Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 11:42   #3001
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
sos cyganski czyli jaki? ja mam dzis lososia z piekarnika w smietankowym sosie i do tego ziemniaczki
a jutro to juz nie wiem co zrobie ziemniaki mi sie skonczyly musze cos z makaronem strzelic
Baza jak na pomidorowy plus smażone pieczarki z cebulką
Gdzieś czytałam ze mega niezdrowe jest pranie ubranek dzieci w dorosłym proszku, że nawet jeśli dziecko śpi z rodzicami to powinno się prac pościel w dzieciowym ja odjakiegoś czasu piore juz wszystkie ubrania razem w normalnym proszku i płynie non bio ale jak się Adrian urodzi to będę puszczać osobno nasze pranie i osobno chłopców i ich wtedy wszystko w dzieciowym proszku i płynie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:44   #3002
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja wszystkie 3 pobrania miałam z żył... Z palca żadnego... I wynik wszystkich 3 badań miałam tego samego dnia, ale wieczorem...
Ja wyniki też będę miała po południu, tylko na toxo będzie trzeba poczekać 2-3 dni.

Nie wiem czemu na czczo zbadała mi z palca. Może musiała się upewnić, że nie mam za wysokiego cukru żebym po tej glukozie im tam nie umarła
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:49   #3003
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Baza jak na pomidorowy plus smażone pieczarki z cebulką
Gdzieś czytałam ze mega niezdrowe jest pranie ubranek dzieci w dorosłym proszku, że nawet jeśli dziecko śpi z rodzicami to powinno się prac pościel w dzieciowym ja odjakiegoś czasu piore juz wszystkie ubrania razem w normalnym proszku i płynie non bio ale jak się Adrian urodzi to będę puszczać osobno nasze pranie i osobno chłopców i ich wtedy wszystko w dzieciowym proszku i płynie
Ja prałam naszą pościel, biustonosze do karmienia i moje bluzki razem z rzeczami młodego dosyć długo. Potem już tylko jego w dziecięcym proszku.

Taka ładna pogoda a my w domu musimy siedzieć
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:49   #3004
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Baza jak na pomidorowy plus smażone pieczarki z cebulką
Gdzieś czytałam ze mega niezdrowe jest pranie ubranek dzieci w dorosłym proszku, że nawet jeśli dziecko śpi z rodzicami to powinno się prac pościel w dzieciowym ja odjakiegoś czasu piore juz wszystkie ubrania razem w normalnym proszku i płynie non bio ale jak się Adrian urodzi to będę puszczać osobno nasze pranie i osobno chłopców i ich wtedy wszystko w dzieciowym proszku i płynie

Ja mam zamiar wszystkie swoje koszule nocne i piżamy (i te do szpitala i "po domu") wyprać w tym dziecięcym właśnie O pościeli w sumie nie myślałam, ale nie wiem, czy też nie przepiorę... Niby nie powinno się panikować i przesadzać zbytnio z ostrożnością, ale przecież wyprać tak czy siak muszę, więc co za różnica jaki proszek wsypię, więc dla pewności może użyję tego lovela



Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja wyniki też będę miała po południu, tylko na toxo będzie trzeba poczekać 2-3 dni.

Nie wiem czemu na czczo zbadała mi z palca. Może musiała się upewnić, że nie mam za wysokiego cukru żebym po tej glukozie im tam nie umarła
No być może
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:52   #3005
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
No muszę kupić ten magnez, bo naprawdę szlag mnie trafią z tą powieką Ale skurcze żadne mnie w łydki nie łapią



No właśnie zastanawiałam się dlaczego na czczo mi zbadały tak z palca na szybko, a po godzinie i po dwóch pobierały z żył i krew do laba musi trafić? Pojęcia nie mam... a i jeszcze tak dziwnie, bo na czczo też mnie kłuły w żyłę, bo robiłam jeszcze morfologię i toxo więc 3 pobrania z żyły miałam i 1 paluch.



Najgorsze jest samo wypicie tego i powiedzmy... pierwsze 30-40 minut po wypiciu, później jest w miarę okej. Trzeba siedzieć, nie wolno łazić więc jedyne co to większość czasu się wynudzisz no i to kłucie... ale tak naprawdę to nie tak, że całe dwie godziny zbiera się na pawia

Nie wiem czemu ten proszek Ci tak nieładnie pachnie, wydaje mi się, że coś nie teges... a sprawdziłaś datę ważności?
no sprawdzilam jest dobry..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:53   #3006
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja wyniki też będę miała po południu, tylko na toxo będzie trzeba poczekać 2-3 dni.

Nie wiem czemu na czczo zbadała mi z palca. Może musiała się upewnić, że nie mam za wysokiego cukru żebym po tej glukozie im tam nie umarła
Nicole moze na początku zbadala na zwklym glukometrze i dlatego z palca

Wrocilam z zakupow i padlam za duzo rzeczy kupilam i nie moglam siatek dotachac do domu heh balam sie ze cos mi sie stanie ale no musialam jakos dojść i donieść te zakupy juz nigdy tyle nie kupie bo strach tyle dzwigac

Jeszcze mnie facet jeden wkurzyl bo szedl ze mna do klatki ja obladowana siatami ledwo szlam a ten cep nawet drzwi nie otworzyl a mam w klatce 2 pary drzwi. Tylko stal za mna jak ten kolek i sie gapil jak sie siluje z drzwiami no brak slow :/
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:56   #3007
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja bałabym się prać ciuszki niemowlaka w zwykłym proszku, bo nie chciałabym, żeby Małego coś uczuliło... wiadomo, że nie każde dziecko będzie miało takie skłonności, ale ja nie ryzykowałabym... Wyrzucić nie musisz, bo skoro wymieszałaś, to możesz w nim prać swoje rzeczy i starszego syna a nie ma u Was płynów do prania typowo do ubrań niemowlęcych? Bo taki płyn w sklepie odkręcisz i sprawdzisz zapach Ja z Lovela kupiłam proszek i mleczko do prania - w proszku myślę prać te grubsze rzeczy, pościel itp, a w mleczku te delikatniejsze materiały, wszystkie body, skarpetki i pieluszki - czyli to co będzie miało bezpośredni kontakt ze skórą

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------




Ja wszystkie 3 pobrania miałam z żył... Z palca żadnego... I wynik wszystkich 3 badań miałam tego samego dnia, ale wieczorem...
no wlasnioe jedyne jakie w sklepie widzialam
to takie te tanie z dm i rossmana (domol ten co wlasnie kupilam) no i peril ale to proszki . plynu nie widzialam.. nie wiem moze w realu maja.. ale do reala to ja mam kawal drogi zeby tam jechac tylko po plyn to trche bezsensu
no wlasnie z tymi alergiami na proszek to moze a nie musi i zglupieć można no .. wlasnie Marcelek ma delikatną skórę ma zapalenie skory nawet (neurodermitis) a pranie w zwyklym proszku mu nie szkodzi wlasnie i to jest ciekawe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 11:57   #3008
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no sprawdzilam jest dobry..

Jesli jestes przyzwyczajona do prania w zwykłych proszkach i bardzo aromatyzowanych to ten Ci sie moze wydawać śmierdzący.

A czy to ty mówiłas, ze mały ma problemy ze skóra ? Czy pomyliłam?
Doczytałam, ze to wlasnie Twoj mały. A wiec skad masz pewnosc, ze to nie tez od proszku? Za duzo alergenów od małego. Zwykle proszki i płyny do prania to potrafi byc mega tragedia dla skory...
Idąc za takim myśleniem to nie widze powodu kupowania specjalnych preparatów do pielęgnacji malucha tylko mozna kupic te takie dla większych... Skoro proszek to czemu nie płyn do kąpieli
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-30 o 12:00
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:01   #3009
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

co do glukozy mi szwagierka mowila ze badanie trwalo nie dluzej nic godzine za sama glukoze potem miala jescze tez wage, usg i cisnienie mierzone i to wszystko i po 1,5 godz juz do domu szla
dziwne ze u was az tyle godzin trzeba siedziec

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Jesli jestes przyzwyczajona do prania w zwykłych proszkach i bardzo aromatyzowanych to ten Ci sie moze wydawać śmierdzący.

A czy to ty mówiłas, ze mały ma problemy ze skóra ? Czy pomyliłam?
Ma problem ze skórą od niemowlaka ale to nie alergia to neurodermitis wiem bo juz mial mase badan na to i lekarz mowil ze to tak juz jest raz ma wysypke a raz jej nie ma najgorzej jak sie poci np w lato no i w zime jak jest zimno .. do kapieli i smarowania ciala musimy specyfikow uzywac i kremow sensitiv a proszek od urodzenia ten sam uzywamy i nic nie bylo

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Jesli jestes przyzwyczajona do prania w zwykłych proszkach i bardzo aromatyzowanych to ten Ci sie moze wydawać śmierdzący.

A czy to ty mówiłas, ze mały ma problemy ze skóra ? Czy pomyliłam?
Ma problem ze skórą od niemowlaka ale to nie alergia to neurodermitis wiem bo juz mial mase badan na to i lekarz mowil ze to tak juz jest raz ma wysypke a raz jej nie ma najgorzej jak sie poci np w lato no i w zime jak jest zimno .. do kapieli i smarowania ciala musimy specyfikow uzywac i kremow sensitiv a proszek od urodzenia ten sam uzywamy i nic nie bylo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:02   #3010
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

No nie wiem. Mi kazdy dermatolog mowil jak szlam z czymś z juniorem - pierwsza rzecz to odstawić te ochydne proszki i płyny...

I faktycznie jak junior miał jakies problemy czasowe ze skóra to zmienialam proszek na biały jeleń chociażby asekuracyjnie na jakis czas...


Wiadomo, ze to każdego indywidualna sprawa i kazda z nas zrobi to co bedzie chciała ale ja bym sie zastanowiła z tym proszkiem
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-30 o 12:05
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:08   #3011
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Nicole- jak bylam ostatnio w labie to taka dziewczyna robila krzywa i.najpierw jej.pobrali z palca zeby sprawdzic,.czy jest sens robic dalsze badania, jak jej wykaze za duza glukoze
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 12:12   #3012
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Jeszcze mnie facet jeden wkurzyl bo szedl ze mna do klatki ja obladowana siatami ledwo szlam a ten cep nawet drzwi nie otworzyl a mam w klatce 2 pary drzwi. Tylko stal za mna jak ten kolek i sie gapil jak sie siluje z drzwiami no brak slow :/
Co za idiota... faktycznie brak słów

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
co do glukozy mi szwagierka mowila ze badanie trwalo nie dluzej nic godzine za sama glukoze potem miala jescze tez wage, usg i cisnienie mierzone i to wszystko i po 1,5 godz juz do domu szla
dziwne ze u was az tyle godzin trzeba siedziec
Wszystko zależy jak lekarz wypisze skierowanie. U nas pobierają krew po godzinie od wypicia i po dwóch więc nie ma szans iść szybciej do domu. Waga, ciśnienie itd to w ogóle nie jest robione przy tym badaniu, jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Nicole- jak bylam ostatnio w labie to taka dziewczyna robila krzywa i.najpierw jej.pobrali z palca zeby sprawdzic,.czy jest sens robic dalsze badania, jak jej wykaze za duza glukoze
A no widzisz, czyli pewnie coś w tym jest

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No nie wiem. Mi kazdy dermatolog mowil jak szlam z czymś z juniorem - pierwsza rzecz to odstawić te ochydne proszki i płyny...
Szczerze mówiąc to ja sobie nawet nie wyobrażam inaczej. Skóra noworodka jest przecież taka cieniutka i delikatna... a detergenty w proszkach dla dorosłych są silne jednak..
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:19   #3013
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam się i ja
u mnie piękna pogoda, wyskoczyłam na miasto żeby zakupy zrobić teraz bo popołudniu będzie masakra ale chyba się tym ludziom w głowach pomieszało nie dość że zaparkować nie ma gdzie to zakupy robią jakby koniec świata miał być i sklepy zamknięte przynajmniej przez tydzień miały być
masakra jakaś

widzę że temat proszku na tapecie - ja prałam w loveli wszystkie rzeczy malej, swoje koszule do karmienia i tylko na początku naszą pościel a potem nasze już w normalnym prałam tylko na dodatkowe płukanie nastawiałam i było ok

gratulacje wczorajszych wizyt super że maluszki już takie duże
ciekawe ile mój waży - wizyta 6 maja tak że już nie długo się dowiem
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:27   #3014
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

No właśnie on mial badania i u zwyklego lekarza i u dermatologa,. specyfiki do kąpania potrzebuje specjalne on nie moze sie w zwyklym plynie do kapieli kapać bo ma od razu wysypke i plamy musi miec ten plyn olejek do kapieli i tym tylko go myje wlosy to inna sprawa tu mam sensitiv szampon to tym myje i nie problemu.. jakby to byl proszek czy plyn do plukania winny to mlody CAŁY CZAS by miał wysypkę a nie ma cały czas
akurat lekarzom tutaj ufam na tyle zeby im wierzyc na co ma alergie a na co nie ma akurat konkretną alergie poki co tylko na orzeszki ziemne ma .
tu jest napisane zresztą conieco o jego chorobie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Atopowe...nie_sk%C3%B3ry
choć nie powiem choroba chorobie nierówna u niektorych dzieci to jest do dorosłości u innych tylko pare lat, moze byc to dziedziczne choc niekoniecznie objawy takze nie wszystkie i nie u wszystkich występują

ogolnie rzecz biorąc no ja dziekuje wam za troske ale no jak mowilam jesli chodzi o synka to wiem jak jest od poczatku i jestem pewna w 100% ze nie proszek ani plyn go uczula..
co do proszku tego co kupilam teraz wywiesiłam 1 partoe prania.. nie smierdzi moze dlatego bo uzylam lenora .. w dotyku zwykle jak to pranie no bez rewelacji..
nom zużyje ten proszek na co dzien do prania a patrze za plynem do prania w necie.. nie wiem czy to bedzie opłacalne ale mają persil sensitiv taki duzy za 9 euro http://www.ebay.de/itm/Persil-Sensit...item3f4ba47a4a
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:28   #3015
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
ciekawe ile mój waży - wizyta 6 maja tak że już nie długo się dowiem
ja też, ja też na którą masz? Bo ja dopiero na 17.40.... Nie lubię cały dzień czekać na wizytę, ale sama wybrałam taką godzinę, bo nie byłam pewna czy mąż dostanie wolne w pracy, a chciałam, zeby szedł ze mną zresztą on też chciał
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:32   #3016
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ja też 6 maja! Ja idę na 17:20
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:32   #3017
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Sugar wstrzymaj się z zakupami przez internet, bo może któraś dziewczyna z DE ma jakiś sprawdzony proszek i Ci doradzi Bo nie wierzę, że nie ma tam innych proszków poza tym śmierdzącym Z reguły to właśnie te niemieckie proszki są lepsze od Polskich... W mojej rodzinnej miejscowości ma facet sklep właśnie z chemią sprowadzaną z DE i ponoć ma mega utarg na niej... Czy ma dla dzieci, to nie wiem, bo ja akurat u niego zakupów nigdy nie robiłam, ale skoro ma taki zbyt, to ta chemia musi być dobra...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:32   #3018
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No właśnie on mial badania i u zwyklego lekarza i u dermatologa,. specyfiki do kąpania potrzebuje specjalne on nie moze sie w zwyklym plynie do kapieli kapać bo ma od razu wysypke i plamy musi miec ten plyn olejek do kapieli i tym tylko go myje wlosy to inna sprawa tu mam sensitiv szampon to tym myje i nie problemu.. jakby to byl proszek czy plyn do plukania winny to mlody CAŁY CZAS by miał wysypkę a nie ma cały czas

akurat lekarzom tutaj ufam na tyle zeby im wierzyc na co ma alergie a na co nie ma akurat konkretną alergie poki co tylko na orzeszki ziemne ma .

tu jest napisane zresztą conieco o jego chorobie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Atopowe...nie_sk%C3%B3ry

choć nie powiem choroba chorobie nierówna u niektorych dzieci to jest do dorosłości u innych tylko pare lat, moze byc to dziedziczne choc niekoniecznie objawy takze nie wszystkie i nie u wszystkich występują



ogolnie rzecz biorąc no ja dziekuje wam za troske ale no jak mowilam jesli chodzi o synka to wiem jak jest od poczatku i jestem pewna w 100% ze nie proszek ani plyn go uczula..

co do proszku tego co kupilam teraz wywiesiłam 1 partoe prania.. nie smierdzi moze dlatego bo uzylam lenora .. w dotyku zwykle jak to pranie no bez rewelacji..

nom zużyje ten proszek na co dzien do prania a patrze za plynem do prania w necie.. nie wiem czy to bedzie opłacalne ale mają persil sensitiv taki duzy za 9 euro http://www.ebay.de/itm/Persil-Sensit...item3f4ba47a4a

Ja nie wiem co ma Twoj syn i nie o tym ta rozmowa. Chodzi o to, ze proszki i płyny sa szkodliwe nawet dla dorosłych bo zawierają taka ilośc detergentów, ze głowa mała i jak pomyśle, zeby malenstwo dostało od urodzenia taka dawkę detergentów to w tym momencie sie moze nic nie dziać ale w przyszłości moze wpłynąć na rozne alergie itd.

Ale tak jak pisałam - kazda robi jak chce
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:37   #3019
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Sugar wstrzymaj się z zakupami przez internet, bo może któraś dziewczyna z DE ma jakiś sprawdzony proszek i Ci doradzi Bo nie wierzę, że nie ma tam innych proszków poza tym śmierdzącym Z reguły to właśnie te niemieckie proszki są lepsze od Polskich... W mojej rodzinnej miejscowości ma facet sklep właśnie z chemią sprowadzaną z DE i ponoć ma mega utarg na niej... Czy ma dla dzieci, to nie wiem, bo ja akurat u niego zakupów nigdy nie robiłam, ale skoro ma taki zbyt, to ta chemia musi być dobra...
masz racje no ogolnie proszki niemieckie są super i lenor tez o wiele dluzej pachnie i pranie takie miekkie po nim ale z tymi dla dzieci to sie zawiodlam
wlasnie napisalam na fb na stronce mamusiek z niemiec zobaczymy co napisza no poki co nic nie kupie musze tego smierdziela zuzyć

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co ma Twoj syn i nie o tym ta rozmowa. Chodzi o to, ze proszki i płyny sa szkodliwe nawet dla dorosłych bo zawierają taka ilośc detergentów, ze głowa mała i jak pomyśle, zeby malenstwo dostało od urodzenia taka dawkę detergentów to w tym momencie sie moze nic nie dziać ale w przyszłości moze wpłynąć na rozne alergie itd.

Ale tak jak pisałam - kazda robi jak chce
No tak no ale w sumie jakby tak popatrzec to bysmy nie mogli dzieckiom ani jedznia tez dac nic bo wiekszosc pryskana i z chemią jest .. takze akurat wiesz nieno spoko
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 12:42   #3020
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ja mam wizyte 8 maja, ale póki co bardziej się martwię tym ze 6 maja Bartek ma szczepienie ech
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:43   #3021
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ja też, ja też na którą masz? Bo ja dopiero na 17.40.... Nie lubię cały dzień czekać na wizytę, ale sama wybrałam taką godzinę, bo nie byłam pewna czy mąż dostanie wolne w pracy, a chciałam, zeby szedł ze mną zresztą on też chciał
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja też 6 maja! Ja idę na 17:20
Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
Witam się i ja
u mnie piękna pogoda, wyskoczyłam na miasto żeby zakupy zrobić teraz bo popołudniu będzie masakra ale chyba się tym ludziom w głowach pomieszało nie dość że zaparkować nie ma gdzie to zakupy robią jakby koniec świata miał być i sklepy zamknięte przynajmniej przez tydzień miały być
masakra jakaś

widzę że temat proszku na tapecie - ja prałam w loveli wszystkie rzeczy malej, swoje koszule do karmienia i tylko na początku naszą pościel a potem nasze już w normalnym prałam tylko na dodatkowe płukanie nastawiałam i było ok

gratulacje wczorajszych wizyt super że maluszki już takie duże
ciekawe ile mój waży - wizyta 6 maja tak że już nie długo się dowiem
Ja tez ja tez! na 12.20 ide to bede pierwsza chyba
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:43   #3022
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
masz racje no ogolnie proszki niemieckie są super i lenor tez o wiele dluzej pachnie i pranie takie miekkie po nim ale z tymi dla dzieci to sie zawiodlam

wlasnie napisalam na fb na stronce mamusiek z niemiec zobaczymy co napisza no poki co nic nie kupie musze tego smierdziela zuzyć







No tak no ale w sumie jakby tak popatrzec to bysmy nie mogli dzieckiom ani jedznia tez dac nic bo wiekszosc pryskana i z chemią jest .. takze akurat wiesz nieno spoko

To po co maluszkowi kupujesz specjalne produkty odpowiednie dla noworodków ?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:54   #3023
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja mam wizyte 8 maja, ale póki co bardziej się martwię tym ze 6 maja Bartek ma szczepienie ech
a na co Go szczepisz?

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No tak no ale w sumie jakby tak popatrzec to bysmy nie mogli dzieckiom ani jedznia tez dac nic bo wiekszosc pryskana i z chemią jest .. takze akurat wiesz nieno spoko
Sugar, ale tu nie jest mowa o tych większych dzieciach, tylko o noworodkach A noworodkom przecież nic oprócz kp lub mm się nie podaje
Poza tym mówiąc już o starszych dzieciach, to gdybyś miała np warzywa czy owoce ze swojego ogródka, to raczej nie kupowałabyś tych w sklepie... ale jak nie masz wyboru, to dajesz to, co uda Ci się kupić Tak samo z proszkiem - jak jest taki wybór delikatnych proszków dla dzieci, to po co używać tych z alergenami?
Fakt faktem te delikatniejsze proszki i płyny są dużo droższe, ale są rzeczy, na których ja bym nie oszczędzała zbytnio... Bo może być tak, że zaoszczędzisz na proszku, a później drugie tyle kasy wydasz na kremy i maści na wysypkę... Nie życzę tego nikomu, ale można założyć, że takie będą konsekwencje...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

a tak w ogóle, o ile się nie mylę, to od dzisiaj powoli wkraczamy w III trymestr z tego co widzę na I stronie, to Olenka_24 dzisiaj zaczyna 28tc ja już w niedziele
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:55   #3024
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ja jutro 26tc, ale czas leci
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:55   #3025
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a na co Go szczepisz?



Sugar, ale tu nie jest mowa o tych większych dzieciach, tylko o noworodkach A noworodkom przecież nic oprócz kp lub mm się nie podaje
Poza tym mówiąc już o starszych dzieciach, to gdybyś miała np warzywa czy owoce ze swojego ogródka, to raczej nie kupowałabyś tych w sklepie... ale jak nie masz wyboru, to dajesz to, co uda Ci się kupić Tak samo z proszkiem - jak jest taki wybór delikatnych proszków dla dzieci, to po co używać tych z alergenami?
Fakt faktem te delikatniejsze proszki i płyny są dużo droższe, ale są rzeczy, na których ja bym nie oszczędzała zbytnio... Bo może być tak, że zaoszczędzisz na proszku, a później drugie tyle kasy wydasz na kremy i maści na wysypkę... Nie życzę tego nikomu, ale można założyć, że takie będą konsekwencje...
Mmr, pneumokoki i jeszcze jedna nie pamiętam, 3 wklucia w uda to jest z 12 miesiąca ale ciągle coś było i dopiero teraz idziemy na szczęście kolejna dopiero za 2 lata
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:03   #3026
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Mmr, pneumokoki i jeszcze jedna nie pamiętam, 3 wklucia w uda to jest z 12 miesiąca ale ciągle coś było i dopiero teraz idziemy na szczęście kolejna dopiero za 2 lata
a to nie jest to szczepienie, które można zamienić na jedno wkłucie (tylko wtedy jest ono platne)? Bo pamiętam, że jak siostra z Małym szła na szczepienie i nie chciała go 3 razy kłuć, to zapłaciła za szczepionkę i miał tylko jedno... ale nie wiem co to za szczepienie było, bo w tym temacie jestem zielona zupełnie...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:03   #3027
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

a tak w ogóle, to chyba zdecydowaliśmy się na łóżeczko i kupimy to :
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:04   #3028
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a to nie jest to szczepienie, które można zamienić na jedno wkłucie (tylko wtedy jest ono platne)? Bo pamiętam, że jak siostra z Małym szła na szczepienie i nie chciała go 3 razy kłuć, to zapłaciła za szczepionkę i miał tylko jedno... ale nie wiem co to za szczepienie było, bo w tym temacie jestem zielona zupełnie...
Ja unikam tych szczepień, niosą za sobą ogromne ryzyko powikłań, w UK trochę inaczej się szczepi i kilka szczepień refundowanych tutaj jest w Polsce płatne, wiec ciężko mi odpowiedzieć na twoje pytanie bo nie orientuje się jak to się w Polsce odbywa
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:05   #3029
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziewczyny a czy fairy non bio, albo persil non bio się nadają dla noworodka? kurcze chyba po polskich sklepach się przejadę i poszukam czegoś sprawdzonego do prania...
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:08   #3030
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy fairy non bio, albo persil non bio się nadają dla noworodka? kurcze chyba po polskich sklepach się przejadę i poszukam czegoś sprawdzonego do prania...
Ja zamierzam fairy non bio znów używać tak jak przy Bartku

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to chyba zdecydowaliśmy się na łóżeczko i kupimy to :
Mam takie dla Bartka i teraz będzie Adrian używał, tyle że bez szuflady a z przodu jest rysunek misia
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.