Ostrowiecke Panny Młode cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 08:31   #31
oliwkach1985
Raczkowanie
 
Avatar oliwkach1985
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ostrowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

kurcze zazdroszczę wam że już możecie mieszkać razem my czasami nie mamy czasu żeby się spotkać bo ja mam I zmianę a mój TŻ II. eh czasami jest ciężko
oliwkach1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:45   #32
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez oliwkach1985 Pokaż wiadomość

Justys1358 już można zamawiać termin w kościele my idziemy w niedziele
Dzieki, za wiadomosc. A idziesz z TZ-tem? Trzeba cos wziasc z soba, jakies dokumenty? Bo ja to zielona jestem i nawet nie bede pewnie wiedziała co powiedziec.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:55   #33
oliwkach1985
Raczkowanie
 
Avatar oliwkach1985
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ostrowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

idziemy razem ale nic nie biorę dopiero będę się pytać co i jak załatwiać no i oczywiście kiedy mam wpłacać i przynieść licencje. Czemu zmieniłaś datę ślubu jeśli mogę spytać?
oliwkach1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:11   #34
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez oliwkach1985 Pokaż wiadomość
idziemy razem ale nic nie biorę dopiero będę się pytać co i jak załatwiać no i oczywiście kiedy mam wpłacać i przynieść licencje. Czemu zmieniłaś datę ślubu jeśli mogę spytać?
Zmieniłam bo, zespoł miał date zajeta na 14.08, sale moglismy przesunac, wiec tak zrobilismy. Kamerzyste i fotografa tez mamy p. Bartoszka. Teraz zostało nam zamowienie daty w kosciele i godz. A co do godz. to własnie sie zastanawiam nad 16 lub 17. Na poczatku chciałam 17, ale po rozmowie z fotografem, zastanawiamy sie nad 16, bo jesli chcemy miec krótki plener w dniu slubu, to wiecej wtedy czasu bedziemy miec.
Ps. Boje sie tej rozmowy z ks. obym z ks. Czesławem rozmawiała.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:22   #35
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Poprawki na listę wprowadzone

azakowana śliczne to zaproszenie, jak będą kolejne wzory to się pochwal

Jeśli chodzi o nasz staż , to w walentynki minie 3 lata jak jesteśmy ze sobą
Nie mieszkamy razem ale mam nadzieje, że wkrótce się to zmieni, bo mój TŻ od niedawna mieszka sam.

My za fotografa płacimy 1 200zł, w tym mamy zdjęcia w domu przy błogosławieństwie, wyprowadzeniu, w kościele, na weselu i oczywiście plener. Zdjęć w studiu nie chcemy Oprócz tego dostaniemy album w skórzanej oprawie, w którym będzie 80-120 zdjęć, każde z nich przerobione. Dodatkowo dostaniemy płytkę z ponad 100 przerobionymi zdjęciami i płytkę ze wszystkimi zdjęciami jakie były zrobione. Nasi rodzice natomiast dostaną już wywołane zdjęcia (po ok. 20 sztuk) w większym formacie.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:28   #36
oliwkach1985
Raczkowanie
 
Avatar oliwkach1985
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ostrowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Justys ja chcę tylko z ks. Czesławem rozmawiać! bo chciałabym żeby on odprawiał msze.

my chcemy na 17 zamówić bo plener planuje już po weselu

michel Ty masz Górczyńskiego?
oliwkach1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:30   #37
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez oliwkach1985 Pokaż wiadomość
Justys ja chcę tylko z ks. Czesławem rozmawiać! bo chciałabym żeby on odprawiał msze.

my chcemy na 17 zamówić bo plener planuje już po weselu

michel Ty masz Górczyńskiego?
Mam p.Huberta

A co do godziny to my mamy o 18
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 10:29   #38
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez oliwkach1985 Pokaż wiadomość
Justys ja chcę tylko z ks. Czesławem rozmawiać! bo chciałabym żeby on odprawiał msze.
my chcemy na 17 zamówić bo plener planuje już po weselu
Z tego samego powodu chce z ks. CzesławemPlener bede miec po weselu,ale w dniu slubu chce krótki pare fotek bo przeciez 2 razy nie bede miec tej samej fryzury, kwiaty moge nie dotrzymac sesji. A wszystko i tak zalezy od pogody.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:48   #39
grunia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Cześć dziewczyny

Dawno sie nie odzywałam a jest to wynikiem tego, ze ten wielki dzień u mnie zbliza się wielkimi krokami i juz zaczynam sie stresowac. Jestem jedna z pierwszych. Mówie wam jak cięzko sie załatwia wszystko w jeden dzień, bo akurat byłam w Otrowcu w sobote. Zamówiłam fryjera u Marty na czystej, kosmetyczke na iłzeckiej, ale powiem wam, że zobaczyłam tą starsza babeczke chyba Pani Grazyna i trochę jestem przerazona, nie wiem czy nie powinnam się zapisac do tej drugiej Pani Gabrysi. Poradzcie dziewczyny ??. Stwierdziłam ze nie bedę przepłacała za kwiaty w Tarze, jest chyba przereklamowana a ta Pani jest strasznie wyniosła, no ale to tylko moje zdanie. Bukiety i dekoracje kościoła, samochodu i kwiatów na stół będę robiła w kwiaciarni na sienkiewicza. Bardzo sympatyczna Pani i jak zobaczyłam jaki piekny bukiecik zrobiła dziewczynie za 11 zł to sie do niej przekonałam, szczegoły bedę omawiała w marcu. Nie wiem jak jeszcze bedzie wygladał kosciół, bo póki co to nie ma w tym dniu zadnej innej pary, ale może Domelówa coś podpowie mi bo ma w tym samym kościele tydzień wczesniej. Musze kupic jeszcze kilka dodatków, buty przedewszystkim i bizuterię. I tez nie bardzo wiem jaką bo góra sukni jest strojna, więc chyba pasuje cos bardziej delikatnego jak myslicie ? Pod tym linkiem jest moja suknia http://www.slubne.pl/index.php?pid=3...ry_id=&shift=1

Od poczatku marca zaczynam rozdawac zaproszenia. Zawieszki na butelki sama robiłam, księgę gości zamówiłam. tylko obraczek jeszcze nie mamy bo mój TZ jest na diecie, więc moga mu paluszki schudnąć .
Zastanawiam sie jeszcze nad jakimś bolerkiem do tej sukni bo kurde nie wiem czy 6 czerwca bedzie ciepło, a jak nie będzie. Hmmm i nadal nie mam hotelu dla gości, w ostateczności zdecyduję się na Hutnika, chociaz otoczenie jest niezaciekawe.
No to sie rozpisałam

http://www.slubne.pl/index.php?pid=3...ry_id=&shift=1


Coś ten link nie wchodzi nie wiem czemu

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 19:25 Powód: proszę nie pisać post pod postem i korzystać z funkcji "edytuj"!
grunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:54   #40
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

grunia suknia śliczna a napisz czy u Marty na 6 było juz dużo zapisanych osób? i do której dziewczyny ty jesteś umówiona i na którą godzinę? ja mam ślub o 16 i nie wiem na która najlepiej się umówić do fryzjerki i kosmetyczki

aha i czy macie może nr do tej kosmetyczki obok Marty? bo ja muszę wszystko niestety na telefon załatwiać

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:57
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:02   #41
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

No suknia robi wrażenie, bardzo ładna Kochana przepisz się do pani Gabrysi bo ta stara babka nie wiem jak maluje ale ona ma jakieś takie nie mile podejście do człowieka.Ja malowałam się kiedyś u pani Gabrysi i szczerze polecam ja w 100%
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 14:47   #42
grunia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
grunia suknia śliczna a napisz czy u Marty na 6 było juz dużo zapisanych osób? i do której dziewczyny ty jesteś umówiona i na którą godzinę? ja mam ślub o 16 i nie wiem na która najlepiej się umówić do fryzjerki i kosmetyczki

aha i czy macie może nr do tej kosmetyczki obok Marty? bo ja muszę wszystko niestety na telefon załatwiać

Na 6 sporo było juz osób. Powiedziała mi dziewczyna, że najlepiej sie zapisać do Marty albo do Agnieszki, bo one fryzury slubne najlepiej robią. Zapisałam sie do Marty na 9 rano reszta godzin była juz zajeta. Nie mam numeru do kosmetyczki obok Marty nie wchodziłam tam bo nie była ona polecana. Ja tez mam slub o 16 i tak wyliczyłam ze fryzjer na 9, kosmetyczka na 11, potem sie ubrac, jechac na zdjęcia i juz bedzie 16. Więc im wczesniej tym lepiej.

Elsi troche mnie zmartwiłaś, nie wiem czy mi teraz nie bedzie głupio sie tak przepisać. I rzeczywiscie ta pani taka srednio miła była. Dzwoniłam do Novum i okazało sie, ze nie wiadomo czy beda stoły okragłe, które chciałam pomimo ze jak podpisywałam umowe rozmowy były inne, zamiast 7 pokoi zrobiło się 6, i podjazd tez mial byc zrobiony i tez nie wiadomo czy bedzie. Doszły mnie słuchy ze mało jedzenia dają i ze obsługa kiepska. Zaczynam sie martwić. Moze ty wiesz czy mozna kupic tam samemu kwiaty na stoły a oni dadzą wazony, bo jak oni maja kupowaz to 500zł to kosztujesz. A nie zamierzam im za to płacić.
grunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:55   #43
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Ja miałam robiony makijaż przez panią Grażynę i byłam bardzo zadowolona. Dla mnie ona tam była miła
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:03   #44
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez grunia22 Pokaż wiadomość
Na 6 sporo było juz osób. Powiedziała mi dziewczyna, że najlepiej sie zapisać do Marty albo do Agnieszki, bo one fryzury slubne najlepiej robią. Zapisałam sie do Marty na 9 rano reszta godzin była juz zajeta. Nie mam numeru do kosmetyczki obok Marty nie wchodziłam tam bo nie była ona polecana. Ja tez mam slub o 16 i tak wyliczyłam ze fryzjer na 9, kosmetyczka na 11, potem sie ubrac, jechac na zdjęcia i juz bedzie 16. Więc im wczesniej tym lepiej.

no to nieźle ciekawe czy mi sie uda jeszcze wcisnąć gdzieś bo jeśli nie to nie wiem co zrobię chyba zabiorę ze soba moją fryzjerkę z gdańska

dziewczyny napiszcie która z was malowała się w tym salonie obok Marty kojarzy mi się że pisałyście o nim

podobaja mi sie strasznie te buty ale mają obcas 10 cm ja mogę mieć max 5 cm czy myslicie że da się skrócić obcas w butach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l2796-champagne-2.jpg (52,1 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:40
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:01   #45
Marcia23
Raczkowanie
 
Avatar Marcia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 252
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

U mnie, jesli chodzi o mieszkanie, troszkę się sprawy pokomplikowały ale później Wam o tym napiszę a teraz pochwalę się że dziś wybieramy się z moim Urwisem na kurs tańca namówiła mnie siostra cioteczna która tam się właśnie dziś wybiera ze swoim chłopakiem więc pewnie będzie miło zdam Wam relacje po jeśli któraś będzie zainteresowana
Marcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:06   #46
ewelka111
Raczkowanie
 
Avatar ewelka111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Grunia22 sukienkę masz bardzo ładną, myślałaś już o fryzurze do niej Ja chyba widziałabym do niej jakoś fajnie spięte włosy
Co do kosmetyczki to malowała mnie p. Gabrysia, nie wiem jak maluje ta druga pani, ale jak Azakowana była zadowolona, to pewnie będzie ok.

A to że jesteś zapisana na 9 rano do fryzjera to dobrze (ja też byłam umówiona na 9), wiadomo że może być jakaś obsuwa, a jak będziesz druga to unikniesz niepotrzebnego stresu

Ania jeśli chodzi o fryzjera, to przedzwoń sobie jutro, pewnie będą jakieś miejsca wolne
Ania wykreśl z listy lokali DDK bo nie wynajmują już sale na wesela na 100%
__________________


Edytowane przez ewelka111
Czas edycji: 2009-02-11 o 17:28 Powód: dopis
ewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:27   #47
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

dzwoniłam i umówiłam się też na 9 do Luizy czy ona dobrze czesze? pomóżcie bo nie wiem czy zostać czy może zmienić na kogoś innego
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:46   #48
ewelka111
Raczkowanie
 
Avatar ewelka111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
dzwoniłam i umówiłam się też na 9 do Luizy czy ona dobrze czesze? pomóżcie bo nie wiem czy zostać czy może zmienić na kogoś innego
Wiesz co ona chyba czesała Ostrowczanke, jeśli dobrze pamiętam Co do fryzjerek z tego salonu, to widziałam jeszcze fryzurę robioną przez Kingę (czesała moją starszą), bardzo ładnie jej wyszło, ale co do Luizy to niestety nie pomogę

Marcia gdzie zapisałaś się na ten kurs tańca
__________________


Edytowane przez ewelka111
Czas edycji: 2009-02-11 o 17:59 Powód: dopis
ewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:04   #49
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Pani Luiza czesała mnie, moją mamę i teściową. We wszystkich przypadkach to były krótkie włosy, ale wszystkie byłyśmy baaaaardzo zadowolone - pani Luiza jest szalenie sympatyczna.
Z tego co pamiętam ktoś ją jeszcze na wątku polecał.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 18:35   #50
ewelka111
Raczkowanie
 
Avatar ewelka111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Waniliaania i Marcia23 wklejam dla Was specjalne zdjęcie przystrojonej sali Może nie jest najlepszej jakości, ale coś tam widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sala Przystań.jpg (48,9 KB, 90 załadowań)
__________________

ewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:39   #51
grunia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
dzwoniłam i umówiłam się też na 9 do Luizy czy ona dobrze czesze? pomóżcie bo nie wiem czy zostać czy może zmienić na kogoś innego

To widzę Aniu, że się spotkamy u tego samego fryzjera

Cytat:
Napisane przez ewelka111 Pokaż wiadomość
Grunia22 sukienkę masz bardzo ładną, myślałaś już o fryzurze do niej Ja chyba widziałabym do niej jakoś fajnie spięte włosy
Co do kosmetyczki to malowała mnie p. Gabrysia, nie wiem jak maluje ta druga pani, ale jak Azakowana była zadowolona, to pewnie będzie ok.

A to że jesteś zapisana na 9 rano do fryzjera to dobrze (ja też byłam umówiona na 9), wiadomo że może być jakaś obsuwa, a jak będziesz druga to unikniesz niepotrzebnego stresu

Ania jeśli chodzi o fryzjera, to przedzwoń sobie jutro, pewnie będą jakieś miejsca wolne
Ania wykreśl z listy lokali DDK bo nie wynajmują już sale na wesela na 100%
Co do fryzury to nie mam zielonego pojęcia. Chciałabym zobaczyć jakies fryzury gdzie jest z bou upięcie i jakis kwiat we włosach albo stroik. Moze widzialyscie gdzies zdjecia takich fryzur. A moze inne, które uwazacie zeby pasowały do tej sukienki. Powiem wam ze im blizej tego wszystkiego to juz nie jestem niczego pewna, mimo ze wczesniej bylam zdecydowana. Pomocy!!!!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 19:26 Powód: funkcja multicytowania proszę z niej korzystać, by nie pisać post pod postem!
grunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:10   #52
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez grunia22 Pokaż wiadomość
Elsi troche mnie zmartwiłaś, nie wiem czy mi teraz nie bedzie głupio sie tak przepisać. I rzeczywiscie ta pani taka srednio miła była. Dzwoniłam do Novum i okazało sie, ze nie wiadomo czy beda stoły okragłe, które chciałam pomimo ze jak podpisywałam umowe rozmowy były inne, zamiast 7 pokoi zrobiło się 6, i podjazd tez mial byc zrobiony i tez nie wiadomo czy bedzie. Doszły mnie słuchy ze mało jedzenia dają i ze obsługa kiepska. Zaczynam sie martwić. Moze ty wiesz czy mozna kupic tam samemu kwiaty na stoły a oni dadzą wazony, bo jak oni maja kupowaz to 500zł to kosztujesz. A nie zamierzam im za to płacić.

Skoro Azakowana miała robiony makijaż przez ta panią i jest zadowolona to nie zmieniaj bo jak pisałam nie widziałam jak ona maluje ale robiła mi inny zabieg tam i nie wspominam jej przez to miło i stąd ta moja kwaśna mina do niej.
Nie maja okrągłych stołów? A na Sylwestrze widziałam, że jeden taki stół był więc myślałam, że mają ale widocznie może jeden mieli taki.Powiem Ci że te długie nie są złe przy takim ustawieniu jest więcej miejsca do tańczenia i my po zastanowieniu się zdecydowaliśmy się właśnie na takie.Jedzenia dają w sam raz a wiadomo, że na sylwku robili wszystko najtańszym kosztem, ja słyszałam opinie pozytywne innych którzy byli tam na weselu.A jeśli chodzi o kwiaty to co oni mają do tego jeśli chcesz to pewnie ze swoje możesz wstawić ja tak zrobię ale najpierw trzeba spytać czy wazony pożyczą.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:39   #53
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Cytat:
Napisane przez grunia22 Pokaż wiadomość
To widzę Aniu, że się spotkamy u tego samego fryzjera

no spotkamy ten sam dzień, fryzjer, godzina ślubu i 22 w nicku czy to dzień twoich urodzin czy coś innego?
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:22   #54
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Dziewczyny zrobiłam dwa kolejne projekty - na tą samą modłę, ale tak bardzo bym chciała im zrobić właśnie tego typu zaproszenia, bo mało takich w necie...chyba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5351.jpg (39,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5352.jpg (40,7 KB, 48 załadowań)
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:26   #55
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

azakowana śliczne te zaproszenia a to drugie szczególnie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:31   #56
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

azakowana - masz talent . Zazdroszczę...
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:37   #57
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Te wzory są tylko częściowo moim pomysłem. Widziałam je gdzieś na jakich stronach i tak mi się spodobały. I tak jakoś bardzo mi pasują do zaproszeń ślubnych
Ale jeszcze bardziej by mi pasowały, jakbym umiała je wytłoczyć, ale niestety embossingu się dopiero uczę i jakoś mi marnie idzie.

Cytat:
Napisane przez grunia22 Pokaż wiadomość
Co do fryzury to nie mam zielonego pojęcia. Chciałabym zobaczyć jakies fryzury gdzie jest z bou upięcie i jakis kwiat we włosach albo stroik. Moze widzialyscie gdzies zdjecia takich fryzur.
Grunia22 ja miałam na dysku "kilka":
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hero_1.jpg (11,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hero_2.jpg (14,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hero_3.jpg (13,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hero_3_1.jpg (13,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hero_3_2.jpg (13,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hero_3_3.jpg (15,5 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-15 o 17:25 Powód: proszę nie pisać post pod postem, do tego służy funkcja edytuj! takie są zasady forum
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:14   #58
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ccb9db0c0e6766c.jpg (18,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005_primary.jpg (23,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 007_primary.jpg (25,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 038_primary.jpg (17,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 700b94f91b4a571a.jpg (19,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3341213.jpg (24,7 KB, 11 załadowań)
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:15   #59
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3341213.jpg (24,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Causal_bride_hairstyle_with_two_big_flowers.jpg (12,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chignon_img.jpg (12,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flowers-hair-elegant.jpg (13,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eyesdown.jpg (12,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg haar_17.jpg (38,3 KB, 6 załadowań)
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:16   #60
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowiecke Panny Młode cz. II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hairstyle_photo.jpg (27,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jhcwf1821.jpg (41,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jodie.jpg (16,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middletoshort.jpg (15,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn-8ad43bd52cb584a9964c01fc462effcc.jpg (7,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W10-3354.jpg (16,2 KB, 3 załadowań)
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.