Æwiczenia na uda i ³ydki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-10, 21:52   #121
puchatek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

Cze¶æ Wam!
Tak czytam i czytam i powiem Wam, ¿e podziwiam i zaaaazdroszczê
Ja te¿ æwiczê i to ju¿ od kwietnia i jako¶ nie widaæ efektów... trochê mnie to za³amuje, ale jeszcze spróbuje Waszych porad i æwiczeñ i zobaczymy

Podczas przegl±dania Waszych wypowiedzi zauwa¿y³am dziewczynê, która ma ten sam problem co ja czyli: to ,,co¶" pod po¶ladkami z ty³u na udach. To co¶ czyli fa³dka czy jak to tam okre¶liæ. Ciê¿ko jest siê tego pozbyæ a jak okropnie wygl±da jak siê za³o¿y legginsy.
Macie jaki¶ sposób na to ? Bo nic siê ni doczyta³a .
Pozdrawiam Was serdecznie !
puchatek90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-11, 07:29   #122
sasanka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

Cytat:
Napisane przez puchatek90 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Wam!
Tak czytam i czytam i powiem Wam, ¿e podziwiam i zaaaazdroszczê
Ja te¿ æwiczê i to ju¿ od kwietnia i jako¶ nie widaæ efektów... trochê mnie to za³amuje, ale jeszcze spróbuje Waszych porad i æwiczeñ i zobaczymy

Podczas przegl±dania Waszych wypowiedzi zauwa¿y³am dziewczynê, która ma ten sam problem co ja czyli: to ,,co¶" pod po¶ladkami z ty³u na udach. To co¶ czyli fa³dka czy jak to tam okre¶liæ. Ciê¿ko jest siê tego pozbyæ a jak okropnie wygl±da jak siê za³o¿y legginsy.
Macie jaki¶ sposób na to ? Bo nic siê ni doczyta³a .
Pozdrawiam Was serdecznie !
Od kwietnia do grudnia i brak efektów?!
A co æwiczysz dok³adnie?
Ja od niedwana pracujê nad pup± i udami.
Na nogi pilates, mam nadziejê, ¿e wyszczupli uda, bojê siê æwiczyæ z Mel B na nogi czy 8 minut, bo to chyba nie s± æwiczenia wyszczuplaj±ce a si³owe.
Ale ja tam siê dobrze nie znam W ka¿dym razie æwicz±c przez jaki¶ czas z Tamilee Webb zauwa¿y³am, ¿e miê¶nie w udach siê powiêkszy³y, a tego chcê unikn±æ! Tak wiêc na pupê tego typu æwiczenia - Mel B, 8 minut, Tamilee albo Tiffany, a na nogi pilates, mo¿e jeszcze spróbujê aerobik.
sasanka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-12, 17:24   #123
puchatek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

Taaaak, w³a¶nie takkk ;( sugerowano mi aby przebada³a tarczycê, bo to mo¿e byæ efekt, ¿e nie chudnê, ale tarczyca jest ok.

I to jest tak, ¿e æwiczê prawie codziennie (omijaj±c weekendy bo to szko³a albo co¶ tam) i my¶lê ¿e dok³adnie, z oddychaniem, napinaniem itp.
Ju¿ tracê wiarê eh..
puchatek90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-15, 09:45   #124
Laura_MataHari
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

Ja ostatnio zaczê³am ogl±daæ program Dariusza Brzeziñskiego na tvn meteo acitve- rano jako¶ przed prac± i tam widzia³am super æwiczenia na uda i brzuch. To by³ akurat odcinek o æwiczeniach Madonny- spróbowa³am- za pierwszym razem my¶la³am, ¿e skonam, ale po kilku dniach ju¿ jest lepiej. Niez³y wycisk, ale facet zna siê na rzeczy, mo¿na ¶mia³o æwiczyæ wg jego wskazówek. Tu jest link do tych æwiczeñ-http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/fitness,3018/cwicz-jak-madonna-i-wygladaj-jak-ona,166489,0.html
Laura_MataHari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-18, 12:04   #125
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

Jak... Mozna... W ten... Sposób... Pisaæ... Ca³e zdania... Crazyolcia...??????
kalou88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 15:04   #126
ZdrowaPolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

A ja mam pytanie. Czy jest szansa, ¿eby ze "zwyk³ych" nóg doj¶æ æwiczeniami do takiego poziomu:
http://xn--mojezdjcieonline-sec.pl/snogi.html ?
Nie mam bardzo grubych nóg, ale takie bardziej "atletyczne". Æwiczê i æwiczê a jako¶ nie widzê, ¿eby sie wyszczupli³y. Mo¿e robiê z³e æwiczenia? Polecacie co¶? Czy po prostu mam siê przyzwyczaiæ do nóg, bo najwy¿ej bêdê mia³a zarys miê¶ni, ale ich nie wyszczuplê...?
__________________
Zapraszam na mojego bloga o zdrowym trybie ¿ycia, diecie i æwiczeniach
http://zdrowanacodzien.blogspot.com/
https://www.facebook.com/pages/Zdrow...30919963680196
ZdrowaPolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-02, 14:23   #127
StefanRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Æwiczenia na uda i ³ydki

Na nogi najlepsze jest bieganie, na uda przysiady. Je¶li macie dzieciaki mo¿ecie z nimi graæ w pi³ê, przy okazji siê zmachacie, poæwiczycie. Ja w sumie tak robiê z siostrzeñcami. Dzisiaj po pracy idê kupiæ siatki na bramki do pi³ki no¿nej.
StefanRak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 15:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.