Pomysł na mnie, pomysł na siebie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 18:05   #1
reenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Unhappy

Pomysł na mnie, pomysł na siebie...


Witam!
Śledzę forum Wizaż już od bardzo dawna, znajduję tutaj szereg ciekawych porad, pomysłów, ciekawostek. Dzięki Wam coraz częściej zdobywam się na odwagę, jeśli chodzi o wizerunek.
Mam jednak problem z pomysłem na siebie, na swój wygląd.
Jestem studentką ekonomii, na co dzień obracam się w towarzystwie pięknych kobiet i zadbanych mężczyzn, którym zazdroszczę wyczucia stylu i tego, że ZAWSZE mają perfekcyjnie ułożone włosy
Moim głównym problemem jest okrągła buzia, do której nie mogę dobrać fryzury. Męczą mnie półdługie, grube, nie pozwalające się układać włosy. Po pewnym czasie tworzą się z nich kołtuny i strąki, co nie wygląda estetycznie. Dlatego w 99% przypadkach kończy się na spleceniu włosów w koński ogon...
W tej chwili mam prostą grzywkę, co przy okrągłej buzi to ponoć zbrodnia
Mój makijażu na co dzień: trochę pudru w kamieniu, bo nie chcę obciążać tłustej skóry pudrem w płynie, musie itp., poza tym tusz i czasami kredka do oczu, delikatnie roztarta na powiece.
Ubieram się klasycznie, bo nie pasuje mi inny styl, ewentualnie jakiś dodatek... Mam figurę klepsydry (duży biust, proporcjonalne biodra, nieproporcjonalnie wąska talia). Ze względu na ogromne kompleksy dotyczące rozmiaru biustu (70DD), nie mogę odważyć się na coś innego niż kardigany, bluzki koszulowe, dżinsy, w kolorze czarnym, granatowym, szarym, niebieskim... I w zasadzie to tyle, jeśli chodzi o kolory
Chciałabym wyglądać ładnie, a nie szaro. Chyba nie potrafię poświęcać na swój wygląd tyle czasu, ile powinnam (jego brak, natłok zajęć itp).
Chciałabym się nauczyć ładnie wyglądać.
Mam nadzieję, że Drogie Forumowiczki dadzą mi tą lekcję...
Pozdrawiam!
reenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 00:05   #2
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: Pomysł na mnie, pomysł na siebie...

Droga Reenee
mam nadzieje ze wrocisz tu jeszcze, chopciaz Twoj post jest sprzed kilku juz dni..
nie moge sie powstrzymac: czytam i oczom nie wierze ! Na zdjeciu piekna mloda dziewczyna o klasycznej urodzie, pieknych wlosach.. (nie wiem skad wzielas okragla twarz ??) I nie wiem skad u niej tyle kompleksow i niewiary w siebie ?
Musisz popracowac nad swoja wiara w siebie bo to jedyny problem jaki wynika z postu
Moze napisalabys jaki styl Tobie sie podoba a nie jaki nosisz bo 'inny nie pasuje' ?
Lubisz wygladac bardziej kobieco i delikatnie czy moze sportowo? Stylu nie wybieramy raz na cale zycie tak samo fryzury.. probowalas kiedys innego koloru wlosow ?
Moze sprobujesz szamponow koloryzujacych ktore sie szybko zmywaja ? to jest metoda aby odnalezc siebie w roznych odcieniach. Zamiast kucyka moze czasem ... kok ? byle nie za powazny
ten jest swietny http://www.youtube.com/watch?v=JopZ2Z_PDBs
a moze co zrobic ze zwyklego kucyka zeby byl ciekawszy ? : http://www.youtube.com/watch?v=pqpIb...eature=channel
albo zrobic to samo tylko z boku glowy

mysle ze niepotrzeba Ci gestej grzywki, moglabys miec taka dluzsza czesana na bok (na zdjeciu jest troche za krotka , ale to tylko moje zdanie)
Mi sie wydaje ze twoja twarz jest nieco trojkatna (nie widac dobrze), wiec moze jakis dluzszy bob ?

Moze juz o tym slyszalas ale powtorze: Twoja figura klepsydry jest najbardziej pozadana figura na swiecie
Nie mozesz na siebie dluzej narzekac...
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 01:50   #3
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Pomysł na mnie, pomysł na siebie...

Kochana Reene
Masz sliczne włosy okragłej buzi ja tu nie widze. Jeśli masz grube wlosy postopniuj je to nada im lekkosci, grzyweczke zapusc na bok. Co do figury to masz idealna. Pooksperymentuj troche z kolorami jesli chodzi o ubior i na listosc boska ja mam biust 75G i nie boje sie go pokazywac. Ty masz duzy biuscik to twoj atut, kup odpowniedni biustonosz i zakladaj bluzki z dekoltem śmiało Wiesz ile dziewczyn dałoby za takie piersi? Masz idealne proporcje podkreslaj swoje walory masz za malo wiary w siebie zmien to Ja tu widze naprawde sliczną dziewczyne. ale bardzo zakompleksiona, tez to kiedys przerabialam ukrywalam sie w bluzach golfach i dzinsach jak mniszka jakas ;p Załóz spodnice z wysoki stanem na to jakas koszulka np. w krateczke czerwienie roze i biel obcasy i zaden facet nie przejdzie obojetnie obok Ciebie
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:04   #4
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Pomysł na mnie, pomysł na siebie...

Co do buzi , to wg mnie masz raczej pociągłą, nie okrągłą. Może to wina zdjęć - nie dałabyś rady wrzucić zdjęcia w spiętych włosach i od przodu? łatwiej byłoby dobrać fryzurę. Patrząc na zdjęcia zaproponowałabym dłuższą grzywkę - prostą lub na bok - oraz pocieniowanie włosów, może delikatne pazurki zachodzące na buzię?
Jeśli chcesz możesz spróbować zrobić delikatne jaśniejsze brązowe refleksy na włosach - odświeży to fryzurę.
Zgaduję, że jesteś raczej blada? (Bo zdjęcia legitymacyjne często kłamią - retusz) Jeśli tak, to może spróbowałabyś delikatnie podkreślić policzki różem? I jakiś błyszczyk...

Co do biustu - rozmiar 70DD należy do raczej mniejszych lub przeciętnych. (Sama noszę 65DD, 65E, 70D w zależności od stanika) A może powinnaś nosić inny rozmiar? Czytałaś coś o dobieraniu rozmiaru biustonosza? Z wszelkimi kompleksami nt biustu zapraszam na stronę lobby biuściastych (bardzo łatwo wygooglać) lobby małobiuściastych, balkonetka.pl lub jeden z wątków na wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303

Jeśli chodzi o ubieranie, spróbuj przekonać się do bluzek kopertowych lub może tuniki odcinane pod biustem - pięknie podkreślają nasze kształty i talię
A może raz na czas sukienka? Naprawdę warto czasami się przemóc, bo efekt w dobrej sukience jest rewelacyjny i odmienny od naszego zwyklego nudnawego stylu.
Może coś takiego: http://www.allegro.pl/item834203634_...arszczona.html
albo takiego: http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...47359.html?i=0
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm;j...17.1.&pr=34203
http://www.biubiu.pl/product.php?id_product=73

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

No tak, teraz dopiero zauważyłam, że wszystkie propozycje sukienek takie szarawe To nie była zachęta co do koloru - raczej pokazanie stylu, kroju Wybierałam te bardziej klasyczne - Ale zaszaleć też nie zaszkodzi
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.