W sobotę ślub pomóżcie! nerwy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 20:24   #1
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995

W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!


Witajcie, otóż pomóżcie drogie kobietki. W sobotę mam ślub:O !! I po prostu umieram z nerwów. Żeby się wszystko udało, żeby się nikomu nic nie stało, chodzi mi o jakieś wypadki losowe, po prostu nie wiem, już nie śpię pochłaniam duże ilości słodyczy - jestem znerwicowana. Czy wy też tak miałyście czy jestem odosobnionym przypadkiem?
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:39   #2
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

ja się w ogóle nie stresowałam. W ten dzień się wkurzyłam bo wiązanka okazała się kompletną klapą i ze świadkiem je naprawialiśmy ze zrobioną fryzurą biegałam po pasmanteriach itd ale stresu jako takiego nie miałam Fajnie było chętnie bym cofnęła czas żeby przeżyć to jeszcze raz ( nawet te kwiatki i inne wpadki - przynajmniej mamy co wspominać ) Zazdroszczę że Ty dopiero przed
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 06:51   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

Ja tak naprawdę tydzień przed ślubem to już nie miałam siły sie denerwować, a jak już coś to na pewno nie stresowałam się czymś na zapas tak jak Ty, tylko miałam autentyczne powody.

Nie jedz tak dużo słodyczy bo Cie jeszcze wysypie przed ślubem albo sukienka okaże się nieco khem khem za ciasna
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:04   #4
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

z tym nie ma problemu bo zaraz jak coś zjem to lecę do kibleka dzisiaj dostałam temperatury, chyba zapalenie oskrzeli także moje nerwy sięgaja zenitu
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:42   #5
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

Nic Ci nerwy nie dadzą. Owszem zdarzają się różne wpadki,ale uwierz,po czasie wspominasz je najmilej!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:18   #6
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

Wyluzuj, bo jeszcze coś wykraczesz!! Chodzi mi o te wypadki losowe. Ja też miałam stresika, ale tyczył się on tego czy aby na pewno fryzjerka i makijażystka spiszą się tak jak powinny, kiedy już byłam ubrana to się cieszyłam że to w końcu mój wielki dzień! Uśmiech nie znikał z mojej twarzy, no może jeszcze stresik chwycił mnie przy składaniu przysięgi
Ciesz się każdą chwilą tego dnia, bo przeleci tak szybko że szkoda czasu na nerwy i podobnie jak Angel_00 też bym cofnęła czas by przezyć ten dzień jeszcze raz !!!
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:28   #7
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

Twój stres jest kompletnie nieuzasadniony, więc spróbuj go od siebie odgonić, bo nie warto sobie psuć humoru i niszczyć zdrowia

Ja się najbardziej bałam przysięgi w kościele, więc w tygodniu przed ślubem pomagało mi wyobrażenie sobie, że już jest po ślubie, trwa wesele i wszyscy się świetnie bawią, a ja jestem już totalnie wyluzowana, a przede mną całe piękne i wspaniałe życie małżeńskie

Do tego powiem Ci, że słyszałam już wcześniej, że tak się dzieje i sama tego doświadczyłam - jak tylko TO się zacznie to opadnie z Ciebie cały stres!!! Zobaczysz!!! Jedni tak mają po przekroczeniu progu kościoła, mnie stres minął w czasie ubierania sukni i już się więcej nie pojawił Na pewno tak też będzie w Twoim przypadku i zobaczysz, że już na drugi dzień będziesz chciała cofnąć czas i przeżyć to jeszcze raz

A na stresa w dzień ślubu polecam kieliszeczek czegoś mocniejszego - naprawdę pomaga
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 12:16   #8
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: W sobotę ślub pomóżcie! nerwy!

Dziękuję Wam kochane
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.