Botox - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-01, 15:33   #1
kama101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5

Botox


Cześć dziewczyny

Chciałam zapytać czy któraś z Was stosowała botox pod pachy? Będę wdzięczna jeżeli wypowiecie się na temat przebiegu zabiegu
kama101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 08:12   #2
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Botox

Z drugiej ręki wiem jak ten zabieg wyglądał. Mój chłopak był na zabiegu w połowie maja. Ma taka pracę że koszule musi nosić a się mocno poci a juz nie wyrabiał z przebieraniem sie no i wiadomo, że i poza praca to też dyskomfort. Tym bardziej że druga połowa maja upalna a to nawet jeszcze nie lato.

Mówił ze go prawie nie bolalo. Asystentka doktora posmarowała mu pachy maścią ze znieczuleniem a pozniej lekarz ostrzyknął mu pachy botoxem cieniutka igła. Podkreslał to ze 100 razy bo sie cholernie boi igieł Czekałam na niego jakies pól godziny, moze troche dłuzej. Ponad połowe tego czasu to trzymanie masci ze znieczuleniem zeby nie bolało i wywiad lekarski. Z moich obliczen wynika, ze sam zabieg był raczej krotki. Za tydzien jest umowiony na botox na dłonie. Stopy sobie daruje bo mu sie nie pocą. Jak bedziesz miała jakies pytania to go zapytam jak wróci z delegacji.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 11:50   #3
kama101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Botox

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź byłam również umowiona, ale Pani w rejestracji stwierdziła, ze mogą być dwie wizyty, bo jedna nie wystraczy i oczywiście taki dostrzyk jest dodatkowo płatny. Szczerze mówiąc zdziwiło mnie to, bo nie dość , żE kosztuje to tyle pieniędzy to będę musiala jeszcze doplacac.. I nie wiem czy chcieli po prostu naciągnąć.. Ale sama pisałaś, ze u Twojego chłopaka wystarczyła tylko jedna
kama101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 18:35   #4
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez kama101 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź byłam również umowiona, ale Pani w rejestracji stwierdziła, ze mogą być dwie wizyty, bo jedna nie wystraczy i oczywiście taki dostrzyk jest dodatkowo płatny. Szczerze mówiąc zdziwiło mnie to, bo nie dość , żE kosztuje to tyle pieniędzy to będę musiala jeszcze doplacac.. I nie wiem czy chcieli po prostu naciągnąć.. Ale sama pisałaś, ze u Twojego chłopaka wystarczyła tylko jedna

Tak, u mojego chłopaka starczyla jedna wizyta ale wiesz, każdy przypadek jest inny. Kto wie kiedy znowu zacznie sie pocic. Moze za miesiac moze za pol roku, moze jeszcze pozniej. Wtedy zabieg bedzie musiał powtorzyc. Pewnie ilosc podanego botoxu bedzie zalezec od skali problemu a niełatwo to oszacowac na podstawie rozmowy lekarz-pacjent. Dziwi mnie tylko, że pani w resjetracji na dzien dobry zapowiedziala ze bedzie trzeba zrobic 2 wizyty. Zwykle przeciez jest tak, że jak sie daje botox (niewazne gdzie) to zaklada sie, ze na pierwszej wyzycie zrobi lekarz/lekarka najlepiej jak umie i poda wystarczajaca ilosc preparatu. Mialam botox w kurze łapki i lekarz powiedział mi ze poda taką ilosc preparatu ze powinna starczyc (nie chciał przegiąc i podac za duzo zebym nie wyglądała karykaturalnie) ale uprzedził, ze czasami botox łapie jednych lepiej a innych gorzej i mooooooze bedzie trzeba dostrzyknąc. Ale nie zakładał od razu z gory ze potrzebne beda dwie wizyty. Jedno jest pewne, dobrze wykonany zabieg jest skuteczny
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 05:27   #5
kama101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Botox

A po jakim czasie Twój chłopak widział pierwsze efekty? Jestem 2 dni po zabiegu i na razie srednio z tym, nie wiem czy jest wgl jakaś różnica
kama101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 06:30   #6
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez kama101 Pokaż wiadomość
A po jakim czasie Twój chłopak widział pierwsze efekty? Jestem 2 dni po zabiegu i na razie srednio z tym, nie wiem czy jest wgl jakaś różnica

Po kilku dniach, max po tygodniu. Poczekaj. Lekarz mówił że u każdego botox zaczyna działać w innym czasie.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:49   #7
Ewla383
Przyczajenie
 
Avatar Ewla383
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Botox

Nigdy nie słyszałam o takim zabiegu jak botox pod pachy, myślałam ze to tylko jest do twarzy :O
Ewla383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 18:54   #8
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Ewla383 Pokaż wiadomość
Nigdy nie słyszałam o takim zabiegu jak botox pod pachy, myślałam ze to tylko jest do twarzy :O

Teraz botox podaje sie naprawde w wiele roznych miejsc Na pocenie sie: pachy, dłonie, stopy. Na tym forum mozna znalezc wątki jak dziewczyny miały ostrzykniete botoxem mięsnie żwacze (leczenie zgrzytania zebami lub wyszczuplenie twarzy). Czym wiecej siedze na tym forum tym wiecej dowiaduje sie ciekawych rzeczy
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 06:18   #9
kama101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Botox

Dla wszystkich zainteresowanych

Bałam się, ze u mnie nie zadziała, dlatego ze nie widziałam różnicy zaraz po zabiegu ale taki przełom nastąpił 8 dni później przestałam się pocic w 95 %. Lekko wilgotne pachy zdarzają mi się tylko w sytuacji bardzo stresowej albo przy okropnym upale naprawdę wszystkim polecam gdyby ktoś się zastanawiał nad tym zabiegiem
kama101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 15:33   #10
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez kama101 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich zainteresowanych

Bałam się, ze u mnie nie zadziała, dlatego ze nie widziałam różnicy zaraz po zabiegu ale taki przełom nastąpił 8 dni później przestałam się pocic w 95 %. Lekko wilgotne pachy zdarzają mi się tylko w sytuacji bardzo stresowej albo przy okropnym upale naprawdę wszystkim polecam gdyby ktoś się zastanawiał nad tym zabiegiem

A czy możesz zdradzić ile zapłaciłas?
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 05:22   #11
kama101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Botox

Ogólna cena była 1600 zl, ale ja trafiłam na promocję i zapłaciłam 1490 zl
kama101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 06:22:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.