Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 13:55   #4441
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;33535546]Możesz. W tych farbach nie ma żadnych toksycznych substancji. Chemicznymi farbami mogłabyś sobie zrobić krzywdę, ale te naturalne są nieszkodliwe o ile nie jesteś na nie uczulona.[/QUOTE]
Super, dziękuję bardzo Ona zachowuje się jak normalna farba, tj. nie musi dojrzewać na włosach, nie wyjdzie zielona itp.?
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E



Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:06   #4442
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Thumbs down Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

.

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-15 o 05:24
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:08   #4443
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Kociasta Pokaż wiadomość
Super, dziękuję bardzo Ona zachowuje się jak normalna farba, tj. nie musi dojrzewać na włosach, nie wyjdzie zielona itp.?
Na pewno nie wyjdzie zielona, nie ma takiej możliwości. Ale też nie zachowuje się jak normalna (tzn. chemiczna) farba, bo w końcu jest roślinna. Sposób działania i technika nakładania jest zupełnie inna. Jest to farba z henną, więc "dojrzewanie" na włosach jest mile widziane
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:56   #4444
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Lisbeth, dziękuję Ci bardzo za wszystkie rady - b. cierpliwie odpowiadałaś na grad pytań - należy Ci się dobra kawa
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E



Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:05   #4445
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

.

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-15 o 05:25
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:17   #4446
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
uważajcie!! powoli, nie wszystkie naraz.....bo nie nadążam czytać.

dziękuję za lawine odpowiedzi i porad . już wszystko wiem widze ze trudno się do waszego grona dostać
Użyłabyś wyszukiwarki, znalazła odpowiedź i poczytała bez pomocy innych...

EDIT: Poza tym dokładnie o to samo pytałaś w innym wątku i odpowiedź otrzymałaś link do bloga ze wskazówkami jak IDENTYCZNY kolor z załącznika uzyskać...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-04-14 o 19:19
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:58   #4447
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

.

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-15 o 05:26
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 20:01   #4448
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
wyobraź sobie ze umiem używać wyszukiwarki i oczywiści dostałam link, koleżanka była tak uprzejma w przeciwieństwie do ciebie. Wydaje mi sie ze fora własnie po to są, żeby pytać i pomagac sobie.....inni też prosza o porady i dostaja
Tak, ale niekoniecznie po 4h...

Cytat:
a od Ciebie porad nie chce , bo aż ziejesz złościa i widzisz tylko swój czubek nosa, oby tak każdy tobie odpowiadał na pytania
EOT
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:11   #4449
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
wyobraź sobie ze umiem używać wyszukiwarki i oczywiści dostałam link, koleżanka była tak uprzejma w przeciwieństwie do ciebie. Wydaje mi sie ze fora własnie po to są, żeby pytać i pomagac sobie.....inni też prosza o porady i dostaja


a od Ciebie porad nie chce , bo aż ziejesz złościa i widzisz tylko swój czubek nosa, oby tak każdy tobie odpowiadał na pytania
Hmm

nie wydaje Ci sie, że trochę przesadzasz? Owszem fora po to są, lecz po to również jest wyszukiwarka by nie powielać tych samych pytań co pare stron
i to nie jest zła wola czy inne wymienione czubki nosa, tylko zasady na tymże forum Twoja postawa sprawia, ze chyba każda z nas teraz uderzy sie w piersi i znajdzie Ci te posty z odpowiedziami
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:20   #4450
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

witam
przeglądając watek i galerie efektów malowania henna mam dość chemicznych drogeryjnych i fryzjerskich farb
mam obawy przed zastosowaniem henny gdyz moje włosy nie maja równego koloru wierzchnia warstwa jest nieco jasniejsza (była wczesniej dosc mocno rozjasniona pozniej przyciemnianie i szybkie wypłukiwanie koloru... )od reszty włosów i bardziej wpada w złotawy odcień foto
zastanawiałam sie nad orzechowym brazem khadi ,boje sie ze moga zostac plamy albo zielonkawy odcien na jasniejszych pasmach?

1,2 wypłukana 1 warstwa 4tyg szampon garnier color&shine ciemny blond
3- zaraz po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnie.jpg (138,3 KB, 15 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:59   #4451
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudowłose forumowiczki

Jestem tu nowa, nie ukrywam , że od bardzo długiego czasu( nawet kilku lat) mam chęc ufarbować włosy na kolor rudy. Ale niestety, za każdym razem jak farbowałam wychodziła kicha, czyli nie to co chaiałam , dodam , że z natury jestem ciemna blądynka .
I wszystko jasne
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 05:22   #4452
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

do przeczytania cytat

pozdrawiam WSZYSTKIE RUDOWŁOSE
__________________

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-15 o 09:31
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 08:17   #4453
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
macie racje ...wszystko jasne.................ale wy jesteście ciemne........czy chociaż któraś z was chociaż dobrze się przypatrzyła w to jak to napisałam? , czy jest chociaz jedna buźka ironiczna , zła itp?


zreszta szkoda czasu , jeszcze nie spotkałam się z takim mało dostępnym wątkiem dla nowych osób - a raczej z takimi nieżyczliwymi ludźmi i wypowiedziami .

pycha przez was przemawia i wredność, no ale ...tak jak zacytowała moja wypowiedź DAENOIR---- wy jesteście w końcu RUDE !!!, więc nie ma co się dziwić ( RUDE TO WREDNE - od dawien dawna się mówi) - i macie racje , szkoda szukać czego kolwiek na temat farby rudej , do rudych juz zaliczać sie nie chce - wstyd!! być wśród was



.......
Jestem tu nowa, nie ukrywam , że od bardzo długiego czasu( nawet kilku lat) mam chęc ufarbować włosy na kolor rudy. Ale niestety, za każdym razem jak farbowałam wychodziła kicha, czyli nie to co chciałam , dodam , że z natury jestem ciemna blądynka


Z NACISKIEM CIEMNA BLONDYNKA , BO Z POŚPIECHU ZROBIŁAM BŁĄD!!!!


pozdrawiam WSZYSTKIE RUDOWŁOSE
__________________
No mi nie dałaś szansy na przeczytanie, bo edytowałś rano wszystkie sobie nie wygodne wypowiedzi....za co możesz być ukarana

nie wiem dlaczego z tak ogromnym żalem i obrazą piszesz?
cały wątek jest tworzony dla pamięci, jako ogromna skarbnica wiedzy...
wystarczy choć troszkę się w nim cofnąć, poczytać,
nawet jeśli nie masz czasu, chęci na prześledzenie wątka, a zadasz pytanie, to nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi...jest też życie poza wizazem...
jestem pewna, że gdybyś spokojnie poczekała, to ktoś by Ci pomógł
a tak
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:20   #4454
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
No mi nie dałaś szansy na przeczytanie, bo edytowałś rano wszystkie sobie nie wygodne wypowiedzi....za co możesz być ukarana

nie wiem dlaczego z tak ogromnym żalem i obrazą piszesz?
cały wątek jest tworzony dla pamięci, jako ogromna skarbnica wiedzy...
wystarczy choć troszkę się w nim cofnąć, poczytać,
nawet jeśli nie masz czasu, chęci na prześledzenie wątka, a zadasz pytanie, to nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi...jest też życie poza wizazem...
jestem pewna, że gdybyś spokojnie poczekała, to ktoś by Ci pomógł
a tak


w tym wpisie nie miałam zamiaru nikogo obrazić....wpis tyczył się DMkAnia i DarkNoir , tego jak zareagowały na mój wpis i prośbę. Także wszystkich przepraszam , nie miałam na mysli wszystkich osób biorących udział w tymże wątku.

Poza tym , nikogo nie prosiłam , żeby pisał epistołe i powtarzał się . Wystarczyło, tak jak koleżanka w innym wątku ( wiedząc, gdzie sa wpisy na podobny temat, podała link) - i to by w zupełności wystarczyło , a nie atakowanie i robienie łaski. Zachowanie co najmniej nie na miejscu, zero kultury.

Jeszcze raz dziękuje za wpis Pozdrawiam

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-15 o 09:43
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:19   #4455
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Jestem już tydzień po farbowaniu i kolor jet w miarę jednolity Na początku wydawało mi się, że henna w ogóle nie złapała mi włosów od ucha w dół, ale po 5 dniach okazało się, że jednak ładnie i równo wszystko jest pokryte. Minimalna różnica jest i chemia jednak trochę prześwituje, ale myślę, że przy kolejnym farbowaniu powinno być okej.
Niestety jak zwykle henna mega wysuszyła mi włosy - zwłaszcza tę część od ucha w dół... Wróciłam do intensywnego olejowania kiełkami pszenicy i awokado na zmianę, zmieniłam zupełnie pielęgnacje na granatową serię Alttery i widzę już znaczą poprawę

Aaa i jak to jest z tą gratisową henną od Khadi? Jeżeli zamawiałam przez helfy i wyślę im zdjęcia i opis swojego farbowania, to też sprezentują mi hennę???
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:42   #4456
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Niestety jak zwykle henna mega wysuszyła mi włosy - zwłaszcza tę część od ucha w dół...
Zastanawiam się nad farbowaniem henną, lecz słyszałam, że może wysuszać włosy (fryzjerzy odradzają) i Ty też to potwierdzasz, a niektóre dziewczyny tego nie zauważyły. Jak to w końcu jest? czy mimo wszystko lepiej nią farbować niż chemiczną? Skoro wysusza, jakie są dla Ciebie jej zalety?
Pozdrawiam
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E



Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:50   #4457
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Kociasta Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad farbowaniem henną, lecz słyszałam, że może wysuszać włosy (fryzjerzy odradzają) i Ty też to potwierdzasz, a niektóre dziewczyny tego nie zauważyły. Jak to w końcu jest? czy mimo wszystko lepiej nią farbować niż chemiczną? Skoro wysusza, jakie są dla Ciebie jej zalety?
Pozdrawiam
Włosy są suche (zazwyczaj) do następnego mycia
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:52   #4458
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Kociasta Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad farbowaniem henną, lecz słyszałam, że może wysuszać włosy (fryzjerzy odradzają) i Ty też to potwierdzasz, a niektóre dziewczyny tego nie zauważyły. Jak to w końcu jest? czy mimo wszystko lepiej nią farbować niż chemiczną? Skoro wysusza, jakie są dla Ciebie jej zalety?
Pozdrawiam
U mnie efekt wysuszenia mijał po pierwszym myciu, gdy nakładałam treściwą odżywkę/maskę
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:05   #4459
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Dzięki Dziewczyny
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E



Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 12:12   #4460
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Macie pojęcia może czy stanie się coś jak zafarbuję włosy farbą w piance z Perfect Mousse na zahennowane włosy? Farbowałam Khadi w styczniu, trochę się zmyło, ale kiedy nałożyłam rozjaśniacz na pasemko, stało się zielone... Tak samo będzie z brązową farbą?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:21   #4461
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Jestem już tydzień po farbowaniu i kolor jet w miarę jednolity Na początku wydawało mi się, że henna w ogóle nie złapała mi włosów od ucha w dół, ale po 5 dniach okazało się, że jednak ładnie i równo wszystko jest pokryte. Minimalna różnica jest i chemia jednak trochę prześwituje, ale myślę, że przy kolejnym farbowaniu powinno być okej.
Niestety jak zwykle henna mega wysuszyła mi włosy - zwłaszcza tę część od ucha w dół... Wróciłam do intensywnego olejowania kiełkami pszenicy i awokado na zmianę, zmieniłam zupełnie pielęgnacje na granatową serię Alttery i widzę już znaczą poprawę

Aaa i jak to jest z tą gratisową henną od Khadi? Jeżeli zamawiałam przez helfy i wyślę im zdjęcia i opis swojego farbowania, to też sprezentują mi hennę???
Helfy to dystrybutor Khadi, nawet jak Zamawia sie na stronie Khadi-przesyłkę realizuje Helfy, wiec z pewnoscią sprezentują hennę. też bedę wkrótce wysyłać zdjecia po Hennie A&J. Piewrszy raz słałam po czystej hennie i dostałam darmową, mimo ze zamawiałam u jeszcze innego dystrybutora niz Helfy(jednak wtedy pani dodała-ze wyjatkowo), ale z Helfy tego problemu na pewno nie będzie, więc spoko.
Cytat:
Napisane przez Kociasta Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad farbowaniem henną, lecz słyszałam, że może wysuszać włosy (fryzjerzy odradzają) i Ty też to potwierdzasz, a niektóre dziewczyny tego nie zauważyły. Jak to w końcu jest? czy mimo wszystko lepiej nią farbować niż chemiczną? Skoro wysusza, jakie są dla Ciebie jej zalety?
Pozdrawiam
Dwa pytania odnośnie wysuszenia-dziewczyny juz odpowiedziały(susza jest, bo nie uzywamy po hennie odżywki-gdyby po farbie nie uzyć odżywki, pewnie też byłaby), po pierwszym myciu z odżywką po -susza znika. Ja dopowiem jeszcze , jakie korzysci: henna nie niszczy włosów trwale jak farby chemiczne, wysusza jedynie "na chwilę". Poza tym łaczy sie z keratyną włosa, czyli wypełnia włos od środka i pogrubia. Odkąd stosuję hennę w połączeniu z metodą CG(dla kręconowłosych) mam miękkie, błyszczace włosy. I jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus,że henna inaczej łapie na włosach zniszczonych poprzednimi farbowaniami , a inaczej na zdrowych odrostach. Mam ombre.
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:25   #4462
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Dwa pytania odnośnie wysuszenia-dziewczyny juz odpowiedziały(susza jest, bo nie uzywamy po hennie odżywki-gdyby po farbie nie uzyć odżywki, pewnie też byłaby), po pierwszym myciu z odżywką po -susza znika. Ja dopowiem jeszcze , jakie korzysci: henna nie niszczy włosów trwale jak farby chemiczne, wysusza jedynie "na chwilę". Poza tym łaczy sie z keratyną włosa, czyli wypełnia włos od środka i pogrubia. Odkąd stosuję hennę w połączeniu z metodą CG(dla kręconowłosych) mam miękkie, błyszczace włosy. I jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus,że henna inaczej łapie na włosach zniszczonych poprzednimi farbowaniami , a inaczej na zdrowych odrostach. Mam ombre.
Dziękuję bardzo Widzę, ze henna Cie nie rozprostowuje i pięknie wyglądają
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E



Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:37   #4463
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Jedyny minus,że henna inaczej łapie na włosach zniszczonych poprzednimi farbowaniami , a inaczej na zdrowych odrostach. Mam ombre.
Ja też mam wlasnie takie ombre - nie trzeba się męczyć u fryzjera i jesteś supermodna
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:44   #4464
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Helfy to dystrybutor Khadi, nawet jak Zamawia sie na stronie Khadi-przesyłkę realizuje Helfy, wiec z pewnoscią sprezentują hennę. też bedę wkrótce wysyłać zdjecia po Hennie A&J. Piewrszy raz słałam po czystej hennie i dostałam darmową, mimo ze zamawiałam u jeszcze innego dystrybutora niz Helfy(jednak wtedy pani dodała-ze wyjatkowo), ale z Helfy tego problemu na pewno nie będzie, więc spoko.


Dwa pytania odnośnie wysuszenia-dziewczyny juz odpowiedziały(susza jest, bo nie uzywamy po hennie odżywki-gdyby po farbie nie uzyć odżywki, pewnie też byłaby), po pierwszym myciu z odżywką po -susza znika. Ja dopowiem jeszcze , jakie korzysci: henna nie niszczy włosów trwale jak farby chemiczne, wysusza jedynie "na chwilę". Poza tym łaczy sie z keratyną włosa, czyli wypełnia włos od środka i pogrubia. Odkąd stosuję hennę w połączeniu z metodą CG(dla kręconowłosych) mam miękkie, błyszczace włosy. I jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus,że henna inaczej łapie na włosach zniszczonych poprzednimi farbowaniami , a inaczej na zdrowych odrostach. Mam ombre.
dzięki za odpowiedź w takim razie cyknę foty dzisiaj i wyślę do khadi

Ja też się może wypowiem w temacie wysuszania - moje włosy po dwóch dniach od farbowania pomimo nałożenia odżywki/maski/oleju i tak nadal są suche. Taki stan utrzymuje się do tygodnia, dopiero po intensywnym tygodniowym olejowaniu i pół godzinnych maskach włoski dochodzą do siebie. Także to wszystko jest bardzo indywidualna sprawa. Jeżeli z natury włosy są bardzo suche to nie ma zmiłuj, ale jednorazowe nałożenie odżywki niewiele pomoże
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:51   #4465
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź w takim razie cyknę foty dzisiaj i wyślę do khadi

Ja też się może wypowiem w temacie wysuszania - moje włosy po dwóch dniach od farbowania pomimo nałożenia odżywki/maski/oleju i tak nadal są suche. Taki stan utrzymuje się do tygodnia, dopiero po intensywnym tygodniowym olejowaniu i pół godzinnych maskach włoski dochodzą do siebie. Także to wszystko jest bardzo indywidualna sprawa. Jeżeli z natury włosy są bardzo suche to nie ma zmiłuj, ale jednorazowe nałożenie odżywki niewiele pomoże
Eloe mi podpowiedziala kiedys taki pomysł:

- dobrym rozwiązaniem też jest nałożenie oleju niewnikającego na drugi dzień od hennowania i trzymanie do pierwszego mycia bardzo pomaga z suszą a koloru nie wypłucze
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:57   #4466
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam
przeglądając watek i galerie efektów malowania henna mam dość chemicznych drogeryjnych i fryzjerskich farb
mam obawy przed zastosowaniem henny gdyz moje włosy nie maja równego koloru wierzchnia warstwa jest nieco jasniejsza (była wczesniej dosc mocno rozjasniona pozniej przyciemnianie i szybkie wypłukiwanie koloru... )od reszty włosów i bardziej wpada w złotawy odcień foto
zastanawiałam sie nad orzechowym brazem khadi ,boje sie ze moga zostac plamy albo zielonkawy odcien na jasniejszych pasmach?

1,2 wypłukana 1 warstwa 4tyg szampon garnier color&shine ciemny blond
3- zaraz po farbowaniu
Jeśli będziesz hennować regularnie, to po pewnym czasie kolor powinien się zrównać. Nie wiem w jakim stanie masz teraz włosy, ale po farbowaniach chemicznych henna/indygo mogą się łatwiej wypłukawać. Jeśli boisz się dziwnego koloru na jaśniejszych włosach, to możesz zafarbowć dwustopniowo (najpierw rudy, potem od razu wybrany brąz), ale to bardzo uciążliwe i radziłabym na początek sprawdzić czy powstaje niepożądany kolor, chociaż nie wydaje mi się, żeby orzechowy brąz coś takiego robił.

Cytat:
Napisane przez Nolley
Macie pojęcia może czy stanie się coś jak zafarbuję włosy farbą w piance z Perfect Mousse na zahennowane włosy? Farbowałam Khadi w styczniu, trochę się zmyło, ale kiedy nałożyłam rozjaśniacz na pasemko, stało się zielone... Tak samo będzie z brązową farbą?
Z brązową farbą nic takiego się nie stanie. Jeśli przy rozjaśnianiu włosy zrobiły się zielone, to przyczyną było indygo w mieszance Khadi. Rozjaśniacz wypłukuje naturalny pigment z włosów nie ruszając przy tym henny ani indygo. Stąd takie rewelacje. Używając brązowej farby wprowadzasz pigment sztuczny w miejsce naturalnego, więc nie ujawnia się "gołe" indygo.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:58   #4467
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Eloe mi podpowiedziala kiedys taki pomysł:

- dobrym rozwiązaniem też jest nałożenie oleju niewnikającego na drugi dzień od hennowania i trzymanie do pierwszego mycia bardzo pomaga z suszą a koloru nie wypłucze
super pomysł z tym olejem, tylko jaki to będzie niewnikający? w domu póki co mam orzechowy (z orzecha włoskiego), kokosowy (monoi) i vatikę
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2012-04-15 o 12:59
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:03   #4468
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
super pomysł z tym olejem, tylko jaki to będzie niewnikający? w domu póki co mam orzechowy (z orzecha włoskiego), kokosowy (monoi) i vatikę
zwykły słonecznikowy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:10   #4469
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
super pomysł z tym olejem, tylko jaki to będzie niewnikający? w domu póki co mam orzechowy (z orzecha włoskiego), kokosowy (monoi) i vatikę
Z orzecha włoskiego nie wnika
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:17   #4470
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

dzięki dziewczyny ja cały czas "dojrzewam" do pierwszego hennowania, a póki co odżywiam i próbuje curl-ować boję się trochę efektu na moich włosach bo mam średni blond aktualnie + odrosty mysie
wiem jedno, kiedyś napewno się odważę
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.