Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 21:49   #1
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881

Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!


Drogie wizazanki, pisze do Was bo juz sobie nie radze z moja buzia. Mam bardzo sucha cere, problemy z wypryskami i czerwonymi miejscami (broda i policzki). Jesli chodzi o kremy to uzywam Vichy i jest ok, ale problem mam z podkladem, a uzywam podkladow raczej z wyzszej polki i niestety dalej nie znalazlam idealnego. Moim problemem jest to, ze po uzyciu podkladu po niedlugim czasie wychodza mi suche skorki w strefie T, a po dwoch godzinach moja broda i policzki robia sie bardzo czerwone. Do tej pory uzywalam pokladu Clinique redness solutions, Make Up Forever HD, Urban Decay Naked, Stila Stay All Day, Smashbox Stay All Day® Foundation, Guerlain
Lingerie De Peau Invisible i obecnie uzywam Laura Mercier Crème Smooth i ogolnie ten nie jest najgorszy, ale nie utrzymuje sie na twarzy zbyt dlugo Pomocy!
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2013-05-14 o 21:58
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:30   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Drogie wizazanki, pisze do Was bo juz sobie nie radze z moja buzia. Mam bardzo sucha cere, problemy z wypryskami i czerwonymi miejscami (broda i policzki). Jesli chodzi o kremy to uzywam Vichy i jest ok, ale problem mam z podkladem, a uzywam podkladow raczej z wyzszej polki i niestety dalej nie znalazlam idealnego. Moim problemem jest to, ze po uzyciu podkladu po niedlugim czasie wychodza mi suche skorki w strefie T, a po dwoch godzinach moja broda i policzki robia sie bardzo czerwone. Do tej pory uzywalam pokladu Clinique redness solutions, Make Up Forever HD, Urban Decay Naked, Stila Stay All Day, Smashbox Stay All DayŸ Foundation, Guerlain
Lingerie De Peau Invisible i obecnie uzywam Laura Mercier Crème Smooth i ogolnie ten nie jest najgorszy, ale nie utrzymuje sie na twarzy zbyt dlugo Pomocy!
....
osobiscie sądze,że własnie najwiekszy problem masz z kramami<vichy> gdyby tak nie było to nie miałabys problemów z podkładami...zmien pielęgnacje,a problem rozwiąze sie sam.To nie wina podkładu,ze pokazuje suche skórki tylko wina odwodnionej skóry...to zaczerwienienie tez się z teego bierze...skóra woła o nawilżenie i lipidy...mozliwe,ze jakis składnik vichy tez nieco cie uczula...no i oczyszczanie skóry czyms delikatnym bez slsów....poczytaj watki w dziale pytan do kosmetyczki i na biochemii kosmetycznej,pytania do wizażystki<zwłaszcza wątek ;jaki podkład<mn iej wiecej ostatnie 2 mc>...wiele przydatnych informacji jak zresetowac swoją pielegnacje od zera ja poukładac.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-14 o 22:32
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 03:20   #3
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
osobiscie sądze,że własnie najwiekszy problem masz z kramami<vichy> gdyby tak nie było to nie miałabys problemów z podkładami...zmien pielęgnacje,a problem rozwiąze sie sam.To nie wina podkładu,ze pokazuje suche skórki tylko wina odwodnionej skóry...to zaczerwienienie tez się z teego bierze...skóra woła o nawilżenie i lipidy...mozliwe,ze jakis składnik vichy tez nieco cie uczula...no i oczyszczanie skóry czyms delikatnym bez slsów....poczytaj watki w dziale pytan do kosmetyczki i na biochemii kosmetycznej,pytania do wizażystki<zwłaszcza wątek ;jaki podkład<mn iej wiecej ostatnie 2 mc>...wiele przydatnych informacji jak zresetowac swoją pielegnacje od zera ja poukładac.
dziekuje za odpowiedz, problem jest jednak taki, ze uzywalam wielu kremow polecanych przez moja kosmetyczke i niestety rezultat zawsze taki sam, raz w tygodniu uzywam peelingu enzymatycznego a twarz myje plynem z neutrogena naturals
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 07:40   #4
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

nie wiem jaki masz krem z Vichy ale u mnie nowa wersja Normaderm wywoływała podobny efekt. I w sumie wierzę w to, że podkład może zrobić "be" bo sama tego doświadczyłam Też mam tendencję do zaczerwienień i suchych placków, ale odkąd zaczęłam używać serii "Emolium" - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...specjalny.html to problem zniknął. Póki co
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 09:42   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz, problem jest jednak taki, ze uzywalam wielu kremow polecanych przez moja kosmetyczke i niestety rezultat zawsze taki sam, raz w tygodniu uzywam peelingu enzymatycznego a twarz myje plynem z neutrogena naturals
....
z ciekawości,jakie to kremy?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 17:02   #6
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
z ciekawości,jakie to kremy?
duzo tego bylo, bo niestety ale ten problem mam nie od dzis ale jak wroce do domu to napisze jakie dokladnoe
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 18:53   #7
Anarchia24
Raczkowanie
 
Avatar Anarchia24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 36
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
duzo tego bylo, bo niestety ale ten problem mam nie od dzis ale jak wroce do domu to napisze jakie dokladnoe
Ja miałam podobny problem- żaden podkład dobrze nie wyglądał na mojej twarzy suche skórki i zaczerwieniona twarz to była norma.
Jakiś czas temu kupiłam serum caudalie vinosource s.o.s do tego krem oilatum i jest o wiele lepiej . Z podkładow do cery suchej dobre są bobbi brown,chanel vitalumiere lub krem tonujący bobbi brown z serii extra - ale tu zaznaczam,ze tylko i wyłącznie jeśli twoja skóra jest naprawdę sucha ( i korektor tez sie w tym przypadku może przydać bo korycie jest bardzo delikatnie).
Anarchia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 21:25   #8
MsMuffinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Może coś z MACa? Ja mam co prawda cerę mieszaną, więc nie mogę nic polecić, ale można iść do sklepu i wziąć próbki
Polecam też kremy bb, bo dosyć kryjące i nawilżające.
Możesz też wybrać się do jakiegoś dobrego dermatologa, który doradzi Ci, jak zmienić pielęgnację
Pozdrawiam
MsMuffinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:56   #9
Anarchia24
Raczkowanie
 
Avatar Anarchia24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 36
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez MsMuffinska Pokaż wiadomość
Może coś z MACa? Ja mam co prawda cerę mieszaną, więc nie mogę nic polecić, ale można iść do sklepu i wziąć próbki
Polecam też kremy bb, bo dosyć kryjące i nawilżające.
Możesz też wybrać się do jakiegoś dobrego dermatologa, który doradzi Ci, jak zmienić pielęgnację
Pozdrawiam

Mac akurat dla cery suchej i wrażliwej się nie nadaje. Ewentualnie face& body foundation - reszta jest " taka se".
Anarchia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.