Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 08:33   #3271
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Z ta lipa to tak mam, że na pyłki to uczulona jestem masakrycznie, ale jak piję lipę to nic mi nie jest Ale z hydrolatem to nie wiem... nigdy sie jeszcze nie smarowałam, więc jeśli sie kiedyś skuszę to najpierw próbka
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 09:27   #3272
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
oglądałam ostatnio swoje zdjęcia i widzę, że totalnie zżółkłam - hormonów nie biorę, żadnych leków praktycznie, wątroba zdrowa ,chyba, jedyne co to mam wkładkę
macie jakiś pomysł?

jedno z przykładowych zdjęć, to drugie bez makijażu

Moze za duzo soczku z marchewki albo jakiegos karotenu....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 10:54   #3273
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość

Oj, kusisz tym hydrolatem lipowym... Ja mam z BU i też bardzo go lubię, więc wyobrażam sobie, jak cudownie słodki musi być mazidłowy... Oj, nie oprę mu się następna razą

Miałam oba - i oba super, musisz spróbować koniecznie mazidlanego - nie ma co sie opierać


Dociekliwy wredniaku - ależ piękny nick, Witaj
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:17   #3274
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ilona, ale to zżółknięcie widzisz tylko na zdjęciach, czy w lustrze też? Bo na zdjęciach to wiadomo - różne światło itd.
Poza marchewką nic nie przychodzi mi do głowy...
Ale na obu zdjęciach jesteś bardzo ładna - biała czy żółta - nieważne
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 18:32   #3275
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
oj ja też sobie kózkę zafunduję, bo mam miłe wspomnienia pokąpielowe z mlekiem w roli głównej - tylko nie miałam pojęcia, że można kupić spożywcze mleko w proszku

kasiu, jak jesteś uczulona na pyłki lipy to chyba powinnaś zapomnieć i o hydrolacie i o herbatce

a ja mam jeszcze takie pytanko:
oglądałam ostatnio swoje zdjęcia i widzę, że totalnie zżółkłam - hormonów nie biorę, żadnych leków praktycznie, wątroba zdrowa ,chyba, jedyne co to mam wkładkę
macie jakiś pomysł?

jedno z przykładowych zdjęć, to drugie bez makijażu
mnie po kosmetykach naturalnych sciemniala skora i zrobila sie duzo grubsza, juz nie jestem trupio blada tylko blada
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 07:57   #3276
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A ja ciągle czekam i czekam na paczkę z mazideł albo chociaż na zmianę statusu zamówienia i nic....
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 08:15   #3277
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja tez długo juz czekam Wpłaciłam pieniądze w poprzedni poniedziałek, a paczka nadal "do realizacji"
Skutecznie zniechęcają do siebie klientów. Kurcze, miałam jeszcze sporą listę do zamówienia (ta była za 140 zł) , ale już sie raczej nie skusze
Mam nadzieje, że chociaż zrekompensuja próbkami o które prosiłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 08:31   #3278
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dziewczyny czy ktoś wie czy kofeinę można wymieszać z olejem ? i smarować celulitis nie bdzie jakięś dziwnej reakcji i czy można kofeine podgrzewać?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:29   #3279
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ilu, gdzież Ty jesteś żółta Niczego takiego nie widzę (a soczewki mam dobre ).
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:50   #3280
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Chciałabym kupic mocznik na mazidłach i tu kilka pytan z nim zwiazanych:
1. Czy mogę go uzywac np dodajac do kremu do twarzy zeby nawilzyc twarz i dekolt?
2. Czy ma jakies zastosowania o których moglam nie slyszec, np do wlosow lub paznokci?
3. Czy sa jakies produkty albo skladniki kremow,balsamow z ktorymi nie powinnam łączyc mocznika?
4. Wjakich proporcjach laczyc mocznik np z balsamem, jakie stezenie powstanie kiedy np na dwie części balsamu dodam jedną czesc mocznika (nie mam zadnych profesjonalnych narzedzi do odmierzania, wiec moze tez jakies patenty z uzyciem zwyklych przyborów kuchennych)
5. Jakie stężenia mozna stosowac na skóre,a jakie na piety,zeby nie robic sobie krzywdy?
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:11   #3281
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
A ja ciągle czekam i czekam na paczkę z mazideł albo chociaż na zmianę statusu zamówienia i nic....
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tez długo juz czekam Wpłaciłam pieniądze w poprzedni poniedziałek, a paczka nadal "do realizacji"
Skutecznie zniechęcają do siebie klientów. Kurcze, miałam jeszcze sporą listę do zamówienia (ta była za 140 zł) , ale już sie raczej nie skusze
Mam nadzieje, że chociaż zrekompensuja próbkami o które prosiłam.
witam pierwszy raz w tym wątku i 1 zakup na mazidłach za mną - niestety także jestem rozczarowana tempem realizacji zamówienia.
Zapłaciłam 24.02.09 mam konto w mbank podobnie jak mazidla (tak wynikalo z przelewu więc księguje się on tego samego dnia, wręcz natychmiast).
Dzis, po tygodniu, wysłałam maila (słabą mam psychikę ) gdzie paczka i uzyskałam odpowiedź ze wpłata została zaksięgowana 25.02.09 (no może p. Lidia nie jest w mbanku?) a paczka będzie wysłana jutro czyli w piątym dniu roboczym hmm...
Jestem z wykształcenia prawnikiem a nie matematykiem ale wydaje mi się to jakieś dziwne - kolejny sklep internetowy mnie uczy liczyć - nie wlicza dnia otrzymania wpłaty (nawet niechby otrzymanej 25.02), nie wlicza dnia wykonania wysylki, odejmuje soboty (w Polsce zgodnie z przepisami to najnormalniejszy dzien roboczy)- jakoś mnie "zdrzaźniła" ta odpowiedź...
Mam nadzieje że produkty mi wynagrodza czekanie - zamówiłam zestaw do farbowania włosów henne, indygo i amlę + jakąs tam drobnicę (macerat brzozowy, jedwab, nmf)
boje sie tego farbowania strasznie ale sklepowe mnie uczulają (każda, bez amoniaku, taka owaka ) i będę mieszała zioła...
Przepraszam za marudzenie na początek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 22:17   #3282
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tez długo juz czekam Wpłaciłam pieniądze w poprzedni poniedziałek, a paczka nadal "do realizacji"
Skutecznie zniechęcają do siebie klientów. Kurcze, miałam jeszcze sporą listę do zamówienia (ta była za 140 zł) , ale już sie raczej nie skusze
Mam nadzieje, że chociaż zrekompensuja próbkami o które prosiłam.
Ja też wciąz czekam na zamówienie i mam juz dużą listę na następny zakup... ale zrealizuję ją u konkurencji. Mazidła w końcu nei sa jedyną taka firmą w Polsce Mnie do siebie już zrazili i to na samym początku

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
witam pierwszy raz w tym wątku i 1 zakup na mazidłach za mną - niestety także jestem rozczarowana tempem realizacji zamówienia.
Zapłaciłam 24.02.09 mam konto w mbank podobnie jak mazidla (tak wynikalo z przelewu więc księguje się on tego samego dnia, wręcz natychmiast).
Dzis, po tygodniu, wysłałam maila (słabą mam psychikę ) gdzie paczka i uzyskałam odpowiedź ze wpłata została zaksięgowana 25.02.09 (no może p. Lidia nie jest w mbanku?) a paczka będzie wysłana jutro czyli w piątym dniu roboczym hmm...
Jestem z wykształcenia prawnikiem a nie matematykiem ale wydaje mi się to jakieś dziwne - kolejny sklep internetowy mnie uczy liczyć - nie wlicza dnia otrzymania wpłaty (nawet niechby otrzymanej 25.02), nie wlicza dnia wykonania wysylki, odejmuje soboty (w Polsce zgodnie z przepisami to najnormalniejszy dzien roboczy)- jakoś mnie "zdrzaźniła" ta odpowiedź...
Mam nadzieje że produkty mi wynagrodza czekanie - zamówiłam zestaw do farbowania włosów henne, indygo i amlę + jakąs tam drobnicę (macerat brzozowy, jedwab, nmf)
boje sie tego farbowania strasznie ale sklepowe mnie uczulają (każda, bez amoniaku, taka owaka ) i będę mieszała zioła...
Przepraszam za marudzenie na początek
A marudz ile checsz, jak ci to ma pomóc Ja sie dołączę.
Tez zapłaciłam 24-tego, a w odpowiedzi na maila dowiedziałąm się, że wpłata wpłynęła 25-tego, więc wyślą mi paczkę w środę. Czyli nie wliczają dnia wpłyniecia pieniędzy, który powinni tutaj wliczyć, bo napisali, że realizują przesyłkę "5 dni od dnia wpłyniecia pieniędzy", a nie po dniu i dodatkowo dodają sobie te soboty i niedziele. Razem 8 dni (nie wliczając tego 24-tego) i to bez względu na dzień tygodnia w którym się płaci. Ja tam czuję sie oszukana i jeśli pani Lidia odezwie sie na tym wątku próbując to skomentować, to to powtórzę: W mazidłach czeka się 8 dni i z tym trzeba sie liczyć, a nie tak jak oni sobie podają, że 5, bo gdyby tak było, to robiąc przelew w poniedziałek, przesyłka powinna być wysłana w piątek
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:24   #3283
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

moge was pocieszyc, ze na BU jest jeszcze gorzej ale nie narzekam, wazne ze dochodzi cale i zdrowe
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:38   #3284
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
moge was pocieszyc, ze na BU jest jeszcze gorzej ale nie narzekam, wazne ze dochodzi cale i zdrowe
Hmmm... na BU zawsze wysylaja 5 dnia od wplaty, jeszcze nigdy nie mialam inaczej (co znaczy, ze dluzej tez nie czekalam)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:40   #3285
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja zamówiłam 22 i tego dnia wpłaciłam pieniądze, więc doszły tego samego dnia lub 23 - nie chce mi się dociekać jaki to bank (ale raczej nie mbank). Trochę dłuży mi się czekanie, a status jest wciąż do realizacji, nawet nie pamiętam czy on się zmienia czy nie. Mam nadzieję, że chociaż wszystko dojdzie, najlepiej wraz z próbkami :P
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:55   #3286
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
witam pierwszy raz w tym wątku i 1 zakup na mazidłach za mną - niestety także jestem rozczarowana tempem realizacji zamówienia.
Zapłaciłam 24.02.09 mam konto w mbank podobnie jak mazidla (tak wynikalo z przelewu więc księguje się on tego samego dnia, wręcz natychmiast).
Dzis, po tygodniu, wysłałam maila (słabą mam psychikę ) gdzie paczka i uzyskałam odpowiedź ze wpłata została zaksięgowana 25.02.09 (no może p. Lidia nie jest w mbanku?) a paczka będzie wysłana jutro czyli w piątym dniu roboczym hmm...
Jestem z wykształcenia prawnikiem a nie matematykiem ale wydaje mi się to jakieś dziwne - kolejny sklep internetowy mnie uczy liczyć - nie wlicza dnia otrzymania wpłaty (nawet niechby otrzymanej 25.02), nie wlicza dnia wykonania wysylki, odejmuje soboty (w Polsce zgodnie z przepisami to najnormalniejszy dzien roboczy)- jakoś mnie "zdrzaźniła" ta odpowiedź...
Mam nadzieje że produkty mi wynagrodza czekanie - zamówiłam zestaw do farbowania włosów henne, indygo i amlę + jakąs tam drobnicę (macerat brzozowy, jedwab, nmf)
boje sie tego farbowania strasznie ale sklepowe mnie uczulają (każda, bez amoniaku, taka owaka ) i będę mieszała zioła...
Przepraszam za marudzenie na początek
Od razu mówię, że nie jestem z mazideł, chociaż też mam na imie Lidia ale przynajmniej w urzędowych sprawach na pewno przyjmuje się, że jeżeli termin jest wyrażony w dniach nie zalicza się do niego dnia w którym nastąpiło zdarzenie, więc tutaj prawidłowo robią.
A w sobotę przynajmniej większość poczt nie pracuje- nadać nie ma praktycznie gdzie.
Ale wiem , że czeka się trudno, sama też czekam na przesyłkę i gdyby nie nowy lakier pewnie bym paznokie obgryzła.
Mogłoby być szybciej wiadomo, ale nie jest źle
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 23:08   #3287
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

na BU dostali kase 19 lutego bo przyszedl mail potwierdzajacy a awizo na paczke dostalam 2 marca, nie wiem czyja to jest wina, czy ich czy poczty ale na paczki od nich zawsze czekam najdluzej, chcialam sobie jeszcze domowic serum ostatnio ale sie zorientowalam, ze przeciez czekam jeszcze na paczke ( bo juz prawie o niej zapomnialam)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 03:03   #3288
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dziwnym trafem poczta w przypadku BU zawsze nawala i priorytet idzie 5dni
ale lepiej już nic na ich temat nie piszę, bo znowu zostanę zawalona mailami
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 06:34   #3289
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
moge was pocieszyc, ze na BU jest jeszcze gorzej ale nie narzekam, wazne ze dochodzi cale i zdrowe
Zamawiałam na BU 2 razy i wszystko działo się ekspresowo - paczka wysłana 3 dni od wpłaty (licze łącznie z tym dniem ) a u mnie była w piątym dniu od wpłaty.

No ... nareszcie ... wczoraj po 23 wysłali maila że paczka wsłana

Kasia083 - Mazidła mają jednak tą przewagę, że mają spory wybór, a mnie jeszcze kilka rzeczy kusi. Przemyslę sprawę i zdecyduję zaleznie od zawartości paczki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 11:58   #3290
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

No ... nareszcie ... wczoraj po 23 wysłali maila że paczka wsłana
Ja mimo wszytko wolę mazidła, więc się nie zrażam. Też dostałam wczoraj maila, nawet było to 15 minut przed tym zanim napisałam tu posta. No to w okolicach piątku chyba będę się cieszyć kolejnymi mazidełkami
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:37   #3291
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ja też coś jeszcze wykukałam (ale to już jest tak daleko od kosmetologii jak tylko można), czyściusieńki cyklometikon, bez potencjalnie duszącego skórę dime-;
w składzie ma tylko cyclomethicone i cyclopentasiloxane;
pisałam do polskiego dystrybutora, będzie w sprzedaży prawdopodobnie w lutym
Ale co konkretnie (i za ile?)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:58   #3292
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Noor,
to jest gotowy preparat wyprodukowany ze zgoła inną myślą niż pielęgnacja twarzy
nazywa się AstroglideX;
zdaje się, że jeszcze nie wprowadzili go do sprzedaży i nie mam pojęcia jaka może być jego cena, ale trzymam rękę na pulsie..
czyżbyśmy też o tym samym dyskutowały na innym forum ?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:05   #3293
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Tak przypuszczam
Ciekawe, co się będzie mówić w aptekach, kiedy zacznie się kupowanie Astroglidexu (teraz jest epidemia wszawicy, a przy Astro...)?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2009-03-04 o 13:08
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:35   #3294
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

tak tak, niby 21 wiek, ale jak posłałam TZa do aptek na poszukiwania Astro, to wrócił z kwaśną miną bo: ... dziwnie i krzywym uśmiechem pani na niego patrzyła
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:58   #3295
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Tak..."robi się" wyż demograficzny
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 15:21   #3296
dociekliwy wredniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Kasia, JMW, ja też niestety "zaliczłam" przedłużanie się mazidłowych zamówień, ale że pierwszych naturalnych zakupów dokonałam u Tanathosa (paczka szła ze 2 miechy, a pan usiłował wmówić mi, że 2 razy posłał był na zły adres.. ) chyba nabrałam właściwego dystansu
Oczywiście mi też się to nie podoba, a zwłaszcza nie spodobał mi się zgryźliwy komentarz, gdy poprosiłam o wyjaśnienia ostatniego przedłużającego się zamówienia.. a zamawiam raczej "tłusto", oscyluję zazwyczaj w okolicach 2stów... ale nic to, nadal będę kupować, bo koniec końców wszystko doszło
dociekliwy wredniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 15:53   #3297
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Od razu mówię, że nie jestem z mazideł, chociaż też mam na imie Lidia ale przynajmniej w urzędowych sprawach na pewno przyjmuje się, że jeżeli termin jest wyrażony w dniach nie zalicza się do niego dnia w którym nastąpiło zdarzenie, więc tutaj prawidłowo robią.
A w sobotę przynajmniej większość poczt nie pracuje- nadać nie ma praktycznie gdzie.
Ale wiem , że czeka się trudno, sama też czekam na przesyłkę i gdyby nie nowy lakier pewnie bym paznokie obgryzła.
Mogłoby być szybciej wiadomo, ale nie jest źle
Tak wiem że nie wlicza się dnia zdarzenia "pierwszego" (tu otrzymania przelewu, który wg mnie doszedl 24, wg mazideł 25) ale wlicza się dzień ostatni (tu dzień wysyłki) -> do czego zmierzam nie można odejmować dnia z przodu, dnia z tyłu i dnia ze środka (sobota) aby wychodziło 5 bo to jest conajmniej smieszne....(codziennie zawodowo licze dziesiątki terminów i po prostu rece mi opadły )
Maila o wysyłce w każdym razie nie mam nadal...
Mi tylko chodzi o to że gdybym otrzymała odpowiedź - przepraszamy, mamy duzo zamówień paczka wyjdzie jutro od nas nie powiedziałabym złego slowa a tym bardziej się nie bawiła w opisywanie tego na wizażu, ale takie wyliczenia mnie zdenerwowały
Edit: w sumie dobrą strona sytuacji jest mozliwośc przedstawienia się Wam mialam grzecznie przeczytany cały wątek ale dopiero teraz się odezwałam

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-03-04 o 15:58 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:39   #3298
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Tak wiem że nie wlicza się dnia zdarzenia "pierwszego" (tu otrzymania przelewu, który wg mnie doszedl 24, wg mazideł 25) ale wlicza się dzień ostatni (tu dzień wysyłki) -> do czego zmierzam nie można odejmować dnia z przodu, dnia z tyłu i dnia ze środka (sobota) aby wychodziło 5 bo to jest conajmniej smieszne....(codziennie zawodowo licze dziesiątki terminów i po prostu rece mi opadły )
Maila o wysyłce w każdym razie nie mam nadal...
Mi tylko chodzi o to że gdybym otrzymała odpowiedź - przepraszamy, mamy duzo zamówień paczka wyjdzie jutro od nas nie powiedziałabym złego slowa a tym bardziej się nie bawiła w opisywanie tego na wizażu, ale takie wyliczenia mnie zdenerwowały
Edit: w sumie dobrą strona sytuacji jest mozliwośc przedstawienia się Wam mialam grzecznie przeczytany cały wątek ale dopiero teraz się odezwałam
No to masz przewagę, bo ja zawsze miałam wątpliwości przy liczeniu terminów
Ale zauważyłam że na BU mają tą samą zasadę:
http://www.biochemiaurody.com/news.html
"Zamówienia opłacone:
- w poniedziałek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w następny poniedziałek (czyli 5 dnia roboczego po otrzymaniu zapłaty)" itp.
więc może nie mają za co przepraszać?

W każdym razie zobaczysz, że na paczkę warto czekać i pewnie nie raz jeszcze zamówisz
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:28   #3299
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Do mnie listonosz przyszedł o 14, wszystko jest, łącznie z 5 próbkami, o które poprosiłam Także jestem zadowolona i nie uważam, że to długo. Jestem zachwycona zapachami hydrolatów - geraniowego i z róży stulistnej. Zaraz wypróbuję bromelainę
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:35   #3300
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Tak przypuszczam
Ciekawe, co się będzie mówić w aptekach, kiedy zacznie się kupowanie Astroglidexu (teraz jest epidemia wszawicy, a przy Astro...)?
heeheheheheh kiedys szukalam jakiegos silikonu w aptece netowej i wyskoczyl mi preparat na wszy, o kurde z tego co widze to wcale nie byla pomylka wrednego systemu
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.