Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 19:07   #121
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Dziękuję Dziewczęta
Z tych targów jestem zadowolona, choć jak pisałam, nakupowałabym jeszcze więcej - zresztą jak każda z nas, gdyby była w stanie
Dzięki April zwróciłam uwagę na kosmetyki Bielendy, a po przewertowaniu katalogu stanowczo stwierdzam, że następne zakupy przy tym stoisku będą bardziej obfite Podobnie rzecz ma się z Ziają.
Na oku mam też od tych targów Ella Bache. Jeżeli będą mieć stoisko na jesieni to pewnikiem zakupie dwie maski: Maskę Upiększającą (czyżby odpowiednich Beauty Flash Balm Clarinsa? i Maskę z ekstraktem z róży. Ich cena nie jest już tak atrakcyjna jak ceny algowych (odpowiednio 69 i 76 zł.), ale brzmią obiecująco
No i Alessandro... Nowości z mojej ukochanej różowej linii: krem na dzień Nice Day, na noc - Good Night i ciekawostka - Touch of Pearl - płaty pielęgnacyjne w formie rękawic.
Przeglądam też ofertę La Femme i wpadły mi w oko dwa środki do pielęgnacji skóry dłoni - oliwka pielęgnacyjna ananasowa (55 zł.) i emulsja czekoladowa (45 zł.).
Ewentualne zakupy i tak zweryfikują i czas, i moje jesienne możliwości finansowe Tak czy siak, znowu mam dużo rzeczy na oku, a przed sobą pół roku wybierania - co kupić tym razem
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:28   #122
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Dziewczyny, podbijam topic, bo już maj, a mi z głowy wyleciało kiedy są najbliższe targi. Za tydzień/dwa? W NCKu czy na Lubicz? Tym razem na pewno ich nie opuszczę

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 16:57   #123
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podbijam topic, bo już maj, a mi z głowy wyleciało kiedy są najbliższe targi. Za tydzień/dwa? W NCKu czy na Lubicz? Tym razem na pewno ich nie opuszczę

Buziaki!
Oo.. Podłączam się do pytania. Chętnie wybiorę się w końcu na targi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:52   #124
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oo.. Podłączam się do pytania. Chętnie wybiorę się w końcu na targi.
Chyba w NCK, gdzieś na jakiejś stronce czytałam. Ale zaniepokoił mnie fakt, że chyba nie ma zniżek dla Wizażanek, a przynajmniej nigdzie to nie jest napisane Chyba w ogóle Wizaż tym razem targom nie patronuje A szkoda, bo wstęp zwykle tani nie jest i jak się nie ma konkretnych planów to tak trochę w ciemno się płaci...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:05   #125
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Najwidoczniej nie, bo nawet na stronie głównej nie ma informacji na ich temat. Znalazłam coś takiego:

15. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
12-13 maja 2007r. NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY al. Jana Pawła II 232, Kraków
http://www.lne.pl/kongres.php?section=39
Jednorazowy wstęp na targi: 10 zł.

Czyli już wiemy jakie mamy plany na przyszły weekend

Edit: Jeszcze najistotniejsza dla nas informacja - lista wystawców:

Pielęgnacja twarzy i ciała
Abacosun (Viviean, De Noyle`s, Exclusive Bronze, Ziemia Wulkaniczna Rica, Cerri, Alisun); Agmat (Janssen Cosmeceutical, Dr Renaud, Holiday Depilatori); All-Prof (Mary Cohr, Masters Colors); Arpol-Fr; B&M Professional (Guinot, Algologie, Collin); Bandi; Beauty Care (Academie Scientifique de Beaute); Beauty In (Anesi, Depileve, Belfeet, Biologique Recherche, Ericson Laboratoire, Apilus, Bio-Touch); Bielenda (Ideal Skin, Ideal Skin-Home Care); Bikor; Biogenie; Bio-Kosmetyka® (Living Dimension, Babor); Bionantech (Thalion Thalasso Cosmetics, Isabelle Lancray, TBS); Clarena Maystar Polska (Rubica), Cosmetica (Leim, Lacote-Guam, Agyptos, Werner-Gerunger, Mia Pharm, QMS, Dr Spiller); Elite 2000 (Phyris, Arabescque); FAM Francuska Szkoła Makijażu; Dermalogica; Dermika; Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona; Femi; Gerard's; Germaine de Capuccini (Sequence); GlaxoSmithKline; Ikor; Italian Beauty (Histomer, Geo Thalasso Therapy, Peeling Migdałowy, Structura, Sweet Skin System, Nee, Cinecitta, bandaże do ciała); Jadwiga; Jean d'Acel; Kryolan City (Dermacolor Comouflage System, Dermacolour Light, Ultrafoundation, Private Care Cosmetic, Fun Faze); Matt Flash (Flash Collection); Laboratorium Kosmetyczne Norel; Pevonia Botanica; Piling 21 (W. Pauli); Plus (Dr. Belter); Pro-Natura (Prima Vera, Dr. Rimpler); Protea Polska; RBS Kosmetik (Gehwol, Skeyndor, Afrodyta, Rendezvous, Pro Nail, Ayala); Repechage (Izar); Salex 2000 (Mineral Line); Sorisa (Slandi); Solarium&fitness; Soraya; Somatheeram Ayurveda Beach Resort; Thalgo Poland (Thalgo, Ella Bache, SPAconcept, Dermalogica); Top Cosmetics (Christina); Tri Star; Ziaja Ltd.


Aparatura kosmetyczna
Abacosun (Cerri); Alfa Wadera (Skin Jet); Eko-Koral; Cosmetics Group; Habys; LCN Concept; Nemectron; Supernova; Tri Star;


Manicure & Pedicure
Bass Cosmetics; Beauty In(Orly, OPI); Cosmetics Group; Elegance; Euro Fashion (Clean & Easy, Gena); Italian Beauty; La Femme Cosmetic; LCN Concept; Octopus; Plus (Up); RBS Kosmetik (Gehwol,Randezvous, Pro Nail, Skeyndor Nail Care System)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 00:10   #126
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Wątek w sumie dotyczy kolorówki, a ja mam pytanie o pielęgnację, ale pozwolę sobie zadać je tutaj, bo widzę, że wcześniej też dyskusja zboczyła nieco z tematu.

A konkretniej - przeglądałam sobie strony Bandi, Bielendy i Belnatur i zainteresowało mnie parę rzeczy, w szczególności maseczki z Belnatur, ale kompletnie nie wiem jak z ich cenami i nie wiem czy mam się na nie nastawiać czy nie.

Podobnie z Bandi - na jakim poziome są ceny profesjonalnych produktów?

Jedynie o Bielendzie co nieco wiem, bo dzięki uprzejmności April mogłam ją potestować na sobie

No i Norel mnie interesuje, ale na ich stronie nic nie ma
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:04   #127
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wątek w sumie dotyczy kolorówki, a ja mam pytanie o pielęgnację, ale pozwolę sobie zadać je tutaj, bo widzę, że wcześniej też dyskusja zboczyła nieco z tematu.

A konkretniej - przeglądałam sobie strony Bandi, Bielendy i Belnatur i zainteresowało mnie parę rzeczy, w szczególności maseczki z Belnatur, ale kompletnie nie wiem jak z ich cenami i nie wiem czy mam się na nie nastawiać czy nie.

Podobnie z Bandi - na jakim poziome są ceny profesjonalnych produktów?

Jedynie o Bielendzie co nieco wiem, bo dzięki uprzejmności April mogłam ją potestować na sobie

No i Norel mnie interesuje, ale na ich stronie nic nie ma
Swego czasu wyrzuciłam cenniki, ale z tego co pamiętam:

- Bandi, peeling 200 ml, ten drożdżowy - 30 zł.
- Bielenda, maska z algami w plastikowym słoiku - 45 zł. Wkład bodajże 10 zł. mniej.
- Belnatur - Hydroplastyczne maski algowe - 25 zł. Inne - między 70 a 90 zł.
- Norel - od 20 do 40 zł. kosmetyki z linii do cery mieszanej/tłustej i wrażliwej.

Pozdrawiam!

EDIT: A JEDNAK MAM 2 cenniki - Bielendy i Belnatur. Napisz co Cię interesuje, a ja odszukam ceny
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 15:06   #128
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Swego czasu wyrzuciłam cenniki, ale z tego co pamiętam:

- Bandi, peeling 200 ml, ten drożdżowy - 30 zł.
- Bielenda, maska z algami w plastikowym słoiku - 45 zł. Wkład bodajże 10 zł. mniej.
- Belnatur - Hydroplastyczne maski algowe - 25 zł. Inne - między 70 a 90 zł.
- Norel - od 20 do 40 zł. kosmetyki z linii do cery mieszanej/tłustej i wrażliwej.

Pozdrawiam!

EDIT: A JEDNAK MAM 2 cenniki - Bielendy i Belnatur. Napisz co Cię interesuje, a ja odszukam ceny
OOo, fajnie
A więc z Bielendy interesuje mnie:
- kojąca maseczka z glinką
- czekoladowa maska algowa:
Z Belnatur
- Fitomask
- Algapur
- Sedamask

A ten peeling drożdżowy BanDi to jak dużą tubkę ma? Bo miałam go w tej wersji standardowej i lubiłam, ale bardzo dużego to nie chcę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:19   #129
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Zatem:

- kojąca maseczka z glinką - 175 ml - 23,00 zł.
- czekoladowa maska algowa - 500 ml - 42,00 zł.

- Fitomask - 75 ml - 49,00 zł., 200 ml - 81,00 zł.
- Algapur - 75 ml - 55,00 zł., 200 ml - 85,00 zł.
- Sedamask - 75 ml - 49,00 zł., 200 ml - 81,00 zł.

ALE UWAGA: W zeszłym roku na targach dostępne były wyłącznie te duże opakowania (jeśli chodzi o kosmetyki Belnatur). Ceny też wszystkie z 2006, ale myślę, że nie zmieniły się zanadto

Peeling, jak pisałam, ma 200 ml. Mniejszych tubek nie było

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:00   #130
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Zatem:

- kojąca maseczka z glinką - 175 ml - 23,00 zł.
- czekoladowa maska algowa - 500 ml - 42,00 zł.

- Fitomask - 75 ml - 49,00 zł., 200 ml - 81,00 zł.
- Algapur - 75 ml - 55,00 zł., 200 ml - 85,00 zł.
- Sedamask - 75 ml - 49,00 zł., 200 ml - 81,00 zł.

ALE UWAGA: W zeszłym roku na targach dostępne były wyłącznie te duże opakowania (jeśli chodzi o kosmetyki Belnatur). Ceny też wszystkie z 2006, ale myślę, że nie zmieniły się zanadto

Peeling, jak pisałam, ma 200 ml. Mniejszych tubek nie było

Buziaki!
Wielkie dzięki
Wychodzi na to, że Belnatur muszę sobie wybić z głowy O, tak Za drogie zabawki jak dla mnie...
A pojemności BanDi nie doczytałam, ślepota ze mnie

A kojarzysz może czy na targach można nabyć jakiś pędzel czy szpatułkę do nakładania alg? W ogóle jakieś takie oprzyrządowanie kosmetyczne? Bo wstyd przyznać, ale moje algi leżą od miesięcy nietknięte, bo jakoś nie sprawiłam sobie jeszcze specjalnych sprzętów, a że na targach ostatnio byłam bodajże 2 lata temu i wtedy mnie takie rzeczy nie interesowały, to nie kojarzę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:18   #131
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki
Wychodzi na to, że Belnatur muszę sobie wybić z głowy O, tak Za drogie zabawki jak dla mnie...
A pojemności BanDi nie doczytałam, ślepota ze mnie

A kojarzysz może czy na targach można nabyć jakiś pędzel czy szpatułkę do nakładania alg? W ogóle jakieś takie oprzyrządowanie kosmetyczne? Bo wstyd przyznać, ale moje algi leżą od miesięcy nietknięte, bo jakoś nie sprawiłam sobie jeszcze specjalnych sprzętów, a że na targach ostatnio byłam bodajże 2 lata temu i wtedy mnie takie rzeczy nie interesowały, to nie kojarzę.
Nie ma za co

Co zaś się tyczy akcesoriów to owszem, są w sprzedaży. Praktycznie każda firma ma takowe. Miseczka ze szpatułką do masek algowych to wydatek rzędu 35 zł., pędzel do masek - od 15 do 30 zł. Ja na pewno je widziałam na stoisku Belnaturu, zresztą teraz zerkam do cennika i faktycznie są nawet wyszczególnione

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 11:05   #132
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

No to już jestem po targach, uff. Wydałam majątek, ale nie żałuję, bo warto było. Dużo więcej wystawców niż w budynku na Lubicz (na poprzednich targach w NCKu nie byłam - naprawdę jest w czym wybierać

A w załączniku moje nabytki (+ MAC i Ori, przy okazji

Jak Wasze zakupy?

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA54624.JPG (44,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA54628.JPG (57,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA54630.JPG (65,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA54632.JPG (76,6 KB, 47 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:20   #133
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
No to już jestem po targach, uff. Wydałam majątek, ale nie żałuję, bo warto było. Dużo więcej wystawców niż w budynku na Lubicz (na poprzednich targach w NCKu nie byłam - naprawdę jest w czym wybierać

A w załączniku moje nabytki (+ MAC i Ori, przy okazji

Jak Wasze zakupy?

Pozdrawiam!
Faaajne zakupy
Ile dałaś za cienie Bi-kor i czy jakaś promocyja na nie była
Miałaś je już kiedyś? Dobre są?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:28   #134
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Faaajne zakupy
Ile dałaś za cienie Bi-kor i czy jakaś promocyja na nie była
Miałaś je już kiedyś? Dobre są?
Dzięki
Cienie BiKor miałam już raz i spisywały się wyśmienicie. Są strasznie kruche, ale ja nie taszczę ich nigdzie ze sobą, więc mi się nie rozwalą. A to właściwie jedyna ich wada, tak to są wyśmienite - napigmentowane, trwałe i ślicznie wyglądają na oku
Dałam za nie 55 zł., bo... tej promocji dwa za 84 zł. już nie ma A chciałam kupić właśnie ten zestaw i zielenie. Cóż, te ostatnie będą musiały poczekać do listopada, bo już jestem całkowicie spłukana
A Ty MagJa wybierasz się na targi?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:37   #135
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dzięki
Cienie BiKor miałam już raz i spisywały się wyśmienicie. Są strasznie kruche, ale ja nie taszczę ich nigdzie ze sobą, więc mi się nie rozwalą. A to właściwie jedyna ich wada, tak to są wyśmienite - napigmentowane, trwałe i ślicznie wyglądają na oku
Dałam za nie 55 zł., bo... tej promocji dwa za 84 zł. już nie ma A chciałam kupić właśnie ten zestaw i zielenie. Cóż, te ostatnie będą musiały poczekać do listopada, bo już jestem całkowicie spłukana
A Ty MagJa wybierasz się na targi?

No właśnie, jak byłam na targach fryzjerskich jesienią, to był tam Bi-Kor i była promocja na cienie, ale wtedy nie byłam na nią zupełnie przygotowana i obeszłam się smakiem.
Teraz miałam iść, ale też stwierdziłam, że funduszy brak, a iść po jedną rzecz, to się nie opłaca. Może przed jesienią zdążę odłożyć stosowną sumkę na ten cel, o ile będą targi jesienią.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:51   #136
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No właśnie, jak byłam na targach fryzjerskich jesienią, to był tam Bi-Kor i była promocja na cienie, ale wtedy nie byłam na nią zupełnie przygotowana i obeszłam się smakiem.
Teraz miałam iść, ale też stwierdziłam, że funduszy brak, a iść po jedną rzecz, to się nie opłaca. Może przed jesienią zdążę odłożyć stosowną sumkę na ten cel, o ile będą targi jesienią.
Będą, będą. Nawet wcześniej, bo 27-28 października. A decyzję całkowicie rozumiem, sam bilet podwyższa cenę zakupów o 10 zł. Ja robiłam hurtowo dla siebie (bo na ostatnich targach mnie zabrakło) i dla dwóch przyjaciółek. W efekcie zostawiłam 800 zł., ale wtedy te koszty wejścia całkowicie się rozmywają A tak po jedne cienie pewnikiem też bym nie szła. Tym bardziej, że Pani poinformowała mnie, że nie wyklucza, że wtedy cienie będą w promocji. Po prostu na te konkretne targi jej nie przewidziano

To z takich ciekawostek powiem Ci jeszcze, że w ogóle stoiska Unique nie widziałam. Albo je schowali, albo jeszcze się nie rozłożyli jak byłam. Dużo było nowych marek. Dla mnie nowa była też profesjonalna Soraya. Wzięłam katalogi i poczytam, może okaże się tak dobra jak Bielenda
Pobrałam foldery niemieckiej marki dr. Belter, aktualny Bielendy, profesjonalny Farmony, Algologie, Jean d'Arcel, CM, Greenland, Janssen, Ziaji i La Femme. Nie do wszystkich niestety są cenniki, ale służę informacją na ich temat

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:37   #137
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Ja też chyba teraz nie pójdę- nie za bardzo mam co kupić (choć ywjatkowo kaski trochę odłożyłam ), a żeby tylko pooglądać to za drogo ')
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 16:39   #138
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Anahstasia, a te rzeczy Bielendy, możesz coś o nich więcej: co to i do czego?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 17:34   #139
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Anahstasia, a te rzeczy Bielendy, możesz coś o nich więcej: co to i do czego?
To ja tu pokrótcę opiszę co to, natomiast do czego znajdziesz na stronie Bielendy bardzo szczegółowy opis - tu bez sensu byłoby go zatem przeklejać
A więc począwszy od lewej strony:
1) Maseczka algowa z placentą roślinną
2) Maseczka algowa z glinką ghassoul
3) Maseczka antybakteryjna z glinką zieloną
4) Maska błotno-algowa głęboko oczyszczająca
5) Maska parafinowa morelowa
6) Serum FitoFruit

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 13:55   #140
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Anahstasia dziękuję!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 14:33   #141
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Nie ma za co

Pozycje 3 i 4 polecam - wczoraj testowałam i są niesamowite. Bardzo mocne i niezwykle skuteczne. Jestem zachwycona nimi
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:26   #142
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Ja poszłam w niedzielę tak o, żeby pooglądać. Obkupiłam się tylko w Ziaji (wreszcie zdobyłam katalog ). Jestem też oczarowana kosmetykami Greeland. Niestety to nie na moją kieszeń. Zwłaszcza seria malinowa.. Kupiłam tylko olejek do masażu limonka-wanilia, jest super. Widziałam też fajne pędzle, już nie pamiętam na którym stoisku (niedaleko Bi-Kor), ale nie zdecydowałam się, sama nie wiem czemu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:03   #143
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja poszłam w niedzielę tak o, żeby pooglądać. Obkupiłam się tylko w Ziaji (wreszcie zdobyłam katalog ). Jestem też oczarowana kosmetykami Greeland. Niestety to nie na moją kieszeń. Zwłaszcza seria malinowa.. Kupiłam tylko olejek do masażu limonka-wanilia, jest super. Widziałam też fajne pędzle, już nie pamiętam na którym stoisku (niedaleko Bi-Kor), ale nie zdecydowałam się, sama nie wiem czemu.
Em, czy Greenland był może na stoisku Salex 2000? Wzięłam stamtąd tylko folder nt. Mineral Line, jakoś tamte kosmetyki wyjątkowo mi umknęły. Straszny tam był tłok Mówisz, że warto? Zapachy brzmią baaaardzo zachęcająco Nie pamiętasz co tam jeszcze ciekawego było?
BTW Jak Ci się używa Ziaję enzymatyczną?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:07   #144
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Em, czy Greenland był może na stoisku Salex 2000? Wzięłam stamtąd tylko folder nt. Mineral Line, jakoś tamte kosmetyki wyjątkowo mi umknęły. Straszny tam był tłok Mówisz, że warto? Zapachy brzmią baaaardzo zachęcająco Nie pamiętasz co tam jeszcze ciekawego było?
BTW Jak Ci się używa Ziaję enzymatyczną?

Tak, Greenland był właśnie na tym stoisku. Mam gdzieś katalog, jak będę miała chwilę czasu to napiszę, co tam jest interesującego.
Ziaji jeszcze nie zaczęłam używać, kończę poprzednie peelingi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:20   #145
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, Greenland był właśnie na tym stoisku. Mam gdzieś katalog, jak będę miała chwilę czasu to napiszę, co tam jest interesującego.
Ziaji jeszcze nie zaczęłam używać, kończę poprzednie peelingi.
I see To ja wobec tego będę czekać i na recenzję, i na opis katalogu. Bardzo mnie zaintrygowałaś tymi smakowitymi zapachami
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:38   #146
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Anahstasia

Greenland:
* kakao-wanilia; bergamotka; granat; żurawina (żel pod prysznic 250 ml, peeling do ciała 200 ml, olejek do masażu 150 ml, balsam do ciała 100 ml, krem do rąk 100 ml, krem masłowy do ciała 200 g)
* kakao-wanilia; mango; kokos; granat; papaja; marakuja (krem masłowy do ciała 100 g, balsam pielęgnacyjny do ust 4,8 g)
* słodki migdał; awokado; orzech włoski (żel pod prysznic 250 ml, olejek pod prysznic 250 ml, olejek do ciała 100 ml, olejek do masażu 100 ml, krem masłowy do ciała 150 g)
* papaja-cytryna; limonka-wanilia; kokos-mandarynka; mięta-lawenda (żel pod prysznic 600 ml, peeling do ciała z soli morskiej 400 g, olejek do kąpieli 250 ml, olejek do masażu 120 ml, krem masłowy do ciała 100 ml)
* imbir-grejpfrut; bergamotka-mandarynka-cytryna-wetiwer; limetka-lawenda-gałka muszkatołowa-sosna (żel pod prysznic 500 ml, olejek do kąpieli 150 ml, olejek do masażu 125 ml, olejek do ciała 100 ml, peeling do ciała 250 ml, sól morska do kąpieli 600 g)
* jabłko; malina; mango; papaja (żel pod prysznic 200 ml, olejek do masażu 100 ml, peeling do ciała 150 ml, krem masłowy do ciała 150 ml)
* słodki migdał; oliwka (żel pod prysznic 200 ml, krem do rąk 100 ml, olejek do ciała 100 ml, olejek do masażu 100 ml, peeling do ciała 250 ml, krem do ciała 150 ml, mydło zapachowe 150 g)
* róża; lawenda; wanilia; kokos (żel pod prysznic 200 ml, olejek do ciała i masażu 100 ml, mydło zapachowe 150 g, perełki zapachowe 150 g, świeca zapachowa)
* róża; lawenda; wanilia; kokos; piżm (żel pod prysznic & płyn do kąpieli 500 ml, mydło zapachowe 150 g)
* mleczko migdałowe-kwiat lotosu; mleczko kokosowe-limonka; jogurt-zielony ogórek; mleczko ryżowe-wanilia (pianka pod prysznic 200 ml, żel pod prysznic 250 ml, peeling do ciała 200 ml, balsam do ciała 100 ml, krem masłowy do ciała 150 ml, krem do ciała "suffle" 100 ml)

__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 21:30   #147
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

mniammm jakie smakowite zapachy!
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 21:47   #148
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Kosmetyki GreenLand są tu: http://www.beautyfly.pl/index.php?os...6f1a5146252f62
Ceny dość wysokie, ale niektóre kosmetyki mają bardzo dużą pojemność, np. peeling 400g. Kuszą
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 20:28   #149
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Anahstasia

Greenland:
* kakao-wanilia; bergamotka; granat; żurawina (żel pod prysznic 250 ml, peeling do ciała 200 ml, olejek do masażu 150 ml, balsam do ciała 100 ml, krem do rąk 100 ml, krem masłowy do ciała 200 g)
* kakao-wanilia; mango; kokos; granat; papaja; marakuja (krem masłowy do ciała 100 g, balsam pielęgnacyjny do ust 4,8 g)
* słodki migdał; awokado; orzech włoski (żel pod prysznic 250 ml, olejek pod prysznic 250 ml, olejek do ciała 100 ml, olejek do masażu 100 ml, krem masłowy do ciała 150 g)
* papaja-cytryna; limonka-wanilia; kokos-mandarynka; mięta-lawenda (żel pod prysznic 600 ml, peeling do ciała z soli morskiej 400 g, olejek do kąpieli 250 ml, olejek do masażu 120 ml, krem masłowy do ciała 100 ml)
* imbir-grejpfrut; bergamotka-mandarynka-cytryna-wetiwer; limetka-lawenda-gałka muszkatołowa-sosna (żel pod prysznic 500 ml, olejek do kąpieli 150 ml, olejek do masażu 125 ml, olejek do ciała 100 ml, peeling do ciała 250 ml, sól morska do kąpieli 600 g)
* jabłko; malina; mango; papaja (żel pod prysznic 200 ml, olejek do masażu 100 ml, peeling do ciała 150 ml, krem masłowy do ciała 150 ml)
* słodki migdał; oliwka (żel pod prysznic 200 ml, krem do rąk 100 ml, olejek do ciała 100 ml, olejek do masażu 100 ml, peeling do ciała 250 ml, krem do ciała 150 ml, mydło zapachowe 150 g)
* róża; lawenda; wanilia; kokos (żel pod prysznic 200 ml, olejek do ciała i masażu 100 ml, mydło zapachowe 150 g, perełki zapachowe 150 g, świeca zapachowa)
* róża; lawenda; wanilia; kokos; piżm (żel pod prysznic & płyn do kąpieli 500 ml, mydło zapachowe 150 g)
* mleczko migdałowe-kwiat lotosu; mleczko kokosowe-limonka; jogurt-zielony ogórek; mleczko ryżowe-wanilia (pianka pod prysznic 200 ml, żel pod prysznic 250 ml, peeling do ciała 200 ml, balsam do ciała 100 ml, krem masłowy do ciała 150 ml, krem do ciała "suffle" 100 ml)


Em, ślicznie Ci dziękuję To ja tym kosmetykom na pewno się przyjrzę na najbliższych targach

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 13:06   #150
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Podbijam wątek, bo krakowskie targi już za nieco ponad miesiąc. Wybieracie się?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.