NIE zazdroszczę zaręczonym - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 19:30   #61
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

to tak na zakończenie
- po co uwagi w temacie, gdy napisałam, że tylko zaręczyny bez slubu (każdy ma prawo wybierac co chce a czego nie)

dalej

poczytajcie i poszukajcie wypowiedzi na forum gdzie dziewczyny pisza ile to wg nich pierscionek zareczynowy powinien być wart (chyba tego nie zaprzeczycie); nie wydaje mi się aby taka osoba zadowoliła sie cyrkonią

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-06-03 o 19:32
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:43   #62
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
to tak na zakończenie
- po co uwagi w temacie, gdy napisałam, że tylko zaręczyny bez slubu (każdy ma prawo wybierac co chce a czego nie)

dalej

poczytajcie i poszukajcie wypowiedzi na forum gdzie dziewczyny pisza ile to wg nich pierscionek zareczynowy powinien być wart (chyba tego nie zaprzeczycie); nie wydaje mi się aby taka osoba zadowoliła sie cyrkonią
Tej wypowiedzi nie rozumiem cały czas piszecie (nie mówie ze konkretnie Ty) odnosząc sie do wątku "Zazdroszczę zaręczonym..." a tam żadna z nas nie pisze ile ma jej pierścionek kosztować i ile ma mieć brylantów. I przede wszystkim kto powiedział że nie mozna zadowolic się cyrkonią?

I prosze nie pisz ".. poczytajcie, poszukajcie wypowiedzi na forum..." bo jeśli zarzucajcie cos dziewczynom z tamtego watku to nie mieszajcie tego z wypowiedziami innych osób...
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:48   #63
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez Basiek19 Pokaż wiadomość
Tej wypowiedzi nie rozumiem cały czas piszecie (nie mówie ze konkretnie Ty) odnosząc sie do wątku "Zazdroszczę zaręczonym..." a tam żadna z nas nie pisze ile ma jej pierścionek kosztować i ile ma mieć brylantów. I przede wszystkim kto powiedział że nie mozna zadowolic się cyrkonią?

I prosze nie pisz ".. poczytajcie, poszukajcie wypowiedzi na forum..." bo jeśli zarzucajcie cos dziewczynom z tamtego watku to nie mieszajcie tego z wypowiedziami innych osób...
moja wypowiedz jest ogólna

ale nie zaprzeczycie, że na forum sa wypowiedzi gdzie dziewczyna pisze o konkretach (za ile jej sie "widzi" pierścionek)

mam wrazenie, że każdy bierze wypowiedz o odmiennym zabarwieniu jako afront wobec siebie
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:53   #64
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
moja wypowiedz jest ogólna

ale nie zaprzeczycie, że na forum sa wypowiedzi gdzie dziewczyna pisze o konkretach (za ile jej sie "widzi" pierścionek)

mam wrazenie, że każdy bierze wypowiedz o odmiennym zabarwieniu jako afront wobec siebie
Nie zaprzeczy(my) bo są takie wypowiedzi, ale to nie znaczy że my też tak twierdzimy i musicie wszystko uogólniać... bo to miłe niestety nie jest

Ode mnie osobiście koniec.bo na miłą rozmowę się chyba nie zanosi
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 09:53   #65
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
moja wypowiedz jest ogólna

ale nie zaprzeczycie, że na forum sa wypowiedzi gdzie dziewczyna pisze o konkretach (za ile jej sie "widzi" pierścionek)

mam wrazenie, że każdy bierze wypowiedz o odmiennym zabarwieniu jako afront wobec siebie
ja sobie nie przypominam licytacji o wartosciowosci i cenie pierscionkow na "naszym" watku....


A stwierdzenie milady, ze nasz watek jest smutny??? tak moze stwierdzic tylko ktos kto na niego nie zagladal...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:35   #66
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Czytając ten wątek doszlam do wniosku, że autorka bardzo lubi się wywyższać nad tymi, które mają inne poglądy, takie "staroświeckie", "sztampowe", "banalne"...
Dziwisz się, że uczestniczki tamtego wątku się tak bulwersują, ale przecież mogłaś inaczej sformułować swój post, mniej atakować, bardziej uogólnić. Najpierw osądziłaś, a potem masz pretensje, że ktoś ma inne zdanie, że się broni... I uważasz że bezzasadnie, bo masz prawo uważać tak i tak. A dlaczego inni nie? O przypadkach jak z tym pierścionkiem powyżej, tych typowo ekstremalnych nie doczytałam się w "zazdroszę zaręczonym", więc uznaję że wyolbrzymiasz, albo w ogóle tam nie byłaś...
Nie mówię, że bycie w konkubinacie jest złe. Nie mówię też, że popieram tylko i wyłącznie drogę od zaręczyn do ślubu. Ale nawet gdyby tak bylo, to nie znaczy, że będę cię atakować z tego powodu, bo np. uważam że to infantylne... Nie wystarczy powiedzieć, że coś ci się tam nie podoba, ale bez takich dosadnych przejaskrawionych osądów?
Może zamiast tak pisać, osądzać, wywyższać się jaka to nie jesteś super i jak żałosna jest cała reszta ze swoimi marzeniami, wyobrażeniami, oczekiwaniami mogłabyś uszanować ich wybór choć nie zgadza się z twoim światopoglądem i docenić, że takie są, dzięki nimi jesteś przecież taka oryginalna i możesz się chwalić tym na prawo i lewo
medeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:04   #67
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Czytając ten wątek doszlam do wniosku, że autorka bardzo lubi się wywyższać nad tymi, które mają inne poglądy, takie "staroświeckie", "sztampowe", "banalne"...
Dziwisz się, że uczestniczki tamtego wątku się tak bulwersują, ale przecież mogłaś inaczej sformułować swój post, mniej atakować, bardziej uogólnić. Najpierw osądziłaś, a potem masz pretensje, że ktoś ma inne zdanie, że się broni... I uważasz że bezzasadnie, bo masz prawo uważać tak i tak. A dlaczego inni nie? O przypadkach jak z tym pierścionkiem powyżej, tych typowo ekstremalnych nie doczytałam się w "zazdroszę zaręczonym", więc uznaję że wyolbrzymiasz, albo w ogóle tam nie byłaś...
Nie mówię, że bycie w konkubinacie jest złe. Nie mówię też, że popieram tylko i wyłącznie drogę od zaręczyn do ślubu. Ale nawet gdyby tak bylo, to nie znaczy, że będę cię atakować z tego powodu, bo np. uważam że to infantylne... Nie wystarczy powiedzieć, że coś ci się tam nie podoba, ale bez takich dosadnych przejaskrawionych osądów?
Może zamiast tak pisać, osądzać, wywyższać się jaka to nie jesteś super i jak żałosna jest cała reszta ze swoimi marzeniami, wyobrażeniami, oczekiwaniami mogłabyś uszanować ich wybór choć nie zgadza się z twoim światopoglądem i docenić, że takie są, dzięki nimi jesteś przecież taka oryginalna i możesz się chwalić tym na prawo i lewo
Dużo by tu pisac i odnosic się również do Twojego postu...
ale chyba możemy zakończyć już tę całą dyskusję...
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 20:39   #68
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Sunsine - nigdy w wątku "zazdroszczących", do którego niejednokrotnie się tu odnosiłaś, nie było mowy żadnej z dziewczyn o wartości pierścioków, że mają być nie tańsze/droższe niż..., ze mają miec brylanty iluśtam karatowe, bo jak nie to neich spada. Zastanów się czasem co wypisujesz. To, ze pojawiają się tu na forum głupkowate wątki to fakt, ale nie oceniaj od razu, że wszystkim które planują ślub zalezało tylko na usidleniu lub może "wzbogaceniu" się o jakieś kółko na palcu

Pozdrawiam wszystkie rozsądne Niezazdroszczące, bo zazdrościć nie ma powodu, najwazniejsze byśmy wszystkie były szczęśliwe
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:03   #69
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Wątek dla dziewczyn - jesli takie są, które nie sprowadzają swojego sensu swojego życia do złapania męża .Jak można zazdrościć zaręczonym?To jak zazdrościć skazanym na dożywocie :P

Ciekawe czy takie istnieją?
Żal dupkę ściska
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:36   #70
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

pomylka.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:32   #71
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: NIE zazdroszczę zaręczonym

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
zawsze lubie patzrec jak na forum, ktoś napisze cos odmiennego od reszty to potem ta "reszta" rzuca sie na ta osobę jak sepy i krążą, krążą żeby juz ta osoba nic innego o podobnej treści nie napisała

trzeba sobie cenić zdanie innych a nie tłamsic takie osoby

Ja uważam tak samo. I też lubię śledzić wątki, w których ktoś napisze swój punkt widzenia odmienny niż u innych.
A co do mnie, to ani nie zazdroszczę zaręczonym, ani nie zazdroszczę nie zaręczonym, tylko cieszę się moim związkiem dzień po dniu
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.