Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-10, 09:07   #3781
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Witam Mam szybkie pytanie czy buty, konkretnie szpilki wychodzą z rozmiarówką normalnie? Chciałabym jedne zamówić, a nie mam możliwości obecnie mierzyć nic stacjonarnie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 13:35   #3782
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Dla mnie tak, noszę ogólnie 38-39 i z Korsa mam 38,5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 15:13   #3783
Ellize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Hej Dziewczyny,

Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z MK i mam do Was takie pytanie: bardzo podoba mi się model selma w kolorze ciemnoniebieskim oraz czarnym. Przed zakupem torebki chciałabym usłyszeć Wasze opinie na temat tego modelu oraz ewentualnie usłyszeć ewentualną poradę, gdzie mogę dostać ten model troszeczkę taniej.
Ellize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 16:59   #3784
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Mnie chyba js, bo selmę mam cement, to by mogło być zbyt blisko. O, mogłaby też chyba być savannah
Edit : chyba ze selma to messenger to też by mi w głowie zawrócić mogła
Messenger jakoś w ogóle do mnie nie przemawia
Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z MK i mam do Was takie pytanie: bardzo podoba mi się model selma w kolorze ciemnoniebieskim oraz czarnym. Przed zakupem torebki chciałabym usłyszeć Wasze opinie na temat tego modelu oraz ewentualnie usłyszeć ewentualną poradę, gdzie mogę dostać ten model troszeczkę taniej.
Mi się salma wydawała już mocno opatrzona dopóki nie kupiłam wg mnie bardzo praktyczna torebka

Edytowane przez wykalacka
Czas edycji: 2018-02-10 o 20:59
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 17:35   #3785
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Messenger jakoś w ogóle do mnie nie przemawia

Mi się salma wydawała już mocnonopatrzona dopóki nienkupilan wg mnie bardzo praktyczna torebka
A to mamy tak samo, to znaczy raz ją mierzyłam w salonie, ale nie było miłości. Jednak, tak jak pisałam, mam cement, więc argumentów, zeby kupić satchel w pearl grey, brak. Co innego savannah
Kiedyś selma naprawdę mi się nie podobała, ale w końcu kliknęło i to jest super praktyczny model, nie za duzy, nie za mały ( mówię o md ), pakowny i bardzo wygodny
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 18:36   #3786
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dla mnie tak, noszę ogólnie 38-39 i z Korsa mam 38,5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję będę w takim razie polować na mój normalny rozmiar

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z MK i mam do Was takie pytanie: bardzo podoba mi się model selma w kolorze ciemnoniebieskim oraz czarnym. Przed zakupem torebki chciałabym usłyszeć Wasze opinie na temat tego modelu oraz ewentualnie usłyszeć ewentualną poradę, gdzie mogę dostać ten model troszeczkę taniej.
Selma jest najczęściej przeze mnie noszoną torebką. Wg mnie pasuje i do luźnych i bardziej formalnych strojów. Mieści mój codzienny majdan i kubek kawy . Najtaniej obecnie chyba na stronie MK są torebki, ale te klasyczne kolory trudniej upolować w dobrej cenie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 19:59   #3787
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z MK i mam do Was takie pytanie: bardzo podoba mi się model selma w kolorze ciemnoniebieskim oraz czarnym. Przed zakupem torebki chciałabym usłyszeć Wasze opinie na temat tego modelu oraz ewentualnie usłyszeć ewentualną poradę, gdzie mogę dostać ten model troszeczkę taniej.
Selma to bardzo dobry wybór Jesli masz możliwość podjechać do salonu to bardzo Cię zachęcam, przynajmniej w Krk jest fajna obsługa i nie ma problemu, gdy tylko chcesz poogladać A piszę o tym dlatego, ze o ile szaro-beżowa selma jest , o tyle granat w moim przypadku to był błąd. Na zdjęciach bardzo mi się podobała, a potem bardzo szybko nastąpił zwrot. Nie mówię, ze tak będzie w Twoim przypadku, ale przymiarka w salonie dużo daje
Najtaniej obecnie chyba na stronie MK, ale tak jak Malinum pisała, trudno o klasyczny kolor w bardzo niskiej cenie. Wydaje mi się, ze na zalando kilka kolorów selmy się ostatnio pojawiło, może będzie w promocji ( ale chyba navy ani adrmiral nie ma, byc moze jest czarna ).

A ja się jednak pozbyłam różowej cindy i czekam na coś pięknego w pearl grey
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 07:30   #3788
Ellize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Selma to bardzo dobry wybór Jesli masz możliwość podjechać do salonu to bardzo Cię zachęcam, przynajmniej w Krk jest fajna obsługa i nie ma problemu, gdy tylko chcesz poogladać A piszę o tym dlatego, ze o ile szaro-beżowa selma jest , o tyle granat w moim przypadku to był błąd. Na zdjęciach bardzo mi się podobała, a potem bardzo szybko nastąpił zwrot. Nie mówię, ze tak będzie w Twoim przypadku, ale przymiarka w salonie dużo daje
Najtaniej obecnie chyba na stronie MK, ale tak jak Malinum pisała, trudno o klasyczny kolor w bardzo niskiej cenie. Wydaje mi się, ze na zalando kilka kolorów selmy się ostatnio pojawiło, może będzie w promocji ( ale chyba navy ani adrmiral nie ma, byc moze jest czarna ).

A ja się jednak pozbyłam różowej cindy i czekam na coś pięknego w pearl grey
A jak oceniasz jakość? słyszałam niestety opinie, że MK szybko się niszczy i nie jest wykonany dobrej skóry....

A myślicie że w jakimś outlecie uda mi się dostać selmę za ok. 1000 zł?
Ellize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 09:03   #3789
cremon
Przyczajenie
 
Avatar cremon
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 17
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
A jak oceniasz jakość? słyszałam niestety opinie, że MK szybko się niszczy i nie jest wykonany dobrej skóry....

A myślicie że w jakimś outlecie uda mi się dostać selmę za ok. 1000 zł?
od kogo to słyszałaś
moim zdaniem jest odwrotnie
cremon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 09:12   #3790
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
A jak oceniasz jakość? słyszałam niestety opinie, że MK szybko się niszczy i nie jest wykonany dobrej skóry....

A myślicie że w jakimś outlecie uda mi się dostać selmę za ok. 1000 zł?
Absolutnie nie, jest wręcz odwrotnie, nie wiem kto rozsiewa te plotki
Oczywiscie, nie kazdy lubi skórę saffiano, dla niektórych to "plastik", co nie jest zresztą prawdą ( skóra jest wzmocniona i powleczona, ale to skóra naturalna ). Saffiano korsa też się różni od tego rodzaju skory u innych firm, moim zdaniem na plus. A jak ktoś nie lubi saffiano, kors ma też piękne skóry groszkowe, które aż tak "pancerne" nie są. Właśnie, saffiano jest dosłownie pancerne, śnieg i deszcz mu nie są straszne Dziewczyny kiedyś pisały o łatwym usuwaniu zabrudzeń, niestety, u mnie mimo impregnacji na jasnych listonoszkach było widać transfer koloru od jeansów, ale to raczej normalne
Jakość korsów jest dla mnie niesamowita, mam półtoraroczne torebki wcale nie oszczędzane, które są jak nowe. Dodatkowo plus za pięknie wykończony i przemyslany srodek, selma moze tu nie jest najlepszym przykładem ( choć wszystko z nią ok ), ale duży js to dla mnie przykład idealnej dużej torby - na codzień, na podróz, na zakupy.
Outlet to chyba tylko w Piasecznie, ale nie wiem czy selmę tam uświadczysz, chyba w wiekszości są tam modele outletowe. Za ok. 1000 zł można spokojnie złapać okazję na zalando, stronie mk, tylko nie wiem jak obecnie. Sprawdzałabym też gomez i chiara, ale nie wiem jak u nich z selmami.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez cremon Pokaż wiadomość
od kogo to słyszałaś
moim zdaniem jest odwrotnie
Dokładnie
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 09:36   #3791
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
A jak oceniasz jakość? słyszałam niestety opinie, że MK szybko się niszczy i nie jest wykonany dobrej skóry....

A myślicie że w jakimś outlecie uda mi się dostać selmę za ok. 1000 zł?
Hmm jeśli 3-4 lata to szybkie niszczenie to ok. Sutton po 3 i pół roku lekko mi się popruł (oczywiście do łatwego naprawienia) a w Selmie po prawie 4 latach na pasku odeszło mi kawałek tego zabezpieczającego laminatu. Żadna inna torebka tyle u mnie nie wytrzymała, nie oszczędzałam tych dwóch modeli. I myślę, że jeszcze długo mi posłużą. JS u mnie niestety głównie leżą, jedynie pasiak jest przeze mnie uwielbiany latem.
Za ok 1000 zł można Selmę spokojnie kupić. Niestety granat i czerń to nie moje kolory więc ich cen nie śledzę, ale obserwuj Zalando i ich zniżki 20% oraz przeceny.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 10:58   #3792
Ellize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez cremon Pokaż wiadomość
od kogo to słyszałaś
moim zdaniem jest odwrotnie
Koleżanki w pracy, które mają torebki MK mówiły mi, że nie są zadowolone z ich jakości. Jednak dużo osób mówiło mi, że wszystko jest z nimi super Chciałam się po prostu upewnić, jakie jest Wasze zdanie.

Dzięki za informacje.
Ellize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 11:11   #3793
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
A jak oceniasz jakość? słyszałam niestety opinie, że MK szybko się niszczy i nie jest wykonany dobrej skóry....

A myślicie że w jakimś outlecie uda mi się dostać selmę za ok. 1000 zł?


Nie zgadzam się z tą bardzo ogólną i krzywdzącą opinią. Mam kilka torebek MK, które noszę i nie oszczędzam ich i nie widać śladu użytkowania, z częściami metalowymi też nic się nie dzieje, nie śniedzieją, nie ciemnieją.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
Koleżanki w pracy, które mają torebki MK mówiły mi, że nie są zadowolone z ich jakości. Jednak dużo osób mówiło mi, że wszystko jest z nimi super Chciałam się po prostu upewnić, jakie jest Wasze zdanie.

Dzięki za informacje.
Koleżanki mają oryginały czy "idealne" podróbki? Bo to potem okazuje się że różnie z tym bywa
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 11:31   #3794
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;81283876]Nie zgadzam się z tą bardzo ogólną i krzywdzącą opinią. Mam kilka torebek MK, które noszę i nie oszczędzam ich i nie widać śladu użytkowania, z częściami metalowymi też nic się nie dzieje, nie śniedzieją, nie ciemnieją.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



Koleżanki mają oryginały czy "idealne" podróbki? Bo to potem okazuje się że różnie z tym bywa [/QUOTE]Dla mnie są nie do zdarcia a też sie z nimi nie obchodze jak z jajkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 13:19   #3795
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;81283876]Nie zgadzam się z tą bardzo ogólną i krzywdzącą opinią. Mam kilka torebek MK, które noszę i nie oszczędzam ich i nie widać śladu użytkowania, z częściami metalowymi też nic się nie dzieje, nie śniedzieją, nie ciemnieją.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



Koleżanki mają oryginały czy "idealne" podróbki?
Bo to potem okazuje się że różnie z tym bywa [/QUOTE]

O to samo chciałam zapytać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 13:34   #3796
Ellize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O to samo chciałam zapytać
Nie sądziłam, że swoim pytaniem wywołam takie poruszenie, chciałam jedynie uzyskać poradę. Sama nie mam jeszcze żadnej opinii, ale torebki MK bardzo mi się podobają

Wolałam się jednak skonsultować z Wami, bo nie wiedziałam czy nie lepiej jednak zainwestować w torebkę lv lub furlę.
Ellize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 13:39   #3797
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O to samo chciałam zapytać


Wiesz jak jest
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 14:17   #3798
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że swoim pytaniem wywołam takie poruszenie, chciałam jedynie uzyskać poradę. Sama nie mam jeszcze żadnej opinii, ale torebki MK bardzo mi się podobają

Wolałam się jednak skonsultować z Wami, bo nie wiedziałam czy nie lepiej jednak zainwestować w torebkę lv lub furlę.
Myślę, ze nie wywołałaś tak dużego poruszenia, tylko chciałyśmy Ci służyć szczerą opinią i radą Owszem, słyszałam o przypadkach, gdy złoty HW na torebkach się przeciera z czasem, ale to zdaje się mozna reklamować. U mnie oksydowane ćwieki na selmie i nóżki nieco się przecierają, ale uważam to za zupełnie normalne zużycie po takim czasie.
Nt. furli czy lv się nie wypowiem, moze tyle, ze furla jest dla mnie diametralnie różna stylistycznie ( w większości przypadków ) i moim zdaniem bliżedj jej np. do coccinelle niz mk. LV to zupełnie inna półka, cena skórzanych torebek to nie jest cena korsów, zresztą te z powlekanego płótna również nie mają cen z korsem porównywalnych ( chyba ze mówimy o cenach Michael Kors Collection ).

Przeszłam samą siebie, własnie odkupuję od znajomej js crossbody, którą kilka m-cy temu jej sprzedałam
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 15:04   #3799
fuksja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 541
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość

Przeszłam samą siebie, własnie odkupuję od znajomej js crossbody, którą kilka m-cy temu jej sprzedałam

Mój nowy nabytek Mercer damson. Dziś już całkiem rozpakowany i jutro idzie ze mną do pracy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8517.jpg (118,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8541.jpg (181,1 KB, 73 załadowań)
fuksja123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 15:07   #3800
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez fuksja123 Pokaż wiadomość

Mój nowy nabytek Mercer damson. Dziś już całkiem rozpakowany i jutro idzie ze mną do pracy.
Gratulacje
Pięknie damson się prezentuje
Z moich wyprzedażowych zdobyczy nic się nie ostało, już nawet nie zaglądam na stronę, zeby nie kusiło
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 15:15   #3801
Ellize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez fuksja123 Pokaż wiadomość

Mój nowy nabytek Mercer damson. Dziś już całkiem rozpakowany i jutro idzie ze mną do pracy.
Śliczna Ten model również bardzo mi się podoba.
Ellize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 15:32   #3802
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez fuksja123 Pokaż wiadomość

Mój nowy nabytek Mercer damson. Dziś już całkiem rozpakowany i jutro idzie ze mną do pracy.
Superowy kolor
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 18:03   #3803
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ellize Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że swoim pytaniem wywołam takie poruszenie, chciałam jedynie uzyskać poradę. Sama nie mam jeszcze żadnej opinii, ale torebki MK bardzo mi się podobają

Wolałam się jednak skonsultować z Wami, bo nie wiedziałam czy nie lepiej jednak zainwestować w torebkę lv lub furlę.
LV to zupełnie inna bajka i półka cenowa, więc trudno powiedzieć co lepiej. Jak możesz sobie pozwolić na LV to ja polecam, ale jeśli budżet jest niższy to w MK też znajdziesz ładne torebki bardzo dobrej jakości. Wszystko zależy od zasobności portfela
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 09:03   #3804
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

jak dla mnie Kors, ten prawdziwy jest nie do zajechania...
mi też przeszło przez myśl, że być moze koleżanki mają torebki JAK kors ;P

a jeśli chodzi o reklamację to raz w outlecie reklamowałam portfel, była z klapka i podczas otwierania częstego popękał na brzegach, pan w salonie uwzględnił od razu reklamację prosząc abym wybrała nowy model lub zwróci mi kasę.

Teraz dzwoniłam do salonu bo kupiłam selmę z rozwalonym paskiem, chciałam zapytać czy mi odpłatnie naprawią albo polecą kaletnika, to koleś powiedział że gdybym miała paragon to dałby mi nową torbę a tak to może polecić tylko ich kaletnika.

także obsługa klienta na duży plus.
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:04   #3805
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez fuksja123 Pokaż wiadomość

Mój nowy nabytek Mercer damson. Dziś już całkiem rozpakowany i jutro idzie ze mną do pracy.
gratulacje, fajny kolor
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 13:01   #3806
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Jak dokonywać zwrotów że strony Mk w salonie? Skoro paragon nie przychodzi w paczce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 13:44   #3807
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak dokonywać zwrotów że strony Mk w salonie? Skoro paragon nie przychodzi w paczce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Email z fakturą w pdf nie przyszedł ?
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 13:46   #3808
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Przyszedł, ale właśnie o to mi chodzi czy mam go.drukowac, czy pokazać ( w inditexie też nie przychodzą paragony, ale nie trzeba drukować)
Nie ukrywam, że wydruk jest dla mnie problemem a chciałabym jutro buty zwrócic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 14:00   #3809
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przyszedł, ale właśnie o to mi chodzi czy mam go.drukowac, czy pokazać ( w inditexie też nie przychodzą paragony, ale nie trzeba drukować)
Nie ukrywam, że wydruk jest dla mnie problemem a chciałabym jutro buty zwrócic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dowód zakupu nie przyszedł Ci w paczce ? W tekturowej kopertce mialam ten dowód zakupu i etykietę zwrotną ( naklejkę ) na paczkę. Ten dowód wystarczy, bo masz tam kod z numerem zwrotu. A jesli tego nie masz, wystarczy dokumentacja mailowa, którą Ci przysłał Kors, tam tez jest ten numer . To znaczy wydaje mi się, ze to jest zamienne, ale możesz upewnić sie telefonicznie w salonie.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 16:10   #3810
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Hej, mam pytanie czy któraś z Was ma lub widziała na żywo torebkę w kolorze pearl grey? Szukam torebki w odcieniu jasnego szarego i przepadłam
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-11 16:42:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.