Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 19:50   #2611
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam

Nadrobię kochane jutro, chciałam tylko napisać, że żyję, mam się dobrze, ale padam na cycki. Byliśmy od Pt w okolicach Zamku Czocha. Zwiedzalismy, bawiliśmy się, masowaliśmy w spa bo był w gratisie masaż I zamiast się wyspać, łaziliśmy spać ok 3 Michaś u moich rodziców, wyjazd też zdał na 5.
Dzięki Princ i Kasiu za czujność

Idę spać, bo młodemu idą chyba zęby maruda przez sen w nocy i wstaje o 6

Idę spać bo padam.

Ciao
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:27   #2612
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!



My byłyśmy cały dzień u mojej mamy. Miałyśmy zostać na noc, ale Lili w pewnej chwili zaczęła stać przy drzwiach i wołać "brum brum tata" i tak się darła, że nie dało się jej niczym zabawić znowu Pati wracać od babci nie chciała i płakała, że jeszcze się nie wybawiła Po wejściu do domu Lili odtańczyła taniec radości dosłownie zaczęła klaskać, tańczyć bez muzyki i śmiać się do rozpuku, tak się cieszyła Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Basiula, czekam na tą wizytę Twoją jak na własną

Baszka, ale suuuper relaksik
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:47   #2613
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
ja sie tylko chciałam pochwalić, że moje II dzisiaj były już bardzo bardzo widoczne a w środe wizytaaaaaa

klask i:ciesz e się razem z tobą

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Hej

Paulinka znowu chora Dolne trójki się wybiły, teraz czekamy na górne Poza tym mała wczoraj była jakaś nie swoja po drzemce i wyszły gile i straszny kaszel Dzisiaj byłyśmy u pediatry i mała ma zapalenie gardła ehhh ostatnio jest co chwilę chora
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:52   #2614
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nettka o rety, wspólczuję ból gardła jest tak masakryczny sama nienawidzę i nie mogę znieść tego bólu

Jutro miałyśmy jechać jeszcze raz do mojej mamy, bo mąż musi w spokoju pare artykułów napisać, ale co ś widzę, że lepiej jest zdecydowanie jak moja mama przychodzi do nas i one z nią zostaną u siebie w domu, bo tam u niej pod wieczór to już ciężko było. A mąż pojedzie pisać albo do pracy albo do swojej mamy. Tylko, że w domu ma na miejscu wszystkie potrzebne książki i jak mu coś trzeba to może sobie sięgnąć po dowolną książkę, a tam to d...

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Aha i wesoła wiadomość zmieściłam się w swoje spodnie, w których chodziłam w... 4 klasie liceum W pasie ledwo się dopiełam, ale dopięłam, ale w tyłku i biodrach weszłam spokojnie Nie są to getry, które się rozciągają i rozmiar unisex ale wąskie takie materiałowe, rozmiar 36
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 08:13   #2615
dominej
Raczkowanie
 
Avatar dominej
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 470
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Dzień dobry

Jaka u nas zima się zrobiła - MASAKRA Musiałam dzisiaj dosłownie samochód rano odkopywać, żeby wyjechać z zasp

Byłyśmy z mała wczoraj (jak zazwyczaj wponiedziałek) w Bawilandzie - i jak zwykle cudnie się bawiła Zaczepiała dzieci, biegała za nimi śmieszna ta moja mała

Ale zła jestem na pogodę - bo ja chcę już wiosne!!! Mam nadzieję, że do Wielkanocy zrobi się wiosna Kupiłam Dobrusi płaszczyk wiosenny, żeby ja wystroić na święcenie - ale jak będzie jak dzisiaj to d.u.p.a. :/
__________________
Szukam swojego miejsca na ziemi....


Sens mojego życia - Dobrusia (12.10.2011r.)

Edytowane przez dominej
Czas edycji: 2013-03-19 o 08:39
dominej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:39   #2616
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam

Basiula wizyty gratuluję To może jakieś szczegóły ile fasolka ma itp.

Nettka współczuje u mojej też katarek ale to raczej od ząbków, a Twoja malutka miała temperaturę? Bo może swoją też zabiorę bo ostatnio taka nie swoja. Ale czwórki dolne jej wychodzą pewnie przez to taka marudna.

Seona to brawo u mnie ubrania czekają na lepsze czasy
Dzieci chyba najlepiej się u siebie czują bo bezpiecznie, znają kąty wszystkie itp. Także nie ma się co dziwić Lili.

Baha ale relaks, zazdroszczę troszkę
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:24   #2617
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Ona wizyte mam dopiero jutro także podziele się podziele ale narazie sama nic nie wiem hehehe
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 16:03   #2618
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
:

Paulinka znowu chora Dolne trójki się wybiły, teraz czekamy na górne Poza tym mała wczoraj była jakaś nie swoja po drzemce i wyszły gile i straszny kaszel Dzisiaj byłyśmy u pediatry i mała ma zapalenie gardła ehhh ostatnio jest co chwilę chora
ojejku współczuje i zdrówka zycze!!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość

Aha i wesoła wiadomość [/B] zmieściłam się w swoje spodnie, w których chodziłam w... 4 klasie liceum W pasie ledwo się dopiełam, ale dopięłam, ale w tyłku i biodrach weszłam spokojnie Nie są to getry, które się rozciągają i rozmiar unisex ale wąskie takie materiałowe, rozmiar 36
no to mega gratulacje!! ja dzis załatwiłam sobie skaknke i mam zamiar skakać, zobczymy jak mi to wyjdzie pewnie po pierszzych 5 min padne na twarz

a wogole precz z tą zimą!!!:/ chlapa u nas i jendo wielkie bagno, nogi miałam mokre prawie do kostek:? tak mi buty pzremakają:/ juto zakładam kalosze nie ma co
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:49   #2619
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Ona wszystkie trójki już wyszły ufff
Nie miała gorączki, ma taki straszny kaszel ,że budzi się co 5min nie wiem co to będzie w nocy;/ Na szczęście katar jest mniejszy Pewnie antybiotyk zaczął działać.

Seona super!
basiula
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 08:25   #2620
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


baszka ale odpoczelas super

basiula nie panikuj,dwie krechy sa to trzeba cierpliwie czekac :P wiem ze to tak latwo sie gada,ja jak bylam w ciazy test robilam dzien przed spodziewana @ I jak krecha druga widoczna byla chodz bladziutka to tez od razu sie na wizyte umawialam

my wreszcie pozbylismy sie tego rota g.owna ale ile mala sie nacierpiala ile ja wymeczylam

kasia u nas wczoraj tez takie zaspy sniezne byly,breja ciapa i ogolnie masakra :/
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:22   #2621
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baha masaże, wyjazd, też chcę ale moge pomarzyć

Seona
wow

HEJKA

Wreszcie zamówiłam wózek! http://www.tosia.pl/espiro-magic_p859# Wreszcie się zdecydowałam haha Ja to jestem nienormalna

Jutro idę do pracy na 13 dopiero, bo niania ma pogrzeb i moja mamcia przyjeżdża do małej. Także kawkę wypije z mamuśka Solarne zalicze, o ile @ nie dostane, bo jakoś na dniach będzie... łeeee

Miałam koszmarny sen, że męża nakryłam na zdradzie z moją naj przyjaciółką - brechta,ale tak we śnie płakałam, ż ejak sie obudziłam byłam wkur..a i warczałam na tż... Głupota jakaś. Chyba przestanę ogladać "na wspolnej", bo tam ostatnio ciągle temat zdrad hehe

Top madl dzisiaj
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 23:54   #2622
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Basiula, jak tam po wizycie????

Princ, ja zawsze po takich snach mam nerwa, jakby to naprawdę było

Mnie się śniło, że byłam w ciąży i dostałam skurczy i dosłownie w 3 sekundy urodziłam dziecko dosłownie wypadło ze mnie na takie małe krzesełko. Ale było całe i zdrowe i zaczęłam je całować a ono płakało. Ale brrrr. ..... okropny sen.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 09:56   #2623
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
napisano o 22:50 ----------

Aha i wesoła wiadomość zmieściłam się w swoje spodnie, w których chodziłam w... 4 klasie liceum W pasie ledwo się dopiełam, ale dopięłam, ale w tyłku i biodrach weszłam spokojnie Nie są to getry, które się rozciągają i rozmiar unisex ale wąskie takie materiałowe, rozmiar 36

Zadziwiasz mnie dziewczyno


A i super, że podałaś linka do promo na haleczki, są fajne do spania. Na pewnojakąś kupię

U Nas ze spaniem już jest lekka poprawa, przedwczoraj dał tylko czadu, pobódka o 5,10 ale dzisiaj ok 5 się pokręcił, ale dzięi Bogu zasnął, wstał o 7 więc może się naprawił ;>

A tak poza tym nic nie dzieje się ciekawego, mocy do sprzątania brak, ale jakos dzeń po dniu ogarniam komody i mam nadzieję, że do świąt skończę Teściowa tydzień ma wolnego deprecha jak nic

Za tydz w Pt fryzjer

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Baha masaże, wyjazd, też chcę ale moge pomarzyć

Seona wow

HEJKA

Wreszcie zamówiłam wózek! http://www.tosia.pl/espiro-magic_p859# Wreszcie się zdecydowałam haha Ja to jestem nienormalna

Jutro idę do pracy na 13 dopiero, bo niania ma pogrzeb i moja mamcia przyjeżdża do małej. Także kawkę wypije z mamuśka Solarne zalicze, o ile @ nie dostane, bo jakoś na dniach będzie... łeeee

Miałam koszmarny sen, że męża nakryłam na zdradzie z moją naj przyjaciółką - brechta,ale tak we śnie płakałam, ż ejak sie obudziłam byłam wkur..a i warczałam na tż... Głupota jakaś. Chyba przestanę ogladać "na wspolnej", bo tam ostatnio ciągle temat zdrad hehe

Top madl dzisiaj

No to ja mam chyba wersję 2013 bo jest taki sam, tylko kolor inny, zamiast czarnych ma niebieskie wstawki ...

Jak mi się coś takiego śni, nie mam oporów i leje go jak nie wiem - przez sen oczywiście

Top modl oczywiście nie oglądnęłam do końca, ale przynajmniej zobaczyłam zamek który zwiedzaliśmy w Sobotę z innej strony fajne uczucie
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:11   #2624
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Baha ,Kasia ile razy dziennie inhalowaliście dzieciaczki?
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 15:44   #2625
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
hej

Baha ,Kasia ile razy dziennie inhalowaliście dzieciaczki?
Mialam zalecone rano i popoludniu ale robie tylko popol. bo rano jest pospiech, ale ten ra u nas wystarcza.
Zaraz zbieram sie nw kurs (prawko )
A generalnie to ni mi sie dzis nie chce: / dola jakiegos mam
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 17:45   #2626
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

kasia dziękować
Idź idź prawko to podstawa
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:05   #2627
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

łoo matko co tu tak pusto??? tak Nettka prawko ważna rzecz

dzis piątek....dzieki Bogu!!!
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:57   #2628
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
dzis piątek....dzieki Bogu!!!
YESSSSSSSS

Hej

Wczoraj po południu przyszedł wózio - juro jak pogoda pozwoli będzie jazda próbna

Dostałam dzisiaj @, więc humor taki ło. Bezsilność mnie wzięła jakaś.

Jutro na cały dzień przyjeżdża koleżanka, więc się nudzić nie będę
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:12   #2629
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
hej

Baha ,Kasia ile razy dziennie inhalowaliście dzieciaczki?

Ja raz dziennie. Miałam możliwość tylko jak spał, ale za to trwało to ok 30 m,in.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

kasia, 3mam kciuki za egz. Nie chce straszyc, ale podobno obecne testy są masakryczne...

Princ, ty krejzolko, na nudę nie możesz marudzić ;p
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:25   #2630
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Kupowała z Was któraś coś na ebayu? jak to działa? jak cena podana w funtach to jak się robi przelew? sprzedawca angielski wyśle mi do Polski czy to od niego zależy i np. za granicę nie wysyła?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Dzisiaj byłam z koleżanką w Sfinksie i trafiłyśmy sobie na happy hour i zjadłam wielką rybę dorsza, z frytkami i surówkami za 15,90 och jak fajnie było wyjść z domu
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 06:06   #2631
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

wiesz Baszka te testy to prostsze są niż te które byłysama robie juz od jakiegoś czasu i same pozytywne mam a naprawde orłem nie jestem serio tylko sie trzeba inaczej do nich przygotowywać, ale myśle ze bedzie spoko

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dzisiaj byłam z koleżanką w Sfinksie i trafiłyśmy sobie na happy hour i zjadłam wielką rybę dorsza, z frytkami i surówkami za 15,90 och jak fajnie było wyjść z domu
oooo tak nie ma to jak wyjście z koleżanką
i dzien dobry wszytkim, cały tydz. budziłam smrodka rano bo spał i spał.... a dziś do cholery 5.30 pobudka. co za złośliwość!!!! wrrr...
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 08:14   #2632
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

moja dzisiaj wstała o 6:30 a już tak ładnie wstawała po 7
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 08:25   #2633
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Kupowała z Was któraś coś na ebayu? jak to działa? jak cena podana w funtach to jak się robi przelew? sprzedawca angielski wyśle mi do Polski czy to od niego zależy i np. za granicę nie wysyła?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Dzisiaj byłam z koleżanką w Sfinksie i trafiłyśmy sobie na happy hour i zjadłam wielką rybę dorsza, z frytkami i surówkami za 15,90 och jak fajnie było wyjść z domu
ja kupuje co jaksi czas na eBayu placi sie za pomoca Paypal'a i on sam przelicza kurs ze zlotowek na funty. A czy sprzedawca wysyla zagranice na pewno ma w opisie aukcji.

I zalezy co zamawiasz bo przy kosmetykach (tylko to zamawiam ) celny moze opodatkowac przesylke na 23% jej wartosci. (najczesciej tak robia z przesylkami powyzej 50$, nie wiem jak z funtami).
I zalezy tez czy sprzedawca na paczce pisze cene i czy oznacza ja jako gift(gifty rzadko padaja ofiara podatku).
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:06   #2634
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Podczytuje was ale jakos weny brak do pisania. Młody chory na okagło, wrócilismy z diagnozy w Rabce, która w zasadzie nie wniosła nic nowego a zaraz po powrocie złapalismy zapalenie płuc, w tamten piatek skończylismy zastrzyki, a od wczoraj młody znów paskudnie kaszle. Poprostu paranoja jakaś. Cały cza siedzimy w domu nigdzie nie wychodzimy bo Daniel chory na okrągło.

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym.

Chciałabym zapytac was jeszcze jak z mową u waszych maluchów.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:46   #2635
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
wiesz Baszka te testy to prostsze są niż te które byłysama robie juz od jakiegoś czasu i same pozytywne mam a naprawde orłem nie jestem serio tylko sie trzeba inaczej do nich przygotowywać, ale myśle ze bedzie spoko



oooo tak nie ma to jak wyjście z koleżanką
i dzien dobry wszytkim, cały tydz. budziłam smrodka rano bo spał i spał.... a dziś do cholery 5.30 pobudka. co za złośliwość!!!! wrrr...
Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
moja dzisiaj wstała o 6:30 a już tak ładnie wstawała po 7

Kasia, może po prostu masz już jakieś doświadczenie, albo...ten kto mi to mówił, nie bardzo jest kumaty

Dziewczyny my dziś ok 5.50
Tj dopiero hardkor bez trzymanki. Ale za to pospał w dzień prawie 3h zdążyłam pożelować 7 paznokci, reszta jak pójdzie spać

Dziś małż miał Dzień dobroci dla zwierząt i zostawił nam auto. Miałam jechać do mojego ulubionego butiku, ale nie stety nie zdążyłam, bo a to nakarmić głodzillę, a to kupa i się nie wyrobiliśmy. Zaliczyliśmy tylko Biedronkę, no ale dobre i to

Byłam też u mojego fryzjera aby zobaczył kolor który teraz chce. I ... powiedział, że ok, zrobi mi taki, ale będzie schodził na rudy, więc wrócę do pktu wyjścia (obecnie to co mi pomieszał schodzi mi na kasztanowy ) Węc jak wydam kasę, na deko i mi znowu namiesza że będzie schodzić na rudy, powiedziałam mu że w takim razie nie chce mieszać odcieni, tylko chce zwykły ciemny blond + ew pasemka na grzywce. A on , że ten ciemny blond, to taki zwykły kolor i coś może do niego dodać. Więc pomyślałam sobie, że koleś miesza farby po to aby do niego chodzić. A mi nie chodzi o to, żeby mieć niezwy kolor, tylko taki aby mi nie schodził na rudo Czy ja tak dużo chcę
Rozumiecie ;>

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Goldi, a ty jaki masz teraz kolor ;>
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:21   #2636
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej mamcie
Nie było mnie kilka dni bo byczylam się z małym u mojej mamci. W środę byłam na wizycie wszystko ok mam brać duphaston dwa razy dziennie i oczywiście kwas foliowy. Kolejna wizyta 17 kwietnia
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 06:35   #2637
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Basiula to super
Baszka a z tymi testami to może poprostu trafiłam na łatwiejsze pyt a ten ktoś na trudniejsze:/ też jest taka opcja, bo one zupełnie losowo sie wybierają, wiec możesz dostać np 15 pyt z mechaniki samochodu i na tym bym napewno klęknełą
a z tymi kolorami...to zawsze problem, ja etz nie znalazłąm jeszcze takiego który by rudości nie zostawiał, a apropo to musze w tym tyg. farbować sie;/ a strasznie tego nie lubie te ztak nie lubicie farbować włosów czy tylko ja mam takie zboczenie

Paula strasznie współczuje to można naprawde do głowy dostać! przesyłam moc zdrówka!! może za chwilke jak nadejdzie wiosna, bedzie cieplej to tych paskództw juz tyle nie bedzie??tego zycze w każdym bądz razie
a co do mowy to hmm...moj to gada tak po swojemu, dużo gada ale żeby to były jakieś konkretne wyrazy to poza kilkoma to raczej posługuje sie jakims swoim językiem
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 08:19   #2638
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Top modl oczywiście nie oglądnęłam do końca, ale przynajmniej zobaczyłam zamek który zwiedzaliśmy w Sobotę z innej strony fajne uczucie
na tvnplayer.pl możesz sobie oglądnac
Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Kupowała z Was któraś coś na ebayu? jak to działa? jak cena podana w funtach to jak się robi przelew? sprzedawca angielski wyśle mi do Polski czy to od niego zależy i np. za granicę nie wysyła?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Dzisiaj byłam z koleżanką w Sfinksie i trafiłyśmy sobie na happy hour i zjadłam wielką rybę dorsza, z frytkami i surówkami za 15,90 och jak fajnie było wyjść z domu
1.ja na ebayu nie kupuję, bo się tam nie odnajduję w tym englisz języku
2. ale super trafiłyscie z ta wyżerką
Cytat:
Napisane przez Paula__22 Pokaż wiadomość

Chciałabym zapytac was jeszcze jak z mową u waszych maluchów.
różnie. czasem tylko cały dzień potrafi hmy-hac a czasem ma fajny bełkotany po swojemu - zwłaszcza jak dorwie się mojej komórki i udaje, że z kimś rozmawia...
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Byłam też u mojego fryzjera aby zobaczył kolor który teraz chce. I ... powiedział, że ok, zrobi mi taki, ale będzie schodził na rudy, więc wrócę do pktu wyjścia (obecnie to co mi pomieszał schodzi mi na kasztanowy ) Węc jak wydam kasę, na deko i mi znowu namiesza że będzie schodzić na rudy, powiedziałam mu że w takim razie nie chce mieszać odcieni, tylko chce zwykły ciemny blond + ew pasemka na grzywce. A on , że ten ciemny blond, to taki zwykły kolor i coś może do niego dodać. Więc pomyślałam sobie, że koleś miesza farby po to aby do niego chodzić. A mi nie chodzi o to, żeby mieć niezwy kolor, tylko taki aby mi nie schodził na rudo Czy ja tak dużo chcę
Rozumiecie ;>

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Goldi, a ty jaki masz teraz kolor ;>
Zrób taki kolor jaki TY chcesz. Zaznacz, że jak ci będzie schodził na--> tu wymieniasz, to przyjdziesz z reklamacją

dzień dobry

dzisiaj handlowa mam nadzieję, że gdzieś wybędziemy
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 09:28   #2639
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Paula__22 Pokaż wiadomość
Podczytuje was ale jakos weny brak do pisania. Młody chory na okagło, wrócilismy z diagnozy w Rabce, która w zasadzie nie wniosła nic nowego a zaraz po powrocie złapalismy zapalenie płuc, w tamten piatek skończylismy zastrzyki, a od wczoraj młody znów paskudnie kaszle. Poprostu paranoja jakaś. Cały cza siedzimy w domu nigdzie nie wychodzimy bo Daniel chory na okrągło.

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym.

Chciałabym zapytac was jeszcze jak z mową u waszych maluchów.

:ale Was nie oszczędza, gorąco współczuję

A co do mowy, idzie to nam bardzoooooo opornie. Tzn koreański ma w jednym paluszku, ale po polsku jakoś nie może zajażyć
Mówi, pa,pa, mama (prawie wcale) tata, dziadek, baba też. Am, mówi albo pokazuje na buzie tzn że chce jeść, bleee tzn że cche kupę (raz mu się zdarzyło) to też oznaczają papierosy, kawa. Więc strasznych postpów u Nas nie ma
Za to wczoraj zobaczyłam 9tego zęba, ale ... 4rkę, omineło 3jki. To normalne, że tak wychodzą ????????????

Dzisiaj chyba zabiorę małego po obiedzie na basen, niech się chłop rozerwie

I troszkę mam doła, chciałam się umówić na ten wypad z Michasia chrzestną i jej córką na 15 bo dalej to już godzinowo mi nie pasuje, ze względu na Michasia, a ta sztywno trzyma się 16 bo umówiona jest z koleżanką. Mi towarzystwo nie jest potrzebne, chciałam tylko aby zobaczyła sie z Michasiem, bo juz go mąc nie widziała. ehhh
I ogólnie jakoś @ się zbliża....

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
na tvnplayer.pl możesz sobie oglądnac


Zrób taki kolor jaki TY chcesz. Zaznacz, że jak ci będzie schodził na--> tu wymieniasz, to przyjdziesz z reklamacją

dzień dobry

dzisiaj handlowa mam nadzieję, że gdzieś wybędziemy
1. a oglądam moja droga, oglądam
2. Tak zrobię mamo ;
3. Tak wiem, dostała smsa z butiku, do którego miałam jechać wczoraj, ale też się nie wyrobię bo jest czynny do 13
Jak będę mieć jutro auto to pojadęjutro, o!

Miłej Niedzieli babeczki, uciekam obiados gotować.
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:35   #2640
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Paula ja tez wam bardzo wspolczuje tyhc chorob,my sie dopiero rota pozbylysmy ale mala to tak wymeczylo,tak mi schudla(teraz juz nadrabia za 10 haha ) i ogolnie kiepsko bylo
ale z kolei nam ida 3 i jest strasznie,tak strasznie jeszcze nie bylo,pol nocy dzis nie spalam bo mala tak krzyczla i zwijala sie z bolu,noz serce mi sie normalnie na kawalki rozpadalo jak na nia patrzylam

bacha tak w sumie to z zebami roznie bywa,ale gdzies czytalam ze 3 to na koncu wychodza :P i u nas sie to niby zgadza bo mamy prawie wszystkie(oprocz piatek) i teraz ida 3 wlasnie(ale ogolenie czytalam ze moga wychodzic one nawe w okolicy 2 lat-tak jak i 5zreszta)
wiec to sprawa pewnie bardzo indywidualna
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.