Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-16, 22:52   #3091
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra ochłonęłam trochę , w wielkim skrócie Paniom w S nie chciało się pracować, wolą plotki między sobą, jak prosisz o pomoc to z wielkim fochem i łaską pomogą tak, że w pięty idzie, w ogóle jak śmiesz człowieku przeszkodzić im w ploteczkach między sobą, już nie wspomnę o tym, że jak idę zawsze ładnie ubrana w markowe ciuchy i pełnym makijażu to latają za Tobą jak psy, a jak jesteś bez makijażu ubrana przeciętnie to żadna nie podejdzie, bo nie wyglądasz na taką, która da jej wypracować premię.
Skąd ja to znam Ja akurat mam tak, że jak zwykle wpadam do S. to po całym dniu pracy/zwiedzania, więc już jako strach na wróble A i tak mam to nieszczęście, że mnie obskakują, no ale jak to mówi mój Tż - twoja twarz wzbudza zaufanie. I coś w tym jest, bo w każdym sklepie doczepiają się do mnie, z rozdawaniem ulotek to samo, nie wspominając już o ludziach proszących o kasę, fajki, jedzenie

Tak swoją drogą też miałam kilka niemiłych sytuacji w Syforze ostatnio , oto kilka z nich:

- raz mnie obleciało 6 pracownic, kiedy chciałam kupić zapach i dosłownie wyrywały sobie mój koszyczek, aż taka jedna sprytna baba podeszła i mi władowała perfumy, których ostatecznie nie wybrałam, bo chamówom nie daję zarobić i tylko ja mam prawo ostatecznie włożyć coś do koszyka, a od kiedy poznałam iperfumy to już nie kupuję zapachów w S. i D., tam idę tylko potestować, bo mam dość po prostu niemiłego i nachalnego traktowania
- co do testowania - nigdy za zakup nie dostałam super próbek, za żaden Raz tylko w S. trafiła mi się młoda osóbka, która mi dała próbkę z atomkiem BV Knot, tak po prostu (pewnie długo tam nie popracowała ) A jak nic nie planuję kupić i proszę o próbkę, to słyszę - jak nic pani nie kupuje to mogę CO NAJWYŻEJ wykonać 1 próbkę perfum, bo więcej nie mogę, więc niech sobie pani wreszcie coś wybierze i taka łacha i wielka wyniosłość w oczach ze strony baby tam pracującej. A ja nawet nie mam takiej roszczeniowej postawy, że muszę na chama coś dostać, ale jednak perfumy lubię najpierw przetestować z tydzień pod kątem kontaktu ze skórą, ubraniem, temperaturą otoczenia, czy nie przeszkadza zapach domownikom, czy mi się po tygodniu nie nudzi, itd., itd. Jedna pracownica mnie z tego powodu wyśmiała, że jak to można badać perfumy, bo jak się podoba to należy brać
- to samo co u innych - jak wchodzę ładnie umalowana i ubrana, czy jak wchodzę z Tżem, to nie dość, że nas obskakują, to jeszcze te głupie ... się do niego ślinią, bo ładny i znany, ale mój a jak jestem sama, w wytartych jeansach i bluzie, czy w stroju do biegania, to już pewnie zamierzam coś ukraść, albo jak chodzę w okularach przeciwsłonecznych po sklepie to też już pewnie czyni to ze mnie kradziejkę, a ja po prostu nie przepadam za ostrym światłem, czy to naturalnym, czy sztucznym i zimą też potrafię zakładać okulary, jak się słońce za bardzo od śniegu odbija
- chciałam coś ostatnio kupić z limitek, chyba jakiś cień, był tester i sobie go upatrzyłam, no ale nie widziałam pełnowartościowego produktu, zapytałam, czy jest, baba, że nie, no to mówię, to ja z chęcią odkupię tester i jestem gotowa zapłacić za niego pełną cenę, ona na to, że sorry, ale mogę się cmoknąć i ostentacyjnie odeszła mówiąc, że ona nawet nie miałaby tego jak wbić na kasę, a mogła po kodzie naliczyć pełną cenę, bo ja nawet tak chciałam zapłacić, bo mi zależało, nawet na zmacanym produkcie
- wkurza mnie to, że pewnie te baby kradną testery dla siebie, rodziny i swoich psiapsiółek, bo nawet jak dokonuję zakupu to tylko ciągle słyszę - nie mamy lub nie damy, a nie zawsze kupuję za mało pieniędzy
- oczywiście sklepy i pracownicy na niczym na ogół się nie znają, bo mało która z tych osób wie cokolwiek o składach, zapachach, w sumie o czymkolwiek poza wyrabianiem normy
- większość z tych osób wstrętnie maluje, na szczęście nigdy nie dałam się na to naciąć, bo nawet ja, laik makijażowy, potrafię lepiej kogoś umalować i dobrać kolory do typu karnacji, a te baby raz na moich oczach malowały starszą panią wściekle pomarańczową szminką, wtedy nie wytrzymałam i podeszłam i powiedziałam tej pani, że jest po prostu krzywdzona makijażem i tak mnie to wnerwiło, że zabrałam im te cholerne pędzle, sama umalowałam tę panią i obie wyszyłyśmy ze sklepu, oczywiście bez zakupów, a ja z uśmiechem na ustach, że ludzi to trzeba szanować, a to była ewidentnie pani, którą te wstrętne babska by nacięły na drogi zakup, bo była po prostu tak bardzo miła i łatwowierna zarazem
- od roku mam kartę white i nadal tego nie pojmuję, bo dokonałam już kilku droższych zakupów i naprawdę nie wiem co robić, by dostać następną w kolejności kartę, a żadna z pracownic nie jest mi w stanie tego wyjaśnić, ba, wielu transakcji nie mam nawet nabitych na kartę, chociaż ją dawałam przy kasie, jest uaktywniona, itd., itd.
- to są doświadczenia z kilku Syfor, więc po prostu w tej firmie jest to normą, że zatrudniamy pierwszych lepszych z ulicy, dajemy im schludne ciuchy i tapetujemy je do granic możliwości, żeby udawały profesjonalizm i niech zbijają nam te miliony, każdym sposobem
- i przepraszam, że to mówię, bo tu chyba Poziomka się stara o pracę w S., ale po prostu tam ktoś uczciwy, przyjazny i dobrze obeznany z makijażem zginie, bo te wredne harpie takich sympatycznych ludzi zżerają na śniadanie chyba i mają już takie triki, że są wyjątkowo chamskie i nieuczciwe, że każdemu wszystko wcisną

W ogóle ostatnio wkurzają mnie wszelkie stacjonarki


Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziekuje Dziewczyny za wszystkie zyczenia!
Ja też gratuluję Ja jak już się dorobię córy, to będzie w pierwszej kolejności Rozalia, a jak mi się coś odwidzi to Serafina, Michalina, Jaśmina - w takie imiona celuję

I poza tym uff, wreszcie przeczytałam ponad 50 stron wątku
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 23:05   #3092
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Rozalia mi się z Kiepską kojarzy też nie lubię stacjonarek niestety..
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 23:23   #3093
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
większość z tych osób wstrętnie maluje, na szczęście nigdy nie dałam się na to naciąć, bo nawet ja, laik makijażowy, potrafię lepiej kogoś umalować i dobrać kolory do typu karnacji, a te baby raz na moich oczach malowały starszą panią wściekle pomarańczową szminką, wtedy nie wytrzymałam i podeszłam i powiedziałam tej pani, że jest po prostu krzywdzona makijażem i tak mnie to wnerwiło, że zabrałam im te cholerne pędzle, sama umalowałam tę panią i obie wyszyłyśmy ze sklepu, oczywiście bez zakupów, a ja z uśmiechem na ustach, że ludzi to trzeba szanować, a to była ewidentnie pani, którą te wstrętne babska by nacięły na drogi zakup, bo była po prostu tak bardzo miła i łatwowierna zarazem.
Serio tak zrobiłaś?

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja tam zawsze wchodzę na sportowo i bez makijażu, więc pewnie mnie pilnują bo tak biednie wyglądam:p
To samo ja. T-shirt z nadrukiem, czarne jeansy i jestem nagminnie brana za sprzedawczynię przez inne klientki.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja jak już się dorobię córy, to będzie w pierwszej kolejności Rozalia, a jak mi się coś odwidzi to Serafina, Michalina, Jaśmina - w takie imiona celuję
Na szczęście dopuszczono już anglojęzyczno pisownię i era Andżelik, Nikoli, Brajanów, Sajmonów, Żaklin czy Dżastiów już mija. Wróciły słowiańskie imiona jak Maria, Zofia, Oliwia, Lena czy powtarzające się od lat Julia.

Chyba lepiej nie kierować się modą, ale osobistym gustem, a córeczki i tak, gdy podrosną, będą narzekały na wybrane imię, bo moda na imiona się zmienia.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-17 o 00:06
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 07:20   #3094
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Aniyam - bardzo dobrze im napisałaś. Ciekawe tylko czy przyniesie to jakikolwiek rezultat Ja mam podobne doświadczenia ale z D .
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 07:56   #3095
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cześć dziewczyny! Odsypiacie Noc muzeów?
Ja zaglądam tu na razie sporadycznie żeby nie generować potrzeb. Ciułam na Lunę.

Poziomko wiedziałam że zadasz. Gratuluję
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 08:56   #3096
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Rozalia mi się z Kiepską kojarzy też nie lubię stacjonarek niestety..
Mi tam głównie z prababcią A zresztą, Krysia Feldman dobra w tej roli była, więc tragedii nie ma Gdzie jest kanalio moja renta?!

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Serio tak zrobiłaś?.
Serio serio. Po prostu irytowały mnie te pseudo makijażystki i to, że całkiem ładną, tylko już starszą panią próbowały przemalować chyba na cyrkowca i już w trakcie malowania wciskały jak największą ilość produktów, a co tam odcień skóry i oprawy, co tam wiek i zasobność portfela Nawet ochroniarz nas wtedy olał i się tylko przyglądał, bo chyba też mu było żal tamtej pani No ale ta Syfora już nie istnieje, widocznie za kiepsko pracowali lub po prostu była w miejscu gdzie ludzie niewiele wydawali hajsu, no bo nie podejrzewam się o to, że ich jedną akcją wykończyłam No ale serio, to był mniej więcej taki kolor i dla pani lat na oko 60 z widocznymi zmarszczkami i trochę pożółkłymi zębami takie coś? I w dodatku jeszcze mocny cień na oczy i kilo tapety? Te babska chyba nie były w stanie znieść, że malują po prostu kogoś już starszego, kto aż tak bardzo nie dbał o kondycję skóry i w ogóle twarzy i na dodatek nie był w tym wieku zbotoksowany gdzie się da
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 09:34   #3097
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Xandrine_Marie no nieźle to musiało wygladać.

Ja powiedziałam sobie, że będę takie chamskie zachowania tępić, jak tylko mogę . Skoro mają jakieś standardy w pracy niech ich przestrzegają. Ale ocenianie po ubiorze, albo co mnie najbardziej wkurzyło, obgadywanie klientów ( stałam obok jak panny obgadywały akurat matkę, która przyszła z córką, wywracały oczami, jakieś smichy chichy itp ) i brak chęci do pracy i pomocy ( no dawno takiego focha nie widziałam i w ogóle jak mogłam przerwać jej obgadywanie innych, jak ja śmiałam ) i jeszcze odmówienie sprzedaży produktu bo jest na magazynie i ona nie może go przynieść - to już szczyt. Jak się im nie chce pracować to niech się zwolnią, są osoby, które chętnie podejmą taką pracę, będą z niej zadowolone i będą się w niej spełniać. Chamstwa nie zniese
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 09:57   #3098
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Idę właśnie do douglasa wykorzystać bon na 40 zł i zobaczymy jak mnie potrakuja
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 10:18   #3099
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Na http://www.melkiorprofessional.pl darmowa dostawa do końca czerwca. Lakiery są świetne Idealne krycie i super konsystencja
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 10:20   #3100
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
- oczywiście sklepy i pracownicy na niczym na ogół się nie znają, bo mało która z tych osób wie cokolwiek o składach, zapachach, w sumie o czymkolwiek poza wyrabianiem normy
tym zdaniem określiłabym wszystkie stacjonarki. Niewdzięczna robota.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Idę właśnie do douglasa wykorzystać bon na 40 zł i zobaczymy jak mnie potrakuja
Co kupujesz?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 10:28   #3101
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziękuję za kolejne gratulacje zdania prawka

Ja w nagrodę o moje ostatnie sukcesy zadowodowe no i prywatne poczyniłam sobie prezent - Shimmer Brck Bobbi Brown Pink Quartz i Bobbi Brown Lipgloss Nude Pink Ale sie ciesze

Jeszcze dzisiaj z mamą jadę odebrać kotełka Rudego Ale sie cieszę Cyknę mu później fotkę i wstawię Wam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 10:40   #3102
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
tym zdaniem określiłabym wszystkie stacjonarki. Niewdzięczna robota.



Co kupujesz?
Jeszcze nie wiem

Ja ostatnio byłam zadowolona z zakupów w stacjonarce i dostałam nawet próbki bez proszenia + prosiłam o 1 podkładu a dostałam dwie, bo pani powiedziała że przy tym świetle nie widzi który będzie dobry. A robiłam zakupy za trochę ponad 70 zł, więc na plus

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Co mogę kupić za bon nie mam 'pomysła: :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 10:53   #3103
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem

Ja ostatnio byłam zadowolona z zakupów w stacjonarce i dostałam nawet próbki bez proszenia + prosiłam o 1 podkładu a dostałam dwie, bo pani powiedziała że przy tym świetle nie widzi który będzie dobry. A robiłam zakupy za trochę ponad 70 zł, więc na plus

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Co mogę kupić za bon nie mam 'pomysła: :p
Może coś z Clarinsa? Albo Giorgio Armani Eye Tint
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 10:54   #3104
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem

Ja ostatnio byłam zadowolona z zakupów w stacjonarce i dostałam nawet próbki bez proszenia + prosiłam o 1 podkładu a dostałam dwie, bo pani powiedziała że przy tym świetle nie widzi który będzie dobry. A robiłam zakupy za trochę ponad 70 zł, więc na plus

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Co mogę kupić za bon nie mam 'pomysła: :p
Ostatnio testowalam cattue plasterki na nos koszt chyba 12 zl za 6 szt są świetne polecam gorąco bierz jak będą bo on line już wykupione
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 11:13   #3105
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ostatnio testowalam cattue plasterki na nos koszt chyba 12 zl za 6 szt są świetne polecam gorąco bierz jak będą bo on line już wykupione
Też je bardzo lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 11:16   #3106
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Mojego bonu jeszcze nie ma w systemie

Kupiłam mamie zestaw tutti frutti do ciała
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 11:40   #3107
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny jak to jest z pielęgnacją w e-glamour i iperfumy?
Czy tam są w miarę świeże produkty czy purchawy?

Wczoraj zrobiłam zamówienie na ten nieszczęsny krem i maseczkę Diora Hydra w D. ale jeszcze tego nie opłaciłam. W D maseczka kosztuje po rabacie około 197 zł, a na iperfumy i e-glamur około 139 zł, TŻ leci w przyszłym tygodniu do Mediolanu, ale nie sądzę żeby na bezcłówce dostał taniej niż 139 zł, wiec chętnie bym zamówiła tylko nie wiem jak tam z terminami przydatności??
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 11:46   #3108
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z pielęgnacją w e-glamour i iperfumy?
Czy tam są w miarę świeże produkty czy purchawy?

Wczoraj zrobiłam zamówienie na ten nieszczęsny krem i maseczkę Diora Hydra w D. ale jeszcze tego nie opłaciłam. W D maseczka kosztuje po rabacie około 197 zł, a na iperfumy i e-glamur około 139 zł, TŻ leci w przyszłym tygodniu do Mediolanu, ale nie sądzę żeby na bezcłówce dostał taniej niż 139 zł, wiec chętnie bym zamówiła tylko nie wiem jak tam z terminami przydatności??
U nich średnio z terminami ważności, ostatnio zwracałam perfumy z 2008 roku, jeśli coś jest przeterminowane bez problemu zwracają kasę możesz zaryzykować jak chcesz
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 12:09   #3109
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z pielęgnacją w e-glamour i iperfumy?
Czy tam są w miarę świeże produkty czy purchawy?

Wczoraj zrobiłam zamówienie na ten nieszczęsny krem i maseczkę Diora Hydra w D. ale jeszcze tego nie opłaciłam. W D maseczka kosztuje po rabacie około 197 zł, a na iperfumy i e-glamur około 139 zł, TŻ leci w przyszłym tygodniu do Mediolanu, ale nie sądzę żeby na bezcłówce dostał taniej niż 139 zł, wiec chętnie bym zamówiła tylko nie wiem jak tam z terminami przydatności??
Zamawiałam u nich krem pod oczy i 3 kroki z Clinique i były świeże (np. tonik miał dłuższy termin niż jak zamówiłam na stronie C.)
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 12:33   #3110
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mojego bonu jeszcze nie ma w systemie

Kupiłam mamie zestaw tutti frutti do ciała
Nie mam pomysłu dla mamy na Dzień Matki... Chciałam jej kupić zestaw Yonelle ale nie wiem czy trafię z kremem...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 12:45   #3111
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

a ja mamie kupuje kolczyki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 13:52   #3112
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z pielęgnacją w e-glamour i iperfumy?
Czy tam są w miarę świeże produkty czy purchawy?

Wczoraj zrobiłam zamówienie na ten nieszczęsny krem i maseczkę Diora Hydra w D. ale jeszcze tego nie opłaciłam. W D maseczka kosztuje po rabacie około 197 zł, a na iperfumy i e-glamur około 139 zł, TŻ leci w przyszłym tygodniu do Mediolanu, ale nie sądzę żeby na bezcłówce dostał taniej niż 139 zł, wiec chętnie bym zamówiła tylko nie wiem jak tam z terminami przydatności??
Często tam zamawiam, jak na razie wszystko było świeże, wysyłka wyjątkowo ekspresowa, generalnie super I ceny też mają świetne, szczególnie z nowych dostaw.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 14:44   #3113
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny orientuje się któraś kiedy będą wysyłane te pudełka Inspired by?
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 15:37   #3114
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientuje się któraś kiedy będą wysyłane te pudełka Inspired by?
Tez bym chciala wiedziec. Niestety nie znalazlam zadnej informacji na ten temat.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 15:46   #3115
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja mamie kupuje kolczyki
zastanawiam się nad jakas pierd.ółką do domu ale nie mam pomysłu co. Chcialam ramki na zdjęcia ale nie widziałam fajnych.


Ps. fajna nutka w podpisie

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-05-17 o 15:48
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 16:08   #3116
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tez bym chciala wiedziec. Niestety nie znalazlam zadnej informacji na ten temat.
Szkoda chciałabym poznać zawartość;/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:28   #3117
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11124705_1394203737575041_2021124237_n.jpg (71,7 KB, 119 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:36   #3118
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
Ojeju ale fajny, bym go wymęczyła

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
U nich średnio z terminami ważności, ostatnio zwracałam perfumy z 2008 roku, jeśli coś jest przeterminowane bez problemu zwracają kasę możesz zaryzykować jak chcesz
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Zamawiałam u nich krem pod oczy i 3 kroki z Clinique i były świeże (np. tonik miał dłuższy termin niż jak zamówiłam na stronie C.)
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Często tam zamawiam, jak na razie wszystko było świeże, wysyłka wyjątkowo ekspresowa, generalnie super I ceny też mają świetne, szczególnie z nowych dostaw.
Dzięki Dziewczyny to sobie jednak zamówię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:38   #3119
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
Jaki słodki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:39   #3120
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

No Kochany jest ale chyba własciciela za bardzo o niego nie dbali bo te oczka i przeziębienie Przemywam rumiankiem, mam nadzieję, że za parę dni mu się polepszy...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.