Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 13:11   #3031
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja zamierzam fairy non bio znów używać tak jak przy Bartku

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


Mam takie dla Bartka i teraz będzie Adrian używał, tyle że bez szuflady a z przodu jest rysunek misia

U nas ta szuflada z początku będzie zbędna, bo mam zamiar postawić łóżeczko tuż przy naszym łóżku i zmieści się na styk, więc nie będzie możliwości odsunięcia szuflady, ale po kilku miesiącach przesuniemy łóżeczko do kącika, jaki dla Małego zagospodarowaliśmy w naszej sypialni i wtedy już będzie więcej swobody i coś tam będę mogła chować
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:13   #3032
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a na co Go szczepisz?



Sugar, ale tu nie jest mowa o tych większych dzieciach, tylko o noworodkach A noworodkom przecież nic oprócz kp lub mm się nie podaje
Poza tym mówiąc już o starszych dzieciach, to gdybyś miała np warzywa czy owoce ze swojego ogródka, to raczej nie kupowałabyś tych w sklepie... ale jak nie masz wyboru, to dajesz to, co uda Ci się kupić Tak samo z proszkiem - jak jest taki wybór delikatnych proszków dla dzieci, to po co używać tych z alergenami?
Fakt faktem te delikatniejsze proszki i płyny są dużo droższe, ale są rzeczy, na których ja bym nie oszczędzała zbytnio... Bo może być tak, że zaoszczędzisz na proszku, a później drugie tyle kasy wydasz na kremy i maści na wysypkę... Nie życzę tego nikomu, ale można założyć, że takie będą konsekwencje...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

a tak w ogóle, o ile się nie mylę, to od dzisiaj powoli wkraczamy w III trymestr z tego co widzę na I stronie, to Olenka_24 dzisiaj zaczyna 28tc ja już w niedziele


Mi też zaczął się 28tc nie ma mnie na pierwszej stronie ale ten czas leci dziś uświadomiłam męża że mam termin za równe 3miesiące-stwierdził, że postara się do tej pory wrócić

zaczęłam robić porządki w szafie i jakoś skończyć nie mogę, brak sił:/
moja malutka dziś jest strasznie aktywna... aż zaczęłam się zastanawiać, czy aby wszystko ok. co chwilę się wierci, kopie itp.
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:14   #3033
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Nicole`_ jakiej firmy ta glukoza cytrynowa była?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:15   #3034
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to chyba zdecydowaliśmy się na łóżeczko i kupimy to :

Widziałam to łóżeczko na żywo, całkiem fajnie, tylko ja wolę mniej zabudowane z przodu i oczywiście znaleźć takiego nie mogę w rozsądnej cenie:/
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:17   #3035
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Porządki w szafie to i ja powinnam zrobić, bo mam ogromny miszmasz tam W 3/4 ciuchów się nie mieszczę i powinnam je poskładać i pochować, ale ciągle to odkładam i odkładam

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Nicole`_ jakiej firmy ta glukoza cytrynowa była?
Diather, wydaje mi się, że jest tylko jedna na naszym rynku, bo w necie też tylko taką widziałam.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:19   #3036
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a na co Go szczepisz?



Sugar, ale tu nie jest mowa o tych większych dzieciach, tylko o noworodkach A noworodkom przecież nic oprócz kp lub mm się nie podaje
Poza tym mówiąc już o starszych dzieciach, to gdybyś miała np warzywa czy owoce ze swojego ogródka, to raczej nie kupowałabyś tych w sklepie... ale jak nie masz wyboru, to dajesz to, co uda Ci się kupić Tak samo z proszkiem - jak jest taki wybór delikatnych proszków dla dzieci, to po co używać tych z alergenami?
Fakt faktem te delikatniejsze proszki i płyny są dużo droższe, ale są rzeczy, na których ja bym nie oszczędzała zbytnio... Bo może być tak, że zaoszczędzisz na proszku, a później drugie tyle kasy wydasz na kremy i maści na wysypkę... Nie życzę tego nikomu, ale można założyć, że takie będą konsekwencje...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

a tak w ogóle, o ile się nie mylę, to od dzisiaj powoli wkraczamy w III trymestr z tego co widzę na I stronie, to Olenka_24 dzisiaj zaczyna 28tc ja już w niedziele
kremy i specyfiki mam za darmo.. do 14 roku zycia na recepte wszystko dla dzieci jest za darmo. tu nie chodzi o kase a o sam fakt co to da ? to zeby extra prac osobno.. specjalnie w innych specyfikach..
ah zreszta szkoda moich nerwow na ten temat koniec
a i na fb tez duzo osob pisalo ze uzywa zywklych proszkow i plynow
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to chyba zdecydowaliśmy się na łóżeczko i kupimy to :
ladne
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:27   #3037
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Mi też zaczął się 28tc nie ma mnie na pierwszej stronie ale ten czas leci dziś uświadomiłam męża że mam termin za równe 3miesiące-stwierdził, że postara się do tej pory wrócić
.
to gratuluję kolejnego tygodnia a czemu Cię nie ma na 1 stronie? jeśli zostaniesz z nami, to napisz wiadomość prywatną do roxana_lu i Cię dopisze

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Widziałam to łóżeczko na żywo, całkiem fajnie, tylko ja wolę mniej zabudowane z przodu i oczywiście znaleźć takiego nie mogę w rozsądnej cenie:/
a ja wręcz przeciwnie - szukałam zabudowanego, a u nas w sklepach ciężko takie znaleźć... ale znalazłam to i za całkiem dobrą cenę, bo ok 250 zł bez szuflady i 330 zł z szufladą


Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
kremy i specyfiki mam za darmo.. do 14 roku zycia na recepte wszystko dla dzieci jest za darmo. tu nie chodzi o kase a o sam fakt co to da ? to zeby extra prac osobno.. specjalnie w innych specyfikach..
ah zreszta szkoda moich nerwow na ten temat koniec
a i na fb tez duzo osob pisalo ze uzywa zywklych proszkow i plynow


ladne
ale nie masz się czym denerwować, bo nikt Ci tu nie próbuje nic wmawiać, tylko każda wyraża swoje zdanie wybór odpowiedniego proszku dla skóry niemowlęcej daje dużo, ale już roxana_lu o tym pisała, więc nie będę powtarzać wiem, ze sporo osób używa zwykłych proszków, ale to ich decyzja... ja bym nie ryzykowała, ale każdy robi jak uważa
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 13:32   #3038
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam się ponownie popołudniową porą ...
Na nic nie mam siły
Jestem zmęczona jakbym pracowała fizycznie 12 godzin
Właśnie dzwoniła do mnie moja lekarka i wyniki z glukozy mam w porządku, mocz, toxo tez tylko morgologia mi spadla i bede musiala zelazo brac ...Czyli juz mam wyjasnienie na moje zle samopoczucie

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
to gratuluję kolejnego tygodnia a czemu Cię nie ma na 1 stronie? jeśli zostaniesz z nami, to napisz wiadomość prywatną do roxana_lu i Cię dopisze



a ja wręcz przeciwnie - szukałam zabudowanego, a u nas w sklepach ciężko takie znaleźć... ale znalazłam to i za całkiem dobrą cenę, bo ok 250 zł bez szuflady i 330 zł z szufladą




ale nie masz się czym denerwować, bo nikt Ci tu nie próbuje nic wmawiać, tylko każda wyraża swoje zdanie wybór odpowiedniego proszku dla skóry niemowlęcej daje dużo, ale już roxana_lu o tym pisała, więc nie będę powtarzać wiem, ze sporo osób używa zwykłych proszków, ale to ich decyzja... ja bym nie ryzykowała, ale każdy robi jak uważa


Piszecie o proszkach wiec i ja zaczelam sie zastanawiam w czym prac bede...
Duuuzo znajomych chwali wlasnie Lovele, ale u nas nie ma...Zastanaeiam sie czy nie kupic jak bede w Pl, bo z tych niemieckich to nie wiem jakie sie nadaja dla maleństwa
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:34   #3039
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Witam się ponownie popołudniową porą ...
Na nic nie mam siły
Jestem zmęczona jakbym pracowała fizycznie 12 godzin
Właśnie dzwoniła do mnie moja lekarka i wyniki z glukozy mam w porządku, mocz, toxo tez tylko morgologia mi spadla i bede musiala zelazo brac ...Czyli juz mam wyjasnienie na moje zle samopoczucie

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------





Piszecie o proszkach wiec i ja zaczelam sie zastanawiam w czym prac bede...
Duuuzo znajomych chwali wlasnie Lovele, ale u nas nie ma...Zastanaeiam sie czy nie kupic jak bede w Pl, bo z tych niemieckich to nie wiem jakie sie nadaja dla maleństwa
Gratuluję dobrych wyników szkoda, ze ta morfologia jest niska, ale najważniejsze wyniki masz dobre, wiec mozesz sie cieszyc

co do Lovela, to ja kupiłam dlatego, ze siostra go używała i była zadowolona a że akurat była u nas promocja na nie, to nie czekałam tylko kupilam i proszek i mleczko. Jesli masz mozliwosc zakupienia ich w Pl, to czemu nie Ja polecam No chyba, ze w miedzy czasie znajdziesz cos u siebie
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:45   #3040
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Diather, wydaje mi się, że jest tylko jedna na naszym rynku, bo w necie też tylko taką widziałam.
A warto to kupić
? czy lepiej zwykła?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:46   #3041
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Gratuluję dobrych wyników szkoda, ze ta morfologia jest niska, ale najważniejsze wyniki masz dobre, wiec mozesz sie cieszyc

co do Lovela, to ja kupiłam dlatego, ze siostra go używała i była zadowolona a że akurat była u nas promocja na nie, to nie czekałam tylko kupilam i proszek i mleczko. Jesli masz mozliwosc zakupienia ich w Pl, to czemu nie Ja polecam No chyba, ze w miedzy czasie znajdziesz cos u siebie
Mam nadzieję, że przyjmowanie tego preparatu, który mamkupić podniesie mi morfologię

Chyba się też skuszę na nie
Lovela ma proszek do prania i plyn???

Pachnie to cudo czy bezzapachowe ?
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:01   #3042
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cześć
ja też wczoraj miałam wizytę. Z dzidzią ok, podejrzałam ją wczoraj
dostałam żelazo, acard, luteina nadal i tabletki na twardnienie brzucha, bo ostatnio często dokucza...

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
co do Lovela, to ja kupiłam dlatego, ze siostra go używała i była zadowolona a że akurat była u nas promocja na nie, to nie czekałam tylko kupilam i proszek i mleczko. Jesli masz mozliwosc zakupienia ich w Pl, to czemu nie Ja polecam No chyba, ze w miedzy czasie znajdziesz cos u siebie
dzięki Twojej informacji o promocji kupiłam wczoraj po dwie paczki do białego i koloru w biedrze kupiłam też mleczko z Loveli za 15 zł


wczoraj byliśmy w sklepie z wózkami i już nic nie wiem co chcę
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:05   #3043
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że przyjmowanie tego preparatu, który mamkupić podniesie mi morfologię

Chyba się też skuszę na nie
Lovela ma proszek do prania i plyn???

Pachnie to cudo czy bezzapachowe ?

Wiesz co ja kupiłam tylko proszek i mleczko do prania, bo płynu w Kauflandzie nie było, ale z tego co się orientuję, to płyn do płukania też mają z tej firmy Nie powiem Ci jak pachnie proszek, bo jest tak szczelnie zapakowany, że nic nie czuć, ale mleczko pachnie obłędnie więc śmiem przypuszczać, że proszek również Tzn zapach nie jest jakiś intensywny - jest delikatny, ale bardzo ładny

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Cześć
ja też wczoraj miałam wizytę. Z dzidzią ok, podejrzałam ją wczoraj
dostałam żelazo, acard, luteina nadal i tabletki na twardnienie brzucha, bo ostatnio często dokucza...


dzięki Twojej informacji o promocji kupiłam wczoraj po dwie paczki do białego i koloru w biedrze kupiłam też mleczko z Loveli za 15 zł


wczoraj byliśmy w sklepie z wózkami i już nic nie wiem co chcę
Gratuluję udanej wizyty pochwal się jaka duża Dzidzia ?
__________________

Igorek


Edytowane przez mms_22
Czas edycji: 2015-04-30 o 14:06
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:13   #3044
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość

Gratuluję udanej wizyty pochwal się jaka duża Dzidzia ?
ma 600g
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:18   #3045
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ma 600g
gratki a który to tydzień?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:19   #3046
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ma 600g
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:27   #3047
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
gratki a który to tydzień?
z om jestem w 25tc ale po ostatnim usg genetycznym wychodzi na to, że jestem w 24tc
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:30   #3048
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja kupiłam tylko proszek i mleczko do prania, bo płynu w Kauflandzie nie było, ale z tego co się orientuję, to płyn do płukania też mają z tej firmy Nie powiem Ci jak pachnie proszek, bo jest tak szczelnie zapakowany, że nic nie czuć, ale mleczko pachnie obłędnie więc śmiem przypuszczać, że proszek również Tzn zapach nie jest jakiś intensywny - jest delikatny, ale bardzo ładny

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Gratuluję udanej wizyty pochwal się jaka duża Dzidzia ?

Przekonalas mnie do zakupu
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:31   #3049
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Gratuluje wizyt dziewczyny

Ja nic takiego nie robie a na nic czasu nie mam. W ogole jestem słaba, mam lenia i po prostu przez palce mi przecieka dzien na nic nie robieniu
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:32   #3050
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Cześć
ja też wczoraj miałam wizytę. Z dzidzią ok, podejrzałam ją wczoraj
dostałam żelazo, acard, luteina nadal i tabletki na twardnienie brzucha, bo ostatnio często dokucza...


dzięki Twojej informacji o promocji kupiłam wczoraj po dwie paczki do białego i koloru w biedrze kupiłam też mleczko z Loveli za 15 zł


wczoraj byliśmy w sklepie z wózkami i już nic nie wiem co chcę



Gratuluje udanej wizyty i podglądania
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:35   #3051
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
A warto to kupić
? czy lepiej zwykła?
Wiesz co, ciężko mi powiedzieć, bo tej zwykłej nie piłam... ale myślę, że ta cytrynowa jednak z dwojga złego będzie lepsza, bo jeśli ta zwykła ma taki tylko słodki nijaki smak to chyba bym nie dała rady w 5 minut tego wypić. Tutaj jednak było czuć ten cytrynowy smak i mimo, że była słodka jak jasna chol....era to jednak cytrynowa. Drugi raz brałabym znów cytrynową. Droga nie była, zapłaciłam mniej niż 5zł. 4,50? 4,80? Jakoś tak.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:38   #3052
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wiesz co, ciężko mi powiedzieć, bo tej zwykłej nie piłam... ale myślę, że ta cytrynowa jednak z dwojga złego będzie lepsza, bo jeśli ta zwykła ma taki tylko słodki nijaki smak to chyba bym nie dała rady w 5 minut tego wypić. Tutaj jednak było czuć ten cytrynowy smak i mimo, że była słodka jak jasna chol....era to jednak cytrynowa. Drugi raz brałabym znów cytrynową. Droga nie była, zapłaciłam mniej niż 5zł. 4,50? 4,80? Jakoś tak.
Zastanawia mnie dlaczego nie mozna dodac cytryny a cytrynowa glukoze juz mozna wypic. Przecież musza tam dodac kwasku cytrynowego jak mniemam....
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:41   #3053
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość

Gratuluje udanej wizyty i podglądania


Dobra siadam do nadrabiania, muszę poczytać co u Was trochę tego mam, niestety ostatnio nie mam na nic ochoty, najchętniej przespałabym tę resztę miesięcy do sierpnia.. mam nadzieję, że power powróci
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:45   #3054
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie dlaczego nie mozna dodac cytryny a cytrynowa glukoze juz mozna wypic. Przecież musza tam dodac kwasku cytrynowego jak mniemam....
Pewnie dlatego, że cytryna jako owoc ma dodatkowo cukier? Ale nie wiem, tak gdybam... Poza tym ta glukoza jest przeznaczona do tego typu testów i wszystko jest opisane na saszetce, pani w labie ja dokładnie obejrzała zanim mi pozwoliła ją wypić
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:59   #3055
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cześć dziewczyny
Czytam,że duzo z nas ma spadek formy.. ja też się dopisuję do tej listy wynik krwi też wykazały,że mam spadek hemoglobiny:-/ Może doradzicie jakiś preparat na podniesienie żelaza bo nawte mojej gin zapomniałam spytać co poleca. W sumie zaczyna się sezon na botwinkę ale żebym jej tyle jadla to raczej wątpie.. mięso mnie odrzuca więc zostają suple.

Kasperka też bym ciągle spała.. ale przy Borysku raczej cięzko, musi mama się z nim zgrać dzis dało radę al wczoraj była tragedia

Mravka pyszna była ta rolada z łososiem w ogóle lubie ciasto farncuskie z takimi smakołykami

Veaaaaa biedna musisz szukać.. kurcze,że mi to umkneło no i dziekuję za gratki za Tymka


beaciorq faceci są teraz tacy...ech.. w ogóle powiem Wam,że na razie to jeszcze nikt nie wykazal się wobec cieżarnej jakąś życzliwością.. no ale cóż


Nicole a ja za tydzień piję te smakowitośc najgorsze,że nie wiem kto zostanie z Boria jak będę musiała czekać dwie godziny..ech ciągle musze myśleć najpierw nim

dd1dd córcia nadgania i wcale nie taka malutka

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Dziewczyny muszę się pochwalić,że Borysek dostał się do przedszkola!! pojdzie tam jako 2,5 latek Najbardziej cieszy to,że do przedskzola mam hmmm z 40 kroków? no i udało się do publicznego bo juz chodziła za nami placówka prywtana za 600 zł Jedyne czego się obawiam to ciągłego chorowania i zarażania Tymka.. no ale kiedyś musimy to przejśc
muszę karmic piersią.. muszę!!
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:06   #3056
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ambi, dasz radę! Nie jest to nic przyjemnego, ale w gruncie rzeczy do przejścia... jak wszystko

Gratki za przedszkole!

Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszych badań, wszystkie, nawet toxo (a miała być za 2-3dni), a nie mam wyniku tej głupiej glukozy. No i zaczynam świrować, mam nadzieję,że to nic złego, że nie zgubili tych próbek albo coś. No szału dostanę

Poza tym w moczu wyszły mi jakieś azotyny Pierwszy raz coś takiego mam, już przekopałam internet i przy zakażeniu dróg moczowych występują. Ale ja nie mam kompletnie żadnych objawów, nic mnie nie boli, nie szczypie, nie mam wzmożonego parcia itd. Nic z tego nie rozumiem
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:10   #3057
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Cześć
ja też wczoraj miałam wizytę. Z dzidzią ok, podejrzałam ją wczoraj
dostałam żelazo, acard, luteina nadal i tabletki na twardnienie brzucha, bo ostatnio często dokucza...


dzięki Twojej informacji o promocji kupiłam wczoraj po dwie paczki do białego i koloru w biedrze kupiłam też mleczko z Loveli za 15 zł


wczoraj byliśmy w sklepie z wózkami i już nic nie wiem co chcę
Gratuluje wizyty ojej aż tyle ci przepisał ...





Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam,że duzo z nas ma spadek formy.. ja też się dopisuję do tej listy wynik krwi też wykazały,że mam spadek hemoglobiny:-/ Może doradzicie jakiś preparat na podniesienie żelaza bo nawte mojej gin zapomniałam spytać co poleca. W sumie zaczyna się sezon na botwinkę ale żebym jej tyle jadla to raczej wątpie.. mięso mnie odrzuca więc zostają suple.

Kasperka też bym ciągle spała.. ale przy Borysku raczej cięzko, musi mama się z nim zgrać dzis dało radę al wczoraj była tragedia

Mravka pyszna była ta rolada z łososiem w ogóle lubie ciasto farncuskie z takimi smakołykami

Veaaaaa biedna musisz szukać.. kurcze,że mi to umkneło no i dziekuję za gratki za Tymka


beaciorq faceci są teraz tacy...ech.. w ogóle powiem Wam,że na razie to jeszcze nikt nie wykazal się wobec cieżarnej jakąś życzliwością.. no ale cóż


Nicole a ja za tydzień piję te smakowitośc najgorsze,że nie wiem kto zostanie z Boria jak będę musiała czekać dwie godziny..ech ciągle musze myśleć najpierw nim

dd1dd córcia nadgania i wcale nie taka malutka

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Dziewczyny muszę się pochwalić,że Borysek dostał się do przedszkola!! pojdzie tam jako 2,5 latek Najbardziej cieszy to,że do przedskzola mam hmmm z 40 kroków? no i udało się do publicznego bo juz chodziła za nami placówka prywtana za 600 zł Jedyne czego się obawiam to ciągłego chorowania i zarażania Tymka.. no ale kiedyś musimy to przejśc
muszę karmic piersią.. muszę!!
Oo super no to gratuluję 😊 aa no rym się nie martw każde dziecko to przechodzi ile marcel się nachorowal na początku ojoj dacie datę 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:15   #3058
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
co do glukozy mi szwagierka mowila ze badanie trwalo nie dluzej nic godzine za sama glukoze potem miala jescze tez wage, usg i cisnienie mierzone i to wszystko i po 1,5 godz juz do domu szla
dziwne ze u was az tyle godzin trzeba siedziec
Jesli robi sie badanie i pije glukoze 50g to sa dwa wklocia a samo badanie trwa niewiele ponad godzine, jesli pije sie roztwor z 75g glukozy to sa 3wklocia i badanie trwa niewiele ponad 2godziny. Dla kobiet w ciazy niemajacych problemow z cukrzyca przed 30 r.z powinno sie robic roztwor z 50g ale.jesli wyjdzie cos nie tak to trzeba powtorzyc badanie ale wtedy juz 75g dlatego kieruja czesciej odrazu na 75g zeby w razie w dwa razy sie nie meczyc... Tak mi to wytlumaczyl moj gin :-P
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:17   #3059
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Jesli robi sie badanie i pije glukoze 50g to sa dwa wklocia a samo badanie trwa niewiele ponad godzine, jesli pije sie roztwor z 75g glukozy to sa 3wklocia i badanie trwa niewiele ponad 2godziny. Dla kobiet w ciazy niemajacych problemow z cukrzyca przed 30 r.z powinno sie robic roztwor z 50g ale.jesli wyjdzie cos nie tak to trzeba powtorzyc badanie ale wtedy juz 75g dlatego kieruja czesciej odrazu na 75g zeby w razie w dwa razy sie nie meczyc... Tak mi to wytlumaczyl moj gin :-P
A to dobrze ze ci wytłumaczył mi tylko.mowil przyjść na czczo 😂
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:18   #3060
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam,że duzo z nas ma spadek formy.. ja też się dopisuję do tej listy wynik krwi też wykazały,że mam spadek hemoglobiny:-/ Może doradzicie jakiś preparat na podniesienie żelaza bo nawte mojej gin zapomniałam spytać co poleca. W sumie zaczyna się sezon na botwinkę ale żebym jej tyle jadla to raczej wątpie.. mięso mnie odrzuca więc zostają suple.

Kasperka też bym ciągle spała.. ale przy Borysku raczej cięzko, musi mama się z nim zgrać dzis dało radę al wczoraj była tragedia

Mravka pyszna była ta rolada z łososiem w ogóle lubie ciasto farncuskie z takimi smakołykami

Veaaaaa biedna musisz szukać.. kurcze,że mi to umkneło no i dziekuję za gratki za Tymka


beaciorq faceci są teraz tacy...ech.. w ogóle powiem Wam,że na razie to jeszcze nikt nie wykazal się wobec cieżarnej jakąś życzliwością.. no ale cóż


Nicole a ja za tydzień piję te smakowitośc najgorsze,że nie wiem kto zostanie z Boria jak będę musiała czekać dwie godziny..ech ciągle musze myśleć najpierw nim

dd1dd córcia nadgania i wcale nie taka malutka

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Dziewczyny muszę się pochwalić,że Borysek dostał się do przedszkola!! pojdzie tam jako 2,5 latek Najbardziej cieszy to,że do przedskzola mam hmmm z 40 kroków? no i udało się do publicznego bo juz chodziła za nami placówka prywtana za 600 zł Jedyne czego się obawiam to ciągłego chorowania i zarażania Tymka.. no ale kiedyś musimy to przejśc
muszę karmic piersią.. muszę!!
Ambi moje lekarka kazała mi kupić Tardyferon Tylko nie wiem czy w Pl dostępny jest...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.