Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 08:11   #2311
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
czarna aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam tą historię, ale cieszę się, że wszystko dobrze i z Tobą i z maleństwem też przyłączam się do gratulacji gustu Twojego Tż pierścionki śliczne, ja też lubię takie proste, bez udziwnień; no i gratuluję zaręczyn

co do celibatu to u nas problem rozwiązał się sam, bo mój Tż od końca stycznia w delegacji, wraca co 3 tyg na tydzień albo krócej, więc chcąc nie chcąc celibat sam się narzucił chociaż nawet jak przez pierwsze 3miesiące ciąży bywał w domu to skutecznie go powstrzymywałam, powiedziałam, że nie można i koniec i cóż biedaczek miał zrobić, musiał się dostosować a jak ostatnio byłam u mojej ginki to mi powiedziała w jakiej pozycji jest najbezpieczniej i ostatnio jak Tż był w domu to przytulanki były ale tylko 2 razy przez cały tydzień, bo ja nadal wolę ich unikać, straszna panikara jestem, ale cóż po porodzie będziemy szaleć, teraz dobro maluszka najważniejsze

aha, co do teściów to powiem szczerze, że moi są wspaniali i całe szczęście, bo od razu po ślubie zamieszkaliśmy z nimi, na piętrze mamy swoje 2 pokoje i kuchnię więc jest ok, jedyny minus to brak oddzielnego wejścia, ale da się z tym życ a teściowie sa przecudowni, po niedzielnych poprawinach spaliśmy już tutaj i jak rano zeszliśmy na śniadanie to teściowa od razu przywitała nas słowami "witajcie w domu dzieci, wszystkiego dobrego synku i córciu" nawet teraz się wzruszam jak sobie to przypomnę, nawet do głowy by mi nie przyszło, że tak nas przywitają wiadomo, że bywają lepsze i gorsze dni, ale naprawdę nie mogę narzekać, bo w nic się nie wtrącają, nie próbują nam układać życia, urządzać pokoju itp, jak ich spytamy o radę czy opinię to powiedzą co myślą, a jak nie to nic nie mówią.

my w planach mamy przebudowanie domu po dziadkach Tż, który stoi na tej samej działce, z 10m od obecnego domu, ale póki co gromadzimy finanse, bo wolelibyśmy obejść się bez brania kredytu, ale jeśli będzie trzeba to coś weźmiemy, na szczęście tu nie są potrzebne duże pieniądze, więc mam nadzieję że jakoś damy radę
Gratuluję teściów. Ja też nie mogę na swoich narzekać, chociaż widzimy się bardzo rzadko . A celibat, no cóż mam go od początku ciąży, a teraz przyzwolenie na "pół gwizdka" Nie korzystamy z tego za często, bo po 1: strach, po 2: chyba się odzwyczailiśmy a teraz to mąż bardziej kontuzjowany niż ja

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Ja teeeż ja teeeż

czarnamadonna1982 bardzo współczuję ale i cieszę się, że wszystko dobrze! odpoczywaj! i daj spokój z obcasami będzie dobrze tylko musimy o siebie dbać.
Ja jak się całkiem dobrze czuję to się czasem zapominam i przekombinuję ale szybko sobie uświadamiam że powinnam się oszczędzać

Teraz to ja pomarudzę......dzień dziś straszny pogoda do kitu, najpierw mega duszno, słońce świeciło jak szalone więc robiło mi się od razu słabo
no ale zakupy trzeba było zrobić.... do tego ból głowy który męczy mnie dość często w ciąży - właściwie to jedyny objaw nieprzyjemny który mi został ale nie wezmę przecież tabletki i po sprawie tylko tak się człowiek męczy. No ale te bóle to nic, pomarudzić muszę bo w nic się nie mieszczę.... a do tego taka dzisiaj humorzasta byłam ze skończyło się wieeeeeelkim płaczem że jestem wielka, gruba, brzydka i że zacznę się niedługo toczyć! Teraz już mi trochę lepiej ale fakt jest faktem - nie mam się powoli w co ubrać, niby spoko bo można iść na zakupy, ale..... jakoś nigdy nie byłam przyzwyczajona do luźnych kiecek i bluzek a tu o....tym bardziej że mój brzuszek nie taki typowo ciążowy tylko jeszcze tłuszczykiem narósł :/
Wiem.....to pierdoła, powinnam się cieszyć, ale ja wolałabym mieć tylko malutką śliczną piłeczkę z przodu a nie do tego tłuszcz i wielkie dupsko..... leeee ;(
A do tego tęsknię za Tż, przyjeżdża jutro i ja jadę do niego na tydzień ale nadal nie znaleźliśmy fajnego mieszkanka do wynajmu więc nadal na odległość
Jeżeli Cię to pocieszy to ja też męczę się z bólami głowy Musimy to przetrwać.

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
Kochana ani to głupie, ani nie dojrzałe, tylko ludzkie. Każda z nas ma podobne odczucia, mniejsze lub większe. Mi też ciężko zaakceptować fakt, że nie mieszczę się w swoje ciuchy, że ukochane rurki i koszule muszą poczekać spokojnie w szafie. Tak jak dziewczyny pisały to okres przejściowy
A z TŻ porozmawiaj lub nie zwracaj uwagi. Faceci tak mają, ale nie oznacza to nic złego. Mój zawsze gapi się na fajne laski, ale wiem, że kocha tylko mnie, a te gówniary nie dorastają mi do pięt

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Czarnamadonna,
Leż Skarbie i odpoczywajWszystko będzie dobrze, zobaczysz.

Justa, MiciaKicia,
Doskonale Was rozumiem, ale zaufajcie mi że to okres przejściowy
Bo teraz jest tak, że nasze brzuszki są jeszcze małe i tak naprawdę, nie wyglądamy na 100% jak w ciąży, tylko jakby nam się tu i ówdzie przytyło.
Ale jak nam już brzuchy wywali to my będziemy je prezentować z dumą, a TŻ- om będzie zwyczajnie głupio gapic sie na inne babki. Ponadto sami bedą patrzeć na nie z duma i dotrze do nich conieco...
Dokładnie tak Jeszcze chwila i będziemy z dumą prezentować swoje brzucholki.

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no nie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg a 3 miesiące po porodzie odzyskałam figurę, zero rozstępów, celulitu, obwisłej skóry to tylko okres przejściowy i jaka nagroda na koniec a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
Wyglądasz super i wcale nie jesteś kluska

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Ja zaraz zabieram się za sprzątanie, bo wczoraj nie miałam weny
Pogoda beznadziejna, ale może to i lepiej bo i tak mąż musi siedzieć, a raczej leżeć w domu
Miałam dziś niezły sen. Śniło mi się USG i lekarka mówi, że będę miała córeczkę, a ja że nie wierzę i poszłam do drugiego lekarza. Ten sprawdza i mówi: chłopak Jaja normalnie. Jak ja wytrzymam ten miesiąc niewiedzy bo do wizyty równiutki miesiąc - 13 czerwca. I uwaga będę wtedy w 20 tygodniu. Boże jak to leci
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:13   #2312
meiadeleite
Raczkowanie
 
Avatar meiadeleite
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
j
Moj maz to Michalu nas chlopczyk bedzie Mikolaj(chcialam Nikodem-Nikos ale kuzynce sie urodzil synek i tak go nazwala)myslelismy jeszcze o Blazeju ale jednak bedzie Mikosa dziewczynka Michalinka to pewne od samego poczatku.Kiedys miala byc Liliana ale stanelo na Michalinie
Cześc wszystkim, dawno mnie nie było i musze duuuzo nadrobić widzę.
marti u nas jeśli będzie dziewczynka to też Michalina, od początku ustalone, bardzo nam się podoba. Właściwie nie braliśmy innego pod uwagę
A jak chłopczyk to Antoś, to wiemy od lat, zanim jeszcze stało sie modne
__________________
proście, a będzie wam dane
meiadeleite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:14   #2313
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

I jeszcze jedno. Na pierwszej stronie, na liście jest tyle dziewczyn, a udziela się tylko garstka. Mam nadzieje, że u pozostałych OK i brak czasu odciąga je od wizażu.
Dziewczynki piszcie Jak wasze dzidzie?
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:32   #2314
meiadeleite
Raczkowanie
 
Avatar meiadeleite
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

I jeszcze się pochwalę, że kupiłam już 3 pary spodni ciążowych i 1 sukienkę
Jestem zachwycona, bo nie mam już szans na chodzenie w normalnych spodniach, ża bardzo uciska.
Jeansy Next Maternity, za 29 zł na Allegro, stan idealny. Trochę za szerokie w nogawkach sie okazały, więc poszły do zwężenia.
A pozostałe rzeczy kupiłam w internetowym C&A, bo niestety trudno mi znależć cos używanego (noszę rozmiar 46 a na dole czasem nawet 48), a naprawdę muszę mieć JUŻ jakies spodnie, bo nie mam w czym chodzić. Prawda, nie jest to najtańszy sklep ale i nie najdroższy, a jest bezpłatna dostawa (poczta lub kurierem, do wyboru) i jeśli się rozmyślimy - bezpłatny zwrot (czyli przysyłaja na swój koszt kuriera po odbiór).
Najbardziej ciesze się z białych lnianych spodni http://s1.static.c-and-a.com/Shop/Pr...2x/78532_1.jpg
i tej sukieneczki http://s1.static.c-and-a.com/Shop/Pr...2x/81399_1.jpg
__________________
proście, a będzie wam dane
meiadeleite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:07   #2315
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

meiadeleite - jaka sliczna sukienka . Nie lubie chodzic w kieckach ale ta jest naprawde ładna ..

Witam sie w niedzielny poranek ..

Wczoraj chyba przesadzilam z noszeniem chrzesniaka i tak mnie bolal brzuch ze chodzic nie moglam .. Bałam sie strasznie ale wzielam no-spe i przeszlo.. Dzisiaj umowilismy sie z TŻetem ze jak napisze krotkiego smsa '' jedz '' to znaczy ze jest zle i ma byc w domu w minute .. On prawie caly tydzien pracuje a gdyby cos sie dzialo to sama sobie nie poradze ..

Pisalyscie cos o kompleksach , o niekakceptowaniu siebie w ciazy .. Ja dodatkowymi kilogramami sie nie przejmuje . ciesze sie z nich bo wiem ze to moj dzidzius za tym stoi . A mój TŻet jak chce niech sie oglada za innymi , popatrzec zawsze moze , ale to ze mna jest , to mnie kocha i codziennie zasypia u mojego boku .. Takze mnie to nie rusza ..

Dzisiaj na obiad zamiast tradycyjnego rosolku sos chrzanowy .. Juz sie nie moge doczekac jak bede go palaszowac .
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !

Edytowane przez DeKajka
Czas edycji: 2012-05-13 o 09:08
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:13   #2316
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Na pierwszej stronie, na liście jest tyle dziewczyn, a udziela się tylko garstka. Mam nadzieje, że u pozostałych OK i brak czasu odciąga je od wizażu.
Dziewczynki piszcie Jak wasze dzidzie?
Może bidulki pracują dużo?

Kasiu,
A Ty chciałeś chłopca?
Myślałaś nad imieniem?
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:13   #2317
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no nie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg a 3 miesiące po porodzie odzyskałam figurę, zero rozstępów, celulitu, obwisłej skóry to tylko okres przejściowy i jaka nagroda na koniec a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
Gdzie Ty jak kluska wyglądasz? Ślepa chyba jestem D:
Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość

Pisalyscie cos o kompleksach , o niekakceptowaniu siebie w ciazy .. Ja dodatkowymi kilogramami sie nie przejmuje . ciesze sie z nich bo wiem ze to moj dzidzius za tym stoi . A mój TŻet jak chce niech sie oglada za innymi , popatrzec zawsze moze , ale to ze mna jest , to mnie kocha i codziennie zasypia u mojego boku .. Takze mnie to nie rusza ..
Zazdroszczę podejścia..
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 09:14   #2318
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jesteście fankami KSW bo jakoś mało to kobiece aleeeeeee piękne walki!
Piękne walki ale jak to mój TŻet powiedzial '' mało efektowne ''
Nastawilismy sie na dlugie, emocjonujace ogladanie .. a tu pół minuty i koniec .. i na co było tyle czekac ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:18   #2319
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Piękne walki ale jak to mój TŻet powiedzial '' mało efektowne ''
Nastawilismy sie na dlugie, emocjonujace ogladanie .. a tu pół minuty i koniec .. i na co było tyle czekac ..
no masakra.
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:08   #2320
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Wszystkie juz sie chwalilyscie to i ja sie pochwale ..
Na pierwszym zdjeciu : brzuszek rano ..
Na drugim : tak wygladamy po jedzonku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3344.jpg (40,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ...jpg (35,3 KB, 47 załadowań)
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:16   #2321
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
a to że Tż-ci czasem gapią się na inne kobiety to przecież nic nie znaczy - chyba, że któraś z Was miała jakieś przykre sytuacje w przeszłości to inna sprawa, że się bardziej przejmuje - ja nie miałam a wiem że faceci są wzrokowcami i przecież tylko patrzą, ja też czasem zerkam jak widzę jakiegoś atrakcyjnego mężczyznę i wcale nie uważam, że robię coś złego, a różnica jest tylko taka, że faceci zerkają częściej wiem, że to może być wkurzające, ale to naprawdę nie jest powód do zmartwień, a tym bardziej do kłótni, ale jeśli Was to denerwuje to powiedzcie szczerze, że jest Wam wtedy przykro.

No i najważniejsze, że przecież oboje chcieliście mieć dziecko i Wasi Tż-ci na pewno bardzo Was kochają i będą kochać, nie zważając na Wasze kilogramy więc dziewczyny głowa do góry bo nie warto się zamęczać takimi drobiazgami, taki stan jest przejściowy i nie będzie trwać w nieskończoność, więc szkoda czasu na zadręczanie siebie ale i Tż-tów, którzy też na pewno przeżywają Wasze ciąże tylko może nie do końca o wszystkim Wam mówią, i próbują sami sobie radzić z nową sytuacją, ale przecież Was wspierają i są z Wami na dobre i złe
Zgadzam się ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Podobam się mojemu TŻ? to niech to cholerka okaże..
A rozmawiałaś o tym z TŻ?

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
Jaka znowu kluska
Fajny brzusio już

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Wszystkie juz sie chwalilyscie to i ja sie pochwale ..
Na pierwszym zdjeciu : brzuszek rano ..
Na drugim : tak wygladamy po jedzonku
Fajowy


Dziś z samego rana Kościół i nauczki. Zostały nam tylko 4 spotkania
Moje Maleństwo chyba nie lubi chodzić do Kościoła, bo za każdym razem boli mnie brzuch
A jak tylko wrócimy do domu to jest w porządku

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2012-05-13 o 10:18
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 10:29   #2322
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Ja też sie witam
Zjadłam półtorej bułki i serek waniliowy i mam dość

Miłego dnia, mój bedzie znów intensywny
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:31   #2323
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Wszystkie juz sie chwalilyscie to i ja sie pochwale ..
Na pierwszym zdjeciu : brzuszek rano ..
Na drugim : tak wygladamy po jedzonku


---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
A rozmawiałaś o tym z TŻ?
tak.. on nie kuma
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:24   #2324
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hej hej dekajka piekny brzusio moj to jakos mi zmalal od wczoraj albo mi sie wydaje bo tż mowi ze nie i ze wpadam w obsesje..leze w lkozku tz mi przyniosl sniadanko do wyrka ogolnie jestem wystraszona jak chodze do lazienki to mam obsesje ze bedzie krew apetytu jakos nie mam co mnie martwi bo wczesniej jak slon nei wiem czy po duphastonie tez tak macie?


co do kilogramow to ja znowu zawsze jak patyk wiec naprawde zazdroscilam dziewczynom dodatkowych kilo)bo ja ciagle slyszalam jaki to ze mnie patyk, chudzielec itd i ze brak kobiecych ksztaltow ..wiec i tak zle i tak neidobrze

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no nie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg a 3 miesiące po porodzie odzyskałam figurę, zero rozstępów, celulitu, obwisłej skóry to tylko okres przejściowy i jaka nagroda na koniec a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
jak ty ejstes kluska to ja jestem zakonnica

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze wszystkim


A rozmawiałaś o tym z TŻ?


Jaka znowu kluska
Fajny brzusio już


Fajowy


Dziś z samego rana Kościół i nauczki. Zostały nam tylko 4 spotkania
Moje Maleństwo chyba nie lubi chodzić do Kościoła, bo za każdym razem boli mnie brzuch
ja tez nie lubie wiec je rozumiem
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:47   #2325
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cześć!
Ja już po zajęciach. Jeszcze tylko jeden zjazd i koniec No i obrona jak napiszę pracę

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no nie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg a 3 miesiące po porodzie odzyskałam figurę, zero rozstępów, celulitu, obwisłej skóry to tylko okres przejściowy i jaka nagroda na koniec a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
Jaka tam kluska, fajny brzusio

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Wszystkie juz sie chwalilyscie to i ja sie pochwale ..
Na pierwszym zdjeciu : brzuszek rano ..
Na drugim : tak wygladamy po jedzonku
No po jedzonku spory

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
hej hej dekajka piekny brzusio moj to jakos mi zmalal od wczoraj albo mi sie wydaje bo tż mowi ze nie i ze wpadam w obsesje..leze w lkozku tz mi przyniosl sniadanko do wyrka ogolnie jestem wystraszona jak chodze do lazienki to mam obsesje ze bedzie krew apetytu jakos nie mam co mnie martwi bo wczesniej jak slon nei wiem czy po duphastonie tez tak macie?
Kurcze, mi też się coś wydaje, że mi zmalał od wczoraj
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:49   #2326
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
Kochana, chyba większość z nas tak ma, że nie czuje się atrakcyjnie. Ja już mam opracowany system powrotu do wagi po porodzie
Ostatnio widziałam kilka kobiet w ciąży, które były tak zadbane, że aż miło było popatrzeć. Mnie to zmotywowało, że nie muszę przecież wyglądać jak ostatnie nieszczęście i jest to również w jakimś stopniu ode mnie zależne. Wiadomo ciąża to nie jest okres, kiedy człowiek czuje się najlepiej, ale myślę, że warto o siebie dbać - nie dla innych, ale właśnie dla własnego samopoczucia.



Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
hej hej dekajka piekny brzusio moj to jakos mi zmalal od wczoraj albo mi sie wydaje bo tż mowi ze nie i ze wpadam w obsesje..leze w lkozku tz mi przyniosl sniadanko do wyrka ogolnie jestem wystraszona jak chodze do lazienki to mam obsesje ze bedzie krew apetytu jakos nie mam co mnie martwi bo wczesniej jak slon nei wiem czy po duphastonie tez tak macie?
Ja akurat nie biorę duphastonu, więc nie wiem jak po nim jest.
Najważniejsze, że wszystko w porządku. Brak apetytu może być związany ze stresem.
Ja również na początku miałam lekkie plamienia i okazało się, że wszystko w porządku. Takie plamienia naprawdę nie są rzadkie i nie muszą oznaczać najgorszego. Bardzo dobrze, że pojechałaś do szpitala, sprawdziłaś.
A teraz staraj się o tym nie myśleć i dbaj o siebie. Wszystko będzie dobrze

---
Z innej beczki: kupiłam wczoraj żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży z Perfecty. Rozbawił mnie napis na butelce: nie zakłóca badań USG. Jak żel, który zmywa się wodą może je zakłócać? Musiałabym chyba wlać go sobie do środka albo wysmarować nim brzuch przed badaniem
Chyba, że jestem jakaś nieoświecona to mnie oświeccie
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:51   #2327
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Dziewczyny widziałyscie ten filmik jak kobieta chyba z filipin czy malezji boje swoją 9-miesieczną córke?
Matko, nie mogłam uwierzyc

Przecież jakbym takie coś widziała to bym ją chyba zabiła...
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:10   #2328
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyscie ten filmik jak kobieta chyba z filipin czy malezji boje swoją 9-miesieczną córke?
Matko, nie mogłam uwierzyc

Przecież jakbym takie coś widziała to bym ją chyba zabiła...
nie widzialam .. ale cos mi siostra wczoraj wspominala ..
poprosze o linka jesli to nie problem ..

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Nie dąłam rady tego obejrzec do konca ..
Jak tak można . własne dziecko .. nie miesci mi sie to w glowie ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:34   #2329
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cześć dziewczyny
Widziałam tutaj wstawione piekne brzuszki
Gratuluję tez poznania płci, mam propozycję może by je zapisywac na liście na pierwszej stronie
W ogóle jestem u mamy i leże, bore nospę bo pobolewa mnie brzuch co jakis czas i to mocno, wracamy dzis do domu wiec jak sie nie uspokoi to pojade na IP. To wszystko pewnie przez nerwy i wielka kłótnie i sasiadke mamy ehhh, jestem na chwile teraz to opisze Wam wszystko jutro. Bo na sama mysl sie denerwuje.
Dziewczyny co do ruchow ja poczulam je dopiero w 22 tc ale owulke mialam opozniona i wg usg ciaza byla mlodsza, wiec moze teraz syzbciej poczuje.
To do jutra
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 13:09   #2330
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hej kochane

Ja tak szybciuktko bo po wczorajszej meczarni z sama soba dzis tryskam energia przelecialam tylko tak po lebkach:/

Czarnamadonna gratuluje kochana i zareczyn i gustu przyszlego mezaniestety moj to totalne bezguscie jak nie przypilnuje to da ciala lacznie z ubiorem samego siebiemusze jak male dziecie za raczke prowadzic:P

Musso DeKajka piekne brzucholki kurcze ja mam chyba najmniejszy z Was wszystkich.jak rano wstaje jestem plaska jak deska a jak sie najem mam taki jak Wy rano i chyba bedzie tak jak przy poprzedniej ciazy ze mialam taki mini (zalaczam zdjatko kilka dni przed rozwiazaniem)
a juz bym chciala miec taki fajnyodstajacyna poczatku pisalam ze juz mam ale to jednak moje jelita zapelnione sie ukazywany:/

Dziewczyny co do kompleksow to tylko przejsciowe-doskonale Was rozumie.teraz jakbysmy sie zaokraglily a nie widac ze to ciaza a talia zanika pojawia sie wiecej w obwodze tu i owdzie ale spokojnie za jakies 4-6 tygodni juz bedzie jednoznacznie wiadomo ze to dzidzius dla srodowiska nas obserwujacego i my sie lepiej poczujemyTZ sie nie przejmowactyle ich co sobie popatrzaja mam lajtowe podejscie do tego(moze dlatego ze moj zawsze mi powtarza ze jestem dla niego najpiekniejsza na swiecie i nigdy z nikim nie bylo mu tak dobrze-czasami az do znudzeniabo az mnie to krepuje)potrafie razem z Miskiem skomentowac jak idzie jakas ladna kobieta-nie czuje zazdrosci.ale powiem Wam ze w poprzednim zwiazku to bylo zupelnie odwrotnie-a wynikalo to z niedowartosciowania-michal kilka lat pracowal nad tym abym w koncu odzyskala wiare w siebie-a ja nadal mimo to mam kompleksy-jak sie slyszy zeby sie schudlo(podczas gdy sie wazylo 50kg) bo sie wtedy wizualnie nogi wydluza to nie dziwne ze czlowiek potem sie wstydzi chodzic w plaskich butach z odkrytymi nogami.no ale to juz mam za soba na szczescie.
Zalaczam zdjecia brzuszka i zdjecie meisiac po porodzie-gdzie juz byl plaski-wiec glowa do gory wrocimy do formywszystkie bez wyjatku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM_0558.jpg (63,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM_0924a.jpg (114,1 KB, 52 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:12   #2331
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

no i jak Was mocno wkurzaja to robcie tak zeby i oni o Was zazdrosni byli-jak to ktoras z dziewczyn napisala cycki do przeodu i eja
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:24   #2332
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Marti rzeczywiscie brzuszek mialas nieduzy ..

I bardzo szybko Ci zszedl .. mam nadzieje ze i u mnie tak bedzie ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !

Edytowane przez DeKajka
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:26
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:28   #2333
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
Zalaczam zdjecia brzuszka i zdjecie meisiac po porodzie-gdzie juz byl plaski-wiec glowa do gory wrocimy do formywszystkie bez wyjatku
no faktycznie nieduży ja taki miałam jak już urodziłam
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:36   #2334
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

dziewczyny moja przyjaciolka przytyla 35kg w ciazy a teraz wazy ze 43 i jest chuda jak patyk-doszla do siebie w pol roku po porodzie
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:42   #2335
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Teoretycznie jest to mozliwe ze wroci sie szybko do wagi sprzed ciazy ale nawet patrzac na moja siostre wiem ze i zdarza sie tak ze te kilogramy zostaja.. ze trudno je zgubic ..

I nie wiem co zrobic zeby tak nie bylo w moim przypadku ... eh ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:45   #2336
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

a stara sie je zrzucic??

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

no i pytanie-czy karmila piersia??bo jak sie karmi jest o wiele latwiej.raz ze dzieciatko wyciaga, dwa ze trzeba trzymac diete i sie nie podjada tlustych rzeczy bo na poczatku nie wolno wiec organizm tluszcz pobiera z zapasow
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:46   #2337
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
hej kochane

Ja tak szybciuktko bo po wczorajszej meczarni z sama soba dzis tryskam energia przelecialam tylko tak po lebkach:/

Czarnamadonna gratuluje kochana i zareczyn i gustu przyszlego mezaniestety moj to totalne bezguscie jak nie przypilnuje to da ciala lacznie z ubiorem samego siebiemusze jak male dziecie za raczke prowadzic:P

Musso DeKajka piekne brzucholki kurcze ja mam chyba najmniejszy z Was wszystkich.jak rano wstaje jestem plaska jak deska a jak sie najem mam taki jak Wy rano i chyba bedzie tak jak przy poprzedniej ciazy ze mialam taki mini (zalaczam zdjatko kilka dni przed rozwiazaniem)
a juz bym chciala miec taki fajnyodstajacyna poczatku pisalam ze juz mam ale to jednak moje jelita zapelnione sie ukazywany:/

Dziewczyny co do kompleksow to tylko przejsciowe-doskonale Was rozumie.teraz jakbysmy sie zaokraglily a nie widac ze to ciaza a talia zanika pojawia sie wiecej w obwodze tu i owdzie ale spokojnie za jakies 4-6 tygodni juz bedzie jednoznacznie wiadomo ze to dzidzius dla srodowiska nas obserwujacego i my sie lepiej poczujemyTZ sie nie przejmowactyle ich co sobie popatrzaja mam lajtowe podejscie do tego(moze dlatego ze moj zawsze mi powtarza ze jestem dla niego najpiekniejsza na swiecie i nigdy z nikim nie bylo mu tak dobrze-czasami az do znudzeniabo az mnie to krepuje)potrafie razem z Miskiem skomentowac jak idzie jakas ladna kobieta-nie czuje zazdrosci.ale powiem Wam ze w poprzednim zwiazku to bylo zupelnie odwrotnie-a wynikalo to z niedowartosciowania-michal kilka lat pracowal nad tym abym w koncu odzyskala wiare w siebie-a ja nadal mimo to mam kompleksy-jak sie slyszy zeby sie schudlo(podczas gdy sie wazylo 50kg) bo sie wtedy wizualnie nogi wydluza to nie dziwne ze czlowiek potem sie wstydzi chodzic w plaskich butach z odkrytymi nogami.no ale to juz mam za soba na szczescie.
Zalaczam zdjecia brzuszka i zdjecie meisiac po porodzie-gdzie juz byl plaski-wiec glowa do gory wrocimy do formywszystkie bez wyjatku
Rzeczywiście nieduży brzuszek, ale jaki ładny, kształtny I jak szybko stał się znowu płaski!
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:10   #2338
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
dekajka mojej kolezance do 9 miesiaca mowili ze chlopak byla u
3 lekarzy a urodzila coreczke hehe 2 tyg przed gterminem si okazalo
mi sie okazalo w chwili cc

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czarnamadonna a jak Ty sie masz z zaparciami??polepszylo sie troche??
mi na zaparcia zaczela pomagac maslanka pita w chorych ilosciach :P

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Ja robiłam w pierwszej ciąży. Fajnie sobie za to liczą
u nas jest za darmo
Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość

[/COLOR]a mam pytanie do mam czy wy myjecie codziennie dzieci w sensie w wannie bo wczoraj gadalam z sasiadka sie taak troche zdziwila ze ja codziennie daje ja do wanny
czasami codziennie jak sie usmaruja na dworze i w pl tez codziennie bo rodzice maja gospodarstwo ale tak normalnie top co 3 tyg



mam skurcze w lydkach....masakra
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:35   #2339
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

ja córkę kąpię codziennie, tylko włosy jej myje już teraz 2 razy w tygodniu, no chyba że wyjątkowe upały to częściej, ale tak do roku to główkę też codzień
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:39   #2340
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czesc dziewczyny
Dawno mnie nie bylo a naprodukowalyscie jak zawsze tyle ze ho hoo;D
U mnie wszystko dobrze Brzuszek rosnie, apetyt dopisuje i to baaardzo Ogolnie samopoczucie okNie mam zaparc ani boli głowy, czasami to sie zastanawiam czy ja naprawde w ciazy jestem heh, wiem ze to glupie ale wiecie, czasami tak sie ma jak nie ma tych dokuczliwych objawow.
w kolejny czwartek mam wizyte u gina, juz nie moge sie doczekac bedzie rowno 16 tyg. skonoczone!! masakra jak ten czas leci;D Bedzie juz 4 miesiace skonczone.. wiec za 5 miesiecy maluszek bedzie z nami!! nie moge sie juz doczekac
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie kochane!! Milego popoludnia
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.