Kolororyzacja po dekoloryzacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 22:13   #1
marsilka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Question

Kolororyzacja po dekoloryzacji


Hej dziewczyny chciałabym poradzić się.. bo przekombinowałam miałam podwójnie dekoloryzowane włosy u fryzjerki. Za pierwszym razem położyła mi ciepły brąz, a ostatnio zrobiła mi średni blond raczej w chłodniejszej tonacji. Oczywiście jak zwykle mi coś nie pasowało i postanowiłam po swojemu je poprawić. Przemalowałam je farbą rozjaśniającą. Odrost oczywiście rudy, a dół platynowy z żółtym połyskiem.. Więc żeby schłodzić to na odrost położyłam popielaty blond, a żeby był równy kolor to dół zapieniłam równiez tym popielatym blondem. Efekt może i ok, gdyby nie ten odrost.. Po moich eksperymentach zostało lekkie siano, ale po oleju kokosowym i innych odżywkach zaczynają żyć Patrząc na mój odrost chciałabym wrócić do brązu I moje pytanie: czy casting 535 czekolada będzie dobrym rozwiazaniem? Zrobiłabym go na zasadzie utrwalenia czyli po nałożeniu i zmyciu nałożyła go jeszcze raz z rozcieńczonym kremem utleniającym na 10 -1 5 minut, żeby nie zszedł po 2 myciach jak to bywa przy rozjaśnionych włosach, no chyba ze kolor będzie mocny to poczekam, aż się wypierze całkiem i znów pomaluje tym odcieniem zastanawiam się tylko czy nie podbije mi zieleń z popielu, niby casting 535 to wg końcówki numeracji złoty mahoń, czyli niejako barwnik czerwony zbijający zieleń.. tylko, że na pierwszym miejscu jest 3.. i nie wiem czy mi się nie pogryzą odcienie

Edytowane przez marsilka_
Czas edycji: 2016-02-27 o 14:20
marsilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 13:24   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kolororyzacja po dekoloryzacji

Jeśli ten popiel nie jest mocny to myślę, że możesz spróbować, biorąc pod uwagę tą piątkę. Zawsze też możesz najpierw zrobić test na pasemku.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-29 14:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.