Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 10:47   #1
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121

Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki


Muszę przytyć (BMI poniżej 16, problemy zdrowotne), ale chciałabym uzyskać proporcjonalną figurę Niestety, wszystko idzie mi w uda, szczególnie po wewn stronie, a od pasa w dół nic... patykowate ręce (narazie robię na nie jedynie pompki), mikroskopijny biust, widoczne żebra. No a buzię zawsze miałam lekko pyzatą, ale taka już moja uroda Przynajmniej nie będę miała tak widocznych zmarszczek za kilkdziesiąt lat Ale Ten obraz sylwetki ze współgra ze sobą...



Chciałabym jakoś wymodelować te uda, ale jednocześnie troszkę 'przypakować' w ramionach, bo wszystkie rękawy mam za luźne Jakieś rady?

Zamierzam też zapisać się na jakieś zajęcia fitness, tak głównie dla poprawy samopoczucia Jakie byłby odpowiednie dla mnie wg Was? I czy dieta białkowa byłaby ok w moim przypadku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010593g.jpg (128,4 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez Aanulek
Czas edycji: 2009-08-20 o 10:50
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:22   #2
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki

eee tak z tego co sie orientuje to aktywność fizyczna od 16,5bmi w góre, także radze najpierw przytyć a potem sie fitnesować żeby ewentualny tłyszcz zamienić w mięśnie.

tak to jest że przy przytyciu po wychudzeniu organizm najpierw zbiera tłuszcz w udach, pośladkach na brzuchu i twarzy. sama mam ten problem, ale ponoć jak do org. dotrze że nie będzie miał odcinanych dostaw energii to wszytko sie jakoś "rozłoży" ;p
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:59   #3
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki

a niby jakim to cudem tłuszcz zamienia się w mięśnie? A do autorki: Faktycznie musisz przytyc, tak wiec dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, ale pamietaj zeby byla bogata w NNKT i bialko (lepiej zajrzyj na dietetykew tam dziewczyny Ci doradzą). Jesli chodzi o zajecia fitness na poprawe humoru jak najbardziej i bez roznicy jakie. Do modelowanie sylwetki konieczny trening silowy.
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:06   #4
terbitronium
Przyczajenie
 
Avatar terbitronium
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki

Cytat:
Napisane przez Aanulek Pokaż wiadomość

Zamierzam też zapisać się na jakieś zajęcia fitness, tak głównie dla poprawy samopoczucia Jakie byłby odpowiednie dla mnie wg Was? I czy dieta białkowa byłaby ok w moim przypadku?
Ponoć pilates jest świetny(działa na całe ciałko i pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną). Jednak nie jest wskazany przy prawie zerowej kondycji fizycznej lub jeśli przez długi czas w ogóle nic nie trenowałaś, ani ćwiczyłaś .
No i nie są to też najłatwiejsze z ćwiczeń...
__________________
"Jeśli nie cieszy cię to co masz, czy możesz być szczęśliwszy mając więcej?"
Autor Nieznany

5-4-3.5-3-2-1-0

terbitronium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 10:08   #5
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki

Cytat:
Napisane przez terbitronium Pokaż wiadomość
Ponoć pilates jest świetny(działa na całe ciałko i pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną). Jednak nie jest wskazany przy prawie zerowej kondycji fizycznej lub jeśli przez długi czas w ogóle nic nie trenowałaś, ani ćwiczyłaś .
No i nie są to też najłatwiejsze z ćwiczeń...
Dzięki za radę, też się zastanawiałam nad pilatesem; przez kilka miesięcy miałam regularne zajęcia z callanetics, ale nie mam juz gdzie się na to zapisać, a szkoda, bo bardzo mi się podobały A co do mojej kondycji... nie jest świetna, ale trochę jeżdżę na rowerze i staram się wykonywać regularnie w domu jakieś ćwiczenia... Tylko nie jest to nic na rozbudowę mięśni, bo nie znam się na tym

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
A do autorki: Faktycznie musisz przytyc, tak wiec dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, ale pamietaj zeby byla bogata w NNKT i bialko (lepiej zajrzyj na dietetykew tam dziewczyny Ci doradzą).
Nie jem mięsa, tylko ryby, mam nadzieję, że to mi nie utrudni sprawy
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:11   #6
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki

Cytat:
Napisane przez Aanulek Pokaż wiadomość



Nie jem mięsa, tylko ryby, mam nadzieję, że to mi nie utrudni sprawy
Oj, według mnie utrudni.
Na późną kolację jedz ryż z kurczakiem.


btw. masz zaje.... okulary na tym zdjęciu ^^
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:45   #7
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: Modelowanie Proporcjonalnej Sylwetki

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Oj, według mnie utrudni.
Na późną kolację jedz ryż z kurczakiem.

O nieeee... Nie lubię ani jednego, ani drugiego niestety. Ale poszukam czegoś na dietetyce, bo szczerze to wolałąbym np. łososia bądź tuńczyka z pieczywem

btw. masz zaje.... okulary na tym zdjęciu ^^
Haha Dzięki by Mango, przecenione, tylko słabo przyciemniają
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.