Drugi nabór wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 15:23   #1
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Exclamation

Drugi nabór wrocław


jak zwykle kolejne pytanie odnośnie studiów chciałabym się dowiedzieć kiedy na uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu przeprowadzony jest drugi nabór na studia? i czy jeśli dostałam sie juz na jakies studia to moge z nich zrezygnowac ( uwr) i startowac w drugim naborze na up? chodzi mi o to czy musze zrezygnowac wczesniej zanim bede startowac w drugim naborze czy juz pozniej jak sie dostane

dziekuje za odpowiedzi
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:09   #2
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Drugi nabór wrocław

co do drugiej tury musisz się dowiadywać na konkretnych wydziałach/instytutach - gdzie będą wolne miejsca jeszcze. Tam też będą warunki, ale nie różnią się one od tych z pierwszej tury.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:51   #3
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Drugi nabór wrocław

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
jak zwykle kolejne pytanie odnośnie studiów chciałabym się dowiedzieć kiedy na uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu przeprowadzony jest drugi nabór na studia? i czy jeśli dostałam sie juz na jakies studia to moge z nich zrezygnowac ( uwr) i startowac w drugim naborze na up? chodzi mi o to czy musze zrezygnowac wczesniej zanim bede startowac w drugim naborze czy juz pozniej jak sie dostane

dziekuje za odpowiedzi
Tu masz wszystkie terminy http://www.up.wroc.pl/kandydaci/1242...ekrutacji.html punkty 10-15.
Z tego wynika, że 8 lipca ogloszą listę zakwalifikowanych w pierwszym naborze, a czy dostalaś się w drugim naborze, dowiesz się 15 lipca.

Jeśli chodzi o drugie pytanie, to jeśli doniesiesz dokumenty na UWr, to już ich raczej nie zabierzesz stamtąd, żeby przenieść na UP. Trzeba się decydować i ewentualnie ryzykować, bo inaczej blokowałabyś innym miejsca.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:05   #4
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Drugi nabór wrocław

Nie chodzilo mi o druga turę..raczej walsnie o to ze kiedy oglosza ze zostaly wolne miejsca i jest szansa sie dostac jak sie nie skladalo na jakis kierunek a i mam jeszcze jedno pytanko wiecie moze gdzie moge znalesc limity miejsc na up?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:25   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Drugi nabór wrocław

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
Tu masz wszystkie terminy http://www.up.wroc.pl/kandydaci/1242...ekrutacji.html punkty 10-15.
Z tego wynika, że 8 lipca ogloszą listę zakwalifikowanych w pierwszym naborze, a czy dostalaś się w drugim naborze, dowiesz się 15 lipca.

Jeśli chodzi o drugie pytanie, to jeśli doniesiesz dokumenty na UWr, to już ich raczej nie zabierzesz stamtąd, żeby przenieść na UP. Trzeba się decydować i ewentualnie ryzykować, bo inaczej blokowałabyś innym miejsca.
heloooł, terminy o których piszesz już minęły. i to nie są nabory tylko tury. dziś zakończyła się II tura. a drugi nabór może zacząć się we wrześniu, jeśli będą mieli wolne miejsca na jakichś kierunkach.

co do dokumentów - bzdura. jesli tylko dostaniesz się na UP to możesz przenieść papiery. sama tak zrobiłam i jakoś mnie nikt nie linczował za to.
i nie musisz rezygnować z UWr jeszcze przed wynikiem na UP wiele osób studiuje dwa kierunki równocześnie i uczelnie "pomyślą" że tak jest też w twoim wypadku
Ja sama zrobiłam tak: dostałam się w I turze na UWr, zaniosłam tam papiery. Później dostałam się w II turze na UP, zawiozłam tam papiery, a następnie odebrałam te z UWr

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
wiecie moze gdzie moge znalesc limity miejsc na up?
jeszcze przed wynikami matury widziałam, widziałam limity, ale nie pamiętam gdzie na pewno gdzieś na stronie uczelni, teraz nie mogę na to trafić
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-07-23 o 22:26
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 23:23   #6
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Drugi nabór wrocław

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
heloooł, terminy o których piszesz już minęły. i to nie są nabory tylko tury. dziś zakończyła się II tura. a drugi nabór może zacząć się we wrześniu, jeśli będą mieli wolne miejsca na jakichś kierunkach.
O faktycznie. Wymyśliłam sobie, że teraz jest czerwiec.

A nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego, jak taki drugi nabór, o jakim piszecie, tylko myslałam, że zapełnia się listy aż do wyczerpania miejsc/kandydatów.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 08:48   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Drugi nabór wrocław

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
A nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego, jak taki drugi nabór, o jakim piszecie, tylko myslałam, że zapełnia się listy aż do wyczerpania miejsc/kandydatów.
Bo tak się robi, często nawet przyjmują więcej osób niż jest miejsc, np. u mnie na GP miejsc miało być 72 a ostatecznie przyjęli 109 osób.
Ale zdarzy się tak że ktoś już po ostatecznej liście przyjetych zrezygnuje i wtedy jest drugi nabór.
Tyle że na stronie UP póki co nic o nim nie jest napisane...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 20:29   #8
Laurra00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Drugi nabór wrocław

a ja zapytam czy jeśli jestem na liście rezerwowej to mam szanse?
Laurra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 22:10   #9
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Drugi nabór wrocław

zalezy która jesteś na tej liście rezerwowej - jak 5 to masz szanse, jak 105 to raczej kiepsko.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:29   #10
maja90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
GG do maja90
Dot.: Drugi nabór wrocław

A CZY KTOŚ STARA SIĘ DOSTAĆ W DRUGIM NABORZE NA UWr? (CHODZI MI O WRZESIEŃ {DZIENNE})

__________________


JEŻELI SZUKASZ WSPÓŁLOKATORKI WE WROCŁAWIU MOGĘ BYĆ ZAINTERESOWANA


Edytowane przez maja90
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:51
maja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.