Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 10:19   #3181
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej

melduję, że w końcu ruszyłam dupsko. Wczoraj 30 min orbitreka.

co do cholesterolu to ja też mam za wysoki dobry jest poniżej 190 a ja mam 257 mg/dl
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:22   #3182
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Hej

melduję, że w końcu ruszyłam dupsko. Wczoraj 30 min orbitreka.

co do cholesterolu to ja też mam za wysoki dobry jest poniżej 190 a ja mam 257 mg/dl
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:30   #3183
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Ostatnio ja Was 'kopałam' do działania, a teraz chyba sama potrzebuję kopa... Coś ostatnio odpuściłam i popadłam w jakiś taki marazm.

Ale, ale dziś wieczorem wskakuję w dresy i jadę z koksem! Na wakacje zabieram talerze i gryfy, także treningi będą się odbywać regularnie Nie chcę zaprzepaścić wszystkiego, chociaż potem szpital i pewnie jakiś czas bez ćwiczeń... Grunt to mieć cel
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:35   #3184
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ostatnio ja Was 'kopałam' do działania, a teraz chyba sama potrzebuję kopa... Coś ostatnio odpuściłam i popadłam w jakiś taki marazm.

Ale, ale dziś wieczorem wskakuję w dresy i jadę z koksem! Na wakacje zabieram talerze i gryfy, także treningi będą się odbywać regularnie Nie chcę zaprzepaścić wszystkiego, chociaż potem szpital i pewnie jakiś czas bez ćwiczeń... Grunt to mieć cel
Dasz radę

Ja też jakiś spadek motywacji mam nic mi się nie chce, jakiegoś doła pourlopowego mam
__________________

Think happy - be happy

M







Edytowane przez aguniaaaaa041986
Czas edycji: 2016-08-17 o 11:00
aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:50   #3185
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

A ja oczywiście co, tylko bym jadła i jadła. Przez to zimno chyba.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:56   #3186
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Dasz radę

Ja też jakiś spadek motywacji mam nic mi się nie chce, jakiegoś doła pourlopowego mam
Myślę, że to też może być zmęczenie materiału, bo jednak patrzenie na to co się zjada, w jakich ilościach, pilnowanie ćwiczeń etc jest jednak męczące na dłuższą metę.

Intensywnie myślę nad zapisaniem się na siłownię jak już dojdę do siebie po laparo. Otwierają u mnie w mieście fabrykę formy

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
A ja oczywiście co, tylko bym jadła i jadła. Przez to zimno chyba.
Ja z kolei nie mam apetytu i jem dużo za mało, a czuję się gorzej aniżeli bym zjadała wszystkie posiłki takie jak powinnam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 12:08   #3187
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

No to niedobrze, że za mało jesz dodaja

Ja staram się zapychać woda i odsuwać od siebie myśl, że muszę coś zjeść.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 12:10   #3188
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
No to niedobrze, że za mało jesz dodaja

Ja staram się zapychać woda i odsuwać od siebie myśl, że muszę coś zjeść.
Kiedyś podczas stresów czy kłopotów to wciąż jadłam, a teraz na starość mi się zmieniło, że nie jestem w stanie nic przełknąć bo staje mi w gardle Mam nadzieję, że urlop mnie trochę wyciszy i będzie lepiej
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 12:23   #3189
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Kiedyś podczas stresów czy kłopotów to wciąż jadłam, a teraz na starość mi się zmieniło, że nie jestem w stanie nic przełknąć bo staje mi w gardle Mam nadzieję, że urlop mnie trochę wyciszy i będzie lepiej
To na pewno zmienisz otoczenie i odpoczniesz i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 12:59   #3190
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

U mnie stres też wywołuje mdłości na myśl o jedzeniu.



Polecicie jakiś dobry kalkulator kalorii? W necie trochę tego jest i nie umiem ocenić który jest najbardziej funkcjonalny i wiarygodny.



A ja się Wam przyznam że nigdy nie robiłam badań na poziom cholesterolu.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 13:17   #3191
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość


A ja się Wam przyznam że nigdy nie robiłam badań na poziom cholesterolu.
Też nigdy nie miałam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 14:49   #3192
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ostatnio ja Was 'kopałam' do działania, a teraz chyba sama potrzebuję kopa... Coś ostatnio odpuściłam i popadłam w jakiś taki marazm.

Ale, ale dziś wieczorem wskakuję w dresy i jadę z koksem! Na wakacje zabieram talerze i gryfy, także treningi będą się odbywać regularnie Nie chcę zaprzepaścić wszystkiego, chociaż potem szpital i pewnie jakiś czas bez ćwiczeń... Grunt to mieć cel
Ja po tych czterech dniach się rozleniwiłam. W sumie wiedziałam, że tak będzie. Nigdy treningów nie odpuszczałam bo wiedziałam, że leniwiec mnie dopadnie. I ogólnie nie mogę się dobudzić rano.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 16:21   #3193
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

A mnie w przygnębienie wpędzają włosy, widzę już mocne przerzedzenie, szczególnie od góry. Zrobiłam dzisiaj badania kilku hormonów i czekam na wyniki Krew mi pobrała z nadgarstka, bo już nie było gdzie kłuć i ręka mnie boli cały dzień
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 17:10   #3194
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej dziewczyny jutro wracam do domu po prawie dwóch tygodniach nad morzem. Pogoda była dopiero od soboty a jesteśmy tu od poprzedniego wtorku, nie przeszkadzało nam to jednak bo dużo spacerowaliśmy i jeździliśmy rowerami, po drodzę zrobiłam zakupy ubraniowe co do plaży to żal mi dzieci których mamy karmią ich chipsami i pączkami, my jesteśmy super laskami przy tym co zobaczyłam na plaży, nigdy nie wyszłabym na plaże gdybym ważyła około 100 kg.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 17:24   #3195
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123
Hej dziewczyny jutro wracam do domu po prawie dwóch tygodniach nad morzem. Pogoda była dopiero od soboty a jesteśmy tu od poprzedniego wtorku, nie przeszkadzało nam to jednak bo dużo spacerowaliśmy i jeździliśmy rowerami, po drodzę zrobiłam zakupy ubraniowe co do plaży to żal mi dzieci których mamy karmią ich chipsami i pączkami, my jesteśmy super laskami przy tym co zobaczyłam na plaży, nigdy nie wyszłabym na plaże gdybym ważyła około 100 kg.
Dobrze, że wypoczęłaś, morze jest najlepsze i cieszę się jak mała dziewczynka, gdy je widzę Miałam podobne refleksje będąc na basenie, niektórym nie przeszkadza wygląd i mimo sporej nadwagi, a wręcz otyłości, nie mają problemów z pokazywaniem jej, a np. ja przy 62 kg czuję się niezręcznie na basenie w stroju dwuczęściowym.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2016-08-17 o 17:26
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 17:42   #3196
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dobrze, że wypoczęłaś, morze jest najlepsze i cieszę się jak mała dziewczynka, gdy je widzę Miałam podobne refleksje będąc na basenie, niektórym nie przeszkadza wygląd i mimo sporej nadwagi, a wręcz otyłości, nie mają problemów z pokazywaniem jej, a np. ja przy 62 kg czuję się niezręcznie na basenie w stroju dwuczęściowym.
Ja mam trochę mniej i też się tak czuję jak ty, nie wiem jak ci ludzie to robią. Pełen podziw po prostu.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 18:35   #3197
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123
Ja mam trochę mniej i też się tak czuję jak ty, nie wiem jak ci ludzie to robią. Pełen podziw po prostu.
Zazdroszczę akceptacji, ale nie zdrowia. Przykro po prostu, że ludzie tak to olewają, już nie chodzi o estetykę.


Od dzisiaj zaczęłam akcję: warzywa i owoce w diecie Mam z tym problem, szczególnie warzyw unikam, bo nie lubię. Ale dla zdrowia chciałabym się przestawić. Zjadłam dzisiaj kilka małych marchewek i fasolkę szparagową. A z owoców trochę winogron i dwie śliwki. Na kolację musli z owocami tropikalnymi i jogurtem naturalnym
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2016-08-17 o 18:36
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 19:41   #3198
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

4km biegu i 1,2km marszu. Dziś deszczowa pogoda więc na wiele pozwolić sobie nie mogłam :/
No to ja siebie w ogóle nie akceptuję. Każdy mi mówi, że super wyglądam a ja widzę tego pulpeta 20kg wcześniej.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 19:45   #3199
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

6 km biegu, a zaczynałam na poczatku lipca z 3 km 😊😊
Ja ostatnio zaczelam jeść warzywa i owoce bo cale życie byłam z nimi na bakier

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 19:48   #3200
marlena266
Marlenaaa26
 
Avatar marlena266
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cześć dziewczyny, polecam jeżeli ktoś zaczyna swoją przygodę z ćwiczeniami Fit and jump, efekty są super widzę po znajomych. Sama chodzie i bardzo mi się podoba jednak nie po to aby schudnąć tylko po prostu aby być aktywną
marlena266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 20:43   #3201
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Zazdroszczę akceptacji, ale nie zdrowia. Przykro po prostu, że ludzie tak to olewają, już nie chodzi o estetykę.


Od dzisiaj zaczęłam akcję: warzywa i owoce w diecie Mam z tym problem, szczególnie warzyw unikam, bo nie lubię. Ale dla zdrowia chciałabym się przestawić. Zjadłam dzisiaj kilka małych marchewek i fasolkę szparagową. A z owoców trochę winogron i dwie śliwki. Na kolację musli z owocami tropikalnymi i jogurtem naturalnym
Super pomysł tylko jeśli chodzi o owoce, to trzeba z nimi uważać, bo mają dużo cukrów prostych i najlepiej jeść je z rana, np. wieczorem u mnie odpada też z powodu że mam wrażenie, że te owoce mi 'fermentują' i jest mi strasznie niedobrze

Suqub, may9313

Cytat:
Napisane przez marlena266 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, polecam jeżeli ktoś zaczyna swoją przygodę z ćwiczeniami Fit and jump, efekty są super widzę po znajomych. Sama chodzie i bardzo mi się podoba jednak nie po to aby schudnąć tylko po prostu aby być aktywną
No właśnie obawiam się, że przy mojej wadze i słabej kondycji to nie pyknie, chociaż baaardzo mi się podobają takie ćwiczenia i są u mnie w mieście nawet

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Teraz jak sobie pomyślałam o tym fermentowaniu owoców - zawsze moja mami tak mówiła i ja zaczęłam powtarzać, a tu patrzę, że to faktycznie tak się nazywa, znalazłam w necie ciekawe
"Prawdopodobne jest to, że niektóre owoce, zwłaszcza melony i kwaśne owoce, mogą ulegać fermentacji w żołądku. Powodują wtedy niepokoje trawienne, tracą na wartości odżywczej. Wszystko dlatego, że spożywa się je w nieodpowiednich zestawach. Owoce przynoszą najwięcej korzyści odżywczych, gdy są spożywane osobno i na czczo. Większa ich część przechodzi bezpośrednio do jelita cienkiego, gdzie ulega strawieniu. Słodkich i kwaśnych owoców nie powinno się jeść razem€“ mają bowiem różne trawienne wymagania. Podobnie nie powinno się słodzić owoców cukrem czy miodem, ponieważ obce cukry nie sprzyjają obróbce owoców. Najczęściej popełnianym błędem jest spożywanie świeżych owoców lub picie ich soków zaraz po posiłku węglowodanowym lub białkowym €“ poważnie hamuje to procesy trawienne powodując fermentację i gnicie. Żołądek będzie zajęty obróbką białka, a owoc będzie musiał przeczekać ten proces, by dostać się do jelita €“ wtedy właśnie możemy odczuwać nieprzyjemne skutki jego fermentacji."

Edytowane przez maui_92
Czas edycji: 2016-08-17 o 20:45
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 21:12   #3202
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

to ja zawsze pilam świeżo wyciskane soki po owsiance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 06:21   #3203
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
to ja zawsze pilam świeżo wyciskane soki po owsiance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baaaa ja jadłam omlety z owocami xD
Patrz dopiero zobaczyłam, że masz insta w podpisie Podejrzałam i możesz coś powiedzieć o kalosie aloesowym? Działa dobrze? Ja właśnie używam multivitamin i jestem mega zadowolona, a aloesowy szampon i odżywkę kiedyś kupowałam w aptece, ale chyba przestali produkować, a działał super

Edytowane przez maui_92
Czas edycji: 2016-08-18 o 06:31
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 06:57   #3204
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej. Melduję wczorajsze 40 minut orbitreka.

Waga powoli spada, niestety do cyferek sprzed tygodnia zamiast niżej.

Co do wlosow to zaczęłam swoje olejowac codziennie, 3 dni mam za sobą. Wczoraj tak mi się splataly przy czesaniu że 20 min meczylam się żeby rozplatac i nie mogłam. Musiałam uciąć 5 cm.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 07:06   #3205
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Baaaa ja jadłam omlety z owocami xD
Patrz dopiero zobaczyłam, że masz insta w podpisie Podejrzałam i możesz coś powiedzieć o kalosie aloesowym? Działa dobrze? Ja właśnie używam multivitamin i jestem mega zadowolona, a aloesowy szampon i odżywkę kiedyś kupowałam w aptece, ale chyba przestali produkować, a działał super
Używam go do mycia włosów ale działa super jako "szampon" tylko ma zapach proszku do prania
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 08:03   #3206
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
A mnie w przygnębienie wpędzają włosy, widzę już mocne przerzedzenie, szczególnie od góry. Zrobiłam dzisiaj badania kilku hormonów i czekam na wyniki Krew mi pobrała z nadgarstka, bo już nie było gdzie kłuć i ręka mnie boli cały dzień
Mnie tak samo Moje wypadanie zaczęło się wiele lat temu, ale jak teraz widzę, że z marnej ilości wypada więcej i więcej to mam dość

Na myśl o pójściu do fryzjera i zrobienia czegoś z nimi na wesele, jest mi zwyczajnie słabo Nic nie będzie dobrze wyglądało z 5 włosami na krzyż
Które hormony badałaś?

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Zazdroszczę akceptacji, ale nie zdrowia. Przykro po prostu, że ludzie tak to olewają, już nie chodzi o estetykę.
Trzeba też pamiętać, że niektóre osoby tak wyglądają przez liczne choroby...

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Hej. Melduję wczorajsze 40 minut orbitreka.

Waga powoli spada, niestety do cyferek sprzed tygodnia zamiast niżej.

Co do wlosow to zaczęłam swoje olejowac codziennie, 3 dni mam za sobą. Wczoraj tak mi się splataly przy czesaniu że 20 min meczylam się żeby rozplatac i nie mogłam. Musiałam uciąć 5 cm.
Kochana nie wiem czy olejowanie każdego dnia jest dobrym pomysłem. Na początek spróbuj może 2-3 razy i zobacz jakie będą efekty Chyba, że już masz to wypróbowane to jak najbardziej

Ja miałabym masakryczny przyklap i nie wyszłabym z domu

Ostatnio znowu mam jakieś spadki energii i nic mi nie idzie Wczoraj 'tylko' 30 minut hula hop
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 08:19   #3207
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Jest spoko, na noc sobie nakładam na włosy oliwę z oliwek bądź olejek arganowy i rano myje głowę. Jest spoko, a poza tym moje włosy już bardziej nie mogą być przyklapnięte. Już takie są że są przyklepnięte zazwyczaj
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 08:35   #3208
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Hej. Melduję wczorajsze 40 minut orbitreka.

Waga powoli spada, niestety do cyferek sprzed tygodnia zamiast niżej.

Co do wlosow to zaczęłam swoje olejowac codziennie, 3 dni mam za sobą. Wczoraj tak mi się splataly przy czesaniu że 20 min meczylam się żeby rozplatac i nie mogłam. Musiałam uciąć 5 cm.
Ooo a jakie masz włosy kręcone czy proste? Ja mam kręcone i też olejowałam często, ale fryzjerka mi powiedziała, że to obciąża kręcone włosy i powinnam olejować rzadziej i wgl trzymałam olej parę godzin a tu ostatnio doczytałam, że tylko 2h jak na skalp i już się pogubiłam w tym wszystkim

dodaja nie martw się jak wybierzesz dobrego fryzjera na pewno zrobi tak, żeby niczego nie było widać i żebyś była zadowolona
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:18   #3209
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez maui_92
Super pomysł tylko jeśli chodzi o owoce, to trzeba z nimi uważać, bo mają dużo cukrów prostych i najlepiej jeść je z rana, np. wieczorem u mnie odpada też z powodu że mam wrażenie, że te owoce mi 'fermentują' i jest mi strasznie niedobrze
Wiem, planuję jeść je do godziny 12, wieczorem bardziej musli z jogurtem na lekką kolację. Mam nadzieję, że owoce z powodzeniem zastąpią słodycze i nie będę czuła chęci nawet przed @

Cytat:
Napisane przez dodaja
Mnie tak samo Moje wypadanie zaczęło się wiele lat temu, ale jak teraz widzę, że z marnej ilości wypada więcej i więcej to mam dość

Na myśl o pójściu do fryzjera i zrobienia czegoś z nimi na wesele, jest mi zwyczajnie słabo Nic nie będzie dobrze wyglądało z 5 włosami na krzyż
Które hormony badałaś?
Robisz coś, żeby nie wypadały? Byłaś z tym u lekarza? Kilka lat takiego wypadania jak mam teraz i bym oszalała, więc podziwiam, że to wytrzymujesz. Dla mnie pół roku to zdecydowanie zbyt długo. Stres w życiu, potem stres, że tyle wypadło, stres, że stracę włosy, kolejny stres w życiu i takie błędne koło się z tego robi.

Biedna Jak trafisz na dobrą fryzjerkę i powiesz, w czym problem, to powinna dobrać jakąś odpowiednią fryzurę, żeby zagęścić włosy optycznie.

Zrobiłam testosteron, prolaktynę i androstendion. Na razie tyle, bo tanie te badania nie są.

Cytat:
Napisane przez dodaja
Ostatnio znowu mam jakieś spadki energii i nic mi nie idzie Wczoraj 'tylko' 30 minut hula hop
Znam to. Ja się ostatnio tylko uczę, praktycznie z domu nie wychodzę. Dzisiaj już muszę się przespacerować na działkę i poodychać świeżym powietrzem, bo tu zgniję.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2016-08-18 o 09:19
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:45   #3210
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Melduje się po siłowni, nie miałam siły wracać do domu, a jak tylko wpadlam za próg to dorwalam się do białka i do kanapek, juz mi lepiej, pędzę pod prysznic :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 10:49:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.