Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 19:18   #3691
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Co tu tak cichutko? Weszłam pewna, że ze 3 strony do nadrobienia będą a tu psikus

Aaa! Jeszcze zapomniałam Wam powiedzieć. Mój mąż wrócił z pracy, zobaczył tę nową pościel, która suszy się na balkonie i mówi do mnie "ojej, nowa pościel... ale to jakaś wielkanocna? Ładna, ale wygląda jak pisanki" ...

...

No wszystko mi opadło
wielkanocna

ja miałam chwilowy kryzys tak mnie brzuch na dole bolał..takie kłucie miałam nawet jechać do lekarza ale przeszło jakoś
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:18   #3692
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
oo czyli jednak na IKEOwskie kołdry można kupić coś nie od nich niceee

No właśnie z tym kolorem to ciężko . A może jakieś...błękitne? albo wrzosowe? choć przyznam,że widziałam u kogoś takie brązowe/kawowe i to bardzo fajnie wyglądało.

zaciekawiłaś mnie i aż weszłam na ich stronke aby zobaczyć. Chyba zajrze tam przy najbliższej okazji Rozumiem,że masz rzeczy od nich i jesteś zadowolona z jakości?

a ja właśnie wciągnełam botwinke z jajcem

Ooo a które dokładnie zamówiłaś,bo ja też ostatnio brałam i jestem naprawdę zadowolona. Mam te http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50271579/ Jest naprawde fajna i lekka,tylko ma jeden mankament. Trochę szeleści

Mam tylko plaszczyk i jestem zadowolona
We Wroclawiu w jednym sklepie maja kilka rzeczy od nich, pojedyncze sztuki niestety i chcialam kupic cos ostatnim razem jak bylam...Niestety plaszczyk, ktory mi sie spodobal byl za duzy, a mieli tylko jeden
Spodniczki tez mi sie podobaly, ale teraz w ciazy to i tak nie nadaja sie...
Lubie tez 303Avenue , niestety chyba tylko w Wawie do kupienia
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:19   #3693
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
macie ikea sklep online? ale fajnie...
daj przepis na ten sernik co? Bo jak prosty i szybki to bym zrobiła mi ciasta za nic w świecie nie chcą wyjść... Nie mam ręki normalnie, jedynie jakieś ,,murzynki,, czy coś w stylu kopiec kreta haha A chętnie coś przetestuję
Mi ten senik nie wyszedł niestety do kosza poszedł ..raz ze opadł dwa taki Bez smaku wyszedł ..a trzy jakby nie do końca się upiekł. . Dziwne ale zła jestem .. właśnie murzynki i babki mi wychodzą zawsze .. sernik JUZ 2 raz nie wyszedł mi .. przepis tu na fotce masz





Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
oo czyli jednak na IKEOwskie kołdry można kupić coś nie od nich niceee

No właśnie z tym kolorem to ciężko . A może jakieś...błękitne? albo wrzosowe? choć przyznam,że widziałam u kogoś takie brązowe/kawowe i to bardzo fajnie wyglądało.

zaciekawiłaś mnie i aż weszłam na ich stronke aby zobaczyć. Chyba zajrze tam przy najbliższej okazji Rozumiem,że masz rzeczy od nich i jesteś zadowolona z jakości?

a ja właśnie wciągnełam botwinke z jajcem

Ooo a które dokładnie zamówiłaś,bo ja też ostatnio brałam i jestem naprawdę zadowolona. Mam te http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50271579/ Jest naprawde fajna i lekka,tylko ma jeden mankament. Trochę szeleści
Nom ikea online jest no i na eBay tez są sklepy. Rzeczami z ikei .. nie to nie ta kołdra z linku .. ta bynajmniej wygląda dobrze ..😊 aa i macie moi brzuch ..25 tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1430849926609.jpg (79,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1430849942835.jpg (47,7 KB, 34 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:24   #3694
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ale zrobiłyście mi ochotę na ciasto i chyba upiekę jutro sernik z brzoskwiniami
ja bym zjadła jakieś z truskawkami, śliwkami albo rabarbarem i kupą kruszonki
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
aa i macie moi brzuch ..25 tc
fajniutki
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:28   #3695
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Czesc dziewczyny dzisiaj mam okropny dzień czulam sie super wyszlam z domu na 2 godziny żeby pobuszowac w lumpkach i skończyło sie to dla mnie fatalnie mdlosci okropne i leze az do teraz nie mam juz sily nic nie moge zrobić jak normalny zdrowy człowiek .... kiedy ten sierpień ? ale za to kupiłam takie perelki ze chociaz to mi wynagrodzilo cala reklamowka za 20zl i to same rzeczy z zary hm i george

Sugar masz chyba ze 2 razy wiekszy brzusio niz ja ) sliczniusi
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:29   #3696
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ach a mi mój organizm postanowił mi przypomnieć co to są wymioty w ciąży... ech kładę się. muszę trochę odpocząć.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:29   #3697
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Co tu tak cichutko? Weszłam pewna, że ze 3 strony do nadrobienia będą a tu psikus

Zamówiłam dzisiaj ten ciśnieniomierz. Wzięłam w końcu Microlife, ale nie taki nadgarstkowy, a naramienny. Naczytałam się, że te nadgarstkowe są nic nie warte i mnie to skutecznie zniechęciło.

Teraz powinnam poszukać żelazka Gdzieś w ulubionych mam zapisane to które jedna z Was mi poleciła, zaraz odkopie i może wezmę się za "risercz"

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



W Polsce też lada moment będzie sklep IKEA online Mój mąż jest załamany



Ja z tych kołder i poduszek też jestem zadowolona, ale niestety najtańsze nie były. No, ale można je prać i nic się nie dzieje, fajnie się pod nimi śpi. Ogólnie super!

Co do koloru, no właśnie jeszcze się nie namyśliłam. Błękit brzmi super, ale do opalonych stóp, a ja mam takie dwa bladziochy

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Aaa! Jeszcze zapomniałam Wam powiedzieć. Mój mąż wrócił z pracy, zobaczył tę nową pościel, która suszy się na balkonie i mówi do mnie "ojej, nowa pościel... ale to jakaś wielkanocna? Ładna, ale wygląda jak pisanki" ...

...

No wszystko mi opadło
ja ostatnio siałam reklame żelazka. Nadal obstaje przy tym,że jest b.fajne dd1dd też chyba miała takowe kupić
to jest to http://www.ceneo.pl/26291258#tab=spec

No właśnie ja póki co prałam naszą kołdre raz,ale nic się z nią nie stało. Masz racje najtańsze nie są,ale to zdecydowanie nie są rzeczy,które się często wymienia. Komfort spania ma ogromne znaczenie..to tj z materacem.

Heh z tym kolorem to mam to samo,bo też takie te stopy blade. Liczę,że kosmetyczka coś doradzi,żebym nie wyglądała jak z jakąś martwicą .

Twój mąż to ma skojarzenia. Nie no faktycznie kolory a la wielkanocne, ale też można tłumaczyć,że wiosenne!. Tak czy inaczej bardzo ładna jest.
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Mam tylko plaszczyk i jestem zadowolona
We Wroclawiu w jednym sklepie maja kilka rzeczy od nich, pojedyncze sztuki niestety i chcialam kupic cos ostatnim razem jak bylam...Niestety plaszczyk, ktory mi sie spodobal byl za duzy, a mieli tylko jeden
Spodniczki tez mi sie podobaly, ale teraz w ciazy to i tak nie nadaja sie...
Lubie tez 303Avenue , niestety chyba tylko w Wawie do kupienia
oo widzisz i to jeden (z niewielu) plusów mieszkania w Wawie,że jeśli gdzieś ma być jakiś sklep to najprawdopodobniej tu. Mam niedaleko więc jak się zbiorę w sobie to chciałabym pooglądać na żywo.
Spódnice masz racje teraz to bez sensu. W sumie ja myślałam o spodniach takich materiałowych.
A 303Avenue w ogóle nie znam,ale zaraz poszperam w necie.
Ostatnio zakupiłam b.fajne spodnie w ByInsomnia takie dresowe, ale w sumie teraz to można rzec na każdą okazje
Dodatkowo jakiś czas temu znalazłam sklepik z rzeczami polskich projektantów i przyznam szczerze bardzo fajne rzeczy tam można upolować. Przede wszystkim nie ma masówki,a i materiały wydają się sensowne.
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 19:32   #3698
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
Z dobrych wiadomości - nie mogłam już wytrzymać z ciekawości i podjechałam do przedszkola i już były listy wywieszone! Mała się dostała wreszcie do państwówki - tak że od września zmieniamy przedszkole i kilkukrotnie zmniejszamy opłatę



Bardzo fajne to krzesełko i biorąc pod uwagę że to 2w1 to moim zdaniem wcale nie takie drogie a i oszczędność miejsca spora bo jednak takie sprzęty małe nie są
super, że mała się dostała
to krzesełko to 3w1 leżaczek, krzesełko do karmienia i później jako krzesełko do stołu służy jutro ma być u mnie
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:37   #3699
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny dzisiaj mam okropny dzień czulam sie super wyszlam z domu na 2 godziny żeby pobuszowac w lumpkach i skończyło sie to dla mnie fatalnie mdlosci okropne i leze az do teraz nie mam juz sily nic nie moge zrobić jak normalny zdrowy człowiek .... kiedy ten sierpień ? ale za to kupiłam takie perelki ze chociaz to mi wynagrodzilo cala reklamowka za 20zl i to same rzeczy z zary hm i george

Sugar masz chyba ze 2 razy wiekszy brzusio niz ja ) sliczniusi
Dzieki noo juz jest duży mała pewnie też urosła za tydzień ja zobaczę to się dowiem ..😊😍 a szkoda mi ciebie ze cie rąk wcięło nagle😕😑 mi się w aucie lub autobusie często niedobrze i słabo robi ..





Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ja bym zjadła jakieś z truskawkami, śliwkami albo rabarbarem i kupą kruszonki

fajniutki
W truskawkami tez bym zjadła ...😄 dziękuję 😚
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:37   #3700
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny dzisiaj mam okropny dzień czulam sie super wyszlam z domu na 2 godziny żeby pobuszowac w lumpkach i skończyło sie to dla mnie fatalnie mdlosci okropne i leze az do teraz nie mam juz sily nic nie moge zrobić jak normalny zdrowy człowiek .... kiedy ten sierpień ? ale za to kupiłam takie perelki ze chociaz to mi wynagrodzilo cala reklamowka za 20zl i to same rzeczy z zary hm i george

Sugar masz chyba ze 2 razy wiekszy brzusio niz ja ) sliczniusi

o jaaa jak będziesz na siłach to pokaż co tam upolowałaś

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ach a mi mój organizm postanowił mi przypomnieć co to są wymioty w ciąży... ech kładę się. muszę trochę odpocząć.
ja też poleżałam i mi lepiej, odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
ja ostatnio siałam reklame żelazka. Nadal obstaje przy tym,że jest b.fajne dd1dd też chyba miała takowe kupić
to jest to http://www.ceneo.pl/26291258#tab=spec
mąż miał mi kupić ale chyba zapomniał o tym jak na razie to się obejdzie ale już małe ciuszki chciałabym nim pociągnąć
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:37   #3701
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

sugar moj tez nie mniejszy odkaldam juz coraz wiecej bluzek..mala tak sie rozpycha e tylko czuje jak skora sie napina..
TusiaEm sernik z brzoskiwniami
Nicole nie ma to jak maz z wyobraźnia
Lulababy jak z reką?

u nas wszystko ok, jak kupimy komodke i jakas szafe to bede mogla pod koniec czerwca wyprac i poukladac ciuszki..na arzie mi sie nie spieszy choc jak widze swoj bzruch to czuje sie jakbym miala urodzic lada dzien,wstaje z kurami i ide spac tez niemal z kurami...a gdzie sie nie obejrze tam cos do zrobienia...
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 19:43   #3702
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość

o jaaa jak będziesz na siłach to pokaż co tam upolowałaś
Pokaze bo nie pochwalic sie takimi zdobyczami to grzech tż juz mi zabronil łazić gdziekolwiek i mowi ze mam siedzieć w domu ale mnie juz tak nosi zeby wyjsc tylko potem zawsze zle sie to dla mnie konczy. ...


Aha poszlam dzis sie wysikac do baru mlecznego :-P no przycislo mnie :-P


Ogladam sobie debate kandydatów na prezydenta na tvp1 no i telepie mnie az jak tego slucham co oni gadaja
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:47   #3703
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość

o jaaa jak będziesz na siłach to pokaż co tam upolowałaś


ja też poleżałam i mi lepiej, odpoczywaj

mąż miał mi kupić ale chyba zapomniał o tym jak na razie to się obejdzie ale już małe ciuszki chciałabym nim pociągnąć
zdecydowanie to będzie sama przyjemność. Zakładając,że w ogóle prasowanie można rozpatrywać w takiej kategorii.
Dyskretnie Mu przypomnij

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
super, że mała się dostała
to krzesełko to 3w1 leżaczek, krzesełko do karmienia i później jako krzesełko do stołu służy jutro ma być u mnie
Oo to koniecznie zdaj relacje jak się prezentuje na żywo

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny dzisiaj mam okropny dzień czulam sie super wyszlam z domu na 2 godziny żeby pobuszowac w lumpkach i skończyło sie to dla mnie fatalnie mdlosci okropne i leze az do teraz nie mam juz sily nic nie moge zrobić jak normalny zdrowy człowiek .... kiedy ten sierpień ? ale za to kupiłam takie perelki ze chociaz to mi wynagrodzilo cala reklamowka za 20zl i to same rzeczy z zary hm i george

Sugar masz chyba ze 2 razy wiekszy brzusio niz ja ) sliczniusi
Aic to niedobrze,że tak Cię przeczołgało . Swoją drogą niezłe łowy i to za taką symboliczną kwote!


Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ach a mi mój organizm postanowił mi przypomnieć co to są wymioty w ciąży... ech kładę się. muszę trochę odpocząć.
też szybkiego powrotu do lepszej formy . Kto by pomyślał,że jeszcze wymioty mogą dopadać w tym czasie. Może coś zjadłaś i zaszkodziło?
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:15   #3704
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Mravka, moge prosic jeszcze raz o link do zelazka???Szukam czegos fajnego, moje mi sie znudzilo
Wazne jest dla mnie zeby koszule latwo "sie prasowaly"


Zazdroszcze Ci tych sklepikow z rzeczami polskich projektantow
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:19   #3705
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ja bym zjadła jakieś z truskawkami, śliwkami albo rabarbarem i kupą kruszonki

fajniutki
Ja też bym zjadła z truskawkami, ale wszędzie jeszcze te chińskie Ale rabarbar
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:25   #3706
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ja juz leze w łóżku i troche mnie boli brzuch a zwłaszcza jak leze na prawym boku ale jakos to przezyje
Kupiłam dziś łóżeczko od koleżanki mamy bo więcej dzieci miec nie będą a maly spal w nim 3 razy bo byla tak spragniona dziecka ze nauczyla go spać z nimi zdj zrobiłam u niej i jest trochę nie wyraźne ale wam pokaze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150505_001.jpg (59,8 KB, 22 załadowań)
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:32   #3707
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

też szybkiego powrotu do lepszej formy . Kto by pomyślał,że jeszcze wymioty mogą dopadać w tym czasie. Może coś zjadłaś i zaszkodziło?
Myślę, że to Synuś mnie po prostu uciska i dlatego mnie tak zmogło. W ogóle czy ktoraś z Was też ma tak, że za bardzo zgięta siedzieć nie może? Bo ja to czuje jakby Mały się tak rozpychał, że muszę maksymalnie wyprostowana siedzieć bo inaczej mnie gniecie.
asienka_182 Bardzo fajne łóżeczko. Ja to w ogóle już na prawym boku leżeć nie mogę bo wtedy mnie brzuch ciągnie.
A ja jutro zacznę zabawe ze szlifowaniem łóżeczka przed malowaniem;d TŻ mówi, że sam to zrobi, ale ja się nudzę to myślę, że powolutku mogę to sobie porobić. Zobaczę jutro jak będzie mi szło
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:36   #3708
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ja też bym zjadła z truskawkami, ale wszędzie jeszcze te chińskie Ale rabarbar

No coś Ty?!
U nas juz niemieckie sa
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:40   #3709
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

wieczorowa pora.
Czytam Was na bierzaco ale dopadła mnie taka deprecha, ze sie nawet pisac nie chce
TŻ ogłada mecz a ja postanowiłam sie polozyc do lozka i wcsesniej zasnąć no i co? Zakichany helikopter policyjny ciagle nad głowa mi lata, dźwięk mnie do szału doprowadza... Bo dosłownie leci kilka metrów nad ziemia... I tak strzela kolka po całym mieście, średnio co 5-10 minut jest nad moja głowa Ciekawe czy tak zamierza cała noc? od soboty ciagle sie dzieje, jak nie wyją koguty policji, straży czy pogotowia to ten helikopter
No i chyba wlasnie tym beznadziejnym akcentem sie z Wami pożegnam...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-05-05 o 20:41
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 20:43   #3710
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
No coś Ty?!
U nas juz niemieckie sa
U nas tez i nawet dobre są
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:58   #3711
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
U nas tez i nawet dobre są

Kupuje, ale nie jem ...
Toxoplazmozy sie boje
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:03   #3712
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

SugarbabyLove ale ciazowy brzuszek masz ładny

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

[QUOTE=kasperka;51286499]
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Kupuje, ale nie jem ...
Toxoplazmozy sie boje
Ja wrzątkiem sparzam
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:06   #3713
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

[QUOTE=Anev0;51292067]SugarbabyLove ale ciazowy brzuszek masz ładny

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość





Ja wrzątkiem sparzam

Ja z innymi owocami i warzywami tez tak robie, chyba i z truskawkami zaczne
Pachna tak pieknie, ze nie wytrzymam

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2015-05-05 o 21:11
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:26   #3714
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

ja czekam na te truskawki z pola od rolnika one sa cudowne i mają w sobie tyle słodyczy bo te marketowe są dobre ale polne to
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:29   #3715
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
ja czekam na te truskawki z pola od rolnika one sa cudowne i mają w sobie tyle słodyczy bo te marketowe są dobre ale polne to

Ja tez na nie czekam
U nas mamy mozliwosc pojechania do rolnika wlasnie i sami zbierac mozemy
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:35   #3716
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

kasperka
To luxusowo ale tutaj cisza chyba wszyscy spią tylko my zostałyśmy?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:57   #3717
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość


Aha poszlam dzis sie wysikac do baru mlecznego :-P no przycislo mnie :-P

O matko... współczuję... ja od kiedy jestem w ciąży, to unikam publicznych toalet, bo równowagi nie umiem utrzymać

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ja juz leze w łóżku i troche mnie boli brzuch a zwłaszcza jak leze na prawym boku ale jakos to przezyje
Kupiłam dziś łóżeczko od koleżanki mamy bo więcej dzieci miec nie będą a maly spal w nim 3 razy bo byla tak spragniona dziecka ze nauczyla go spać z nimi zdj zrobiłam u niej i jest trochę nie wyraźne ale wam pokaze
ładne łóżeczko co do spania na prawym boku, to u mnie nie przejdzie bo przeważnie jak się przekręcę na prawy bok, to Mały szaleje i mnie bije od środka... Tam ma glówkę, więc to mu pewnie nie pasuje i pozostaje mi spanie na lewym boku



Ja też idę spać Dobranoc
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 21:58   #3718
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
kasperka
To luxusowo ale tutaj cisza chyba wszyscy spią tylko my zostałyśmy?

No wlasnie chyba dziewczyny juz odpoczywaja..
Ja ide zaraz pod prysznic i sprobuje zasnac...
Czue sie jakby brzuch mial mi zaraz eksplodowac Strasznie duzy dzisiaj jest
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 22:20   #3719
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Mi ten senik nie wyszedł niestety do kosza poszedł ..raz ze opadł dwa taki Bez smaku wyszedł ..a trzy jakby nie do końca się upiekł. . Dziwne ale zła jestem .. właśnie murzynki i babki mi wychodzą zawsze .. sernik JUZ 2 raz nie wyszedł mi .. przepis tu na fotce masz
dzięki... ale jak ci nie wyszedł to mi pewnie zakalec taki będzie że kafelki rozbije jak spadnie na podłogę... myślałam że masz jakiś szybki przepis który zawsze wychodzi
A brzusio super już

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ach a mi mój organizm postanowił mi przypomnieć co to są wymioty w ciąży... ech kładę się. muszę trochę odpocząć.
do tej pory masz mdłości??? masakra, współczuję... Ja miałam pierwsze 4 miesiące... najgorsze co może być jak dla mnie w ciąży.

asienka_182 o łóżeczko masz kolejny zakup z głowy

Mirabelka_90 jeśli chodzi o zginanie- to nie ma szans- siedzę i stoję cały czas wyprostowana. Kiedyś nawet zgarbić mi się zdażało bo tak wygodniej mi było np przy kompie siedziec... a teraz wyprostowana elegancko siedzę inaczej mi nie wygodnie i to chyba na plus jest akurat

roxana_lu słodkich snów zaśnij jakoś ... myślałam, że spokój już tam macie... ech

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
No wlasnie chyba dziewczyny juz odpoczywaja..
Ja ide zaraz pod prysznic i sprobuje zasnac...
Czue sie jakby brzuch mial mi zaraz eksplodowac Strasznie duzy dzisiaj jest
a ja dopiero mam czas by siąść a wy poszłyście...
Niby miałam odpoczywać do wieczora i du*a... TZ wrócił z pracy, trochę poleżeliśmy a potem wymyśliłam kolacyjkę i robiłam chlebek maczany w jajku z patelni z warzywami i wędliną. Więc potem sprzątałam kuchnię , kładłam Maję i jeszcze zahaczyłam o zakupy... chyba tyle
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 22:24   #3720
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
wieczorowa pora.
Czytam Was na bierzaco ale dopadła mnie taka deprecha, ze sie nawet pisac nie chce
TŻ ogłada mecz a ja postanowiłam sie polozyc do lozka i wcsesniej zasnąć no i co? Zakichany helikopter policyjny ciagle nad głowa mi lata, dźwięk mnie do szału doprowadza... Bo dosłownie leci kilka metrów nad ziemia... I tak strzela kolka po całym mieście, średnio co 5-10 minut jest nad moja głowa Ciekawe czy tak zamierza cała noc? od soboty ciagle sie dzieje, jak nie wyją koguty policji, straży czy pogotowia to ten helikopter
No i chyba wlasnie tym beznadziejnym akcentem sie z Wami pożegnam...
Współczuję Ci tego wszytkiego ja bym oszalała chyba przez takie zamieszanie.





Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
ja czekam na te truskawki z pola od rolnika one sa cudowne i mają w sobie tyle słodyczy bo te marketowe są dobre ale polne to
Ja czekam na swoje z ogródka, na razie tylko kwitną a ja cierpliwie czekam

Bardzo duszno było dziś u nas, teraz deszcz pada. I dobrze bo bardo sucho jest.
Pisałam pracę i moja pora na spanie minęła a Tośka szaleje. Teraz będę się przewracać z boku na bok.


Takie cudo dziś zobaczyłam, oczywiście wersja różowa na białym stelażu
http://динозаврик.укр/product/Kolyas...-Roan-Bass-01/
Chłop by mnie z domu wygonił za takie coś i jeszcze w takim kolorze

Edytowane przez moniska139
Czas edycji: 2015-05-05 o 22:31
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.