Liceum - torba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 12:30   #1
iwka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7

Liceum - torba


Witajcie jestem to nowa i zwracam się do was o pomoc. Idę do 1 klasy liceum, mam 16 lat i zastanawiam się jaką torbę wybrać do szkoły .. Zawsze nosiłam plecaki ale sobie myślę że idę do liceum i tam dziewczyny zazwyczaj noszą torby .. Szukałam na allegro i podobają mi się dwie ta:http://allegro.pl/item1196080480_ree...i_laptopa.html
i ta:http://allegro.pl/item1192921735_nik...na_laptop.html
lecz bardziej podoba mi się ta jasna co o niej myślicie i czy nadaje się do szkoły może któraś ją ma ?? A jeśli chcecie możecie mi podawać linki z innymi torbami...
iwka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:33   #2
nevercomeback
Wtajemniczenie
 
Avatar nevercomeback
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 283
Dot.: Liceum - torba

hej
Ja zawsze kupuje torbę przede wszystkim wygodną i praktyczną. Zwracam uwagę też na kolor- lubię czerń, bo jest bardzo uniwersalna Więc z Twoich dwóch wybrałabym Nike. Chociaż na codzień wolę torebki bardziej eleganckie[ale muszą być koniecznie wygodne i duże], niż sportowe
__________________
wymiana, ubrania gap, hm, voucher 200 zl wyjatkowy prezent, toofaced itp... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post65423726
nevercomeback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:49   #3
iwka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Liceum - torba

Ale wydaję mi się że do skzoły to bardziej takie sportowe pasują hmmm...??? No pomóżcie bo teraz już nie wiem co wybrać plecak? torbę ? czy elegancką torbę?? Ja i moda to dwa różne światy boję się że się wygłupię w tym liceum ... masakra No a ta jasna torba może nie jest taka zła ??
iwka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:59   #4
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: Liceum - torba

i jedna i druga są w sam raz Więc masz wolny wybór- która bardziej Ci się podoba Uwierz w liceum dziewczyny noszą różne torby - i sportowe i eleganckie... ale noszenie sterty podręczników, zeszytów itd. w eleganckiej torbie chyba nie jest zbyt fajne więc moim zdaniem lepiej wybrać coś w luźnym, sportowym stylu
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 13:17   #5
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Liceum - torba

ja w liceum miałam sportową torbę przez ramię, tylko taką jakby płócienną i elegancką jak miałam mniej lekcji; plecak też miałam ale najczęściej nosiłam jak miałam wf ale wybór torby zależy przede wszystkim od stylu jaki preferujesz, bo nie ma sensu kupować eleganckiej torby jeżeli na co dzień ubierasz się w sportowym stylu i często nosisz adidady itp.
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2010-08-25 o 13:19
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 13:27   #6
iwka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Liceum - torba

Hmmm ubieram się normalnie spodnie rurki , jeansy , bluzki , czasami takie długie koszule, bareliny , półbuty wyglądające jak adidasy nie wiem jak to wytłumaczyć, swetry itp... Wiecie co chyba zamówię tę jasną bo ta ciemna tak jakoś mnie odpycha tym znaczkiem nike taki wielki nie lubię się lansić Ale nie wiem czy rozmiar tej jasnej torby nie jest za mały ?? Hmm jak myślicie zmieści się wszystko mam na myśli podręczniki, zeszyty piórnik, śniadanie itp..??
iwka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:21   #7
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Liceum - torba

Jasna jest ładniejsza
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 14:23   #8
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Liceum - torba

Zmieścić może by i się zmieściło, ale nie licz na to, że tak przeładowana torba długo wytrzyma pod ciężarem książek :P
Obie są fajne, ja na Twoim miejscu wybrałabym nr 2, bo mam podobną i ją uwielbiam.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:08   #9
moe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum - torba

powiem, że ja właśnie zaraz z liceum wychodzę, i różne torby miałam, bardzo dużo toreb różnego rodzaju zepsułam bądź zepsuły mi się, a nie lubię zwykłych torebek, bo wiadomo, nie mieści się wszystko, co potrzebne.
na pewno odradzam torby diverse'a, przecierają się łatwo, szwankują po jakimś czasie zamki - albo ja miałam taki problem tylko ? nike z tego co wiem się sprawdza i jest długowieczny (oczywiście ciężary z umiarem), więc ja bym go brała.


osobiście upolowałam torbę idealną w małym francuskim miasteczku, w camaieu - do końca zastanawiałam się, czy brać, bo słyszałam głosy odradzające, bo camaieu masz w polsce, bo 20 euro. wzięłam i nie żałuję - w polsce nigdy jej już nie zobaczyłam, torby mniej więcej są w tych samych cenach, a moja jest uniwersalna - wydłużam pasek - na sportowo, skracam, duża torba na ramię. dużo kieszeni, ładna, zgrabna, prosta, czarna, jedyny problem, to nadwerężenie ramiączka (prawie się podarła) - ale kaletnik załatwił sprawę za 20 zł SZUKAJCIE, A ZNAJDZIECIE !
moe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:12   #10
nevercomeback
Wtajemniczenie
 
Avatar nevercomeback
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 283
Dot.: Liceum - torba

Cytat:
Napisane przez maalinkaa8 Pokaż wiadomość
i jedna i druga są w sam raz Więc masz wolny wybór- która bardziej Ci się podoba Uwierz w liceum dziewczyny noszą różne torby - i sportowe i eleganckie... ale noszenie sterty podręczników, zeszytów itd. w eleganckiej torbie chyba nie jest zbyt fajne więc moim zdaniem lepiej wybrać coś w luźnym, sportowym stylu
hej hej! ale elegancka wcale nie musi świecić brokatem i posiadać łańcuszka zamiast rączki Sam kolor i krój czynią torebkę elegancką Dla mnie nosi się książki w takich doskonale
__________________
wymiana, ubrania gap, hm, voucher 200 zl wyjatkowy prezent, toofaced itp... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post65423726
nevercomeback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:07   #11
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Liceum - torba

Cześć,
ja na Twoim miejscu zdecydowanie wybrałabym nr 2. Mam podobną, tylko z adidasa i idealnie spełnia woje obowiązki wszystko się w niej mieści, ale wiadomo, jak będziesz miała dziennie 8 roznych lekcji i na wszystkie bedziesz miala zamiar nosic ksiazki (bo wiaodmo jak to bywa ) to nos wymiennie z plecakiem
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 20:00   #12
Budino
Przyczajenie
 
Avatar Budino
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
GG do Budino
Dot.: Liceum - torba

Ja też idę teraz do 1 klasy liceum i parę dni temu zamówiłam sobie taką: http://allegro.pl/primark-atmosphere...185241966.html Ale z tych dwóch, które wkleiłaś, wybrałabym tą jasną Ta ciemna kojarzy mi się z męską ;o
__________________
Chwilę trzeba łapać nie w dwa palce, ale całą garścią.

dbam o włosy od 22.08
piję drożdże od 20.08
piję pokrzywę od 23.08
wcieram Jantar od 28.08
Budino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:18   #13
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Liceum - torba

Cytat:
Napisane przez Budino Pokaż wiadomość
Ja też idę teraz do 1 klasy liceum i parę dni temu zamówiłam sobie taką: http://allegro.pl/primark-atmosphere...185241966.html Ale z tych dwóch, które wkleiłaś, wybrałabym tą jasną Ta ciemna kojarzy mi się z męską ;o
Sama mam taką torebkę, jest bardzo ładna, ale do szkoły zdecydowanie się nie nadaje. Pod ciężarem książek i zeszytów może się popsuć.

A autorce wątku polecam torbę nr 2!
__________________

Edytowane przez kika14
Czas edycji: 2010-08-25 o 21:19 Powód: Literówka.
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:49   #14
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Liceum - torba

ja bym wzięła tą 2, bardzo mi podpasiła

zaczaje się chyba... tylko będę wyglądać nieco dziwnie w płaczyku, szpilkach i sportową Nike
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.