Dirty talks? Co on mówi w trakcie..? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 12:43   #31
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Ja uwielbiam ostre słownictwo wulgaryzmy i mój Pan-mąż zawsze je używa. Bywają to też całe teksty, trzeba przyznać mój partner ma wyobraźnię na tym polu.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 08:01   #32
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Haha kurde mi jakoś niezręcznie, nie wiem. Nie umiem się przełamać..ale mojemu tz wychodzi to świetnie
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 21:56   #33
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Lubię. Kocham TŻ i szanujemy się. Ja go poprosiłam, by mówił do mnie brzydko, może nie zawsze, ale w scenkach albo raz na jakiś czas - pewnie. Zwykle to takie "mam cię pie**yć, lubisz to, chcę cię bzy*ać, aż będziesz błagać" etc., jakieś przekleństwa. Ale to taka rola, przedłużenie scenek, zabawa. Lubimy to i po seksie jest znów misiowanie, słonkowanie, itp. Ale wszystko zależy od ustalenia granic i preferencji obojga. Nie chcę być nazywana "ku**ą" czy inną ulicznicą, tak samo ja go nie wyzywam.

Tylko właśnie - nic na siłę. Miałam sytuację, gdy poprosiłam faceta, innego partnera o mówienie - to było okropne, gdy usłyszałam nieśmiałe, wydyszane głosikiem a'la nastolatek przed mutacją (bo się wstydził) "chcę cię...(przerwa na 5 minut, ściszenie głosu)... pie**yć". Wszystko adekwatnie do sytuacji i ludzi.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 22:07   #34
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Mnie kiedys sie to w glowie nie miescilo i mowilam ze nie, nigdy, ja jak znajde faceta to tylko delikatny seks (doswiadczenie mialam praktycznie zerowe), a teraz jak poznalam swojego obecnego mezczyzne, to maksymalnie dzialaja na mnie rozne jego "brzydkie" wyrazenia. Na przyklad jak zjedlismy kolacje (czy tam obiad, moja skleroza ), podeszlam sie do niego przytulic, usiasc na kolanach, pocalowalismy sie, potem pytam "a teraz posprzatamy po kolacji?" a on, rownoczesnie poprawiajac mi wlosy: "nie, kochanie, teraz cie zerzne". Zawstydzenie troche jest, ale libido siega zenitu
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 14:20   #35
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Uwielbiam takie gadki i to nie tylko w lozku. Jak dla mnie takie krotkie zwroty moga zbudowac cala atmosfere dnia . Uwielbiam od rana slyszec co mi zrobi wieczorem, albo co ja zrobie jemu itp. W lozku za to krepuja mnie pytania typu "chcesz tego?" albo jak chcesz to popros. -- krepuje mnie to i jednoczes nie podnieca.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 11:28   #36
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

U nas przy każdym seksie są jakieś odzywki ale nie zawsze wulgarne. Czasami prowadzimy czysto erotyczną rozmowę podczas
__________________
23.07.2016r
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 12:21   #37
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Gorące dirty talking z filmu Crash z 1996r. :
http://www.xvideos.com/video450812/d...mes_spader_sex


Można rozmawiać o "brzydkich" scenariuszach jak w powyższym przypadku albo używać "brzydkich" słów.
Albo jedno i drugie...

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2015-11-15 o 12:23
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 07:45   #38
foxtri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Nie wyobrażam sobie bez
foxtri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 15:27   #39
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Jest to element dodajacy pikanterii
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 12:18   #40
valaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Witajcie

dirty talking jest dla mnie dosyć nowym tematem a chciałbym wprowadzić to do naszego łóżkowego menu

Czytałem sporo na ten temat i wiem jak bardzo to jest "potrzebne". Mam jednak jeden problem - jak wybadać granicę by nie przegiąć. Chodzi mi przede wszystkim o to by jednak nie być zbyt wulgarnym.

Co innego powiedzieć w trakcie "Chcę Cię dobrze zerżnąć niegrzeczna dziewczynko: a co innego dziewczynkę zastąpić takim sformułowaniem jak suka, dziw** czy inne niecenzuralne określenia.

Jak wybadać granice i jak zacząć żeby to nie było po prostu sztuczne i śmieszne?
valaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:20   #41
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Cytat:
Napisane przez valaris Pokaż wiadomość
Witajcie

dirty talking jest dla mnie dosyć nowym tematem a chciałbym wprowadzić to do naszego łóżkowego menu

Czytałem sporo na ten temat i wiem jak bardzo to jest "potrzebne". Mam jednak jeden problem - jak wybadać granicę by nie przegiąć. Chodzi mi przede wszystkim o to by jednak nie być zbyt wulgarnym.

Co innego powiedzieć w trakcie "Chcę Cię dobrze zerżnąć niegrzeczna dziewczynko: a co innego dziewczynkę zastąpić takim sformułowaniem jak suka, dziw** czy inne niecenzuralne określenia.

Jak wybadać granice i jak zacząć żeby to nie było po prostu sztuczne i śmieszne?
to kwestia indywidualna. musisz poznać partnerkę, cieżko żebyś zapytał:lubisz jak mówię di Ciebie d***?

Ja uwielbiam dirty talks! Uwielbiam nakręcanie, brzydkie sms w środku pracy. Lubię być s***, dz*** i k**** ale później lubię się poprzytulać i słodziutko całować
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 21:21   #42
Ikupashi
Raczkowanie
 
Avatar Ikupashi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Dirty talks? Co on mówi w trakcie..?

Cytat:
Napisane przez surrrykatka Pokaż wiadomość
. Na przyklad jak zjedlismy kolacje (czy tam obiad, moja skleroza ), podeszlam sie do niego przytulic, usiasc na kolanach, pocalowalismy sie, potem pytam "a teraz posprzatamy po kolacji?" a on, rownoczesnie poprawiajac mi wlosy: "nie, kochanie, teraz cie zerzne". Zawstydzenie troche jest, ale libido siega zenitu

__________________
Razem przeciwko białaczce.

www.anachcebanana.blogspot.com <-


Marysia była lekko w szoku
Ikupashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-23 22:21:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.