Reni- Nail - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 21:03   #151
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie!
Jestem nowa w tym pazurkowym biznesie, ale już widzę, że często dziewczyny nie chcą poradzić gdzie kupić niedrogo żele, które żele są wystarczająco dobre, a i korzystne cenowo, a przecież pracując na IBD czy Christo nie da się zakładać klientce tipsów za 45 zł (takie ceny u mnie w mieście) a uzupełniać za 25! Uważam więc, że na pewno znacie jakieś fajne zamienniki lub sklepy przystępnymi cenami i bezpieczne, tylko nie zawsze chcecie się podzielić tą wiedzą.
Apeluje jednak, aby trochę nam niedoświadczonym koleżanką pomóc - zazwyczaj dzieli nas kilkadziesiąt kilometrów i nie będziemy dla was stanowić zagrożenia.

Na pierwszy rzut zapytanie o żel RENI-NAIL czy ktoś słyszał? czy ktoś używał?
Sklep: http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_podkat.php?idkat=28


Jeśli zaś któraś z Was nie chce pomóc niech po prostu ignoruje ten wątek.
p.s. Z góry pragnę zaznaczyć, że nie chciałam nikogo obrazić tym przydługim wstępem..
ja jestem zupełnie początkująca w tej dziedzinie ale jedyne co mogę powiedzieć to po zrobieniu paznokci przez moją stylistke już po dwoch trzech dniach było widać różnicę miedzy zelem a paznokciem a pazurki u stóp prawie wszystkie mi po tygodniu odpadły.... zdążyłam zauważyć ze pracowała na Reni Nails...
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:55   #152
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Reni- Nail

a u mnie w miescie otworzyli sklep.. Neo Nail, z ciekawosci poszlam zobaczyc co i jak, no i na moje pytanie "(..)dobry pedzel do akrylu" pani wyjela mi plaska zelowke ze sztucznego wlocha :[
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:38   #153
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez PinUp Pokaż wiadomość
a u mnie w miescie otworzyli sklep.. Neo Nail, z ciekawosci poszlam zobaczyc co i jak, no i na moje pytanie "(..)dobry pedzel do akrylu" pani wyjela mi plaska zelowke ze sztucznego wlocha :[
Ale jaja
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:42   #154
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Reni- Nail

a ja do niej mowie.. "yyeee to jest pedzel do akrylu?" a ona " hmm... no tak"

to ja na to... " aha! to dziekuje.."
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:13   #155
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Reni- Nail

Weszłam na to forum bo byłam bardzo ciekawa opini o RN... Jestem troszkę zdziwiona że aż tyle negatywów!!! Zakupiłam ostatnio żel z RN jednofazowy różowo-przezroczysty, niby jakaś nowoś ten żel i jestem z niego bardziej zadowolona niż z żeli o wiele droższych.....Christrio.. .
Niektóre osoby (oczywiście podkreślam niektóre!! NIE wszystkie) lubią zwalać wine właśnie na żel, chociaż nie mają pojęcia o robieniu dokładnie pazurków... Ja przetestowałam droższe i tańsze żele, i nie zgodze się że droższe znaczy lepsze !!! pozdrawiam.....
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 21:09   #156
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Reni- Nail

ale, ze do christrio?.... no nieeeee

Nie oszukujmy sie reni-nail to szit aczkolwiek doszly mnie jakies ploty , ze sie poprawili, jednak po wizycie w sklepiku stwierdzam, ze NIE nie poprawili sie, albo... trafilam na nierozgarnieta pania:P bo wkoncu jaki "jaki sprzedawca taki produkt"
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 19:51   #157
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez PinUp Pokaż wiadomość
ale, ze do christrio?.... no nieeeee

Nie oszukujmy sie reni-nail to szit aczkolwiek doszly mnie jakies ploty , ze sie poprawili, jednak po wizycie w sklepiku stwierdzam, ze NIE nie poprawili sie, albo... trafilam na nierozgarnieta pania:P bo wkoncu jaki "jaki sprzedawca taki produkt"
Tak dokładnie Christrio. To jest moje osobiste zdanie.

Edytowane przez nike4
Czas edycji: 2009-10-04 o 19:52
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 20:37   #158
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Reni- Nail

Rozwalają mnie teksty typu "Jesli ktoś nie ma predyspozycji do robienia paznokci, to zwala na żel". Prawda jest taka, że żadna szanująca siebie i swoich klientów stylistka nie będzie pracować na takim gie. Ja osobiście nie znam żadnej, która potrafi fajnie robić paznokcie i jeszcze nie odstawiła allegrowych bubli.

Macie racje, jeśli ktoś nie skończył kursu, nie ma zielonego pojęcia o tym, co robi i zwala winę na żel, to to jest śmieszne. Ale tylko kiedy pracuje na dobrych produktach, bo wtedy mamy pewnośc, że naprawde to jest wina jego, a nie materiału.

Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:40   #159
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Reni- Nail

Na samym początku mojej "zabawy" pazurkowej uczyłam się na różnych żelach (jak oglądam zdjęcia z tamtych czasów to się przerażam ). Powiem tak: używałam wielu żeli tanich i tandetnych (nie robiłam tipsów nikomu, tylko na sztucznym palcu! ), jeśli chodzi o Reni-Nail są chyba one najlepsze (czyt. najlepsze w swojej taniej cenie). Nigdzie nie kupi się dobrych żeli za 30 zł (30 g). Będzie to poprostu badziwie w porównaniu z dobrymi produktami.
Obecnie pracuję na Sun Flower i naprawdę widać różnicę. Są one przedewszystkim lepsze w użyciu, lepiej mi się je nakłada. W końcowym efekcie również wygląda to lepiej, niż na tanich żelach. Takich różnic można wymieniać wiele.
Na żelach nie wolno skąpić pieniędzy. Jest to co prawda drogi interes, no ale cóż Jak chce się dobry efekt, trzeba troszkę wydać.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:50   #160
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Reni- Nail

Nie, nie, nie. Dobrarada ma na pewno lepsze żele niż ReniNail za podobną cenę . I nie stały nawet koło badziewstwa.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:28   #161
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: Reni- Nail

Słuchajcie, w kupowaniu najtańszych żeli tkwi metoda - je pierwszy żel jaki kupiłam to był NeoNail za 30zł! Najtańsze badziewie jakie znalazłam, BO: wiadomo że przez pierwszych kilka tygodni to idzie w śmietnik. Potem spróbowalam troszkę lepszych Sun Flower, ale sądzę, że rewelacyjne nie są, a już na pewno french jest okropny, chyba jednofazowy jest najlepszy...
Jak się pierwszy raz człowiek zabiera za pazura, to kupuje sobie plastykowy paluch albo dogaduje się z koleżanką że sobie na niej poćwiczy a potem USUWA gniota. Najpierw trzeba nauczyć się jak trzymać pędzelek, potem jak operować pilnikiem, wprawić rękę w uśmiechu... Nie uwierzę że wszystkie uczyłyście się na ESN lub IBD, bo to zwyczajnie za drogie. Inna sprawa jak się robi już jakiś czas paznokcie i nie przechodzi się na lepsze materiały a kasuje się pieniądze...
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 09:48   #162
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, w kupowaniu najtańszych żeli tkwi metoda - je pierwszy żel jaki kupiłam to był NeoNail za 30zł! Najtańsze badziewie jakie znalazłam, BO: wiadomo że przez pierwszych kilka tygodni to idzie w śmietnik. Potem spróbowalam troszkę lepszych Sun Flower, ale sądzę, że rewelacyjne nie są, a już na pewno french jest okropny, chyba jednofazowy jest najlepszy...
Jak się pierwszy raz człowiek zabiera za pazura, to kupuje sobie plastykowy paluch albo dogaduje się z koleżanką że sobie na niej poćwiczy a potem USUWA gniota. Najpierw trzeba nauczyć się jak trzymać pędzelek, potem jak operować pilnikiem, wprawić rękę w uśmiechu... Nie uwierzę że wszystkie uczyłyście się na ESN lub IBD, bo to zwyczajnie za drogie. Inna sprawa jak się robi już jakiś czas paznokcie i nie przechodzi się na lepsze materiały a kasuje się pieniądze...
nie do konca sie z toba zgodze! Moim zdaniem najlepiej jest uczyc sie na dobrych materialach- dobre zele, dobre pedzle itd. A dobre nie zawsze oznacza bardzo drogie! Wszystko zalezy tez od dziewczyny, ktora stylizacja bedzie sie zajmowac -jezeli ewidentnie ma do tego talent i cz\uje, ze to co robi jest forma sztuki i dba, zeby chociaz ten french wygladal estetycznie i poprawnie to nie ma sensu, zeby tracila kase na byle jakie produkty! Najczesciej te dziewczyny, ktore nie maja zadnej wiedzy na temat przedluzania i biora sie za to, bez uprzedniego przygotowania teoretycznego kusza sie na najtansze produkty i co za tym idzie - gorsze. Oczywiscie to nie jest regula, ale tak wynika z moich obserwacji, ze w wiekszosci przypadkow tak wlasnie jest! Ja sama na poczatku pracowalam na -wedlug mnie - kiepskiej firmie (niekoniecznie taniej) La Femme. Praca na tych produktach byla nieprzyjemna-zele sie zapowietrzaly, zolkly itd... od jakiegos czasu pracuje na PB (firma nie jest bardzo droga), ale to jest sama przyjemnosc, czasami tez korzystam z SF, SPN -uwazam, ze te firmy jak najbardziej nadaja sie dla kogos, kto chce trenowac!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 23:39   #163
dalka_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Reni- Nail

hejka.Jesli ktos chce robic taniej pazurki to polecam Sun flower żele. Tylko zapomnij o frenchu :P ich kamuflarz tragiczny choc ma fajna gestość a bialy?wrecz przeciwnie.Jezeli chodzi o zele clear to mega moim zdaniem lepsze od PB .Uzywam primera i bondera . zero zapowietrzen.Mam jedna szalona klientke ktora potrafila chodzic z 7tyg odrostem,mimo pracy trzymaly sie extra.I jak narazie french robie na PB a pazurki brokatowe czy z ozdobami typu hologramy na SF na zelach PB zawsze robi sie powietrze mimo ze specjalnie kupilam od nich bonder co do sklepu dcd paznokcie to juz wiecej od nich nic nie zamowie.Tylko prosto z eurofashion. np.za pierwszym razem kupilam u nich pilniki i 2 kleje IBD .Rewelacja .Tips trzymalam dokladnie sekundke.bardzo mocne za drugim razem zamowilam 4 kleje + primer ibd za okolo 50zl. Te kleje sa do niczego mimo ze pisze to samo co na tych wczesniej a zeby bylo malo primer zostawilam w salonie wrocilam na drugi dzien temperatura byla 17 stopni wlaczylam grzejniczek zeby bylo ok 22stopni (taka mamy temperature w salonie)mialam klientke na 8 wiec wyprzedzilam fryzjerki okazalo sie ze primer ktory byl na biurku zamarzl :| gdy przyszla klientka na szczescie mialam na polce dokladnie obok primer z sf i wg nie byl zamrozony. Czekalam na szefowa i jej go pokazalam .Wyszlo na to ze primer musial byc rozcienczony pisalam nawet chcialam odeslac ale stwierdzili ze nie dostane nowego czy zwrotu gotowki...
dalka_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:58   #164
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

dzwoń do nich niech oddają kasę!!!!! Co to ma znacyć? Płacisz za solidną firmę, nie daj się zrobić w dudka!!! Albo bij od razu do EF- niech wiedzą co się dzieje!!!!
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 11:08   #165
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Reni- Nail

JA ROBIE paznokcie tylko sobie, uzywalam SF i Reni Nail i teraz po dwuletnie przerwie wracam znowu do reni nail
Sf szybko mi sie zapowietrzały a Reni przez problemu wytrzymują 4 tygodnie
nie wiem dlaczego niektórzy są z nich niezadowoleni
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:17   #166
karoli1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Reni- Nail

Ten watek rowniez caly przelecialam.
Jedyny dobry produkt reninail, ktory przychodzi mi do glowy to primer.
Zele czasem maja dobre, czasem nie, bo niestety ten sam zel w kolejnych zamowieniach wyglada inaczej (roznia sie kolor, zapach, gestosc, elastycznosc i trwalosc).
Wiem co mowie, bo sasiadka jest uparta i 2 rok kupuje tylko reninail, bo zawartosc moze i niepewna, ale najczesciej da sie na tym robic i one takie ladne zlote sloiczki maja... Brrr.
Wierzyc sie nie chce, ze mimo ten samej etykiety zawartosc jest zupelnie inna.
Reklamacji nie uwzgledniaja albo najczesciej nie uwgledniaja, bo przeciez nie mozna ocenic czy dzialala pani wlasciwie, a zawartosc jest zawsze taka sama prosze pani.
No jasne, ja jestem glupia i sasiadka Karolinka tez
karoli1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 23:20   #167
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Reni- Nail

Dziewczyny, a mogłybyście coś więcej powiedzieć o żelach Dobrej rady? Któraś z Was ich używała?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 07:13   #168
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

ja uzywam- mnóstwo dziewczyn na wizażu tez
w przeważającej części jestem z nich bardzo zadowolona- są bardzo dobrej jakości, przyjemnie się na nich pracuje, a poza tym DR ma tak szeroki wybór żeli, że na bank każdy znajdzie coś dla siebie
wskocz na jej forum, jest tam mnóstwo informacji nt temat
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:54   #169
oleczka0106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: Reni- Nail

A ja zamawiałam żel Reni-Nail już kilkakrotnie i zawsze przychodził ten sam (ta sama konsystencja i zapach) dobry żel. Jestem z żelu zadowolona z usług z resztą też. Reklamowałam ostatnio produkt i nie było żadnych problemów, a nawet dostałam gratis Szczerze polecam
oleczka0106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 21:54   #170
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Reni- Nail

Reni-nail podejrzewam,że jakość podobna jak np. Alle Paznokcie czy jakaś inna allegrowa firemka, polecam szczerze Dobrą Radę, żele są niedrogie, jakość 1 klasa, duży wybór, i extra gratiski!!! A polecam bo warto! Ja jestem bardzo zadowolona!
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:04   #171
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Reni- Nail

Ja na reni nail kupuję żele kolorowe i akcesoria i nie zarzekam
Lubię żel french tej firmy i kilka innych drobiazgów które są po fajnej cenie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:17   #172
es_agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Reni- Nail

Dziewczyny, ja pracuje ogółnie na SPN, ale pewnego razu skończył mi się żelik i potrzebowałam szybko jakiś kupić, a w moim mieście jest tylko jeden sklep kosmetyczny, w którym można kupić żele i to tylko jednej firmy- i to była Ever Shine, nie byłam co do tego zakupu zbyt przekonana, bo nigdy nawet nie słyszałam o tej firmie. No ale zaryzykowałam i są super jakości(chociaż i tak bardziej preferuję SPN). Są samopoziomujące, nie spływają na skórki (średnio gęste), nie zapowietrzają się. Po jakimś czasie nie mogłam się powstrzymać i kupiłam extreme white tej firmy i na nim pracuje do dziś (więc Ever Shine dobrze się łączy z żelkami SPN). Żelki są wydajne, a ich koszt to ok. 37zł za 15 ml. Aha no i ES to jednofazówki.
es_agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 06:27   #173
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Dziewczyny, a czy któraś ma może zdjęcie kamuflażu Reni nail na paznokciach?
Mają w ofercie dwa nowe odcienie żeli kamuflujących-beige i peach, i jestem ciekawa czy któraś juz miała je w swoich łapkach
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 23:24   #174
ptasiakasia
Raczkowanie
 
Avatar ptasiakasia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Solec Kujawski
Wiadomości: 46
GG do ptasiakasia Send a message via Skype™ to ptasiakasia
Thumbs up Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez PatuskaA88 Pokaż wiadomość
Czesc!
Zna ktos firme Reni Nail? Chodzi mi dokladnie o zele tej firm. Pracowal ktos na ich produktach? Czy one sa dobrej jakosci?

Ja pracuje i jestem zadowolona !!! Moje klientki również- jeszcze nigdy nie miałam żadnej reklamacji, ani pekniętego tipsa- nie wiem co to znaczy, że pekają - to są źle zrobione !!!

ReniNails ma dobre produkty używam żelu jednofazowego, kolorowych ( piękne kolory ) nabłyszczacza i tipsów.
Moja stylistka co robiłam u niej kurs też robi na ich produktach i polecała mi je bo są dobre i NIEdrogie !!!

Za żele biorę 90 zł i moje klientki nie narzekają . pozdr.
__________________
...być kobietą.... być sobą ....
ptasiakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 08:36   #175
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez ptasiakasia Pokaż wiadomość
Ja pracuje i jestem zadowolona !!! Moje klientki również- jeszcze nigdy nie miałam żadnej reklamacji, ani pekniętego tipsa- nie wiem co to znaczy, że pekają - to są źle zrobione !!!

ReniNails ma dobre produkty używam żelu jednofazowego, kolorowych ( piękne kolory ) nabłyszczacza i tipsów.
Moja stylistka co robiłam u niej kurs też robi na ich produktach i polecała mi je bo są dobre i NIEdrogie !!!

Za żele biorę 90 zł i moje klientki nie narzekają . pozdr.
yyyy.... 90 zl za zele na RN?? aha.... to ja chyba powinnam brac ze 120 za zwykle, przezroczyste na formie..pracuje na i-nails i PB...

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-10-10 o 09:47
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:10   #176
ptasiakasia
Raczkowanie
 
Avatar ptasiakasia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Solec Kujawski
Wiadomości: 46
GG do ptasiakasia Send a message via Skype™ to ptasiakasia
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
yyyy.... 90 zl za zele na RN?? aha.... to ja chyba powinnam brac ze 120 za zwykle, przezroczyste na formie..pracuje na i-nails i PB...



yyyyy... a czy to ważne jaki żel ( jak się nazywa ) ważne, że jest dobry i nie mam reklamacji klientki są bardzo zadowolone, ( być może myślą, że jest drogi, bo ma złote opakowanie )
ale mnie to nie interesuje, ja biorę, za swoja pracę i serce które w nią wkładam, a to już moja sprawa jak ja sobie radzę ..... żeby było po najmniejszych kosztach, ale po najwyższej jakości. Dziewczyny czy wasze klientki znają się na tych żelech ??? one chcą mieć ładnie ( i tanio ) na paznokciach nie jest napisane że to żel Marki tej i tej...

Zastanawiam się, czy osoby, które tak źle piszą o RN używały tych żeli, bo wątpie !!
Polecam również żele kolorowe - piękne odcienie w dobrej cenie ;-)

Ps. Ja na Twoim miejscu brałabym 150 zł, bo chrytatywnie nie mam zamieru pracować ;-)))

Pozdrawiam serdecznie Kasia !
__________________
...być kobietą.... być sobą ....
ptasiakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 15:37   #177
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Reni- Nail

Ja pracowałam na tych żelach. Trzymały się nieźle. I na tym koniec pozytywnej opinii o nich. Pieką niemiłosiernie, bąblują, dość trudno się nimi pracuje.

Co do ceny - jakie znaczenie ma dla klientki czy pracuje sie na produktach RN czy np PB? Jeżeli klientka jest zadowolona, a paznokcie są trwałe, to co z tego?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 23:13   #178
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja pracowałam na tych żelach. Trzymały się nieźle. I na tym koniec pozytywnej opinii o nich. Pieką niemiłosiernie, bąblują, dość trudno się nimi pracuje.

Co do ceny - jakie znaczenie ma dla klientki czy pracuje sie na produktach RN czy np PB? Jeżeli klientka jest zadowolona, a paznokcie są trwałe, to co z tego?
szczerze mowiac dla mnie ma - a dla moich klientek szczegolne znaczenie.. doskonale sa zorientowane jezeli chodzi o produkty na ktorych pracuje, sledza nowosci paznokciowe (mysle o stalych babkach)... Jest roznica,kiedy biore 90 zl a robie paznokcie na zelach o dosc negatywnej opinii i kiedy biore 60 za paznokcie wykonane na produktach, na ktorych nigdy sie nie zawiodlam...Co do RN nie mialabym pewnosci czy kazde przedluzenie/dopelnienie dotrwa do kolejnego... a moj post wczesniejszy to takie moje prywatne przemyslenia!

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ptasiakasia Pokaż wiadomość
yyyyy... a czy to ważne jaki żel ( jak się nazywa ) ważne, że jest dobry i nie mam reklamacji klientki są bardzo zadowolone, ( być może myślą, że jest drogi, bo ma złote opakowanie )
ale mnie to nie interesuje, ja biorę, za swoja pracę i serce które w nią wkładam, a to już moja sprawa jak ja sobie radzę ..... żeby było po najmniejszych kosztach, ale po najwyższej jakości. Dziewczyny czy wasze klientki znają się na tych żelech ??? one chcą mieć ładnie ( i tanio ) na paznokciach nie jest napisane że to żel Marki tej i tej...

Zastanawiam się, czy osoby, które tak źle piszą o RN używały tych żeli, bo wątpie !!
Polecam również żele kolorowe - piękne odcienie w dobrej cenie ;-)

Ps. Ja na Twoim miejscu brałabym 150 zł, bo chrytatywnie nie mam zamieru pracować ;-)))

Pozdrawiam serdecznie Kasia !
Uwierz mi,z e od dosc dlugiego czasu mam duze grono stalych klientek, takze nie ma mowy o charytatywnym pracowaniu. Przy cenie 0d 60 zl ( w gore) wychodze na swoje i spokojnie moge odlozyc a klientki ciesza sie, ze mam konkurencyjna cene a paznokcie sa wykonane profesjonalnie!

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:10
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 01:18   #179
andzia8003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez maczek82 Pokaż wiadomość
ja jestem zupełnie początkująca w tej dziedzinie ale jedyne co mogę powiedzieć to po zrobieniu paznokci przez moją stylistke już po dwoch trzech dniach było widać różnicę miedzy zelem a paznokciem a pazurki u stóp prawie wszystkie mi po tygodniu odpadły.... zdążyłam zauważyć ze pracowała na Reni Nails...

Ja od dawna bawię się tylko tymi żelami i jestem w 100 proc. zadowolona.Robię tylko siebie i rodzince paznokietki i jesteśmy wszystkie pozytywnie nastawione do tego żelu. Kupuję zawsze jednofazowy.Mają też świetny kamuflaż,który mocno się trzyma .Primer też jest ok.
Jak kogoś nie stac na firmówki to śmiało może robic na tym żelu,bo nie wiele odbiega jakością od tych drogich.Polecam
andzia8003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:54   #180
89rybka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Ale sie tu naczytałam
Masa informacji! Wiadomo, że z czasem żele były uleplszane itp.
Wnioskuję jednak, że jeżeli chodzi o tańsze żele to: Reni - nail < i-nails

Zamawiam, raz kozie śmierć.
89rybka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.