Włochy 2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 15:25   #1
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17

Włochy 2010


Otóz w tym roku wybieram sie na obóz do rimini , dokładniej hotel Villa Celeste, jesli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie zwiazane z podobnym wyjazdem , prosze o informacje na temat miejsca , a w szczególnosci hotelu (o jaki pokój najbardziej się starać , czy trzeba zaopatrzyc sie w duże ilosci zupek chinskich etc... ) . Proszę róznież o wiadomosci na temat cen . Z góry dziękuje, pozdrawiam tegorocznych wczasowiczów.
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:59   #2
paulinaj9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Włochy 2010

Hej,
też wybieram się na obóz do Rimini.
w jakim terminie i z jakiego biura jedziesz ?

Edytowane przez paulinaj9
Czas edycji: 2010-06-24 o 20:48
paulinaj9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:46   #3
bmartunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok (J)
Wiadomości: 193
Dot.: Włochy 2010

Byłam dwa lata temu w Cesenatico (miejscowość położona niedaleko Rimmini) i brałam ze sobą wode mineralną. Miałam wtedy poupychane w walizce butelki ' cisowianki 0,7' ale bez problemu bierzesz zgrzewke wody i przywiązujesz do rączki od walizki i nikt do ciebie sie nie czepia albo po prostu kładziesz obok walizki. Na prawde warto bo włochy nie są tanim krajem - głównie żyje się tam turystyką i ceny wody są kosmiczne. A co do zupek to sie nie opłaca. Jedzenie mają dobre we włoszech a jak nie to jest dużo knajp gdzie najesz się nawet nie za duże pieniądze (kawałek pizzy około 1 euro i jest to mega kawałek)
bmartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 23:25   #4
anuscha
Rozeznanie
 
Avatar anuscha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Włochy 2010

ja jadę z BUT-em 05.07-16.07.
anuscha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 00:33   #5
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Włochy 2010

30.06.-10.07.
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:38   #6
paulinaj9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Włochy 2010

Jak wrócisz opisz jak było, jak hotel, ceny.
paulinaj9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 23:40   #7
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Włochy 2010

jeśli się ktoś jeszcze nie zdecydował to tu macie tanią oferte http://ecotravel.pl/oboz_let/wlochy/har-lodz-oboz-1.htm
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 22:32   #8
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Włochy 2010

Jedzenie bardzo dobre , acz monotonia makaronów pod koniec wykancza. Poziom luksusu bardzo niski jesli chodzi o pokoje , ogromna prowizorka czego sie nie dotknie to sie rozwala, wiec w podobnym stanie zostawilysmy pokoj - zamaskowalysmy wszystkie usterki w formie patrz na mnie nie ruszaj mnie , pamietajcie o tym , bo potrafia niezle z kaucji zgarnąć . Jesli chodzi o ceny to nie ma co przeliczac na złotówki bo az głowa boli, maaaasakra . Alkohol sprzedawany od 16 lat , nieoficjalnie rzecz jasna. Fajki ogolnodostepne , podobnie z dyskotekami- od 16 . Plaza całkiem całkiem , acz w wodzie ogrom krabów, pozatym trzeba przejsc kawałek zeby sie zanuzyc , jest bardzo płytko przez długi odcinek . Oczywiscie wszystkie minusy przycmilo znakomite towarzystwo , czego wam rowniez zycze .
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:11   #9
paulinaj9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Włochy 2010

dzięki. mam jeszcze pytanie wiek uczestników był zróżnicowany?

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

jak opiekunowie mocno pilnowali czy było można samemu po mieście chodzić?
byłeś/-aś na jakiejś wycieczce fakultatywnej?
możesz jakąś polecić?
przeważały dziewczyny czy chłopcy?
ile miałeś/-aś kasy i czy starczyło?

Edytowane przez paulinaj9
Czas edycji: 2010-07-14 o 09:15
paulinaj9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 19:58   #10
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Włochy 2010

Przeważaly znacznie 17stki , ale i 15stki sie znalazły . Jesli chodzi o samowolne wypady na miasto nie bylo o tym mowy, takie wyjscia tylko przy okreslonej godzinie oczywiscie przy zbiórkach przed i po . Jednak z tego co zaobserwowalam bywalo róznie , co biuro podrozy to inne zwyczaje , mniejsze badz wieksze luzy , bylam z ok tours i trafilam na opiekunow , ktorzy rygorystycznie przestrzegali zasad. ALE! z alkoholem raczej nie bylo problemu , chyba ,ze ktos grubo przesadzil , wtedy jedynie telefon do rodzicow, mechanizm jest jeden - robcie co chcecie byle nie perfidnie na oczach opiekunów , oni i tak o wszystkim wiedzą .
Na tego typu wyjazdach zwykle przewazaja dziewczyny , wlasciwie to nigdy nie spotkalam sie z tym zeby bylo inaczej , z tym ,ze w tym roku trafilam na turnus gdzie wiekszosc z nich , chlopakow, to swietni ludzie.
Wycieczki , coz mirabilandia koniecznie! , Rzym z reguly organizowany jest na jeden dzien a to zdecydowanie za malo by zwiedzic go w spokoju i zainteresowaniu , jest to troche meczace , wlasciwie przelatuje sie z miejsca na miejsce bach bach po zdjeciu i leci sie dalej i choc paradoksalnie w tym wypadku jest to strata czasu i pieniedzy to byc we Włoszech i ominąć Rzym ... pozostawia pewien niedosyt . Jesli chodzi o dyskoteki blow up - zwykla bez szalenstw , carnaby - spodziewalam sie czegos lepszego niby 3 pietra ,ale wlasciwie muzyka malo zroznicowana gatunkowo , a na salę z pianą trzeba trafić , bo nie w kazdy dzien jest , a wiadomo jestesmy uzaleznieni od opiekunow .
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:51   #11
paulinaj9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Włochy 2010

mam jeszcze pytania:
- ile miałeś kasy i czy starczyło?
- takie troche głupie czy były takie same kontakty jak u nas czy trzeba kupić przejściówki?
paulinaj9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 23:58   #12
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Włochy 2010

Wiec tak fundusze mialam bardzo ubogie - 200 euro, nie starczylo . Trzeba pamietac o obowiazkowej kaucji zwrotnej , mirabilandii oraz 16 euro oplaty za plaze (na caly pobyt), w przypadku mojego biura podrozy i hotelu w ktorym przebywalam .
Jesli chodzi o kontakty to są inne i warto zabrac przejsciowki, chociaz na chama tez wcisniesz
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 16:12   #13
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Włochy 2010

Witam, a czy udając się do Włoch paszport jest niezbędny? może sam dowód wystarczy ?
zbyt późno zorientowałam się, że mój już stracił ważność
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.