Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-02, 19:08   #2041
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzisiaj zakupi³am ciemny blond amaretto nice & easy, wydaje siê byæ ch³odny i nie za ciemny. Zobaczymy jak pokryje moje wielokolorowe br±zowo, rudawo, blond w³osiêta
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:13   #2042
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 5 203
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny!
na pewno która¶ z was u¿ywa³a farby casting creme gloss.
Farbowalam ni± w³osy u fryzjerki (je¶li ju¿ piszê to mogê stwierdziæ, ¿e kolor super, farbowa³am nr 300 ). Pude³ko zosta³o oczywi¶cie u fryzjerki, pani odda³a mi do³±czon± tam od¿ywkê "ochrona i blask" a na³o¿y³a mi jak±¶ swoj±.
I tu siê pojawia moje pytanie: czy trzeba to sp³ukaæ czy nie? Pierwszy raz u¿ywa³am castinga a ró¿nie to bywa...
Zale¿a³oby mi na szybkiej odpowiedzi bo zaraz idê myæ w³oski i nak³adam t± od¿ywkê
Z góry dziêki
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:17   #2043
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Od¿ywkê do³±czon± do castinga nale¿y sp³ukaæ Potrzymaæ parê minut i sp³ukaæ.
Pozdrawiam
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:18   #2044
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomo¶ci: 6 661
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Tak,sp³ukaæ
Jackie_S jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:19   #2045
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 5 203
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziêkujê bardzo
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-03, 00:23   #2046
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez angela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Shade_23 o jakiej firmy farbach piszesz ? Majirel ? Bardzo zainteresowa³ mnie ten odcieñ 5.07 , mo¿e to w koñcu 'to' czego szukam
Loreal Majirel Fajniuchne kolorki!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:46   #2047
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 569
GG do angela__
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Szuka³am w sklepach fryzjerskich i ró¿nych salonach ale niestety nie jest dostêpna
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zamówienie przez internet
angela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 22:43   #2048
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 235
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Widzê ¿e wy tutaj orientujecie siê w farbach profesjonalnych. Jak mam zafarbowaæ odrosty? Farbê normalnie trzyma siê ok 35 minut, ja trzymam 30. Wiêc odrosty trzymam 30 min, a na resztê w³osów na jak d³ugo?
Elfryd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-04, 00:59   #2049
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Elfryd Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e wy tutaj orientujecie siê w farbach profesjonalnych. Jak mam zafarbowaæ odrosty? Farbê normalnie trzyma siê ok 35 minut, ja trzymam 30. Wiêc odrosty trzymam 30 min, a na resztê w³osów na jak d³ugo?
A jaka to farba?? Nie pisze na opakowaniu lub w instrukcji?? Ja mogê siê wypowiedzieæ tylko na temat Majirel. Tam jest do³±czona dok³adna instrukcja po polsku.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-04, 06:50   #2050
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 2 046
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Od siebie mogê poleciæ L'oreal excellence jasny br±z 5.0 mam w koñcu taki kolor jaki chcia³am
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:08   #2051
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 235
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Farbowa³am farb± Ce Ce i nic nie pisze w instrukcji o odrostach;/
Elfryd jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 11:20   #2052
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 389
GG do Miriam19
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Calebia Poka¿ wiadomo¶æ
Od siebie mogê poleciæ L'oreal excellence jasny br±z 5.0 mam w koñcu taki kolor jaki chcia³am
a mog³aby¶ wkleiæ zdjêcia? Bo ja siê w³a¶nie od d³u¿szego czasu czajê na ten kolor, a bojê siê, ¿e mi wyjdzie za ciemny albo jaki¶ rudy jak bêdziesz mog³a to proszê wklej fotki
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:11   #2053
poprostutaeM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nie wiem czy dobrze trafi³am ale sie zapytam tu No wiêc rozwa¿am to, czy sobie nie pofarbowaæ w³osów. Z natury mam jasno br±zowe w³osy i nie wiem w³asnie czy mi bedzie pasowaæ nowy kolor. pomysla³am sobie, ¿e mo¿e fryzjerka pofarbowa³a by moje w³osy szamponetka? Która¶ z was tak probowa³a? i czy tak w ogóle mozna? Podpowiem ¿e chcia³am zrobic sobie jakis blond czy cos na w³osach
poprostutaeM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:41   #2054
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez poprostutaeM Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy dobrze trafi³am ale sie zapytam tu No wiêc rozwa¿am to, czy sobie nie pofarbowaæ w³osów. Z natury mam jasno br±zowe w³osy i nie wiem w³asnie czy mi bedzie pasowaæ nowy kolor. pomysla³am sobie, ¿e mo¿e fryzjerka pofarbowa³a by moje w³osy szamponetka? Która¶ z was tak probowa³a? i czy tak w ogóle mozna? Podpowiem ¿e chcia³am zrobic sobie jakis blond czy cos na w³osach
blondu szamponetka na brazowych wlosach nie uzyskasz. trzeba rozjasnic.
a czy cos to nie wiem.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-09, 11:19   #2055
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nie wytrzyma³am juz i kupilam (chyba) nowy odcien farby L'oreal Excellence Orzechowy be¿ nr 6.13. Ale jest dosyc jasny i nie wiem czy ladnie pokryje mi wlosy.. z drugiej strony one zawsze wychodza ciemniej. Chyba sprobuje na pasemku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (137,9 KB, 219 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg loreal2.jpg (59,1 KB, 151 za³adowañ)
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-09, 11:32   #2056
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 2 046
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Poka¿ wiadomo¶æ
a mog³aby¶ wkleiæ zdjêcia? Bo ja siê w³a¶nie od d³u¿szego czasu czajê na ten kolor, a bojê siê, ¿e mi wyjdzie za ciemny albo jaki¶ rudy jak bêdziesz mog³a to proszê wklej fotki
Nie mam fotek z aktualnym kolorem. Zaraz po farbowaniu kolor faktycznie by³ bardzo ciemny, ale po czterech - piêciu myciach by³ to ju¿ ³adny jasny br±z i taki siê utrzymuje. Nic rudego póki co nie widzê,a mia³am rudy poblask po ka¿dej innej farbie, której u¿ywa³am. W³osy nic nie zniszczone, polecam.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:57   #2057
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a mi siê podoba kolor w³osów Edyty Herbu¶ na ty zdjêciu, ale nie wiem jak± farb± mo¿na uzyskaæ taki efekt...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg herb+wlod.jpg (27,5 KB, 1017 za³adowañ)
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:17   #2058
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wytrzyma³am juz i kupilam (chyba) nowy odcien farby L'oreal Excellence Orzechowy be¿ nr 6.13. Ale jest dosyc jasny i nie wiem czy ladnie pokryje mi wlosy.. z drugiej strony one zawsze wychodza ciemniej. Chyba sprobuje na pasemku
ja mam bardzo podobny kolor obecnie jak na tym opakowaniu jednak ja osobi¶cie chcia³abym go nie duzo rozja¶niæ bo juz mi sie znudzil i z reszta czuje sie w nim staro. myslicie ze jak kupie jasny br±z to sie rozjasni±?
pozdr
__________________
"Nikomu nie wolno dr¿eæ przed nieznanym, gdy¿ ka¿dy jest w stanie zdobyæ to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:32   #2059
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agussiek Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam bardzo podobny kolor obecnie jak na tym opakowaniu jednak ja osobi¶cie chcia³abym go nie duzo rozja¶niæ bo juz mi sie znudzil i z reszta czuje sie w nim staro. myslicie ze jak kupie jasny br±z to sie rozjasni±?
pozdr
Jasny braz? to raczej sobie przyciemnisz. Raczej bym wybrala na twoim miejscu jakis sredni blond.

Ja zwatpilam i chyba niepotrzebnie wzielam te farbe. Wydaje mi sie za jasna, a szukam czegos chlodnego przeciez Nie chce mi sie tez calej farby rozpakowywac zeby zobaczyc efekt na 1 pasemku.
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 21:33   #2060
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Jasny braz? to raczej sobie przyciemnisz. Raczej bym wybrala na twoim miejscu jakis sredni blond.

Ja zwatpilam i chyba niepotrzebnie wzielam te farbe. Wydaje mi sie za jasna, a szukam czegos chlodnego przeciez Nie chce mi sie tez calej farby rozpakowywac zeby zobaczyc efekt na 1 pasemku.
No faktycznie, 6.13 nie wyjdzie ch³odny. Ju¿ nie chodzi o jasno¶æ, tylko o ten dodatek z³ota. Najgorzej, je¶li masz farbowane w³osy i pojawiaj± siê ciep³e refleksy, wtedy raczej je podkre¶lisz. Ale jak to mówi±, nie dowiesz siê, jak nie spróbujesz Ja ju¿ mam majirel 6.22 w domu, mo¿e jutro zafarbujê

Izzie, majirel 5.02 wygl±da na bardzo podobny kolor, je¶li nie identyczny.
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-11, 10:50   #2061
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Poka¿ wiadomo¶æ
No faktycznie, 6.13 nie wyjdzie ch³odny. Ju¿ nie chodzi o jasno¶æ, tylko o ten dodatek z³ota. Najgorzej, je¶li masz farbowane w³osy i pojawiaj± siê ciep³e refleksy, wtedy raczej je podkre¶lisz. Ale jak to mówi±, nie dowiesz siê, jak nie spróbujesz Ja ju¿ mam majirel 6.22 w domu, mo¿e jutro zafarbujê

Izzie, majirel 5.02 wygl±da na bardzo podobny kolor, je¶li nie identyczny.
Ano, mam farbowane i juz od dawna mam rude refleksy Ale czekalam tyle miesiecy, zeby teraz je czyms fajnym przykryc a 6.13 chyba nie da rady. Boje sie tez sama farbowac wlosy, bo jak znow je nierowno pokryje.. to szlag mnie trafi

Zazdroszcze wam tych farb Majirel u mnie w najwiekszym sklepie fryzjerskim w miescie nie ma tych farb a nie chce mi sie jezdzic w te i z powrotem po wawie i szukac.
Poza tym mam swoj typ, jesli chodzi o kolor wlosow, to najlepsza sklepowa farba Brillance Ciemny Braz (wiele razy uzywalam wczesniej) ale niestety jej konsystencja uniemozliwia samodzielne nakladanie
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-11, 17:04   #2062
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Ano, mam farbowane i juz od dawna mam rude refleksy Ale czekalam tyle miesiecy, zeby teraz je czyms fajnym przykryc a 6.13 chyba nie da rady. Boje sie tez sama farbowac wlosy, bo jak znow je nierowno pokryje.. to szlag mnie trafi

Zazdroszcze wam tych farb Majirel u mnie w najwiekszym sklepie fryzjerskim w miescie nie ma tych farb a nie chce mi sie jezdzic w te i z powrotem po wawie i szukac.
Poza tym mam swoj typ, jesli chodzi o kolor wlosow, to najlepsza sklepowa farba Brillance Ciemny Braz (wiele razy uzywalam wczesniej) ale niestety jej konsystencja uniemozliwia samodzielne nakladanie
Czarna Nocy, ja majirel kupujê na allegro, u u¿ytkownika crazyhairs, te¿ nie kupujê w sklepach fryzjerskich, bo nie we wszystkich chc± sprzedawaæ osobom prywatnym, a tam, gdzie sprzedaj± ceny s± kosmiczne.
Co do farbowania samemu, je¶li siê boisz to mo¿e popro¶ kole¿ankê, mamê lub kogo¶ innego. Zawsze to jaka¶ pomoc, no i druga osoba widzi dok³adnie, co robi, my same nie zawsze dobrze mo¿emy po³o¿yæ farbê, szczególnie z ty³u g³owy.
Ja ju¿ po farbowaniu majirel 6.22 i jestem mega zadowolona, chocia¿ rudo¶æ, gdzieniegdzie przebija, ale to wina wcze¶niejszego rozja¶niania. My¶lê, ¿e jeszcze muszê kilka razy zafarbowaæ, ¿eby dobrze przykryæ te rozja¶nione w³osy.
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:02   #2063
doosiaa
Raczkowanie
 
Avatar doosiaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Madziunia80, dzieki za info gdzie mozna kupic te farbe. Mozesz pokzac efekt. Pewnie kole¿anki tez ciekawe.
__________________
Pozdrawiam Do¶ka
doosiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-11, 21:24   #2064
Sylwia1990opi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wiecie jaki odcieñ br±zu ma na tym zdjêciu agnieszka W³odarczyk i za pomoc± jakiej farby mo¿na taki efekt uzyskaæ??? Bardzo prosze o pomoc...http://bi.gazeta.pl/im/0/4968/z4968250M.jpg
Sylwia1990opi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:40   #2065
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia1990opi Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie jaki odcieñ br±zu ma na tym zdjêciu agnieszka W³odarczyk i za pomoc± jakiej farby mo¿na taki efekt uzyskaæ??? Bardzo prosze o pomoc...http://bi.gazeta.pl/im/0/4968/z4968250M.jpg
Jak na moje oko, to najzwyklejszy ciemny zimny br±z. Ja mialam kiedys podobny przy uzyciu Poly Brillance Ciemny Br±z.

A propos, stchorzylam i kupilam jednak 2 pudelka wyzej wspomnianej farby w odcieniu Aksamitny Br±z (Ciemnego Brazu nie bylo ) Jutro moze wkleje fotki, jaki osiagnelam efekt..
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-19, 22:48   #2066
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ech... A ja siê chyba poddam z tym zimnym br±zem. Ju¿ zw±tpi³am w to ¿e mi siê kolor wych³odzi przez sta³e farbowanie popielatymi kolorkami. Nadal po myciu wy³a¿± rude. Dziwne bo przy skórze (przedzia³ek) te¿.. Skoro wiêc naturalne ³api± mi jednak na ciep³o tu ju¿ nie pozostaje nic jak tylko straciæ ca³kiem nadziejê. Chyba zacznê farbowaæ br±zami z rodziny ciep³ych....
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-20, 15:42   #2067
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

cze¶æ dziewczyny ;*
mam ogó³em takie pytanie ... teraz jestem prawie blondynka ale nie ca³a, bo mam du¿o pasemek blond i swój naturalny kolor [do¶æ ciemne] i od dawna marzy mi siê taki ³adny czekoaldowy br±z i chcia³am farbn±æ t± farb± z Loreala g³ebie czerni i tam by³ taki ³±dny czekoaldowy br¡z ale nigdzie nie moge tej farby znale¼æ... ( No ale dobra moje pytanie ejst takie czy taka farba czekoladowy br±z mi pokryje te pasemka blond czy lepiej nie ryzykowaæ i i¶æ do fryzjera?
__________________
Co siê patrzysz...
roka12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-20, 15:48   #2068
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez roka12345 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny ;*
mam ogó³em takie pytanie ... teraz jestem prawie blondynka ale nie ca³a, bo mam du¿o pasemek blond i swój naturalny kolor [do¶æ ciemne] i od dawna marzy mi siê taki ³adny czekoaldowy br±z i chcia³am farbn±æ t± farb± z Loreala g³ebie czerni i tam by³ taki ³±dny czekoaldowy br¡z ale nigdzie nie moge tej farby znale¼æ... ( No ale dobra moje pytanie ejst takie czy taka farba czekoladowy br±z mi pokryje te pasemka blond czy lepiej nie ryzykowaæ i i¶æ do fryzjera?
Na pewno nie pokryje. Rzadko ktora farba pokrywa rozjasnione wlosy za 1szym razem. A Casting jest bardzooo slaba (wiem, bo probowalam pokryc jedynie kilka tonow jasniejsze wlosy i nie pokrylo, zostaly straszne przeswity). Na dodatek kolor wyjdzie ci na pewno bardzo ciemny, jak nie czarny.
Ja teraz przyciemnialam ciemna farba a i tak nie pokrylo idealnie!
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-20, 15:54   #2069
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziêki czarna za odp.
wiêc te przejscie z pasemek blond do br±zu pojde do fryzjera nie bêdê ryzykowaæ.. ten pierwszy raz moge wydaæ wiêcej kasy najwy¿ej za drugim razem i nastêpne bêdê juz robila sama w domciu
__________________
Co siê patrzysz...
roka12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:01   #2070
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 776
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny u¿ywa³a która¶ z Was Welli Koleston Perfect odcieñ 8/01????
kaziaa23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.