Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 19:11   #1081
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
PODBIJAM

Właśnie kupiłam sobie szampon i odżywkę Farouk Tone&Shine Silver i czekam na przesyłkę.
Przejrzałam kilka wątków i właśnie zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Mam naturalny kolor włosów popielaty blond (średni).

Obecnie mam trochę rozjaśnione na naturalny jasny blond i odrost ok. 4cm. Chcę na jakiś czas całkowicie zrezygnować z farbowania i nie wiem czy ten zakup był dobrym pomysłem- czy to zadziała również na odrost?
Bo co będzie jak użyję i rozjaśni mi tylko te farbowane włosy na np. siwe a odrost zostanie...

Czy te szampony wogóle rozjaśniają włosy?

nie rozjaśniają daja tylko lekko niebiesko-siwy odcień Farouk'a nie używałam ale uzywałam Welle Regenal i L'oreal Shine Blond i oba leko wysuszaja i placzą włosy najlepsza dla mnie jest płukanka Flor Illum ale ona też wysusza dlatego moj fryzjer radzi zeby nie stosować jej za kazdym myciem tylko co jakis czas
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:42   #1082
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez EVAgwiazdka Pokaż wiadomość
nie rozjaśniają daja tylko lekko niebiesko-siwy odcień Farouk'a nie używałam ale uzywałam Welle Regenal i L'oreal Shine Blond i oba leko wysuszaja i placzą włosy najlepsza dla mnie jest płukanka Flor Illum ale ona też wysusza dlatego moj fryzjer radzi zeby nie stosować jej za kazdym myciem tylko co jakis czas
aaaaa! niebiesko- siwy????

nie mam problemu z żółknięciem koloru, chcę tylko żeby lekko rozjaśniło mój naturalny

chyba się powieszę
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:43   #1083
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

dziewczyny pomozcie!!!mi chyba juz nic nie pomoze mam wlosy rozjasnione,blond jest bardzo jasny ale zolty....zakupilam juz chyba wszystkie(prawie wszystkie) kosmetyki przeznaczone do tego celu,mam szampon L'oreala Shine blond-nic nie pomaga mi ale wlosy po nim sa miekkie,szampon Marion nadajacy wlosom blond platynowy odcien(ten nowy w czarnej butelce) tez nic nie pomaga a wlosy sa po nim okropne takze plukanke srebrna flor-illum tez nie pomaga jedyne co pomaga i nadaje platynowy odcien to maseczka Marion odszwiezajaca kolor wlosow farbowanych na blond z limonka(chyba tez jakis nowy produkt) Moze polecicie mi jakas farbe lub szamponetke nadajaca platynowy odcien???bo juz nie wiem czym mam farbowac nastepnym razem....
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:45   #1084
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
aaaaa! niebiesko- siwy????
jak za długo potrzymasz szampon albo zrobisz za duże stężenie płukanki to moga Ci sie wlosy zrobic fioletowe lub niebieskie rowniez moze Ci paznokietki zabarwic
ale ja takich przygod nie mialam ani z shine blonde albi z plukanką flor illum
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:50   #1085
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie!!!mi chyba juz nic nie pomoze mam wlosy rozjasnione,blond jest bardzo jasny ale zolty....zakupilam juz chyba wszystkie(prawie wszystkie) kosmetyki przeznaczone do tego celu,mam szampon L'oreala Shine blond-nic nie pomaga mi ale wlosy po nim sa miekkie,szampon Marion nadajacy wlosom blond platynowy odcien(ten nowy w czarnej butelce) tez nic nie pomaga a wlosy sa po nim okropne takze plukanke srebrna flor-illum tez nie pomaga jedyne co pomaga i nadaje platynowy odcien to maseczka Marion odszwiezajaca kolor wlosow farbowanych na blond z limonka(chyba tez jakis nowy produkt) Moze polecicie mi jakas farbe lub szamponetke nadajaca platynowy odcien???bo juz nie wiem czym mam farbowac nastepnym razem....
na takie problemy pomaga wyszukiwarka:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=platynowe
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=platynowe
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=platynowe
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=platynowe
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=platynowe
i inne wątki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:58   #1086
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
jak za długo potrzymasz szampon albo zrobisz za duże stężenie płukanki to moga Ci sie wlosy zrobic fioletowe lub niebieskie rowniez moze Ci paznokietki zabarwic
ale ja takich przygod nie mialam ani z shine blonde albi z plukanką flor illum
Acha czyli nie mozna za długo trzymać.

O odżywce którą kupiłam, też Tone&Shine Silver, jest tak napisane:

Tone & Shine Silver Minx: odżywka silnie ochładzająca odcień włosów.
-wspaniale neutralizuje żółty pigment we włosach
-nadaje włosom silny połysk
-odżywia włosy
TONE & SHINE
Tonowanie i średniotrwała koloryzacja. Niweluje żółte refleksy na włosach siwych i blond. Zapewnia doskonały połysk, regeneruje.
Nałóż Tone&Shine na wilgotne włosy, rozprowadź równomiernie, pozostaw na włosach 5-10 min. Dla uzyskania intensywniejszego efekty nałóż plastikowy czepek i delikatnie ogrzewaj włosy, zwiększając czas działania odżywki do 20-25 minut.

To moze ta odżywka trochę rozjaśnia?
Ale mi smutno, chyba bubel kupiłam
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:06   #1087
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Acha czyli nie mozna za długo trzymać.

O odżywce którą kupiłam, też Tone&Shine Silver, jest tak napisane:

Tone & Shine Silver Minx: odżywka silnie ochładzająca odcień włosów.
-wspaniale neutralizuje żółty pigment we włosach
-nadaje włosom silny połysk
-odżywia włosy
TONE & SHINE
Tonowanie i średniotrwała koloryzacja. Niweluje żółte refleksy na włosach siwych i blond. Zapewnia doskonały połysk, regeneruje.
Nałóż Tone&Shine na wilgotne włosy, rozprowadź równomiernie, pozostaw na włosach 5-10 min. Dla uzyskania intensywniejszego efekty nałóż plastikowy czepek i delikatnie ogrzewaj włosy, zwiększając czas działania odżywki do 20-25 minut.

To moze ta odżywka trochę rozjaśnia?
Ale mi smutno, chyba bubel kupiłam
tak, te szampony, odżywki jednak trochę rozjaśniają włosy - inaczej mi z żóltego blondu nie zrobiłby mi się tak piękny jasny jaki mam teraz
skoro nie używałaś jeszcze tej odzywki, a jest napisane, ze 5-10 min. ją trzymać to ja proponuje,żebys na początek nałożyła ją na czas minimalny,czyli 5 minut spłukasz, wysuszyc wlosy i zobaczysz jak Ci się włosy zachowują, czy nigdzie Ci fioletkiem nie chwyciły

przy takich produktach musisz dostosować czas trzymania do swoich włosów i ich właściwości
juz duzo tutaj czytalam, np. o pluknkach celii czy delia, ze kazda musiala w jakims stopniu ich stezenie dostosowywac do siebie, bo to co dobre dla jednej dla drugiej okazywalo sie za mocne
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 20:14   #1088
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

tak,tak wiem ze jest wyszukiwarka......chyba juz z 10 razy przejrzalam wszystkie watki na ten temat
chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniami w uzywaniu szamponow,plukanek itp do wlosow blond......
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:17   #1089
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
tak, te szampony, odżywki jednak trochę rozjaśniają włosy - inaczej mi z żóltego blondu nie zrobiłby mi się tak piękny jasny jaki mam teraz
skoro nie używałaś jeszcze tej odzywki, a jest napisane, ze 5-10 min. ją trzymać to ja proponuje,żebys na początek nałożyła ją na czas minimalny,czyli 5 minut spłukasz, wysuszyc wlosy i zobaczysz jak Ci się włosy zachowują, czy nigdzie Ci fioletkiem nie chwyciły

przy takich produktach musisz dostosować czas trzymania do swoich włosów i ich właściwości
juz duzo tutaj czytalam, np. o pluknkach celii czy delia, ze kazda musiala w jakims stopniu ich stezenie dostosowywac do siebie, bo to co dobre dla jednej dla drugiej okazywalo sie za mocne

Dziękuję! Pocieszyłaś mnie Może nie będzie tak źle.

Więc najpierw przy 1. użyciu lepiej krócej trzymać niż dłuzej- też tak zrobię, bo chciałam wcześniej jakieś 10min. trzymać tę odżywkę na włosach.


Szkoda, że tak mało dziewczyn używało Farouka Silver, grzebię w wyszukiwarce od 1,5h i niewiele tego jest
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:27   #1090
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Dziękuję! Pocieszyłaś mnie Może nie będzie tak źle.

Więc najpierw przy 1. użyciu lepiej krócej trzymać niż dłuzej- też tak zrobię, bo chciałam wcześniej jakieś 10min. trzymać tę odżywkę na włosach.


Szkoda, że tak mało dziewczyn używało Farouka Silver, grzebię w wyszukiwarce od 1,5h i niewiele tego jest
ja akurat Farouka nie używalam, więc nie mogę Ci pomóc
jestem wierna shine blonde
myślę,że lepiej jest przytrzymać krócej coś nowego na włosach niż później myć je dwa razy dziennie,żeby pozbyć się fioletowego odcienia z włosów
jak przytrzymasz ja 5 minut i po zmyciu i wysuszeniu włosów będzie ok to możesz później ten czas stopniowo wydłużyć zobaczysz też czy coś Ci pomogła ta odżywka - jak da jakiś zadowalajacy efekt po 5 minutach, a wlosy nie beda fioletowe to mozesz ja potem potrzymac z 8-10 minut
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:28   #1091
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Kalex na innych wątkach czytałam, że polecasz ampułki z L'oreal- to właśnie jest to Shine Blonde które używasz?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 20:33   #1092
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Kalex na innych wątkach czytałam, ze polecasz właśnie ampułki z L'oreal- to właśnie jest to Shine Blonde które używasz?
ampułek używałam tylko parę razy, ale tak, są one własnie z serii shine blonde
natomiast gdzieś od ponad roku używam szamponu z serii shine blonde i chyba się z nim nie rozstanę dopóki będę mieć blond pasemka
natomiast ostatnio pojawił się szampon silver z l'oreala, tez zastanawiałam się nad jego zakupem, ale wydawało mi sie, zeon jest po prostu silniejszy w działaniu od shine blonde i chyba nie myliłam sie, bo natknęlam sie na wypowiedzi jego posiadaczek, ze on jest mocniejszy od shine blonde i polecany dla zwlolenniczek, platynowego, takiego prawie bialego blondu poza tym wlasnie przez to,że jest mocniejszy to jak się go długo prztrzyma to troche komus delikatnie prześwitujące fioletem włoski, czego ja nigdy nie mialam przy uzywaniu shine blonde
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:35   #1093
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

oj tak, fioletu na głowie bym nie chciała
gdzieś właśnie czytałam o tym Silver z L'oreala, ale jednak nie chciałabym ryzykować zmianą koloru z blond na fioletowy

P.S. Znalazłam nawet osobny wątek o Farouk Silver ale niestety nikt nie używał jego
To go podbiję, zobaczymy

Kalex dziękuję za rady!

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-02-26 o 21:10 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:44   #1094
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
oj tak, fioletu na głowie bym nie chciała
gdzieś właśnie czytałam o tym Silver z L'oreala, ale jednak nie chciałabym ryzykować zmianą koloru z blond na fioletowy
Ruda_Maja chyba pisała,że używa silver z L'oreala, ale tez wspomniała,że coś jej fioletową poświatę zrobiło na włosach
wiadomo,że to się wypłuka, ale jednak przez jakiś czas chodzi sie z delikatnym fiolecikiem
nie wiem jak czasami dziewczyny wytrzymują ten fiolet jak za mocną płukankę zrobią, ja jak używałam dawnoooo regenal z welli to go za długo przytrzymałam na głowie i miałam kilka blond pasemek delikatnie fioletowych, zwlaszcza widocznych w świetle dziennym i nie mogłam wytrzymac,wiec podziwiam te dziewczyny co mają całą głowe w blondzie i im sie poświata fioletu na calosci robi

ja jak pisałam teraz uzywam tego szamponu shine blonde i jeszcze nigdy mi fioletku nie zafundował
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:06   #1095
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

jesli chodzi o rozjaśnienie to wydaje mi sie ze po kosmetykach So Blonde włosy sa jaśniejsze (przynajmniej moje) oraz podobno seria John Frieda, Beach Blonde jest rozjaśniajaca bo zawiera chyba sok z cytryny ale nie wiem czy jest dobra bo nie uzywalam sama tylko czytałam o tym na wizazu
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:08   #1096
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

EVA jaki masz naturalny kolor? Rozjaśnia Tobie farbowane czy naturalne?

Bo ja bym chciała na jakiś czas zrezygnować z farby.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:10   #1097
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

mam pasemka rozjasnione ale juz wracam do mojego jasniutkiego brazu
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 08:31   #1098
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Zdjęcia blondynek

podbijam i dodaję.
może ktoś coś jeszcze dorzuci :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 14h.jpeg (28,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_12.jpg (18,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (90,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V248333.jpg (26,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brit 1.jpg (43,8 KB, 40 załadowań)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 08:53   #1099
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Zdjęcia blondynek

też coś dorzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg britney2151024x768.jpg (63,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pamela_Anderson189.jpg (76,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg play17.jpg (22,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg britneyspears-dot-bz_photoshoot-jonragel-1999jul1st-08.jpg (30,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_783245_10.jpg (82,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 677081.jpg (56,1 KB, 65 załadowań)
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 13:15   #1100
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13h.jpg (11,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_1033545.jpg (25,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bachelet1.jpg (11,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (22,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (38,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EY1.JPG (14,7 KB, 71 załadowań)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 15:53   #1101
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Dot.: Zdjęcia blondynek

Od niedawna tez mam zamiar rozjaśnić sobie swoje kosmyki Zaczne stopniowo od delikatnych pasemek (może 2 kolorki) tak, żeby się przyzwyczaić do nowego wyglądu- Nigdy nie byłam blondynką więc nie wiem czy będzie mi dobrze (szatynka, ciemno brazowe oczy) No ale trzeba się zmienić na wiosne


Pozdrawiam przyszłe blondynki
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:43   #1102
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Zdjęcia blondynek

ja chyba miałam wszystkie kolory,blondynką też byłam,ale nie pasowało mi to wogóle lepiej mi w czarnych lu coś pod czerwony
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:23   #1103
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

a czy idzie kupic w aptekach lub zielarskich skrzyp polny ?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:28   #1104
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

acha nie wiecie czy jak juz gdzie skupie ten skrzyp suszony ...czy nim mozna płukac wlosy np jak rumiankiem ? czy raczje niewskazane to jest ?
bo ostanio wyczytalam ze we wsyztskich szamponach przeciwypadaniu włosów jest wąłsnie wyciag ze skrzypu polnego .....
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 07:58   #1105
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

skrzyp kupisz w sklepie zielarskim - najlepiej luzem(okolo 1.70 za 50g) PLukanki dzialaja na przetluszczajace sie wlosy, lojotok...troszke intensyfikuja kolor blond(ale na to trzeba czasu)
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:25   #1106
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Chciałabym nadać włosom (brązowe, nie zniszczone) troche blasku, ew. odrobine przyciemnić. Ziołami - wiem że daja efekt bo próbowałam tego jako nastolatka. Niestety z uwagi na przetłuszczanie się włosów (wieczorem juz sa posklejane i błyszczące) musze je myć codziennie rano. Czy wystarczy że przy codziennym myciu będę stosowała zioła w sobote i niedzielę (w normalne dni o 6 rano nie mam na to czasu, zreszta wieczorem nie mam kiedy przygotować ziół bo prowadze na razie intensywny tryb zycia). Czy zioła 2x na tydzień coś dadzą , czy nie ?
alice' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:52   #1107
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Cytat:
Napisane przez alice' Pokaż wiadomość
Chciałabym nadać włosom (brązowe, nie zniszczone) troche blasku, ew. odrobine przyciemnić. Ziołami - wiem że daja efekt bo próbowałam tego jako nastolatka. Niestety z uwagi na przetłuszczanie się włosów (wieczorem juz sa posklejane i błyszczące) musze je myć codziennie rano. Czy wystarczy że przy codziennym myciu będę stosowała zioła w sobote i niedzielę (w normalne dni o 6 rano nie mam na to czasu, zreszta wieczorem nie mam kiedy przygotować ziół bo prowadze na razie intensywny tryb zycia). Czy zioła 2x na tydzień coś dadzą , czy nie ?
Wydaje mi się, że raczej marne rezultaty, zrób sobie hennę.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:12   #1108
narzeczona z Lamermooru
Raczkowanie
 
Avatar narzeczona z Lamermooru
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 145
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Jeśli chodzi o skrzyp, to trzeba go dość długo naparzać (a najlepiej gotować, żeby krzemionka rozpuściła się w wodzie)
__________________

narzeczona z Lamermooru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 19:42   #1109
marta_shop
Raczkowanie
 
Avatar marta_shop
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 50
Dot.: Zdjęcia blondynek

Tez chce byc blondynka!! Mam juz na swojej glowce pasemka i bede je stopniowa dorabiac..
__________________
"Jeśli zmarszczki pojawią się na naszej twarzy, niech nigdy nie zostaną wyryte w naszym sercu. Duch nigdy nie powinien się starzeć"
marta_shop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 09:12   #1110
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że raczej marne rezultaty, zrób sobie hennę.
Nie, mnie chodziło o zioła - przyciemnione sa wtedy, błyszczące, ogólnie w lepszej kondycji. Henny nie chcę, zreszta nie wiem co to (farba ? jak na brwi?).
alice' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.