Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 07:50   #4111
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no ufff, jak już będzie kurs, to będzie dobrze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:47   #4112
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witajcie, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieję, że w dobrym miejscu. Wątek jest plotkowy więc wychodzę z założenia, że można zapytać o wszystko

Moje pytanie dotyczy kolagenu, jakiś czas temu słyszałam, że jest to super produkt tylko.. no właśnie jestem zielona w tym temacie.

Jest wątek odnośnie tego produktu , jednakże dotyczy produktu konkretnej firmy i wypowiedziały się tam osoby, które najwyraźniej chcą sobie zrobić reklamę i ogólnie nie mają zbytniego pojęcia w temacie dlatego chciałam zapytać na biochemii bo można tutaj spotkać wiele ekspertek w naturalnej pielęgnacji.

Do rzeczy:

Na stronach, które oferują półprodukty kosmetyczne np zsk czy naturalis kolagen jest dostępny w śmiesznej cenie w granicach 8- 10 zł np

http://naturaliskosmetyki.pl/hydroli...5ba3f0bf09b34a

http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kolagen-i-elastyna/202

Jest napisane, że jest to produkt naturalny pozyskiwany ze skóry ryb.

Są również sklepy które oferują kolagen naturalny w strasznie wysokich cenach ok 200- 300 zł. Mam tu na myśli np linię Baltic Colagen firmy Best Life czy colagen colway. Nie wiem czy mogę wypisywać marki, jeżeli nie to zaraz usunę, ale chciałam żebyście to sprawdziły i porównały kolagen tych firm do kolagenu z naturalis czy zsk. Bo może ja po prostu za mało się znam bo dla mnie to wszystko jest to samo, skąd więc te różnice w cenach.
Nie wiem czy mogę wklejać linki

Czym się różni kolagen tych firm od kolagenu ze sklepów z półproduktami kosmetycznymi? Mogłaby któraś wyjaśnić, ewentualnie pokierować gdzie mogłabym to pytanie zadać?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:02   #4113
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
anula_ga,Korah, cloche
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Udało się tak pokierować sprawą, że została zakupiona ciut lepsza gitara z takim urządzeniem strojącym za 100% więcej niż było to zamierzone.
Najważniejsze, że mama sama wybrała model. Nie były to nasze pieniądzę, więc zbyt nie mogliśmy się wtrącać. Jedynie zasugerowaliśmy pare rzeczy. No i młoda będzie chodziła na kurs nauki gry na gitarze .
Jak złapie bakcyla to pomyśli się nad czymś lepszym.
super!
Moja Młoda 2 lata chodziła na lekcje i uważam, że to dobrze wydane pieniądze

Mamy już sprzęt w domu sklep guitarcenter, który poleciła Natka jest naprawdę świetny! Chłopaki mi wybrały wszystko
Gitara na żywo jest duuuużo ładniejsza! Nie jest to taka jasna czerwień jak na zdjęciu - to taka krwista, głęboka czerwień, piękny kolor. No i nie jest tak zwyczajnie błyszcząca - to metalic
strasznie mi się podoba a Młoda oszalała
żaden wypas, ale w sklepie powiedzieli, że na pierwszą elektryczną w sam raz, następne mogą być z bajerami, ale uczyć się lepiej na prostej. mam nadzieję, że szajsu nie wcisnęli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_5487.jpg (139,9 KB, 43 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-12-12 o 16:29
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:26   #4114
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hej Mam pytanie. Istnieje jeszcze wątek dotyczący analizy składu kosmetyków, który jest "aktualny"?

W sumie może tu ktoś mi pomoże Zakupiłam żel do mycia twarzy, niby naturalny och i ach.
Skład:Aqua, Laureth Sulphate, Cocoamaqua,Laureth Sulphate (po raz kolejny?) Cocoamido propyl betaine, peg-7, Glyceryl cocoate, Cocoamide dea, Glycerin, ananas comosus fruit extract, aloe barbadensis leaf juice, Lavandula angustifilia oil, azadirachta indica leaf extract, curcuma oil, hydroxypropyl, mathylcellulose, mathylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, edta, CI 60725

Chyba nie jest w porządku?
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:27   #4115
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
super!
Moja Młoda 2 lata chodziła na lekcje i uważam, że to dobrze wydane pieniądze

Mamy już sprzęt w domu sklep guitarcenter, który poleciła Natka jest naprawdę świetny! Chłopaki mi wybrały wszystko
Gitara na żywo jest duuuużo ładniejsza! Nie jest to taka jasna czerwień jak na zdjęciu - to taka krwista, głęboka czerwień, piękny kolor. No i nie jest tak zwyczajnie błyszcząca - to metalic
strasznie mi się podoba a Młoda oszalała
przepiękna, a mój tż też miał taki piec tylko sporo większy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:29   #4116
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Pandulek - ja gdzies czytałam że te colageny "tanie" z ryb są ... jakby to nazwać "zdechłe" że skóra ich nie przyjmuje jak składnik aktywny. Są tak jakby martwe i nie robią tego co colagen powinien robić.

A ten z Colway... niby jest "aktywny/żywy" i dział jak colagen w naszej skórze.

Ale osobiście nie jestem do konca przekonana czy to proawda czy nie... ten Colway, jest opisywany wszędzie jaki innowacyjność itd - jedyny na świecie itd.
Wiem że polscy naukowcy wiele ciekawych rzeczy wynaleźli co jest znane na całym świecie... ale tego colagenu nie jestem pewna.

Dopytywałam się raz o póbki które są na All dostępne...ale przerazio mnie to że nie są to próbki hermetyczne/zamknięte/zaplombowane... a jakieś dziwnaczne odlewki z dużych flach w małych słoiczkach. I tak naprawde nie wiesz co dostajesz w tej próbce...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:33   #4117
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
przepiękna, a mój tż też miał taki piec tylko sporo większy

mówię Ci - na żywo ma piękny kolor, no i ten metalic
uznaliśmy, że na potrzeby domowe większa moc piecyka zbędna i tak się martwię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 17:13   #4118
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

mówię Ci - na żywo ma piękny kolor, no i ten metalic
uznaliśmy, że na potrzeby domowe większa moc piecyka zbędna i tak się martwię
i słusznie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:27   #4119
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
i słusznie
tak myślałam
grunt, że Młoda szczęśliwa - czego chcieć więcej!
dokupimy jej słuchawki, sobie stopery.......... jakoś to będzie
wpadnij - pogracie sobie w duecie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:28   #4120
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak myślałam
grunt, że Młoda szczęśliwa - czego chcieć więcej!
dokupimy jej słuchawki, sobie stopery.......... jakoś to będzie
wpadnij - pogracie sobie w duecie
Co Ty, ja już nic nie umiem palce jak z drewna niestety
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:30   #4121
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Co Ty, ja już nic nie umiem palce jak z drewna niestety
eeeeeeeee............ napewno świetnie byś sobie poradziła!!!!!!! jestem przekonana
a w razie czego zawsze możesz śpiewać skoro i tak stopery będziemy mieli
żartuję oczywiście
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 17:36   #4122
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie. Istnieje jeszcze wątek dotyczący analizy składu kosmetyków, który jest "aktualny"?

W sumie może tu ktoś mi pomoże Zakupiłam żel do mycia twarzy, niby naturalny och i ach.
Skład:Aqua, Laureth Sulphate, Cocoamaqua,Laureth Sulphate (po raz kolejny?) Cocoamido propyl betaine, peg-7, Glyceryl cocoate, Cocoamide dea, Glycerin, ananas comosus fruit extract, aloe barbadensis leaf juice, Lavandula angustifilia oil, azadirachta indica leaf extract, curcuma oil, hydroxypropyl, mathylcellulose, mathylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, edta, CI 60725

Chyba nie jest w porządku?
skład nie jest naturalny
a co to za firma?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:49   #4123
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
eeeeeeeee............ napewno świetnie byś sobie poradziła!!!!!!! jestem przekonana
a w razie czego zawsze możesz śpiewać skoro i tak stopery będziemy mieli
żartuję oczywiście
Żart trafiony Nie śpiewam - becze jak koza, a mówie jak żaba
Niech Ci Werka pokaże C-dur, nawet już nie jestem w stanie tak rozstawić palców, a to na prawdę proste
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:28   #4124
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Witajcie, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieję, że w dobrym miejscu. Wątek jest plotkowy więc wychodzę z założenia, że można zapytać o wszystko

Moje pytanie dotyczy kolagenu, jakiś czas temu słyszałam, że jest to super produkt tylko.. no właśnie jestem zielona w tym temacie.

Jest wątek odnośnie tego produktu , jednakże dotyczy produktu konkretnej firmy i wypowiedziały się tam osoby, które najwyraźniej chcą sobie zrobić reklamę i ogólnie nie mają zbytniego pojęcia w temacie dlatego chciałam zapytać na biochemii bo można tutaj spotkać wiele ekspertek w naturalnej pielęgnacji.

Do rzeczy:

Na stronach, które oferują półprodukty kosmetyczne np zsk czy naturalis kolagen jest dostępny w śmiesznej cenie w granicach 8- 10 zł np

http://naturaliskosmetyki.pl/hydroli...5ba3f0bf09b34a

http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kolagen-i-elastyna/202

Jest napisane, że jest to produkt naturalny pozyskiwany ze skóry ryb.

Są również sklepy które oferują kolagen naturalny w strasznie wysokich cenach ok 200- 300 zł. Mam tu na myśli np linię Baltic Colagen firmy Best Life czy colagen colway. Nie wiem czy mogę wypisywać marki, jeżeli nie to zaraz usunę, ale chciałam żebyście to sprawdziły i porównały kolagen tych firm do kolagenu z naturalis czy zsk. Bo może ja po prostu za mało się znam bo dla mnie to wszystko jest to samo, skąd więc te różnice w cenach.
Nie wiem czy mogę wklejać linki

Czym się różni kolagen tych firm od kolagenu ze sklepów z półproduktami kosmetycznymi? Mogłaby któraś wyjaśnić, ewentualnie pokierować gdzie mogłabym to pytanie zadać?
różnica pomiędzy nimi jest jak pomiędzy czekoladą a wyrobem czekoladopodobnym, różną się budową cząsteczki, jej aktywnością i zdolnością penetracji oraz gatunkiem i częścią ryby z której zostały pozyskane
colwaya używałam przez 1,5 roku, znam wszystkie jego produkty i kilku dystrybutorów, cena jest wysoka ale należy pamiętać, że produkt sprzedawany jest w mlm czyli ze sprzedaży każdej sztuki prowizję dostaje kilka osób
napisz po co chcesz używać kolagenu (bo jest reklamowany jako lek na całe zło) a ja Ci napiszę czy moim zdaniem warto
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:45   #4125
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Witajcie, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieję, że w dobrym miejscu. Wątek jest plotkowy więc wychodzę z założenia, że można zapytać o wszystko

Moje pytanie dotyczy kolagenu, jakiś czas temu słyszałam, że jest to super produkt tylko.. no właśnie jestem zielona w tym temacie.

Jest wątek odnośnie tego produktu , jednakże dotyczy produktu konkretnej firmy i wypowiedziały się tam osoby, które najwyraźniej chcą sobie zrobić reklamę i ogólnie nie mają zbytniego pojęcia w temacie dlatego chciałam zapytać na biochemii bo można tutaj spotkać wiele ekspertek w naturalnej pielęgnacji.

Do rzeczy:

Na stronach, które oferują półprodukty kosmetyczne np zsk czy naturalis kolagen jest dostępny w śmiesznej cenie w granicach 8- 10 zł np

http://naturaliskosmetyki.pl/hydroli...5ba3f0bf09b34a

http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kolagen-i-elastyna/202

Jest napisane, że jest to produkt naturalny pozyskiwany ze skóry ryb.

Są również sklepy które oferują kolagen naturalny w strasznie wysokich cenach ok 200- 300 zł. Mam tu na myśli np linię Baltic Colagen firmy Best Life czy colagen colway. Nie wiem czy mogę wypisywać marki, jeżeli nie to zaraz usunę, ale chciałam żebyście to sprawdziły i porównały kolagen tych firm do kolagenu z naturalis czy zsk. Bo może ja po prostu za mało się znam bo dla mnie to wszystko jest to samo, skąd więc te różnice w cenach.
Nie wiem czy mogę wklejać linki

Czym się różni kolagen tych firm od kolagenu ze sklepów z półproduktami kosmetycznymi? Mogłaby któraś wyjaśnić, ewentualnie pokierować gdzie mogłabym to pytanie zadać?
Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie. Istnieje jeszcze wątek dotyczący analizy składu kosmetyków, który jest "aktualny"?

W sumie może tu ktoś mi pomoże Zakupiłam żel do mycia twarzy, niby naturalny och i ach.
Skład:Aqua, Laureth Sulphate, Cocoamaqua,Laureth Sulphate (po raz kolejny?) Cocoamido propyl betaine, peg-7, Glyceryl cocoate, Cocoamide dea, Glycerin, ananas comosus fruit extract, aloe barbadensis leaf juice, Lavandula angustifilia oil, azadirachta indica leaf extract, curcuma oil, hydroxypropyl, mathylcellulose, mathylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, edta, CI 60725

Chyba nie jest w porządku?
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Pandulek - ja gdzies czytałam że te colageny "tanie" z ryb są ... jakby to nazwać "zdechłe" że skóra ich nie przyjmuje jak składnik aktywny. Są tak jakby martwe i nie robią tego co colagen powinien robić.

A ten z Colway... niby jest "aktywny/żywy" i dział jak colagen w naszej skórze.

Ale osobiście nie jestem do konca przekonana czy to proawda czy nie... ten Colway, jest opisywany wszędzie jaki innowacyjność itd - jedyny na świecie itd.
Wiem że polscy naukowcy wiele ciekawych rzeczy wynaleźli co jest znane na całym świecie... ale tego colagenu nie jestem pewna.

Dopytywałam się raz o póbki które są na All dostępne...ale przerazio mnie to że nie są to próbki hermetyczne/zamknięte/zaplombowane... a jakieś dziwnaczne odlewki z dużych flach w małych słoiczkach. I tak naprawde nie wiesz co dostajesz w tej próbce...
Kolagen, bez względu na to z jakiej firmy, ma zbyt duże cząsteczki aby przeniknąć przez skórę. Działa jako humektant w wierzchnich warstwach naskórka, tworzy ochronny film, ale nie wnika, nie wypełnia trwale zmarszczek, nie łączy się z naturalnym kolagenem obecnym w skórze.
Z tego względu nie warto przepłacać, choćby Ci ktoś wmawiał, że ten drogi wyprasuje zmarszczki, bo rozpadnie się na mini struktury etc
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:01   #4126
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi




Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kolagen, bez względu na to z jakiej firmy, ma zbyt duże cząsteczki aby przeniknąć przez skórę. Działa jako humektant w wierzchnich warstwach naskórka, tworzy ochronny film, ale nie wnika, nie wypełnia trwale zmarszczek, nie łączy się z naturalnym kolagenem obecnym w skórze.
Z tego względu nie warto przepłacać, choćby Ci ktoś wmawiał, że ten drogi wyprasuje zmarszczki, bo rozpadnie się na mini struktury etc
no właśnie ktoś mi mówi, że to cudo wszystko zdziała, a efekt widoczny już po 3 tygodniach

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
różnica pomiędzy nimi jest jak pomiędzy czekoladą a wyrobem czekoladopodobnym, różną się budową cząsteczki, jej aktywnością i zdolnością penetracji oraz gatunkiem i częścią ryby z której zostały pozyskane
colwaya używałam przez 1,5 roku, znam wszystkie jego produkty i kilku dystrybutorów, cena jest wysoka ale należy pamiętać, że produkt sprzedawany jest w mlm czyli ze sprzedaży każdej sztuki prowizję dostaje kilka osób
napisz po co chcesz używać kolagenu (bo jest reklamowany jako lek na całe zło) a ja Ci napiszę czy moim zdaniem warto
przede wszystkim żeby wyrównać koloryt skóry, mam pełno przebarwień na twarzy, głównie po trądziku. Poza tym worki i cienie pod oczami... ponoć rozjaśnia je rozjaśnia I profilaktycznie- przeciwzmarszkowo. Mam nieco ponad 25 lat i jakieś tam zmarszczki się u mnie pojawiły Chociaż czytałam, że przed 30 r. ż. nie ma sensu stosować kolegenu.

A czy stosowałaś również kolagen doustnie? W postaci kapsułek na przykład..

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Pandulek - ja gdzies czytałam że te colageny "tanie" z ryb są ... jakby to nazwać "zdechłe" że skóra ich nie przyjmuje jak składnik aktywny. Są tak jakby martwe i nie robią tego co colagen powinien robić.

A ten z Colway... niby jest "aktywny/żywy" i dział jak colagen w naszej skórze.

Ale osobiście nie jestem do konca przekonana czy to proawda czy nie... ten Colway, jest opisywany wszędzie jaki innowacyjność itd - jedyny na świecie itd.
Wiem że polscy naukowcy wiele ciekawych rzeczy wynaleźli co jest znane na całym świecie... ale tego colagenu nie jestem pewna.

Dopytywałam się raz o póbki które są na All dostępne...ale przerazio mnie to że nie są to próbki hermetyczne/zamknięte/zaplombowane... a jakieś dziwnaczne odlewki z dużych flach w małych słoiczkach. I tak naprawde nie wiesz co dostajesz w tej próbce...
no dokładnie, strach ryzykować

czy w takim razie jest sens w ogóle kupować ten "tani" kolagen? po co się mazać czymś co nie przynosi efektu

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2012-12-12 o 22:49
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:31   #4127
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
skład nie jest naturalny
a co to za firma?
Choisse
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:12   #4128
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mamy już sprzęt w domu sklep guitarcenter, który poleciła Natka jest naprawdę świetny! Chłopaki mi wybrały wszystko
Gitara na żywo jest duuuużo ładniejsza! Nie jest to taka jasna czerwień jak na zdjęciu - to taka krwista, głęboka czerwień, piękny kolor. No i nie jest tak zwyczajnie błyszcząca - to metalic
strasznie mi się podoba a Młoda oszalała
żaden wypas, ale w sklepie powiedzieli, że na pierwszą elektryczną w sam raz, następne mogą być z bajerami, ale uczyć się lepiej na prostej. mam nadzieję, że szajsu nie wcisnęli
Anulka, bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc No i że Córa zadowolona, a z tego co widzę Mamusia też

U nas aktualnie stoją takie gitary, jak wyrośnie Wam wirtuoz to też będziecie inwestować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rg7620_js1000.jpg (35,9 KB, 30 załadowań)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 07:40   #4129
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anulka, bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc No i że Córa zadowolona, a z tego co widzę Mamusia też

U nas aktualnie stoją takie gitary, jak wyrośnie Wam wirtuoz to też będziecie inwestować
wow! cudeńka
no właśnie - jak jej będzie dobrze szło i się napali bardziej, to jej kupimy cos lepszego
jeszcze raz dziękuję Tobie Natuś i Twojemu TŻ myślę, że z usług sklepu będziemy jeszcze nie raz korzystać zresztą fajny rabacik dostałam, więc od razu ich polubiłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 11:09   #4130
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Choisse
szkoda, że reklamują swoje kosmetyki jako naturalne, a nawet składów nie podają w sklepie internetowym
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:03   #4131
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jakiś czas temu sama napisałam do firmy maila, ale nie otrzymałam odpowiedzi, pytałam oczywiście o składy tych naturalnych produktów..

Więcej o pseudo naturalnych kosmetykach choisse:
http://siempre-la-belleza.blogspot.c...cosmetics.html
Są tam tez informacje o reakcjach firmy na facebooku. Nie wiem, kto doradził im taką strategię marketingową..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 00:50   #4132
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zrobiła się ciekawa afera z tym Choicee. Dobrze, że mnie takie super promocje nie kuszą, a wręcz wydają się podejrzane. W ogóle pierwszy raz słyszę o tej firmie, a tu nagle na blogach wielki bum na nią. Od razu coś mi się w tym nie podobało. Brak naturalności to ich najmniejszy problem (osobiście na pewno bym nie kupiła kosmetyków nie znając ich dokładnego składu). Z takim greenwashingiem nie raz się tu spotkałyśmy. Chociaż, co ciekawe, firma z dużą opieszałością wysyłała składy mailem i tłumaczyła się potem, że to łatwiejsze i bardziej logiczne wyjście niż publikowanie składu na stronie. Ale to jeszcze mało piwo. Okazuje się, że wśród sprzedanych produktów znalazły się takie z przyklejoną nową, wydrukowaną na kawałku kartki (!) datą ważności, ukrywającą poprzednią, która oczywiście dawno upłynęła. Wyjaśnienie jest takie, że ktoś się pomylił i źle wydrukował etykiety* (a chwileczkę, przecież daty się chyba nabija datownikiem, a nie drukuje na etykiecie...?) i nie opłacało się zmieniać tych etykiet. Za to taka anty-reklama na pewno jest opłacalna. Dodatkowo niektóre produkty przyszły w innych opakowaniach - np. bez dozownika albo przelane do dwóch mniejszych opakowań (!!!), bez etykiet, z datami ważności załączonymi na karteczkach luzem... Którejś dziewczynie brakowało jednej z takich karteczek, to zaoferowali się, że doślą. Chyba po wylosowaniu z magicznego cylindra. Poza tym coś majstrowali przy cenach, które tajemniczo rosły w czasie trwania promocji. Wyjaśnienie - podniesiono ceny w przypadku ostatnich sztuk danego produktu.

Polecam lekturę ich poczynań na FB. Dobry anty-poradnik: jak sprowadzić własną firmę na dno.

*Poprawka, ktoś rzekomo źle NAKLEIŁ etykiety. To chyba dość dziwne, że mieli zapas etykiet ze starymi datami... Zwłaszcza że chyba powinno się datować po spakowaniu produktu (nie znam się na tym)?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-12-14 o 01:21
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 07:54   #4133
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Mel, hahaha ale jajca........... co to za yntelygenci się za to zabrali najgorsze w tym wszystkim, że pewnie już swoje zarobili.........
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 08:16   #4134
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
U nas aktualnie stoją takie gitary, jak wyrośnie Wam wirtuoz to też będziecie inwestować


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu sama napisałam do firmy maila, ale nie otrzymałam odpowiedzi, pytałam oczywiście o składy tych naturalnych produktów..

Więcej o pseudo naturalnych kosmetykach choisse:
http://siempre-la-belleza.blogspot.c...cosmetics.html
Są tam tez informacje o reakcjach firmy na facebooku. Nie wiem, kto doradził im taką strategię marketingową..
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zrobiła się ciekawa afera z tym Choicee. Dobrze, że mnie takie super promocje nie kuszą, a wręcz wydają się podejrzane. W ogóle pierwszy raz słyszę o tej firmie, a tu nagle na blogach wielki bum na nią. Od razu coś mi się w tym nie podobało. Brak naturalności to ich najmniejszy problem (osobiście na pewno bym nie kupiła kosmetyków nie znając ich dokładnego składu). Z takim greenwashingiem nie raz się tu spotkałyśmy. Chociaż, co ciekawe, firma z dużą opieszałością wysyłała składy mailem i tłumaczyła się potem, że to łatwiejsze i bardziej logiczne wyjście niż publikowanie składu na stronie. Ale to jeszcze mało piwo. Okazuje się, że wśród sprzedanych produktów znalazły się takie z przyklejoną nową, wydrukowaną na kawałku kartki (!) datą ważności, ukrywającą poprzednią, która oczywiście dawno upłynęła. Wyjaśnienie jest takie, że ktoś się pomylił i źle wydrukował etykiety* (a chwileczkę, przecież daty się chyba nabija datownikiem, a nie drukuje na etykiecie...?) i nie opłacało się zmieniać tych etykiet. Za to taka anty-reklama na pewno jest opłacalna. Dodatkowo niektóre produkty przyszły w innych opakowaniach - np. bez dozownika albo przelane do dwóch mniejszych opakowań (!!!), bez etykiet, z datami ważności załączonymi na karteczkach luzem... Którejś dziewczynie brakowało jednej z takich karteczek, to zaoferowali się, że doślą. Chyba po wylosowaniu z magicznego cylindra. Poza tym coś majstrowali przy cenach, które tajemniczo rosły w czasie trwania promocji. Wyjaśnienie - podniesiono ceny w przypadku ostatnich sztuk danego produktu.

Polecam lekturę ich poczynań na FB. Dobry anty-poradnik: jak sprowadzić własną firmę na dno.

*Poprawka, ktoś rzekomo źle NAKLEIŁ etykiety. To chyba dość dziwne, że mieli zapas etykiet ze starymi datami... Zwłaszcza że chyba powinno się datować po spakowaniu produktu (nie znam się na tym)?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Mel, hahaha ale jajca........... co to za yntelygenci się za to zabrali najgorsze w tym wszystkim, że pewnie już swoje zarobili.........


Spotkałam się z mniejszym i większym chamstwem i naciągactwem producentów, ale to już jest skandal


A słyszałyście o tym, że jakiś polski znany producent kosmetyków został przyłapany na podrabianiu drogeryjnych produktów różnych marek. Miał całe laboratorium. Brud tam niesamowity. Komponenty do podróbek w jakichś plastikowych beczkach, ohyda Towar trafił na rynek głównie nasz, ale i na zachód Europy. Niestety nie wiem, jakie konkretnie marki podrabiał i w ogóle kto to. Ze zdjęć dojrzałam opakowania kremów podobne do Neutrogeny Od dzis jeszcze bardziej wielbię marki naturalne i mam nadzieję, że nigdy nie ucierpię na podobnym szwindlu
http://www.sfora.biz/W-takich-warunk...smetyki-a50420
http://www.sfora.biz/W-takich-warunk...smetyki-g50420
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 21:19   #4135
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Co za dzień dziewczyny. Wchodzę dzisiaj do pracy, a tam zatkane wszystkie pisuary, bo to WPW było budowane na szybkiego i na odp*****l. Dzwonimy po Bogdana, przyszedł i odtykaliśmy te pisuary, miedzy innymi żrącym płynem, który jak się pieni to się dymi, co się nawdychałam z Bogdanem to nasze. Ledwo wyszłam z pisuarów a już mnie babki atakują, ze toaleta brudna, no to idę, myślałam ze tylko muszla, a ja wchodzę, a tam na środku podłogi leży kupa... okay sprzątnęłam. Wychodzę z łazienek i jakiś gówniarz wbiegł na fitness i obrzucił wszystko śniegiem, myślałam ze ku**a śnię. A potem jeszcze z 4 ciężkimi worami musiałam w balerinach, w krótkim rękawku przy minusowej temp., w śniegu do kubła popier****ć, bo tak wiele śmieci było, że nie miałam wyboru.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-12-14 o 21:20
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 23:40   #4136
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
różnica pomiędzy nimi jest jak pomiędzy czekoladą a wyrobem czekoladopodobnym, różną się budową cząsteczki, jej aktywnością i zdolnością penetracji oraz gatunkiem i częścią ryby z której zostały pozyskane
colwaya używałam przez 1,5 roku, znam wszystkie jego produkty i kilku dystrybutorów, cena jest wysoka ale należy pamiętać, że produkt sprzedawany jest w mlm czyli ze sprzedaży każdej sztuki prowizję dostaje kilka osób
napisz po co chcesz używać kolagenu (bo jest reklamowany jako lek na całe zło) a ja Ci napiszę czy moim zdaniem warto
Napisz może w jakim celu warto go używać. Jeżeli tylko w celu nawilżenia, to ... hmmm

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anulka, bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc No i że Córa zadowolona, a z tego co widzę Mamusia też

U nas aktualnie stoją takie gitary, jak wyrośnie Wam wirtuoz to też będziecie inwestować
Piękne.

Melya

Wczoraj troszkę zagłębiłam się w temat. Nawet jeśli nadprodukcja etykiet jest prawdą, to Ci ludzie nie mają pojęcia o prowadzeniu takiego biznesu.
To, że tylko część produktów jest naturalna można zauważyć od razu wchodząc na ich stronę, więc o to nie mam pretensji. Natomiast ich sposób traktowania klienta jest żenua. Ktoś nawet zauważył odcisk palca w pojemniczku (niemającego zresztą nic wspólnego z opakowaniem na stronie). Wróżę rychłą klęskę.

SekretnyWachlarz
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 18:55   #4137
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Czy możecie polecić mi pędzle do korektora? Mam Ecotools do cieni w tej roli i Hakuro H22. Ten z ecotools nie podoba mi się do nakładania korektora pod oczami, Hakuro z kolei ma dziubek, a ja chciałabym bardziej zaokrąglony...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 20:11   #4138
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi pędzle do korektora? Mam Ecotools do cieni w tej roli i Hakuro H22. Ten z ecotools nie podoba mi się do nakładania korektora pod oczami, Hakuro z kolei ma dziubek, a ja chciałabym bardziej zaokrąglony...
Mam płaski z Sephory. Polecam. Nie wiem ile on teraz kosztuje, bo kupowałąm już wieki temu, ale płaciłam ok 16 zł. Chyba Mhm ma taki, zerknij na jej wątek wymiankowy. Ma go w podpisie.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Co za dzień dziewczyny. Wchodzę dzisiaj do pracy, a tam zatkane wszystkie pisuary, bo to WPW było budowane na szybkiego i na odp*****l. Dzwonimy po Bogdana, przyszedł i odtykaliśmy te pisuary, miedzy innymi żrącym płynem, który jak się pieni to się dymi, co się nawdychałam z Bogdanem to nasze. Ledwo wyszłam z pisuarów a już mnie babki atakują, ze toaleta brudna, no to idę, myślałam ze tylko muszla, a ja wchodzę, a tam na środku podłogi leży kupa... okay sprzątnęłam. Wychodzę z łazienek i jakiś gówniarz wbiegł na fitness i obrzucił wszystko śniegiem, myślałam ze ku**a śnię. A potem jeszcze z 4 ciężkimi worami musiałam w balerinach, w krótkim rękawku przy minusowej temp., w śniegu do kubła popier****ć, bo tak wiele śmieci było, że nie miałam wyboru.
Okropne co piszesz, współczuję, dziwię się, że masz na to siłę.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-12-15 o 20:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 10:13   #4139
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Biofinity niestety nie dla mnie
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 10:56   #4140
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam płaski z Sephory. Polecam. Nie wiem ile on teraz kosztuje, bo kupowałąm już wieki temu, ale płaciłam ok 16 zł. Chyba Mhm ma taki, zerknij na jej wątek wymiankowy. Ma go w podpisie.
dzieki ale nie chce właśnie płaskiego, tylko okrągły, chyba muszę kupić zwykły do blendowania.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.