Pomóżcie Błagam Was! ;// - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 10:04   #1
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Unhappy


Dzisiaj na 19:00 ide do kina z chłopakiem, chciałabym olśnić Go jakoś (ale nie tłustą cerą i wypryskami na buzi ). Otóż mam jak już napisałam wyżej tłustą cere, wypryski - nie na całym buziaku, tylko na policzkach i to nie całe policzki tylko punktowo. Mam brązowe oczy, ciemnawą karnacje, ciemne włosy. Błagam! Pomóżcie mi dobrać jakiś pasujący makijaż, ale nie zbyt ostry i powiedzcie jak moge skutecznie zatuszować te wypryski, żeby mieć gładką cere ;/
Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

PS: jeżeli zaśmiecam forum, i ten watek nie jest zgodny z regulaminem, to obiecuje że go skasuje później! (jak sie da) Prosze Was pomóżcie mi ;/

Prosze Kobietki, piszcie - to dla mnie ogromnie ważne...
Ja przez tą cere nabawie sie jakiś kompleksów ;/////

... hehe, już nabawiłam sie ;[
Poprostu chce wyglądać dzisiaj wyjątkowo (dodam że mamy rocznice), no która z Nas nie lubi ładnie wyglądać?...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:03 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:21   #2
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

No chyba każda lubi wygladać ładnie, heh..więc może przyda sie jakiś podkład..na to punktowo korektor..i na koniec puder w kamieniu..powinno być ok..pozdrawiam i udanej randki
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:25   #3
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Hej dziś niedziela z tego co wiem wszystkie drogerie zamkniete dobry korektor przedewszystkim ja uzywam -Deramcol -bardzo kryjacy jesli chodzi o podklad to rowniez matujacy -ja uzywam Max Factor Lasting Performance i na to puder prasowany z rimmela stay Matt na policzki mozna sobie pozwolic polozyc odrobine rozu badz tez pudru brazuajcego w kulkach. Wiadomo oczy jesli masz duze warto bylo by je podkreslić nalepiej czarna kredka na dole ,u gory pociagnac kreseczke eyeliner'em ,ladny cien w zaleznosci od tego jaki masz kolor oczu i wlosow ...szminka badz blyszczyk muszisz mi sie dokladniej opisać
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:25   #4
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
a korektor na podkład sie stosuje?
Bo ja mam taki zielony - do nwyprysków, no i on trudno sie daje zamaskować, myślisz że da sie samym pudrem przykryć?

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
Hej dziś niedziela z tego co wiem wszystkie drogerie zamkniete dobry korektor przedewszystkim ja uzywam -Deramcol -bardzo kryjacy jesli chodzi o podklad to rowniez matujacy -ja uzywam Max Factor Lasting Performance i na to puder prasowany z rimmela stay Matt na policzki mozna sobie pozwolic polozyc odrobine rozu badz tez pudru brazuajcego w kulkach. Wiadomo oczy jesli masz duze warto bylo by je podkreslić nalepiej czarna kredka na dole ,u gory pociagnac kreseczke eyeliner'em ,ladny cien w zaleznosci od tego jaki masz kolor oczu i wlosow ...szminka badz blyszczyk muszisz mi sie dokladniej opisać

Mam brązowe oczy, karnacje nie za ciemną ale i nie jasną, włosy brązowe (ciemne) oczy duże, nos troszke kartoflowaty, usta nawet pełne...
Nie wiem co jeszcze mam napisać

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:04 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:30   #5
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

patuś skoro wiesz ze masz porblemy z cera powinnas miec korektor z lepszej polki ,moj jak zastosuje na syfka to nie widac sladu po nim nawet zgrubienia nie ma.W zalznosci od tego jak ten korektor mocno kryje ..jesli dosc mocno to mozna go polozyc pod podklad jesli zaś slabo to na podklad przyczy wtedy niezbedny jest puder albo w kamieniu albo sypki bo bo korektor bedzie sie odznaczal.
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:30   #6
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
no i te wypryski na policzkach ;/
jeżeli nie mam dobrego korektora to jak ja moge je zamaskować? ;/
naprawde marze o gładkiej cerze - choć na te 3 godziny

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
patuś skoro wiesz ze masz porblemy z cera powinnas miec korektor z lepszej polki ,moj jak zastosuje na syfka to nie widac sladu po nim nawet zgrubienia nie ma.W zalznosci od tego jak ten korektor mocno kryje ..jesli dosc mocno to mozna go polozyc pod podklad jesli zaś slabo to na podklad przyczy wtedy niezbedny jest puder albo w kamieniu albo sypki bo bo korektor bedzie sie odznaczal.

Kiciu, to jaki korektor kryje naprawde dobrze?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:05 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:34   #7
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Powoli macie rocznicę, więc facet już Cię zna od jakiegoś czasu i nie zaskoczy go kilka wyprysków. Przede wszystkim nie kombinuj przy skórze, żadnego wyciskania, agresywnych kremów czy maseczek. Jeśli masz jakieś przesuszone miejsca - zrób peeling (omijając miejsca wyprysków) i nałóż na kilka godzin intensywnie nawilżający czy wręcz natłuszczający krem żeby je zlikwidować. Kiedy już zaczniesz się malować - najpierw lekki krem (może coś z silikonami typu Olay, sporo próbek było ostatnio w gazetach), później korektor na wypryski (masz zielony, więc pod podkład - i dobrze wklep go w skórę), zaczekaj aż się stopi z nią. Podkład, puder sypki, do torby wrzuć bibułki matujące lub, jeśli nie masz, zwykłe chusteczki i puder prasowany - w ciągu minuty zdążysz zdjąć nadmiar sebum i zmatowić twarz.
Radzę ostrożnie dobierać krem, zazwyczaj na matującym trudno stworzyć naturalnie wyglądający makijaż.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 10:37   #8
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Masz bardzo ladny typ urody zawsze marzylam o brazowych oczach ale bozia obdarzyla mnie zielonymi ,wiec moim zdaniem powinnas jakos cieni uzywać glownie ozow ,fioletow ,zieleni ,bardzo ladnie i wydaje mi sie ze najladniej na twoich oczach wygladalby Turkus z żółtym . oko malujemy na dwa cienie jesli jest to róż : to z wewnetrzenj strony kacika oka maluj jasniejszym odcieniem rozy do polowy oka nie wychodzac poza zalamanie oka w zaleznosci jakei masz powieki jesli masz opadajace mozesz wyjechac natomiast jesli ci nie opadaja radzilabym nie wyjezdzac i druga polowe oczka np.na śliwkowy taki fiolecik tam gdzie jest granica pomiedzy dwoma kolorkami lekko paluszkiem zamazujemy zeby kolory ze tak powiem wchodzily w siebie jeden w drugi(cieniowanie).jesli masz turkus to od wewen.strony żoltego moze nie do polowy ale do 1/4 oka a potem turkusik do konca i ladnie zcieniować granice i tak podbnie z zieleniami (jasnieszy sprzodu ,ciemniejszy z tylu,granat by tez ladnie wygladal na twoich oczkach do polowy blekit od polowy granatowy ..no mozna kobinowac i kombinowac a co z wlosami opisz mi twoj typ wlosow?
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:39   #9
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Dermacol przyczym dziala on tez na zasadzie podladkaldu mozna go stosowac i jako korektor i jak podklad ja nie mama problemow z cera jakistam olbrzymich wiec uzywam jako korektor
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:39   #10
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
Masz bardzo ladny typ urody zawsze marzylam o brazowych oczach ale bozia obdarzyla mnie zielonymi ,wiec moim zdaniem powinnas jakos cieni uzywać glownie ozow ,fioletow ,zieleni ,bardzo ladnie i wydaje mi sie ze najladniej na twoich oczach wygladalby Turkus z żółtym . oko malujemy na dwa cienie jesli jest to róż : to z wewnetrzenj strony kacika oka maluj jasniejszym odcieniem rozy do polowy oka nie wychodzac poza zalamanie oka w zaleznosci jakei masz powieki jesli masz opadajace mozesz wyjechac natomiast jesli ci nie opadaja radzilabym nie wyjezdzac i druga polowe oczka np.na śliwkowy taki fiolecik tam gdzie jest granica pomiedzy dwoma kolorkami lekko paluszkiem zamazujemy zeby kolory ze tak powiem wchodzily w siebie jeden w drugi(cieniowanie).jesli masz turkus to od wewen.strony żoltego moze nie do polowy ale do 1/4 oka a potem turkusik do konca i ladnie zcieniować granice i tak podbnie z zieleniami (jasnieszy sprzodu ,ciemniejszy z tylu,granat by tez ladnie wygladal na twoich oczkach do polowy blekit od polowy granatowy ..no mozna kobinowac i kombinowac a co z wlosami opisz mi twoj typ wlosow?

No to włosy, mam lekko kręcące sie, ciemne - do ramion.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Powoli macie rocznicę, więc facet już Cię zna od jakiegoś czasu i nie zaskoczy go kilka wyprysków. Przede wszystkim nie kombinuj przy skórze, żadnego wyciskania, agresywnych kremów czy maseczek. Jeśli masz jakieś przesuszone miejsca - zrób peeling (omijając miejsca wyprysków) i nałóż na kilka godzin intensywnie nawilżający czy wręcz natłuszczający krem żeby je zlikwidować. Kiedy już zaczniesz się malować - najpierw lekki krem (może coś z silikonami typu Olay, sporo próbek było ostatnio w gazetach), później korektor na wypryski (masz zielony, więc pod podkład - i dobrze wklep go w skórę), zaczekaj aż się stopi z nią. Podkład, puder sypki, do torby wrzuć bibułki matujące lub, jeśli nie masz, zwykłe chusteczki i puder prasowany - w ciągu minuty zdążysz zdjąć nadmiar sebum i zmatowić twarz.
Radzę ostrożnie dobierać krem, zazwyczaj na matującym trudno stworzyć naturalnie wyglądający makijaż.

Dziękuje Ci bardzo! ;* już pakuje chusteczki, i puder

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
Masz bardzo ladny typ urody zawsze marzylam o brazowych oczach ale bozia obdarzyla mnie zielonymi ,wiec moim zdaniem powinnas jakos cieni uzywać glownie ozow ,fioletow ,zieleni ,bardzo ladnie i wydaje mi sie ze najladniej na twoich oczach wygladalby Turkus z żółtym . oko malujemy na dwa cienie jesli jest to róż : to z wewnetrzenj strony kacika oka maluj jasniejszym odcieniem rozy do polowy oka nie wychodzac poza zalamanie oka w zaleznosci jakei masz powieki jesli masz opadajace mozesz wyjechac natomiast jesli ci nie opadaja radzilabym nie wyjezdzac i druga polowe oczka np.na śliwkowy taki fiolecik tam gdzie jest granica pomiedzy dwoma kolorkami lekko paluszkiem zamazujemy zeby kolory ze tak powiem wchodzily w siebie jeden w drugi(cieniowanie).jesli masz turkus to od wewen.strony żoltego moze nie do polowy ale do 1/4 oka a potem turkusik do konca i ladnie zcieniować granice i tak podbnie z zieleniami (jasnieszy sprzodu ,ciemniejszy z tylu,granat by tez ladnie wygladal na twoich oczkach do polowy blekit od polowy granatowy ..no mozna kobinowac i kombinowac a co z wlosami opisz mi twoj typ wlosow?

Nie wiedziałam że tyle odcieni moge sobie wybrać

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:02 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:43   #11
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

uzywasz prosotwnicy ??,mozna by bylo je wyprosotwac
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 10:45   #12
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
Dermacol przyczym dziala on tez na zasadzie podladkaldu mozna go stosowac i jako korektor i jak podklad ja nie mama problemow z cera jakistam olbrzymich wiec uzywam jako korektor
A cena za ten korektor, jakaś przystępna?

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
uzywasz prosotwnicy ??,mozna by bylo je wyprosotwac


Niestety w tej chwili nie mam prostownicy pod ręką ;/
Mam tylko gofrownice, i lokówke
Jak moge ułożyć sobie włosy?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:06 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:48   #13
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
ja dalam 12 zl tylko ciezko go dostac bynajmiej u mnie ,zamowila m go na allegro,byc mzoe tobie uda sie go dostac na miejscu

ja zeby miec wieksze loczki np.myje glowke lekko podsusze wcieram żel bardzo mocny ugniatajac włosy od spodu zeby twozyly sie w loko-fale -jeszcze podsuszam ale chldonieszyjm pwoietrzem na kieniec poprawiam żelem plus lakier i gotowe ,jak masz wosk albo brylatyne mozesz ladnie wymodelowac zeby byl polysk odrobine tego i na koncoweki przedewszystkim wsmarować.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:11 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:52   #14
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

no to sie porozglądam Dziekuje Ci ;*
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:52   #15
zwariowana-dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwariowana-dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Dermacol naprawde czyni cuda

Udanej randki
zwariowana-dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:54   #16
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dziękuje Wam BARDZO!! ;*



Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
ja zeby miec wieksze loczki np.myje glowke lekko podsusze wcieram żel bardzo mocny ugniatajac włosy od spodu zeby twozyly sie w loko-fale -jeszcze podsuszam ale chldonieszyjm pwoietrzem na kieniec poprawiam żelem plus lakier i gotowe ,jak masz wosk albo brylatyne mozesz ladnie wymodelowac zeby byl polysk odrobine tego i na koncoweki przedewszystkim wsmarować.
A tak poskręcane włosy jakoś przypiąć, ułożyć??

jak ułożyć tak poskręcane włoski? Macie może jakieś pomysły?
mam leciutko owalną twarz.
TZn. od czoła, wydłuża sie w dół - ale nie jest jajkowata

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:08 Powód: Post pod postem, proszę używać edycji/multicytowania
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 11:10   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Taka mała uwaga.

Wizażowe forum ma to do siebie, że swoje posty można tu edytować, jeśli zapomni się czegoś dopisać. A jeśli chcemy zacytować wypowiedzi kilku osób, istnieje opcja multicytowania.
Proszę o ich używanie, bo 4 posty jednej osoby jeden pod drugim sztucznie wydłużają wątek i sprawiają, żę staje się on mniej czytelny.

Dziękuję za uwagę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 11:18   #18
PaTuŚ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pomóżcie Błagam Was! ;//

Nie wiedziałam. Przepraszam
PaTuŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.