Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-11, 13:59   #2371
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja kurcze jednak nie bede rozjasniac! w koncu mam chlodny braz jaki zawsze chcialam i oczywisice juz mi sie w tylko przewraca i w koncu wlosy mam w dobrym stanie, a tak byl znow je katowala
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:04   #2372
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja kurcze jednak nie bede rozjasniac! w koncu mam chlodny braz jaki zawsze chcialam i oczywisice juz mi sie w tylko przewraca i w koncu wlosy mam w dobrym stanie, a tak byl znow je katowala
Do takich samych wniosków ostatnio dosz³am. Co prawda mój br±z nie jest ch³odny, bardziej naturalno-br±zowy ale lubiê go
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:31   #2373
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 353
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

po raz pierwszy pofarbowalam sobie wlosy farba loreal http://4.bp.blogspot.com/-HSRyuQAuia....35-Havane.jpg chcialam uzyskac kolor jaki mam pani na opakowaniu, a jeszcze bardziej taki jak ma ¿amuda po prawej stronie http://www.zeberka.pl/img_new/2013/09/marta-44-R1.jpg. yszedl mi jednak zupelnie inny niz oczekiwalam: kasztanowy z odcieniem bordowym.. tragedia...wiem, ze kazde wlsoy wygladaja inaczej i ze zawsze odcien bedzie troche inny niz na opakowaniu ale czegos takiego sie nie spodziewalam. pytanie jaka farbe powinnam uzyc by otrzymac taki kolor jak ma zmuda?

kolor moich naturalnych wlosow w za³aczniku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SN857010.jpg (23,4 KB, 11 za³adowañ)
Cappuccino jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:27   #2374
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy po farbie ce-ce 6- ciemny blond na wodzie 3%
£adniutki kolor I w³oski b³yszcz± ³adnie.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
weronisia to Inebrya poziom 5'? Dla mnie jest jak czern!
Weronisia tylko odrost robi³a Inebry±. Reszta na d³ugo¶ci to Wella Koleston 4/0

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja kurcze jednak nie bede rozjasniac! w koncu mam chlodny braz jaki zawsze chcialam i oczywisice juz mi sie w tylko przewraca i w koncu wlosy mam w dobrym stanie, a tak byl znow je katowala
Hahahahahhaha !!! Ja te¿ przez Kachulê mia³am lekk± akcjê "a mo¿e wróciæ do poziomu 6"? Ale przesz³o mi po 10 minutach, bo poziom 5 jest jednak lepszy dla mnie
¯eby tylko te pieruñskie w³osy na g³owie zatrzymaæ to bêdzie git. Na szczê¶cie 1 pa¼dziernika wizyta u dermatolog, to sobie z ni± pogadam znowu.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
po raz pierwszy pofarbowalam sobie wlosy farba loreal http://4.bp.blogspot.com/-HSRyuQAuia....35-Havane.jpg chcialam uzyskac kolor jaki mam pani na opakowaniu, a jeszcze bardziej taki jak ma ¿amuda po prawej stronie http://www.zeberka.pl/img_new/2013/09/marta-44-R1.jpg. yszedl mi jednak zupelnie inny niz oczekiwalam: kasztanowy z odcieniem bordowym.. tragedia...wiem, ze kazde wlsoy wygladaja inaczej i ze zawsze odcien bedzie troche inny niz na opakowaniu ale czegos takiego sie nie spodziewalam. pytanie jaka farbe powinnam uzyc by otrzymac taki kolor jak ma zmuda?

kolor moich naturalnych wlosow w za³aczniku
Teraz to nie ma co dobieraæ farby do koloru naturalnego, bo po pofarbowaniu go nie ma. Musisz dobraæ kolor do tego, co masz obecnie na g³owie.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Poczta sobie leci w kulki. od wczoraj status mojej przesy³ki z farbami jest "nadana" w Szczecinie.
Paczka jest polecona priorytetowa, wiêc albo kochana Poczta nie aktualizuje statusu przesy³ki, albo jeszcze nie przekazali jej dalej przez ponad 24 godziny
Sprzedawca spisa³ siê na 5+ z szybko¶ci± spakowania i nadania mimo problemów z zap³at± przez PayU przez przerwê techniczn± mojego banku, a tu taki zonk od Poczty...

Idzie zwariowaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:39   #2375
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance moze poczta nie aktualizuje? ja nie moge narzekac bo przez ostatni tydzien zamowilam sporo i wszyzstko szybciutko przyszlo. Nie trafilam tylko z butami slubnymi w pn przyszly i okazaly sie za male. A ze sprzedawca TYDZIEN je o mnie wysylala to kupilam u innego wiekszy rozmiar, a te wyslalam jako zwrot a dzis juz dostalam bicuki w dobrym rozmiarze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:51   #2376
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja tam ju¿ sama nie wiem. Mam nadziejê, ¿e jednak nie aktualizuje.
Bo ostatnio zamawia³am tylko z Korei z trackingiem i wtedy piêknie ³adnie aktualizowa³o info na ¶ledzeniu.
Mam nadziejê, ze jutro dojdzie, bo ja chcê (i muszê) do fryzjera...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:20   #2377
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a mi prawie nigdy nie aktualizuja sie statusy przesylek z Korei :/
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 16:28   #2378
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a mi prawie nigdy nie aktualizuja sie statusy przesylek z Korei :/
Serio?
Za ka¿dym razem jak bra³am z trackingiem to mi aktualizowa³o info. Ostatnio kupi³am z trackingiem, ale ideal siê r±bn±³ i 1 przedmiotu nie w³o¿y³. To wys³a³ mi zaraz te¿ z trackingiem i obie paczki mia³am widoczne w ¶ledzeniu.
A po Polsce jak bra³am polecone i jak kto¶ raczy³ mi napisaæ jaki jest numer przesy³ki, to paczka /list szybciej dochodzi³y ni¿ info by³o w systemie. G³upie to... Nie ogarniam naszej Poczty...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:33   #2379
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja w sumie rzadko w ogole kontroluje droge paczek jakichkolwiek wiec mi to nie przeszkadza.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:52   #2380
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja w sumie rzadko w ogole kontroluje droge paczek jakichkolwiek wiec mi to nie przeszkadza.
Ja kontrolujê te z Korei i te na których mi szczególnie zale¿y lub mam presjê czasow±.
A z t± pieruñsk± farb± mam presjê czasu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:57   #2381
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nastêpne kupno farby to bêdzie chyba 7 ;]
ja kupi³am Wellaton 12/1 Ale to bêdzie hardcore Ma pos³u¿yæ szybszemu rozja¶nieniu ca³o¶ci. Zobaczymy No ale nie teraz

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja kurcze jednak nie bede rozjasniac! w koncu mam chlodny braz jaki zawsze chcialam i oczywisice juz mi sie w tylko przewraca i w koncu wlosy mam w dobrym stanie, a tak byl znow je katowala
Te¿ tak mówi³am pó³ roku temu


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Do takich samych wniosków ostatnio dosz³am. Co prawda mój br±z nie jest ch³odny, bardziej naturalno-br±zowy ale lubiê go
Ja swój te¿ lubi³am

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
po raz pierwszy pofarbowalam sobie wlosy farba loreal http://4.bp.blogspot.com/-HSRyuQAuia....35-Havane.jpg chcialam uzyskac kolor jaki mam pani na opakowaniu, a jeszcze bardziej taki jak ma ¿amuda po prawej stronie http://www.zeberka.pl/img_new/2013/09/marta-44-R1.jpg. yszedl mi jednak zupelnie inny niz oczekiwalam: kasztanowy z odcieniem bordowym.. tragedia...wiem, ze kazde wlsoy wygladaja inaczej i ze zawsze odcien bedzie troche inny niz na opakowaniu ale czegos takiego sie nie spodziewalam. pytanie jaka farbe powinnam uzyc by otrzymac taki kolor jak ma zmuda?

kolor moich naturalnych wlosow w za³aczniku
Po pierwsze ¯muda ma 8,4 lub 8,44 i to nie br±z a miedziany jasny blond Wiem bo sama go chcia³am i nawet przez moment mia³am: Polecam farbê profesjonaln± Ce-Ce 8,44 bo wychodzi jak u niej (ja ten mia³am). Na oxydancie 6% mo¿e wyj¶æ ciemniej leciutko je¶li taki kolor ciemniejszy chcesz. Ja robi³am na oxy 9% i wysz³o ja¶niej: 8,44 cece 4.jpg
Z tym odcieniem trzeba tylko uwa¿aæ i na odrosty dawaæ jak najpó¼niej bo wyjd± jaaasno rudo. Czyli najpierw walimy po d³ugo¶ci Ja zrobi³am po ca³o¶ci od razu i mia³am jasno na górze Ech. Ale ogólnie po tym poziomie i odcieniu (8,44) w³osy ¯mudy wyj¶æ powinny. Wszelakie miedziane br±zy wychodz± zdecydowanie ciemniej i nie tak jak jej w³osy
No i na koniec: twoje zdjêcie naturalnych tu nic nie da, bo przecie¿ farbowa³a¶ w³osy! Poka¿ lepiej co masz teraz na g³owie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 22:14   #2382
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Moja farba dopiero zosta³a wys³ana ze Szczecina Le¿a³a na tej zasranej Poczcie na ul. Dworcowej 20b 29 godzin od wci±gniêcia paczki w system A od wys³ania mi info przez sprzedawcê, ¿e paczka ju¿ nadana na poczcie, to ponad 32 godziny !!!
To¿ to ju¿ powinna doj¶æ do mnie, a nie byæ wys³ana !!! Nosz cho**** jasna no !!!

Sorry, ale nie mogê tego burdelu pod nazw± Poczta Polska ogarn±æ. Ciekawe, czy na jutro zd±¿y dojechaæ do mnie, czy dopiero w pi±tek dostanê
I misternie uk³adane plany farbowania diabli wziêli.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-11 o 22:15
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 08:04   #2383
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 353
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Po pierwsze ¯muda ma 8,4 lub 8,44 i to nie br±z a miedziany jasny blond Wiem bo sama go chcia³am i nawet przez moment mia³am: Polecam farbê profesjonaln± Ce-Ce 8,44 bo wychodzi jak u niej (ja ten mia³am). Na oxydancie 6% mo¿e wyj¶æ ciemniej leciutko je¶li taki kolor ciemniejszy chcesz. Ja robi³am na oxy 9% i wysz³o ja¶niej: Za³±cznik 5403958
Z tym odcieniem trzeba tylko uwa¿aæ i na odrosty dawaæ jak najpó¼niej bo wyjd± jaaasno rudo. Czyli najpierw walimy po d³ugo¶ci Ja zrobi³am po ca³o¶ci od razu i mia³am jasno na górze Ech. Ale ogólnie po tym poziomie i odcieniu (8,44) w³osy ¯mudy wyj¶æ powinny. Wszelakie miedziane br±zy wychodz± zdecydowanie ciemniej i nie tak jak jej w³osy
No i na koniec: twoje zdjêcie naturalnych tu nic nie da, bo przecie¿ farbowa³a¶ w³osy! Poka¿ lepiej co masz teraz na g³owie[/QUOTE]
dziekuje za pomoc! a gdzie mozna kupic te farbe i ile kosztuje? domyslam sie ze w w takich sklepach przeznaczonych do profesjonalnego farbowania a nie drogeriach typu rossman?
Cappuccino jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 08:43   #2384
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje za pomoc! a gdzie mozna kupic te farbe i ile kosztuje? domyslam sie ze w w takich sklepach przeznaczonych do profesjonalnego farbowania a nie drogeriach typu rossman?
Kierunek allegro W sklepach fryzjerskich farby i inne bajery do w³osów s± czasem i 2 razy dro¿sze ni¿ na allegro.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

I tak na "pocieszenie" mojej farbie uda³o siê dotrzeæ (ironia mode ON) a¿ do Wroc³awia (ironia mode OFF) i od 5 sobie tam le¿y
Wiêc dzi¶ do mnie ju¿ nie dojdzie. Czyli farbowaæ siê bêdê dopiero jutro. Mo¿e... Wszystko dziêki "super szybkiej" Poczcie Polskiej, która nie ogarnia tego co ma na stanie

Przepraszam za to narzekanie, ale mnie nosi po ¶cianach ze z³o¶ci.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-12 o 08:45
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:02   #2385
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Moja farba dopiero zosta³a wys³ana ze Szczecina Le¿a³a na tej zasranej Poczcie na ul. Dworcowej 20b 29 godzin od wci±gniêcia paczki w system A od wys³ania mi info przez sprzedawcê, ¿e paczka ju¿ nadana na poczcie, to ponad 32 godziny !!!
To¿ to ju¿ powinna doj¶æ do mnie, a nie byæ wys³ana !!! Nosz cho**** jasna no !!!

Sorry, ale nie mogê tego burdelu pod nazw± Poczta Polska ogarn±æ. Ciekawe, czy na jutro zd±¿y dojechaæ do mnie, czy dopiero w pi±tek dostanê
I misternie uk³adane plany farbowania diabli wziêli.
Przykro mi, ¿e masz takie do¶wiadczenia z poczt±. Ja zawsze najszybciej i najlepiej dostajê wszystko poczt±.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje za pomoc! a gdzie mozna kupic te farbe i ile kosztuje? domyslam sie ze w w takich sklepach przeznaczonych do profesjonalnego farbowania a nie drogeriach typu rossman?
sklepy fryzjerskie, hurtownie fryzjerskie ale i tak na allegro taniej. Poza tym mo¿esz kupiæ od razu zestaw farbê plus oxydant np:
http://allegro.pl/ce-ce-creme-farba-...525691585.html

wtedy wybierasz odcieñ 8,44 i oxy 6% lub 9% jak chcesz zdecydowanie ja¶niej.

Ogólnie nie patrz na cenê jak po drogryjnych farbach bo ta Ce-ce ma a¿ 125ml farby w tubce plus utleniacz 125ml to daje ³±cznie 250 ca³ej mieszanki to nawet jak 2 lub 3 pude³ka farby drogeryjnej! Mieszasz w stosunku 1:1 czyli tyle samo utleniacza co farby Po farbowaniu wstaw fotki i siê pochwal.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:40   #2386
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przykro mi, ¿e masz takie do¶wiadczenia z poczt±. Ja zawsze najszybciej i najlepiej dostajê wszystko poczt±.
Mi siê tak pierwszy raz zdarzy³o. Dodatkowo ja na t± paczkê czekam, bo potrzebujê jak najszybciej.
Do tej pory zawsze mia³am polecone priorytety albo nastêpnego dnia, albo po 2 dniach najpó¼niej. Wiêc nie mam pojêcia, czemu w Szczecinie moj± paczkê przetrzymali. No i teraz jeszcze we Wroc³awiu.
Bojê siê, ¿e je¶li tak d³ugo trzymali to mogli j± uszkodziæ, albo co¶ w tym rodzaju

I we¼ tu kupuj z wyprzedzeniem, a pó¼niej takie kwiatki s± po drodze.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:52   #2387
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Musze sie dzis farbowac, bo jutro mam wazne wyjscie. Niestety, mam farbe Inebrya i brak instrukcji;/ Nie wiem jak zmieszac ile trzymac? Gdzie to znalezc? Mam braz 5.0 wlosy nieco przed pas. Zmieszac cale opakowania? Ile trzymac?
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:07   #2388
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Musze sie dzis farbowac, bo jutro mam wazne wyjscie. Niestety, mam farbe Inebrya i brak instrukcji;/ Nie wiem jak zmieszac ile trzymac? Gdzie to znalezc? Mam braz 5.0 wlosy nieco przed pas. Zmieszac cale opakowania? Ile trzymac?
Inebrya ma instrukcjê na pude³ku od ¶rodka. Jak jej nie masz to nie wiem czemu bo moje farby zawsze j± mia³y.
A ja nie masz to masz tu:

Sposób u¿ycia:

W niemetalowej miseczce wymieszaj 50ml farby z 75ml wybranego aktywatora Inebrya (proporcja 1:1.5). Nastêpnie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy.
Pierwsza aplikacja

Na³ó¿ mieszankê na suche w³osy, na ca³ej d³ugo¶ci a¿ po koñce i pozostaw na 20 minut. Nastêpnie na³ó¿ mieszankê u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut.
Kolejna koloryzacja

Na³ó¿ mieszankê na odrost i pozostaw na 25-30 minut. Nastêpnie na³ó¿ mieszankê na ca³± d³ugo¶æ w³osów i pozostaw na 5-10 minut. Ca³kowity czas koloryzacji 30-40 minut.
Rozja¶nianie

Proporcja 1:2 z emulsj± 40 vol. (12%). Pozostaw na 45 minut.
Kontrast (do czê¶ciowego rozja¶niania)

Proporcja 1:2 z emulsj± 40 vol (12%). Nak³adaj na kilka sekcji z zachowaniem odleg³o¶ci 2-3cm od nasady. Izoluj sekcje foli±. Pozostaw na 35-45 min.
Zalecana baza do aplikacji

Na farbowanych w³osach podstawa bazy powinna byæ jednolita i zaczynaæ siê od poziomu 4. Na naturalnych w³osach mo¿e byæ stosowana na poziomach 2-3-4-5.
Sp³ukiwanie

Po zabiegu nale¿y zawsze dok³adnie sp³ukaæ w³osy i wymyæ szamponem po koloryzacji.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:59   #2389
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Inebrya ma instrukcjê na pude³ku od ¶rodka. Jak jej nie masz to nie wiem czemu bo moje farby zawsze j± mia³y.
A ja nie masz to masz tu:

Sposób u¿ycia:

W niemetalowej miseczce wymieszaj 50ml farby z 75ml wybranego aktywatora Inebrya (proporcja 1:1.5). Nastêpnie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy.
Pierwsza aplikacja

Na³ó¿ mieszankê na suche w³osy, na ca³ej d³ugo¶ci a¿ po koñce i pozostaw na 20 minut. Nastêpnie na³ó¿ mieszankê u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut.
Kolejna koloryzacja

Na³ó¿ mieszankê na odrost i pozostaw na 25-30 minut. Nastêpnie na³ó¿ mieszankê na ca³± d³ugo¶æ w³osów i pozostaw na 5-10 minut. Ca³kowity czas koloryzacji 30-40 minut.
Rozja¶nianie

Proporcja 1:2 z emulsj± 40 vol. (12%). Pozostaw na 45 minut.
Kontrast (do czê¶ciowego rozja¶niania)

Proporcja 1:2 z emulsj± 40 vol (12%). Nak³adaj na kilka sekcji z zachowaniem odleg³o¶ci 2-3cm od nasady. Izoluj sekcje foli±. Pozostaw na 35-45 min.
Zalecana baza do aplikacji

Na farbowanych w³osach podstawa bazy powinna byæ jednolita i zaczynaæ siê od poziomu 4. Na naturalnych w³osach mo¿e byæ stosowana na poziomach 2-3-4-5.
Sp³ukiwanie

Po zabiegu nale¿y zawsze dok³adnie sp³ukaæ w³osy i wymyæ szamponem po koloryzacji.

Do mojego brazu jest opcja 50 ml farby 75 ml aktywatora?.
Up! Prosze o pomoc. Myslalam, ze wystarczy jedno opakowanie z drugim wymieszam i gotowe;(

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:26
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 16:24   #2390
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Do mojego brazu jest opcja 50 ml farby 75 ml aktywatora?
Dok³adnie. Mieszamy 1:1,5
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:26   #2391
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

U mnie normalnie postêp na miarê stulecia, po 10 godzinach paczka z farb± wysz³a z Wroc³awia Ciekawe czy do jutra dojdzie...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:42   #2392
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A na wlosy do pasa nie powinna byc 100ml farby i 150 aktywstora?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Ok biore cale op, bo boje sie, ze mniej to braknie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:45   #2393
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
A na wlosy do pasa nie powinna byc 100ml farby i 150 aktywstora?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Ok biore cale op, bo boje sie, ze mniej to braknie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A nie lepiej zmieszaæ najpierw po³owê farby i aktywatora (50 ml + 75 ml), a potem ewentualnie dorobiæ wiêcej je¶li braknie?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:55   #2394
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A jak mi zostaniexw opakowaniach to ile to moge trzymac?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:58   #2395
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
A jak mi zostaniexw opakowaniach to ile to moge trzymac?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Je¶li szczelnie zamkniête to chyba do pó³ roku mo¿na.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:23   #2396
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
A na wlosy do pasa nie powinna byc 100ml farby i 150 aktywstora?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Ok biore cale op, bo boje sie, ze mniej to braknie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym wali³a po³owê i najwy¿ej dorobi³a potem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:35   #2397
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zeszlo cale opakowanie. Troche piecze.. czym moge domyc rece?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:00   #2398
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zeszlo cale opakowanie. Troche piecze.. czym moge domyc rece?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No nie mów, ¿e bez jakichkolwiek rêkawiczek robi³a¶? To dziwne, ¿e piecze bo mojej mamy nic a nic nie piek³o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:24   #2399
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Robilam w rekawiczkach ale mi sie przebila. Jakies rady?
Scieram tarka
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-09-12 o 20:06
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:16   #2400
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Powracam jak zdarta p³yta. Farba jest na poczcie w mie¶cie odleg³ym od mojego o jedyne 1,5 godzinki poci±giem lub samochodem. Istnieje mikra szansa, ze jednak jutro siê farbnê <tfu, tfu - bo zapeszê>

NinaSimone, a nie szuka³a¶ w google? Ja siê zawsze u fryzjera farbujê, to mi jakim¶ preparatem specjalnym domywa.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.