam zawsze mega nieregularne @). Aha, no i na ostatniej wizytce lekarz stwierdził, że na 80% będziemy mieli dziewczynkę W piątek kolejna wizyta, już nie mogę się doczekać bo ma nam już na 100 % określić płeć, poza tym po raz pierwszy idę z Tż- jestem mega ciekawa jego reakcji jak zobaczy naszą słodką dzidzię na USG . Czuję się już ok, tzn w pierwszym trymestrze męczyły mnie okropne nudności, wymioty i jadłowstręt, teraz jest już ok, jem normalnie, jedyne dolegliwości jakie mi dokuczają to częste sikanie, bóle pleców i ogólnie brak energii, szybsze męczenie się, ale da się żyć Aaa od tygodnia około czuję ruchy wczoraj nawet udało się Tż poczuć maleństwo jak przytrzymał rękę na moim brzuchu, akurat na chwilę " wypychało" się w jednym miejscu i fajnie to było czuć
Także u mnie tyle w dużym skrócie Pozdrawiam Was i Wasze Dzidziuszki!
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:46   #3994
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Tak dawno mnie tu nie było, że już pewnie nikt mnie nie pamięta:p Miałam ostatnio trochę wyjazdów, trochę siedziałam u mamy i nie miałam jak pisać ani czytać.

Ja teraz jestem w 18 tygodniu, choć to pewne nie jest tak naprawdę... lekarz do którego zaczęłam chodzić kiedy dowiedziałam się o ciąży( na NFZ) wyznaczył mi termin na 13 lutego, jednak byłam zmuszona zmienić go bo okazał się totalnym bucem, teraz chodzę do innego doktora prywatnie i on twierdzi, że ciąża jest starsza i mam termin na 3 luty Termin " ustalony" na podstawie USG, bo OM miałam tysiąc lat temu i na jej podstawie nie można ustalić( miałam zawsze mega nieregularne @). Aha, no i na ostatniej wizytce lekarz stwierdził, że na 80% będziemy mieli dziewczynkę W piątek kolejna wizyta, już nie mogę się doczekać bo ma nam już na 100 % określić płeć, poza tym po raz pierwszy idę z Tż- jestem mega ciekawa jego reakcji jak zobaczy naszą słodką dzidzię na USG . Czuję się już ok, tzn w pierwszym trymestrze męczyły mnie okropne nudności, wymioty i jadłowstręt, teraz jest już ok, jem normalnie, jedyne dolegliwości jakie mi dokuczają to częste sikanie, bóle pleców i ogólnie brak energii, szybsze męczenie się, ale da się żyć Aaa od tygodnia około czuję ruchy wczoraj nawet udało się Tż poczuć maleństwo jak przytrzymał rękę na moim brzuchu, akurat na chwilę " wypychało" się w jednym miejscu i fajnie to było czuć
Także u mnie tyle w dużym skrócie Pozdrawiam Was i Wasze Dzidziuszki!
Hej, masz też "mój" tp
Zazdroszczę Ci ruchów, j nic nie czuję... co prawda wczoraj i dziś coś się "tam" działo, ale nie mam pewności... Czasem czuję twardą kulkę w dole brzucha, ale to mnie tylko martwi, a potem znika masz tak? Może to dzidziuś?? Sama nie wiem...
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:55   #3995
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

dziekuje dziewczynki za życzenia

dostałam w pracy kilka prezentów no i big misia osiołka z wbudowaną grzechotką, szeleścikami itp - dla kropka od cioc z pracy

no i zapraszam do klubu
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:00   #3996
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Lykam 3x2 Asmag Forte wiec duza dawka :/ Wczoraj naprawde ledwo kustykalam, poszlam na basen mimo, ze ryzyko infekcji, ale chcialam rozruszac miesnia lydki, a potem usiadlam pupa na krawedzi jaccuzzi i wymasowalam noge, ale dzisiaj nadal tak boli
to jeszcze nie taka duża dawka tego magnezu

któraś tu pisała, że lekarka powiedziała, że to nie działa. A powiedziała może co działa?

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczynki za życzenia
to i ja się przyłączam do życzeń ;-)
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:25   #3997
SzczesliwaNarzeczona
Raczkowanie
 
Avatar SzczesliwaNarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 484
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam u koleżanki i właśnie jej córka ma taki leżaczek, bardzo go zachwalała. Jakieś jej znajome też mają i sama kupiła go bo słyszała sporo pozytywnych opinii.

justynka333 u mnie to też chyba będzie pierwszy zakup dla małej muszę tylko wyczaić jakąś fajną okazję na allegro, bo trochę kosztuje.

Czarnooka_Paula - wszystkiego dobrego!
ja też zakupię go od razu jak dowiem się kogo noszę w brzuszku
__________________
maleństwo
SzczesliwaNarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 18:32   #3998
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Dostałam raport z genetycznego i przezierność jest 2.3mm trochę sporo ale nadal w normie
Miałyście podobne czy sporo niższe?

Dopiero początek drugiego trumestru a ja już 4kg na plus
Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam u koleżanki i właśnie jej córka ma taki leżaczek, bardzo go zachwalała. Jakieś jej znajome też mają i sama kupiła go bo słyszała sporo pozytywnych opinii.

justynka333 u mnie to też chyba będzie pierwszy zakup dla małej muszę tylko wyczaić jakąś fajną okazję na allegro, bo trochę kosztuje.

Czarnooka_Paula - wszystkiego dobrego!
Fajowy jet a te karuzele OMG cuda :P
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
U mnie w 12t2d było 1,8. Najważniejsze, że masz w normie A jakie normy macie wpisane? Bo obok mojego wyniku nie ma norm.
My mieliśmy 1.8 i lekarz powiedział że jeszcze na granicy normy nastraszył nas...
Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczynki za życzenia

dostałam w pracy kilka prezentów no i big misia osiołka z wbudowaną grzechotką, szeleścikami itp - dla kropka od cioc z pracy

no i zapraszam do klubu
Sto lat Kochana
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:38   #3999
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczynki za życzenia

dostałam w pracy kilka prezentów no i big misia osiołka z wbudowaną grzechotką, szeleścikami itp - dla kropka od cioc z pracy

no i zapraszam do klubu
Stóweczka i zdrówko dla Ciebie i Kropka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:02   #4000
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez siasia13 Pokaż wiadomość
Wykalacka wcale sie nie martw. Te testy sa na prawdopodobienstwo, tak samo przeziernosc jak I pappa z krwi. Jak prawdopodobienstwo jest wysokie to moga zaproponowac kolejne testy ktore sa bardziej szczegolowe ale I bardziej inwazyjne. Ale ani pappa ani przeziernosc nie daja pewnosci. Jak jest w normie to prawdopodobienstwo jest male I napewno dziec zdrowy


Cherry norma jest chyba od 0,7 do napewno 2,5.
Nie ma dolnej granicy normy.



Paula najlepszego!!!
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:11   #4001
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wwzystkiego dobrego :-*
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 19:28   #4002
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hej można do Was dołączyć? Mam na imię Agnieszka, tp mam na 11.02. W piątek z TŻ bierzemy ślub, więc ostatnio dużo się dzieje
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:54   #4003
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Hej można do Was dołączyć? Mam na imię Agnieszka, tp mam na 11.02. W piątek z TŻ bierzemy ślub, więc ostatnio dużo się dzieje
Hej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczynki za życzenia

dostałam w pracy kilka prezentów no i big misia osiołka z wbudowaną grzechotką, szeleścikami itp - dla kropka od cioc z pracy

no i zapraszam do klubu
fajna ekipa w pracy, milo z ich strony
Sto lat i ode mnie!
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:29   #4004
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ang jak to pięknie objasnilas ...kulka e dole brzucha.....ją często to czuje.w dole brzucha szczególnie po lewej stronie
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:51   #4005
SzczesliwaNarzeczona
Raczkowanie
 
Avatar SzczesliwaNarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 484
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Ang jak to pięknie objasnilas ...kulka e dole brzucha.....ją często to czuje.w dole brzucha szczególnie po lewej stronie
ja też po lewej stronie jakiś taki "balonik", jak położę się na brzuchu to też
__________________
maleństwo
SzczesliwaNarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:52   #4006
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Hej, masz też "mój" tp
Zazdroszczę Ci ruchów, j nic nie czuję... co prawda wczoraj i dziś coś się "tam" działo, ale nie mam pewności... Czasem czuję twardą kulkę w dole brzucha, ale to mnie tylko martwi, a potem znika masz tak? Może to dzidziuś?? Sama nie wiem...
Czasami po prostu czuję w dole brzucha, że mi tam coś" pływa", takie delikatne mizianie od środka A jak leżę płasko na plecach to czasami Maleństwo się " wypycha" gdzieś w jednym miejscu brzucha, czuję pod ręką bardziej wystające twardsze miejsce, taką w sumie właśnie kuleczkę i po chwili znika, ucieka ale takie coś to rzadko, może ze 3 razy mi się zdarzyło że tak" konkretnie" było moją małą Kuleczkę kochaną czuć
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:55   #4007
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Hej można do Was dołączyć? Mam na imię Agnieszka, tp mam na 11.02. W piątek z TŻ bierzemy ślub, więc ostatnio dużo się dzieje
Heeej witamy

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Czasami po prostu czuję w dole brzucha, że mi tam coś" pływa", takie delikatne mizianie od środka A jak leżę płasko na plecach to czasami Maleństwo się " wypycha" gdzieś w jednym miejscu brzucha, czuję pod ręką bardziej wystające twardsze miejsce, taką w sumie właśnie kuleczkę i po chwili znika, ucieka ale takie coś to rzadko, może ze 3 razy mi się zdarzyło że tak" konkretnie" było moją małą Kuleczkę kochaną czuć
Ale zazdro tez bym chciala
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:55   #4008
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Hej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


fajna ekipa w pracy, milo z ich strony
Sto lat i ode mnie!
no mam kilka fajnych osób ale tylko kilka :brzyda l:

dziekuje jeszcze raz wszystkim za zyczenia

a teraz ide spac bo jakas wymeczona jestem dzisiaj ( to chyba pobudka ranna Tż ) :brzyda l:
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:02   #4009
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Heeej witamy

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



Ale zazdro tez bym chciala
Na tym etapie ciąży to jeszcze nie ma co się przejmować, na pewno wkrótce i Ty poczujesz swoją Fasolkę

Ja się stresuję coraz bardziej piątkową wizytą u lekarza, zaczynam sobie wkręcać różne głupoty... dziś miałam bardzo stresujący dzień, pewna bliska osoba tak mnie wkurzyła, że aż się trzęsłam z nerwów i poryczałam się Mam nadzieję że mojej Kruszynce nic przzez to się nie stanie
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 21:03   #4010
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Na tym etapie ciąży to jeszcze nie ma co się przejmować, na pewno wkrótce i Ty poczujesz swoją Fasolkę

Ja się stresuję coraz bardziej piątkową wizytą u lekarza, zaczynam sobie wkręcać różne głupoty... dziś miałam bardzo stresujący dzień, pewna bliska osoba tak mnie wkurzyła, że aż się trzęsłam z nerwów i poryczałam się Mam nadzieję że mojej Kruszynce nic przzez to się nie stanie
Nie staaanie. Ja tez mialam rozne stresujace momenty a teraz jeszcze wiecej. Nie martw sie tak :-* wiem ze jeszcze czas na ruchy ale jak slucham ze juz czujecie a ja 18 tydz i nic to troche sie martwie
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:43   #4011
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Nie staaanie. Ja tez mialam rozne stresujace momenty a teraz jeszcze wiecej. Nie martw sie tak :-* wiem ze jeszcze czas na ruchy ale jak slucham ze juz czujecie a ja 18 tydz i nic to troche sie martwie

Zdecydowanie nie ma sie czym martwić. Ja w pierwszej ciąży poczułam pierwsze delikatne i to co pare dni ruchy jakoś koło 19-20 tygodnia dopiero. Łożysko miałam na tylnej ścianie. Przy łożysku na przedniej można poczuć jeszcze pozniej. Także spokojnie, niedługo i Ty poczujesz - 18tydz to jeszcze wczesnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:44   #4012
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie ma sie czym martwić. Ja w pierwszej ciąży poczułam pierwsze delikatne i to co pare dni ruchy jakoś koło 19-20 tygodnia dopiero. Łożysko miałam na tylnej ścianie. Przy łożysku na przedniej można poczuć jeszcze pozniej. Także spokojnie, niedługo i Ty poczujesz - 18tydz to jeszcze wczesnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pewnie tak dziewczyny jak zabezpieczacie sie przed rozstepami?ja mam lotion z babydream ale lupilam zwykla oliwke i mam zamiar ja stosowac na mokra skore.
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:50   #4013
SzczesliwaNarzeczona
Raczkowanie
 
Avatar SzczesliwaNarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 484
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Pewnie tak dziewczyny jak zabezpieczacie sie przed rozstepami?ja mam lotion z babydream ale lupilam zwykla oliwke i mam zamiar ja stosowac na mokra skore.
ja stosowałam balsam PALMERSA, ale odkąd przeczytałam, że nie nadaje się do niczego kupiłam krem do masażu z babydream
__________________
maleństwo
SzczesliwaNarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 23:20   #4014
justkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 74
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Czytałam gdzieś, ze na pojawienie sie bądź nie pojawienie rozstępów nie ma wpływu żaden krem ani oliwka, tylko geny... Ja mimo wszystko stosuje oliwkę firmy Hipp, gdyż ona nie zawiera parafiny. Przy stosowaniu oliwki z parafiną np. Johnson pojawiały mi sie brzydkie wypryski na ciele. Ale każda z nas jest inna i inaczej będzie reagować na takie same specyfiki 😊
__________________
Kasia
TP 09.02.2016 r.
justkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 23:43   #4015
Miniaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Miniaczek86
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 85
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hejka cały dzien tu niewchodxilam i ledwo dałam rade nadgonić . Paula wszystkiego najlepszego. Ten bujaczek fajny ale ja np z corcia stosowałam bujaczka takiego zwykłego z wibracjami i tez super a tańszy . Robisz cos wkładasz bobaska i patrzy na mamusie jak sobie cos działa . Teraz tez kupiłam juz używany bo trafiła mi sie okazja razem z playmatą. Niestety niemoge pow co moja córka preferowała bo ona od samego początku szybko sie nudziła dana rzeczą i trzabylo zmienić na cos innego. Zreszta jest tak do dzisiaj . Jak zajmie sie jakas zabawa przez godz to naprawdę cud !!!! Wtedy to nawet ja niezaczepiamy zeby niewypila sie z rytmu!!! Dzis tez miałam stresujący dzien w pracy. Starałam sie rozluźnić za wszelka cenę ale niestety przejmuje sie zabardzo pierdołami nawet. Ale to dziwne jest ze będąc w ciąży każda emocje czuje wlasnie skupiona na brzuchu niema całym ciele. Przeraża mnie to troche!!!! A ta Kulka na dole co wam sie robi to tez mam takie wrażenie. Mnie sie wydaje ze dzieciaczki wtedy sie prostują albo rozciągają . Przeciez non stop w takim zgięciu byc to idzie zwariować !!! Hehe dobranoc dziewcseta
Miniaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 06:15   #4016
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

ja to jestem inna. od kilku dni stwierdzam, że dzidzia mnie kopie po kręgosłupie... Mam łożysko na przedniej ścianie i serio nic na przodzie nie czuje, ale jak leżę to wtedy czasem jakby mnie coś w kręgosłup kopało.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 06:49   #4017
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez SzczesliwaNarzeczona Pokaż wiadomość
ja stosowałam balsam PALMERSA, ale odkąd przeczytałam, że nie nadaje się do niczego kupiłam krem do masażu z babydream

no do dokładnie masz taka jak ja ja mam lotion z babydream


Miniaczek
doskonale Cie rozumiem... też mi sie wydaje że teraz bardzo łatwo mnie wytrącić z równowagi, a najgorsza jest świadomość że w brzuchy ktoś to jeszcze bardziej czuje i odbiera niż my

no ale cóż, uroki ciąży - szczególnie jak masz zarządzać innymi ludźmi którzy traktują Cie jak zło konieczne

mi wystarczy chwila a mam łzy w oczach już

w piatek ryczałam jak bóbr po szef coś powiedział a wczoraj jak by nigdy nic przylazł do mnie z życzeniami niech się wali

Ten leżaczek bardzo fajny ale strasznie drogi.... ja chyba poszukam takiego normalnego. Tylko nie mam pojecia jakiego ??

Miłego dnia dziewczynki
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 06:51   #4018
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Pewnie tak dziewczyny jak zabezpieczacie sie przed rozstepami?ja mam lotion z babydream ale lupilam zwykla oliwke i mam zamiar ja stosowac na mokra skore.
Ja rano używam Elancyl vergetures ( czy jakoś tak to się pisze) a wieczorem oliwkę BD/ olejek migdałowy.
W poprzedniej ciąży zadziałało i nic nie wylazało, także teraz robię dokładnie tak samo. Zobaczymy...

Cytat:
Napisane przez justkasia Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, ze na pojawienie sie bądź nie pojawienie rozstępów nie ma wpływu żaden krem ani oliwka, tylko geny... Ja mimo wszystko stosuje oliwkę firmy Hipp, gdyż ona nie zawiera parafiny. Przy stosowaniu oliwki z parafiną np. Johnson pojawiały mi sie brzydkie wypryski na ciele. Ale każda z nas jest inna i inaczej będzie reagować na takie same specyfiki 😊

Też tak czytałam, ale czy to prawda to dam znać po tej ciąży.
Moja mama po obu ciążach nie miała ani jednego rozstępu, ja po pierwszej też nie, ale zobaczymy jak będzie teraz.
No i my z mamą jesteśmy podobnego wzrostu, ona tak samo jak ja miała mały brzuch w ciąży, no ale u wyższych osób to normalne.I obie mamy takie miednice,że te dzieci jakoś się w nich chowają
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 06:57   #4019
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
My mieliśmy 1.8 i lekarz powiedział że jeszcze na granicy normy nastraszył nas...
A sprawdzaliście to u innego lekarza? 1,8 chyba jest ok zwariował

Ja się dość mocno martwię do połówkowego bo wyszło nam też szybkie tętno i zwiększyło się bardzo ryzyko trisomi 13
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 07:23   #4020
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
A sprawdzaliście to u innego lekarza? 1,8 chyba jest ok zwariował

Ja się dość mocno martwię do połówkowego bo wyszło nam też szybkie tętno i zwiększyło się bardzo ryzyko trisomi 13
Zwiększyło? Ale dlaczego? Który parametr był zły?
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.