Pytanie o kosmetyki, jaki salon wybrać ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 10:51   #1
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235

Pytanie o kosmetyki, jaki salon wybrać ?


Cześć wszystkim

stoję przed nielada dylematem... otóż zbliża się data mojego ślubu i zastanawiam się do której kosmetyczki się wybrać na makijaż. Byłam u trzech na próbnym, jedną całkiem od razu wyeliminowałam, zostały dwie:

1. Salon A*** pani z ponoc bardzo duzymi zdolnosciami i bogatym doświadczeniem, wymalowala mnie takimi kolorami jakimi chcialam tj brąz, ale wydawało mi sie ze zrobiła to szybko i malo starannie... efekt był ładny ale nie powalający. Dobrze mnie przypudrowała, tak ze miałam duzo zamaskowane... Pani chwali się bardzo dobrymi kosmetykami, stąd jej cena makijażu probnego to 80 zł (w załaczniku zdjecie listy kosmetyków (?) (zdjęcie z jasnym tłem) jakie udalo mi sie znalezc na stronie jej gabinetu

2. Salon B** pani to bardzo młoda i dokładna dziewczyna, malowała mnie długo, ale starannie i co chwile pytala czy cos nie zmienic/ poprowaic itd. Malowala mnie nie w tych kolorach co chcialam, bo na granatowo (potrzebowalam wyprobowac u niej makijaz przy okazji wesela u kuzynki) Wszystko mi sie u niej podobalo, ale wypudrowala mnie tak ze nie bardzo mnie to przykrylo, noi po kilku pierwszych tancach cien na powiekach mi sie skleszczyl i mialam jedną kreskę czy to jest kwestia kosmetykow ? Makijaz nie kosztowal duzo, bo 40 zł, czy to kwestia słabych kosmetyków ? w zalaczniku tez zamieszczam liste jej kosmetykow, ktorymi pracuje (zdjecie z czarym tłem)...

Doradzcie cos jeszcze prosze, bo ja bylabym za Panią z salonu B** ale jesli ona ma kiepskie kosmetyki to nie chce w polowie wesela zalowac wyboru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Salon A.jpg (27,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Salon B.jpg (59,1 KB, 50 załadowań)
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013


Edytowane przez Madzia000
Czas edycji: 2012-09-11 o 10:59
Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:33   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Pytanie o kosmetyki, jaki salon wybrać ?

Zamiast do kosmetyczki, idź do wizażystki... jednak wizażystki najlepiej wiedzą co robią

Do tego to co mają na stronie, wcale nie musi się łączyć z tym, czym na prawdę malują... pamiętaj o tym spotkałam się już nie raz z chwaleniem, na czym to salon nie pracuje przy makijażu, a potem okazywało się, że mieli kilka błyszczyków dobrych firm a reszta to jakiś badziew - więc uważaj. Do tego te kosmetyki co są na zdjęciach w załącznikach to głównie marki typowo pielęgnacyjne... część z nich ma kolorówkę, ale nie jest to typowo profesjonalna kolorówka jak np. MUFE, MAC czy MAP.

To, że makijaż na oczach się zepsuł, to wina może być zarówno złej techniki jak i kosmetyków.
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-09-11 o 11:35
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:17   #3
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Pytanie o kosmetyki, jaki salon wybrać ?

Zgadzam sie z przedmowczynia - lepiej byloby sie wybrac do wizazystki, one czesto wrecz wiedza lepiej niz Ty sama oczywiscie w granicach tego, po co przyszlas.
Polecam wybrac sie np do klepu MAC, tam obsluga jest dobrze wyszkolona i jak dobrze zagadasz to wymaluja Cie za darmo na probe
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:42   #4
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pytanie o kosmetyki, jaki salon wybrać ?

W moim mieście (w Nowym Sączu) jest strasznie kiepsko z porządką wizażystką ale próbuje caly czas czegos szukac... dziekuje wam

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Znalazłam taką dziewczynę, co o niej sądzicie?
http://www.katarzynabarth.pl/
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:57   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Pytanie o kosmetyki, jaki salon wybrać ?

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
W moim mieście (w Nowym Sączu) jest strasznie kiepsko z porządką wizażystką ale próbuje caly czas czegos szukac... dziekuje wam

Znalazłam taką dziewczynę, co o niej sądzicie?
http://www.katarzynabarth.pl/
Kurcze, no to faktycznie nie masz łatwo

Ta wizażystka nie jest zła, patrząc po galerii, ale rozcierać mogłaby ładniej Ale jak ją przypilnujesz, to powinna podołać. Pamiętaj, nie bój się mówić, co Tobie się nie podoba i co byś chciała zmienić
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.