Kosmetyki Benefit. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 14:12   #271
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Moj najnowszy zakup - Thrrob Przymierzalam sie zeby go kupic juz dobra chwile, ale zawsze sie wahalam. W koncu na lotnisku przed wyjazdem do domku sie zdecydowalam
Jest to roz/rozswietlacz w jednym o pieknym blado-rozowym kolorze ze srebrnymi drobinkami jakby "wbitymi" w niego... Moze nie daje jakiegos spektakularnego efektu, ale jednak po jego nalozeniu na kosci policzkowe, czolo, nosek i podbrodek da sie zauwazyc roznice jezeli chodzi o koloryt skory - wyglada na duzo zdrowsza i taka ladnie delikatnie rozswietlona, ale nie tak... wulgarnie, tylko dyskretnie
Ma lekko rozany zapach - jestem bardzo zadowolona, a najbardziej jak zaakcentuje kosci policzkowe bronzerem, a pozniej na to naloze Thrrob - bomba dziewczyny )
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 15:31   #272
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki Benefit.

bardzo ładnie wygląda ten różyk gratuluję zakupu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 17:17   #273
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;7186011]Moj najnowszy zakup - Thrrob Przymierzalam sie zeby go kupic juz dobra chwile, ale zawsze sie wahalam. W koncu na lotnisku przed wyjazdem do domku sie zdecydowalam
Jest to roz/rozswietlacz w jednym o pieknym blado-rozowym kolorze ze srebrnymi drobinkami jakby "wbitymi" w niego... Moze nie daje jakiegos spektakularnego efektu, ale jednak po jego nalozeniu na kosci policzkowe, czolo, nosek i podbrodek da sie zauwazyc roznice jezeli chodzi o koloryt skory - wyglada na duzo zdrowsza i taka ladnie delikatnie rozswietlona, ale nie tak... wulgarnie, tylko dyskretnie
Ma lekko rozany zapach - jestem bardzo zadowolona, a najbardziej jak zaakcentuje kosci policzkowe bronzerem, a pozniej na to naloze Thrrob - bomba dziewczyny )[/QUOTE]
To dobrze, ze jestes zadowolona, bo slyszalam z kilku zrodel, ze to jednak niewypal. Nikly efekt, cena wygorowana, ogolnie przereklamowany. Zapewne nadaje sie bardziej dla cer jasnych, jak i wczesniejsze Giorgia i Dandelion...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 09:20   #274
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Drogie kolorówkomaniaczki,nieśmi ało dołączam sie do dyskusji o Benefitach.
Jakiś czas temu nieopatrznie wszłam na ich stronę i jako niepoprawna gadżeciara wpadłam.Byłam w Sephorze,pobieżnie przetestowałam co chciałam i po dłuższym namyśle zdecydowałam się na :

-Georgię(nie przejdę obojętnie obok żadnego kosmetyku,który ma kolor brzoskwiniowy,uwielbiam ten odcień
-paletkę Powder Pop
-paletkę Valley of the Stars
-cienie kremowe z gołąbkami

Będe zamawiać ze stanów
Oczywiście podejrzewam że na jednych zakupach sie nie skończy bo zachwycił mnie jeszcze Benetint,paletka Big Beautiful eyes i cała masa innych rzeczy

Czy mogłabym poprosić o jakieś opinie o Lemon Aid bo również mnie bardzo kusi.Czy pędzle mają dobre?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41cxkW47xyL._SS265_.jpg (10,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51V1FAXK4EL._SS265_.jpg (15,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51xkAUN-bfL._AA265_.jpg (13,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41VX7HD9Q9L._AA265_.jpg (8,8 KB, 19 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 23:48   #275
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Kosmetyki Benefit.

to i ja sie niesmialo witam zachwycilam sie ostatnio Benefitem w Sephorze i tez mam ochote na pare rzeczy i chcialabym podpytac o Wasza opinie na ich temat:

High Beam - jaki daje efekt? czy jest widoczny na buzi? jak go uzywacie?

Firmology - czy to baza wygladzajaca? jak wypada w porownaniu z innymi bazami?

BeneTint - jaki daje efekt na policzkach? czy jest widoczny? poprosze o fotki jesli ktos go posiada, oczywiscie fotki pomalowanej buzki

puder Dallas - jaki daje efekt na buzi? ma to byc brazer i roz w jednym... tez prosze o fotki jesli ktos posiada

mam zamiar zamawiac kosmetyki z firmowej stronki z USA i stad kolejne pytanko do dziewczyn ktore w ten sposob zamawialy - czy zdarzylo Wam sie kiedys placic jakies clo?

z gory dziekuje za pomoc
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:26   #276
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
to i ja sie niesmialo witam zachwycilam sie ostatnio Benefitem w Sephorze i tez mam ochote na pare rzeczy i chcialabym podpytac o Wasza opinie na ich temat:

High Beam - jaki daje efekt? czy jest widoczny na buzi? jak go uzywacie?

Firmology - czy to baza wygladzajaca? jak wypada w porownaniu z innymi bazami?

BeneTint - jaki daje efekt na policzkach? czy jest widoczny? poprosze o fotki jesli ktos go posiada, oczywiscie fotki pomalowanej buzki

puder Dallas - jaki daje efekt na buzi? ma to byc brazer i roz w jednym... tez prosze o fotki jesli ktos posiada

mam zamiar zamawiac kosmetyki z firmowej stronki z USA i stad kolejne pytanko do dziewczyn ktore w ten sposob zamawialy - czy zdarzylo Wam sie kiedys placic jakies clo?

z gory dziekuje za pomoc
ja zamawiałam z USA(a tak naprawdę okazało się, że paczka szła z Niemiec- pewnie mają tam swój punkt) Żadnych dodatkowych opłat nie uiszczałam! Dostałam ze 2-3 próbki jako bonus Aaa i był w pudełku taki fajny woreczek wypełniony powietrzem- na tusz do rzęs dostałam pudło wielkośći A4
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:32   #277
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
to i ja sie niesmialo witam zachwycilam sie ostatnio Benefitem w Sephorze i tez mam ochote na pare rzeczy i chcialabym podpytac o Wasza opinie na ich temat:

High Beam - jaki daje efekt? czy jest widoczny na buzi? jak go uzywacie?

Firmology - czy to baza wygladzajaca? jak wypada w porownaniu z innymi bazami?

BeneTint - jaki daje efekt na policzkach? czy jest widoczny? poprosze o fotki jesli ktos go posiada, oczywiscie fotki pomalowanej buzki

puder Dallas - jaki daje efekt na buzi? ma to byc brazer i roz w jednym... tez prosze o fotki jesli ktos posiada

mam zamiar zamawiac kosmetyki z firmowej stronki z USA i stad kolejne pytanko do dziewczyn ktore w ten sposob zamawialy - czy zdarzylo Wam sie kiedys placic jakies clo?

z gory dziekuje za pomoc
Ja tydzień temu zamawiałam rzeczy z USA właśnie ze strony Benefit.Trochę poczekam sobie pewnie na przesyłkę ale mam wielka nadzieję,że cła nie będzie.To idzie "zwykłą" pocztą wiec wydaje mi sie że jest mniejsza szansa nałożenia cła niż na paczki które idą np. kurierem
Co do wrażeń to na razie testowałam tylko w Sephorze ale zamówiłam min. właśnie Hihg Beam i paletkę w której jest też Dallas wiec jak dostanę przesyłkę to oczywiście zdam relację
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 09:51   #278
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
ja zamawiałam z USA(a tak naprawdę okazało się, że paczka szła z Niemiec- pewnie mają tam swój punkt) Żadnych dodatkowych opłat nie uiszczałam! Dostałam ze 2-3 próbki jako bonus Aaa i był w pudełku taki fajny woreczek wypełniony powietrzem- na tusz do rzęs dostałam pudło wielkośći A4
dziekuje za informacje mam nadzieje ze i mi nic nie nalicza, bo chce zamowic kilka rzeczy wiec moglaby to byc dosc duza suma za clo...

ale przy obecnym kursie dolara te amerykanskie ceny w porownaniu do naszych sa baaardzo kuszace wiec mysle ze warto zaryzykowac w sephorze to prawdziwe zdzierstwo
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:03   #279
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

a ja musze sobie kupic w koncu ta Erase Paste. Ma swietne recenzje, a ja lubie takie geste korektory. Juz mam oslawionego Vanisha i spisuje sie swietnie.
Moze dzis ja obmacam w sklepie. Miala ktoras z Was jzu z nia jakies doswiadczenia? Najbardziej mnie zastanawia, czy faktycznie tak fajnie rozswietla...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:05   #280
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a ja musze sobie kupic w koncu ta Erase Paste. Ma swietne recenzje, a ja lubie takie geste korektory. Juz mam oslawionego Vanisha i spisuje sie swietnie.
Moze dzis ja obmacam w sklepie. Miala ktoras z Was jzu z nia jakies doswiadczenia? Najbardziej mnie zastanawia, czy faktycznie tak fajnie rozswietla...
tez mnie ta pasta interesuje, ale u nas narazie brak wiec i o pomacaniu moge zapomniec za to dorwalam boi-inga i jestem zachywcona
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 12:00   #281
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
to i ja sie niesmialo witam zachwycilam sie ostatnio Benefitem w Sephorze i tez mam ochote na pare rzeczy i chcialabym podpytac o Wasza opinie na ich temat:

High Beam - jaki daje efekt? czy jest widoczny na buzi? jak go uzywacie?

Firmology - czy to baza wygladzajaca? jak wypada w porownaniu z innymi bazami?

BeneTint - jaki daje efekt na policzkach? czy jest widoczny? poprosze o fotki jesli ktos go posiada, oczywiscie fotki pomalowanej buzki

puder Dallas - jaki daje efekt na buzi? ma to byc brazer i roz w jednym... tez prosze o fotki jesli ktos posiada

mam zamiar zamawiac kosmetyki z firmowej stronki z USA i stad kolejne pytanko do dziewczyn ktore w ten sposob zamawialy - czy zdarzylo Wam sie kiedys placic jakies clo?

z gory dziekuje za pomoc
Z tej listy mam tylko High Beam, ktory zreszta uwielbiam. Nakladam go zwykle na szczyty kosci policzkowych (w polaczeniu z brązerem nizej). Daje piekny polysk (rozowawy z delikatnym posrebrzeniem), ktory mozna stopniowac (w zaleznosci od roztarcia, im bardzie roztartym, tym subtelniejszy efekt), no i (co dla mnie wazne) nie ma zadnych drobinek.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 15:00   #282
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Z tej listy mam tylko High Beam, ktory zreszta uwielbiam. Nakladam go zwykle na szczyty kosci policzkowych (w polaczeniu z brązerem nizej). Daje piekny polysk (rozowawy z delikatnym posrebrzeniem), ktory mozna stopniowac (w zaleznosci od roztarcia, im bardzie roztartym, tym subtelniejszy efekt), no i (co dla mnie wazne) nie ma zadnych drobinek.
brzmi kuszaco zwlaszcza ze ma rowniez dobre opinie na MUA no i ta obietnica "cery jak modelka" w reklamie

Maggie, a czy to jest taki metaliczny blask czy raczej sa jakies drobinki? nadaje sie do nalozenia na cala buzie po wymieszaniu z podkladem? bo marzy mi sie taka lekko blyszczaca, ale nie swiecaca sie, cera tak wiosennie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:15   #283
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ja mam moon beam, brata blizniaka high beam tylko w kolorze zlotym i coz, zadowolona nie ejstem
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:21   #284
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
brzmi kuszaco zwlaszcza ze ma rowniez dobre opinie na MUA no i ta obietnica "cery jak modelka" w reklamie

Maggie, a czy to jest taki metaliczny blask czy raczej sa jakies drobinki? nadaje sie do nalozenia na cala buzie po wymieszaniu z podkladem? bo marzy mi sie taka lekko blyszczaca, ale nie swiecaca sie, cera tak wiosennie
Drobinek nie ma (na szczescie - dla mnie). Szczerze mowiac nie próbowalam mieszac z podkladem, bo ja mam mieszaną cerę i rozswietlam tylko punktowo, ale ponoc się nadaje. Rzeczywiscie, przy starannym nalozeniu przypomina efekt "modelki"

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja mam moon beam, brata blizniaka high beam tylko w kolorze zlotym i coz, zadowolona nie ejstem
Z Moon Beam ja tez nie bylam . Mam wrazenie, ze one sie jednak roznia mocno. Zreszta Moon u mnie wybijal dziwny fioletowy kolor. High Beam daje u mnie efekt swiezej i wypoczetej cery (a z natury to moja ostatnio ani taka, ani taka - za malo snu i za duzo stresow)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:27   #285
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kosmetyki Benefit.

po testachs twierdzilysmy z kolezanka, ze one roznia sie kolorem jeno ona wziela rozowego, ja zlotego. i jeden, i drugi w kacie leza, niezuywane
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:29   #286
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
po testachs twierdzilysmy z kolezanka, ze one roznia sie kolorem jeno ona wziela rozowego, ja zlotego. i jeden, i drugi w kacie leza, niezuywane
coz, po raz kolejny potwierdza sie, ze co cera to inne wymagania i wrazenia . Ja sobie juz nie wyobrazam makijazu bez niego.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:14   #287
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Hi Gals

W sobote zahaczylam o stoisko Benefit'u i co przykulo moja uwage, to wlasnie ta nowosc "Erase Paste" - probowalam i... rewelacja Gesty korektor, bardzo dobrze kryjacy i rozswietlajacy Cos jakby gesty podklad, a na to nalozony jakis rozswietlacz, tyle, ze tutaj dwa w jednym sie ma Nie kupilam jeszcze, bo nie nastawialam sie w ten dzien na zakupy ale juz teraz jestem pewna, ze bedzie to moj pierwszy zakup jak tylko znowu znajde sie przy stoisku Benefit'u ) - naprawde jest swietna + jest tez instrukcja uzycia - na mnie zrobil wrazenie ten korektor... - jest bardzo trwaly, bo mialam na rece i utrzymywal sie dopoki nie umylam rak.
Ktos tam wyzej pytal o kosmetyki - dziewczyny jest mnostwo filmow na youtube gdzie na zywo modelki malowane sa kosmetykami Benefitu wiec warto zajrzec i sie przekonac

Przykladowo daje filmik dla Beneteint'a ) http://www.youtube.com/watch?v=kze45o1eg84

Pozdro
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 11:51   #288
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Niestety, kosmetyki tej firmy nie naleza do moich faworytow - co zakup, to sie "nacinam".
Oczywiscie jak wszyscy najpierw uleglam magii opakowan - sliczne, ekologiczno/kartonikowe , zabawne nazwy produktow. Szczegoly w recenzjach ( kilka kosmetykow tej marki zglosilam juz pare lat temu na KWC np. Benetint i Dandelion)
Ostanio "przejechalam" sie na Creasless Cream Eyeshadow/liner, podczas Sephorowych znizek (-20%) zastanawiama sie powaznie nad ich nabyciem. Na szczescie wczesniej wyprobowalam sobie w sklepie 2 odcienie "Birthday suit" - delikatny, chlodny roz i "My date's my brother" -swietlisty bez tzw. taupe (bez znizki bylabym po 99 pln do tylu...). Nie rozprowadzaly sie rowno na powiece, po 6 godzinch zebraly lekko w zalamaniu powieki (a mialy trzymac sie jak przylepione!) i niby bez drobinek, nie rozswietlaly oka, tylko zostawily ciezki, tandetny polysk ( a nalozone w malej ilosci w ogole nie zostawialy koloru, tylko sam polysk).

Ech, moze jestem uprzedzona, bo po Dandelionie dostalam potwornego wywypu pryszczy a kiedy kupilam Benetint, nie nadaje sie on do uzywania pod filtrami - po prostu nalozony na niego filtr go rozpuszcza a na filtrze i skrobii robi plamy.Nie wspominajac juz o tym, ze Nivea ma bardzo podobny produkt, za ulamek ceny Benetintu...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:57   #289
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
a kiedy kupilam Benetint, nie nadaje sie on do uzywania pod filtrami - po prostu nalozony na niego filtr go rozpuszcza a na filtrze i skrobii robi plamy.Nie wspominajac juz o tym, ze Nivea ma bardzo podobny produkt, za ulamek ceny Benetintu...
Rowniez angielska marka Me Me Me (dostepna w sieci Superdrug) ma produkt robiony na wzor Benetintu, niemalze identyczne opakowanie itd. - rowniez wlasciwosci i trwalosc jest taka sama, zapach rozany itd. Ja stosuje wlasnie ten 'zastepczy' kosmetyk i bardzo sobie chwale Na dodatek cena to okolo 4 funty.

Jest tez bardzo podobna rzecz w ofercie TBS, oczywiscie tez tansza niz Benetint.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 14:00   #290
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Drobinek nie ma (na szczescie - dla mnie). Szczerze mowiac nie próbowalam mieszac z podkladem, bo ja mam mieszaną cerę i rozswietlam tylko punktowo, ale ponoc się nadaje. Rzeczywiscie, przy starannym nalozeniu przypomina efekt "modelki"
zdecydowanie go sobie zamowie z USA ja bardzo lubie rozswietlacze, zwlaszcza teraz wiosna jak go tylko dostane to napisze jak efekty u mnie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:03   #291
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja sie w sumie nacielam tak na Dr Feelgood'zie i Some kind a gorgeous - dla mnie oba produkty jakosciowo przypominaja te z bazarku... - sa koszmarne !!!
Natomiast bardzo chwale sobie Thrrob - buzia po nim robi sie taka zdrowiutka i swieza... Teraz mam ochote na ta "Erase Paste" i na Hoola bronzer - zobaczymy jakie beda...
Pozdro
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:05   #292
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki Benefit.

To może ja napiszę o moim doświadczeniu z tuszem BadGal Lash Mascara...

Jednym słowem: T R A G E D I A



Tak jak go dostałam to pozbyłam się z prędkością światła. Nie dość, że nie robił kompletnie NIC z rzęsami to jeszcze się osypał po 1h

ZALETA: przynajmniej na koniec dnia nie byłoby problemu z demakijażem, bo cały tusz byłby na policzkach


Jak dla mnie to na razie koniec eksperymentów z firmą Benefit
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:59   #293
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To może ja napiszę o moim doświadczeniu z tuszem BadGal Lash Mascara...

Jednym słowem: T R A G E D I A



Tak jak go dostałam to pozbyłam się z prędkością światła. Nie dość, że nie robił kompletnie NIC z rzęsami to jeszcze się osypał po 1h

ZALETA: przynajmniej na koniec dnia nie byłoby problemu z demakijażem, bo cały tusz byłby na policzkach


Jak dla mnie to na razie koniec eksperymentów z firmą Benefit
ja z mojego też już nie korzystam...całe szczęście dostałam Kanebo 38st i jestem teraz bardzo hepi
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:02   #294
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To może ja napiszę o moim doświadczeniu z tuszem BadGal Lash Mascara...

Jednym słowem: T R A G E D I A



Tak jak go dostałam to pozbyłam się z prędkością światła. Nie dość, że nie robił kompletnie NIC z rzęsami to jeszcze się osypał po 1h

ZALETA: przynajmniej na koniec dnia nie byłoby problemu z demakijażem, bo cały tusz byłby na policzkach


Jak dla mnie to na razie koniec eksperymentów z firmą Benefit
Dobrze, że piszesz, bo za mną "chodzil" ostatnio . Kusi mnie tez Erase Paste, ale nie wiem czy u nas juz jest?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:03   #295
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To może ja napiszę o moim doświadczeniu z tuszem BadGal Lash Mascara...

Jednym słowem: T R A G E D I A



Tak jak go dostałam to pozbyłam się z prędkością światła. Nie dość, że nie robił kompletnie NIC z rzęsami to jeszcze się osypał po 1h

ZALETA: przynajmniej na koniec dnia nie byłoby problemu z demakijażem, bo cały tusz byłby na policzkach


Jak dla mnie to na razie koniec eksperymentów z firmą Benefit

Właśnie ciekawa byłam Twojej opinii, ale gdzieś zniknęłaś... Postanowiłam dać sobie z tym tuszem spokój i jak widzę-słusznie Mit cudownego tuszu BadGal-padł...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:22   #296
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie ciekawa byłam Twojej opinii, ale gdzieś zniknęłaś... Postanowiłam dać sobie z tym tuszem spokój i jak widzę-słusznie Mit cudownego tuszu BadGal-padł...
Słusznie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 02:50   #297
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To może ja napiszę o moim doświadczeniu z tuszem BadGal Lash Mascara...

Jednym słowem: T R A G E D I A



Tak jak go dostałam to pozbyłam się z prędkością światła. Nie dość, że nie robił kompletnie NIC z rzęsami to jeszcze się osypał po 1h

ZALETA: przynajmniej na koniec dnia nie byłoby problemu z demakijażem, bo cały tusz byłby na policzkach


Jak dla mnie to na razie koniec eksperymentów z firmą Benefit
Wspomniany tusz używam od kilku tygodni i szczerze mówiąc jestem zaskoczona powyższą opinią, bo ja jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, szczególnie po dwukrotnym nałożeniu. Osypuje się minimalnie po dobrych kilku godzinach noszenia.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:07   #298
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ilu ludzi tle opinii ja z BadGala jestem zadowolona, dla mnie to jeden z lepszych tuszy moje rzesy go kochaja. z trwaloscia tez nie mam problemu - siedzi sobie na rzesach caly dzien
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:20   #299
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, bo za mną "chodzil" ostatnio . Kusi mnie tez Erase Paste, ale nie wiem czy u nas juz jest?
Nie ma chyba jeszcze u nas.

Też się chyba przestane napalać na Bad Gala.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 11:04   #300
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wspomniany tusz używam od kilku tygodni i szczerze mówiąc jestem zaskoczona powyższą opinią, bo ja jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, szczególnie po dwukrotnym nałożeniu. Osypuje się minimalnie po dobrych kilku godzinach noszenia.
Ja też jestem zadowolona z Badgala. Osypuje się czasem, ale (minimalnie) dopiero po 6-7 godzinach, ale nie ma efekty pandy, jak na przykład miałam po Diorze.
Testowałam czarny ok. miesiąca i się sprawdził więc kupiłam jeszcze niebieski.
Jak na razie lepszego tuszu nie miałam, a było ich sporo zarówno z średniej jak i górnej półki. Może są lepsze, ale ja jeszcze na taki nie trafiłam.
Ale pewnie nie na każdych rzęsach musi się sprawdzić, a może był źle przechowywany (np. leżał na półce gdzie nagrzewał się od żaróweczki - kupiłam kiedyś przez to zepsuty krem z długą datą ważności ).
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.