Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 08:10   #1
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235

Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??


chodzi mi przedewszytkim o te ktore sa na zdjeciach zamieszczonych ponizej ??
bardzo wazne jest dla mnie to czy kupowalyscie wczesniej te same w salonie i czy nie zauwazylyscie roznicy tzn czy te z allegro nie byly oszukane poniewaz ostatnio moja fryzjerka stwierdzila ze te na allegro to podruby i jak moga byc w takich canch tanich jak nawet oni z salonu kupuja je drozej ...
jezeli macie jakiegos sprzedawce zaufanego prosze o namiary !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal 1.JPG (7,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg lorael 2.jpeg (48,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg loreal 3.jpeg (48,7 KB, 6 załadowań)
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 08:20   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Ja kupowałam i kupuję. I zapewniam Cię, że są to ryginały. Wcześniej kupowałam u fryzjerow, więc znam te kosmetyki. Ale dlaczego mam przepłacać? Co do twojej fryzjerki, nie dziwię jej się... ona na tym zarabia spokojnie 30%, więc opłaca jej się znichęcać ludzi do Allegro...
Oczywiście warunkiem kupienia oryginalnych kosmetyków na Allegro jest zakup u dobrego sprzedawcy, najlepiej "supersprzedawcy", który ma duuużo pozytywnych komentarzy i wystawia fakturę/paragon. Ja polecam sprzedawców: Goldwel-prof, Matrix-Expert, Fryzpol

Poza tym, na Allegro możez kupić kosmetyki o większych pojemnościch - takich w ogóle nie dostaniesz u fryzjerów. Np maski L'oreala 500ml, sampony L'oreala 1500ml. To się jeszcze bardziej opłaca...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 08:58   #3
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Ja akurat kupuje kosmetyki profesjonalne Wella z serii SP i też uwazam ze są orginalne mi akurat poleciła je moja fryzjerka.Polecam sprzedawce Jacekflaszeczka sprzedaje na allegro ale ma równiez sklep internetowy z róznymi firmami fryzjerskimi bardzo szybka realizacja we wtorek np dostał wpłate a w srode przywiózł mi kosmetyki nawet do pracy zeby nie wysyłać poczta polecam
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:08   #4
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Też kupuje na allegro i też uważam, że są oryginalne. Zresztą u tych samych sprzedawców którzy są poleceni u góry. A moja fryzjerka mi powiedziała, że zamawiając z hurtowni płacą tyle samo co na allegro, więc wątpie, że tam sa podróby ,to po prostu ceny hurtowe A fryuzjerzy narzucaja straszna marżę na te kosmetyki, bo nie dostaniesz ich w sklepie i nie ma konkurencji. A tak w rzeczywistości te produkty nie są aż tak niesamowite w działaniu...
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 10:21   #5
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

są oryginalne, tylko staraj sie wybierac sprawdzonych sprzedawcow
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 11:02   #6
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

pewnie, za I-ym razem kupiłam u fryzjerki, a teraz regularnie uzupełniam zapasy poprzez allegro
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 15:33   #7
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Tak myslalm ze fryzjerka chce zarrobic chociaz to raczej zaklad zarabia nie ona bo nie jest to jej prywatny zaklad ale byc moze ma jakis dodatek z tytulu sprzedarzy !!
Bardzo wam dziekuje za odpowiedzi teraz napewno kupie chcociaz nie u tych ktorzy sa poleceni u gory poniewaz posiadaja jakies negatywy a ja znalazlam super sprzedawce z samymi pozytywami nawet neutrali nie ma !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 15:55   #8
marcii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Wink Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Cytat:
Napisane przez justynkaa Pokaż wiadomość
napewno kupie chcociaz nie u tych ktorzy sa poleceni u gory poniewaz posiadaja jakies negatywy a ja znalazlam super sprzedawce z samymi pozytywami nawet neutrali nie ma !!
A ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem rpoduktow LOREAl na allegro, ale boje sie, ze to nie ebdzie oryginal. jak sie nazywa ten super sprzedawc,ktorego znalazlas???
marcii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 15:59   #9
marcii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Cytat:
Napisane przez justynkaa Pokaż wiadomość
jego nick to shophair
dzieki
marcii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:00   #10
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

jego nick to shophair
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:39   #11
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

tak i jak najabrdziej tak - kupuj .

ja kupowalam u newstyling2 ale w tej chwili nic nie wystawia . ale jesli sprzedawca ma duzo komentarzy i zdecydowana wiekszosc pozytywnych to nie ma obaw .
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 17:00   #12
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

ja kupuję przez allegro produkty l'oreal sa oryginalne. Własnie w poniedziałek wpłaciłam na poczcie pieniądze za zakup w niedzielę szamponu shine blonde u shophair i dziś po 15 przyszedł Towar jak najbardziej oryginalny
Poza tym kupowałam jeszcze rzeczy z l'oreala u: loreal-pl i matrix-expert Ci sprzedawcy również mają jak najbardziej oryginalne rzeczy i przesyłki szybciutko przychodziły
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:30   #13
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ja również kupuję na allegro produkty l'oreal i są oryginalne! kupowałam u newstyling2 i byłam bardzo zadowolona
o właśnie, wiedziałam,ze kogoś jeszcze nie dopisałam, ale nicku zapomniałam
też kupowałam u newstyling2
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:31   #14
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Czy ktoras z dziewczyn kupuwala na allegro profesjonalne kosmetyli loreal ??

ja również kupuję na allegro produkty l'oreal i są oryginalne! kupowałam u newstyling2 i byłam bardzo zadowolona
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.