XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 11:59   #3151
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Też mam dziś powera


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehe..to u mnie tak jest - jak TŻ sprząta, to ja nic nie znajdę...

No w naszym składzie 2 pary cały czas gadają, że już czas na rozmnażanie, ale nikt chyba kroków żadnych nie robi

Hania, no mam nadzieję, że pyszne. Ja mówię zawsze, że po co robić niedobre, jak takim samym nakładem pracy można zrobić dobre
A czy dużo to nie wiem, ale nie lubię jak mam gości, a im w brzuchach z głodu burczy
heheh, no tak, to logiczne w sumie

Wy macie skład w swoim wieku? jak tak to jeszcze macie czas na rozmowy

Mój skład już dawno przeszedł do czynów- tylko my sie obijamy

Na szczęście znajomych mamy w brud- więc na piątkowe piwko można wyskoczyć z 26 latkami
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:01   #3152
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

U nas za to towarzystwo jest w większości wolne Tylko 3 parki są po ślubie ( w tym my) i jedna z tych parek jest w ciąży Więc generalnie ciśnienia z zewnątrz nie ma.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:02   #3153
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No my się siebie nawzajem pytamy
Pamiętacie jak ostatnio sfochowałam bo mąż mnie obudził o 6 rano z pytaniem gdzie jest jego piżama, ja ostatnio go obudziłam o 7:30 z pytaniem gdzie jest moja kosmetyczka:cojes t:

No ja już widzę ten brak szaleństwa...może i będą przekąski- ale na pewno dużo i pyszne!!

Hehe uśmiałam się, Haniu mam to samo Ciągle coś gubię, ostatnio krem do rąk, znalazł się po 4 dniach, jak kupiłam nowy

Jestem totalnie roztrzepana, gubię przeróżne rzeczy, czasem tak kosmicznie oczywiste że szok



Haniu dobrze coś wyczytałam, że polecasz film 127 godzin ? bo myślę, czy nie wybrać się dzisiaj

Jeszcze mnie korci "Wszystko w porządku " temat mi bliski poplątane relacje rodzinne , które jakoś sobie funkcjonują .

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:13
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:19   #3154
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Hehe uśmiałam się, Haniu mam to samo Ciągle coś gubię, ostatnio krem do rąk, znalazł się po 4 dniach, jak kupiłam nowy
Jestem totalnie roztrzepana, gubię przeróżne rzeczy, czasem tak kosmicznie oczywiste że szok

Haniu dobrze coś wyczytałam, że polecasz film 127 godzin ? bo myślę, czy nie wybrać się dzisiaj
A niby jestesmy takimi poukładanymi, perfekcyjnymi wagami

Hitem w moim wykonaniu jest zagubienie dokumentów od mojej toyoty.
Przeszukaliśmy cały dom, włącznie z odsuwaniem szafek, przekartkowywaniem ksiązek, wszelkich kurtek, szukaniem w biurku w pracy itp. Wsiąkły. Nosiłam w torebce w takiej małej zasuwanej kieszonce...no ale znając samą siebie stwierdziłam, że pewnie za którymś razem nie zasunęłam i wypadły.
Mąż ręce tym razem załamał- bo samochód na niego, on musiał iśc do urzędu wszystko załatwić. Oczywiście zwlekał z tym i zwlekał...aż w końcu przyszła zima..samochód sobie stał na parkingu bez dokumentów i bez opon zimowych....gdy wtem.
Pierwszy raz od dawna wysyłałam dokumenty w pracy poczta nie DHL..biorę książkę adresową a tam DOKUMENT

Padłam.
Dobrze że mąż tych dokumentów nie wyrobił bo znowu byłoby gadanie!!

-------------

Dori film super Na mnie wywarł duże wrażenie mimo tego ze film w sumie bez akcji. Podobał mi się głównie z racji tego że na faktach, o pasji , determinacji- do tego bardzo ciekawie podany.

A zrobić ciekawy film gdzie jest w sumie jeden bohater, wydarzenia dzieją się w jednym miejscu to duża sztuka

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:21
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:24   #3155
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A niby jestesmy takimi poukładanymi, perfekcyjnymi wagami

Hitem w moim wykonaniu jest zagubienie dokumentów od mojej toyoty.
Przeszukaliśmy cały dom, włącznie z odsuwaniem szafek, przekartkowywaniem ksiązek, wszelkich kurtek, szukaniem w biurku w pracy itp. Wsiąkły. Nosiłam w torebce w takiej małej zasuwanej kieszonce...no ale znając samą siebie stwierdziłam, że pewnie za którymś razem nie zasunęłam i wypadły.
Mąż ręce tym razem załamał- bo samochód na niego, on musiał iśc do urzędu wszystko załatwić. Oczywiście zwlekał z tym i zwlekał...aż w końcu przyszła zima..samochód sobie stał na parkingu bez dokumentów i bez opon zimowych....gdy wtem.
Pierwszy raz od dawna wysyłałam dokumenty w pracy poczta nie DHL..biorę książkę adresową a tam DOKUMENT

Padłam.
Dobrze że mąż tych dokumentów nie wyrobił bo znowu byłoby gadanie!!
Uf, myślałam, że tylko mi przytrafiają się podobne akcje i już byłam skłonna określić się jakimś epitetem
Podbudowałaś mnie
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:36   #3156
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A niby jestesmy takimi poukładanymi, perfekcyjnymi wagami

Hitem w moim wykonaniu jest zagubienie dokumentów od mojej toyoty.
Przeszukaliśmy cały dom, włącznie z odsuwaniem szafek, przekartkowywaniem ksiązek, wszelkich kurtek, szukaniem w biurku w pracy itp. Wsiąkły. Nosiłam w torebce w takiej małej zasuwanej kieszonce...no ale znając samą siebie stwierdziłam, że pewnie za którymś razem nie zasunęłam i wypadły.
Mąż ręce tym razem załamał- bo samochód na niego, on musiał iśc do urzędu wszystko załatwić. Oczywiście zwlekał z tym i zwlekał...aż w końcu przyszła zima..samochód sobie stał na parkingu bez dokumentów i bez opon zimowych....gdy wtem.
Pierwszy raz od dawna wysyłałam dokumenty w pracy poczta nie DHL..biorę książkę adresową a tam DOKUMENT

Padłam.
Dobrze że mąż tych dokumentów nie wyrobił bo znowu byłoby gadanie!!

-------------

Dori film super Na mnie wywarł duże wrażenie mimo tego ze film w sumie bez akcji. Podobał mi się głównie z racji tego że na faktach, o pasji , determinacji- do tego bardzo ciekawie podany.

A zrobić ciekawy film gdzie jest w sumie jeden bohater, wydarzenia dzieją się w jednym miejscu to duża sztuka
Dobra akcja z dokumentami , też mi się takie zdarzają, ale biorę je tradycyjnie na spokój już, kwestia czasu i wiem, że zguba się odnajdzie
Haniu widocznie ta nasza perfekcja przekłada się na inne kwestie , nie możemy być w końcu aż tak idealne

Dzięki za recenzję filmu, może pójdziemy na to, albo na coś lżejszego dla relaksu, podejmiemy decyzję spontanicznie

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Uf, myślałam, że tylko mi przytrafiają się podobne akcje i już byłam skłonna określić się jakimś epitetem
Podbudowałaś mnie
Witaj w klubie

Też mam dzisiaj super nastrój i w dodatku szykuje się fajny, luzacki weekend
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:59   #3157
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Uf, myślałam, że tylko mi przytrafiają się podobne akcje i już byłam skłonna określić się jakimś epitetem
Podbudowałaś mnie
Cieszę się

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dobra akcja z dokumentami , też mi się takie zdarzają, ale biorę je tradycyjnie na spokój już, kwestia czasu i wiem, że zguba się odnajdzie
Haniu widocznie ta nasza perfekcja przekłada się na inne kwestie , nie możemy być w końcu aż tak idealne

Dzięki za recenzję filmu, może pójdziemy na to, albo na coś lżejszego dla relaksu, podejmiemy decyzję spontanicznie

Też mam dzisiaj super nastrój i w dodatku szykuje się fajny, luzacki weekend
Ja też raczej się z tego śmieję- bo w 90 % przypadków zguby sie znajdują. Kiedyś nawet portfel z wszystkimi dokumentami i 8 stówami w środku się odnalazł. Najlepsze było to że kapnęłam się że go nie mam po 24 godzinach. Mąż w popłochu, krzyczy na mnie .. a ja spokojnie powiedziałam "pojedźmy do tej knajpy w której wczoraj byliśmy pewnie barman znalazł" Oczywiście mąż popukał sie w głowę twierdząc że takie cuda to się nie zdarzają. Pojechałam i był- kelner znalazł pod stołem


Dori czy Wy mieszkacie już razem??
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 14:14   #3158
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Akcja z portfelem świetna, niezły fart
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:41   #3159
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Haniu dałaś chyba kelnerowi znaleźne co ?

Moja koleżanka zostawiła po naszym szale zakupowym w knajpie 3 siaty pełne ciuchów,w tym buty itp. Miała pozostałe 3 więc nie szła na pusto. Pojechałyśmy do niej, pić wino i zaczęła wyjmowac rzeczy, żeby je jeszcze omówić, patrzymy nie ma połowy. Spowrotem do knajpy, oczywiście kelner wszystko przechwycił i czekał na nas Dała 100 zł znaleźnego, bo zakupy zrobiła naprawdę potężne, więc by ją to ładnie trzepnęło po kieszeni
_________________________ _________________________ ________
Haniu mieszkamy razem , jest dobrze, nawet bardzo, ale boję się chwalić cokolwiek, bo już kiedyś też było dobrze Ogólnie spokojniejsza się zrobiłam w tym związku, jest tak normalnie, może czasem za normalnie , ale doceniam to bardzo, taki spokój, wzajemne zaufanie, to jest bezcenne dla mnie
Poza tym to facet co ze spokojem znosi moją pasję, która pochłania mnie często przesadnie. Nie mam scen zazdrości i kontroli ale uczucie i ciepło mam , no taki dojrzały związek, bo mój chłopak-jak lubię o nim mawiać jest po 40-tce więc nie jest to młodziak
Ale ciało ma młode i sprawne, to tak w temacie "męskich ciach", bo ostatnio o tym pisałyście

Się rozpisałam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:03   #3160
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Miło to czytać Dori
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 07:07   #3161
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

Dori super, że jesteś taka szczęśliwa

Dziś mam imprezkę u dziadka i już wiem, że będę wracała do domu z przejedzeniem ech...
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 10:39   #3162
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć piątkowo!


Nic dziwnego, że o 22 jesteś w łóżku... No to tym większa motywacja, by zakończyć z sukcesem edukację
tia

Jeżeli chodzi o zostawianie swoich rzeczy to ma to samo w poprzedniej firmie kolega przyniósł mi telefon z toalety zostawiłam go na umywalce (pracowników ok.30 toalety również dostępne dla klientów, których bywało 3 x więcej niż pracowników, bo klienci z różnych działów) fuks, bo kolega poszedł chyba z 30min po mnie

Jak byliśmy młodsi jechaliśmy nad morze pociągiem z przesiadką w Poznaniu.Poszliśmy coś zjeść, a ja w tej jadłodajni na dworcu koło stolika zostawiłam podręczny plecak z dokumentami,biletami,kasą Do dziś uważam to za cud, że stał tam jak w panice wróciliśmy po 10minutach. Widoczny jak na tacy,ludzi masa,bo to wakacje najlepsze jest to, że ja się nie zorientowałam, że go nie mam tylko Tż

Jak wychodzimy z pracy sto razy sprawdzam czy wzięłam telefon i godzinę szukam w torebce kluczy do auta.Zresztą szukanie kluczy i telefonu to u mnie norma.Wiecznie tylko do Tż (jak mieszkałam w domu to do brata czy mamy) zadzwoń na mój numer

A moja torebka jest oczywiście bez dna.Nie wiem czy widziałyście na demotywatorach, ale wkleję, bo się usmiałam

Emilko jaki telefon upatrzyłaś? Ja wzięłam ten czerwony Hazel, który jakiś czas temu wklejałyśmy z Hanią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1296511573_by_zirael0_500.jpg (50,0 KB, 31 załadowań)
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:11   #3163
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć!

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Fajnie, że po ciąży masz dobrą figurę
Z tym ujędrnianiem - wszystko rozbija się o systematyczność. I niestety u mnie jest to problem trudny do przezwyciężenia.
Oczywiście, kwestia tzw, dobrej figury jest subiektywna, ale wg mnie nie jest źle. Drażni mnie pępek, który jest teraz jak krater

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Wyczuwam nutkę ironii
Wiesz, moja siostra ma jeszcze córkę 5-cio letnią. Nie bardzo mogli ją zostawić samą w domu więc w tych 45 minutach jest jeszcze dowiezienie małej do nas, a potem do szpitala. Faktycznie, robi się z tego niemała trasa...
A skąd. Wprawdzie ja właśnie takie ironiczne poczucie humoru mam, ale nie tym razem Nieco zdziwiłam się po prostu, że tak daleko mają do szpitala, ale teraz już rozumiem
Niezły stres przy takim wydłużonym dojeździe

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Asiuk super, że z figurką jest ok.
Pokarm w piersiach mi się prawie skończył, więc nawet ta część ciała wygląda już rozmiarowo, jak przed ciążą

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Asiuk
to spoko 4 kg szybko zejdzie
Oby

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Haniu mieszkamy razem , jest dobrze, nawet bardzo, ale boję się chwalić cokolwiek, bo już kiedyś też było dobrze Ogólnie spokojniejsza się zrobiłam w tym związku, jest tak normalnie, może czasem za normalnie , ale doceniam to bardzo, taki spokój, wzajemne zaufanie, to jest bezcenne dla mnie
Poza tym to facet co ze spokojem znosi moją pasję, która pochłania mnie często przesadnie. Nie mam scen zazdrości i kontroli ale uczucie i ciepło mam , no taki dojrzały związek, bo mój chłopak-jak lubię o nim mawiać jest po 40-tce więc nie jest to młodziak
Ale ciało ma młode i sprawne
, to tak w temacie "męskich ciach", bo ostatnio o tym pisałyście

Się rozpisałam
To mi się podoba
Muszę przyznać, że całkiem niedawno podobał mi się pewien pan, pracujący w biurze obok mojego. Oczywiście, to nie było nic groźnego, po prostu facet przystojny, bardzo miły i generalnie interesujący. Można by było się nim zainteresować, gdybym była wolna. Widziałam, że on też wobec mnie jest "bardziej miły"
Sprawdziłam go sobie na NK i zdębiałam, bo okazało się, że ma 40 lat

7. marca TŻ ma urodziny, właśnie zamówiłam mu płytę Placebo. Tylko nie wiem, czy zdąży dotrzeć na czas
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 23:18   #3164
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

pamiętacie mnie jeszcze?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 23:50   #3165
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Asiuk, spoko, tak tylko napisałam w ramach wyjaśnienia

Madlen, jasne, że pamiętamy - gdzie byłaś, jak Cię nie było?Co u Ciebie?

My po jednej imprezie, a przed drugą więc dziś zamiast odpoczywać, upiekłam 3 ciasta, zrobiłam nadzienie do tartletek, ugotowałam barszcz... jutro ciąg dalszy
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:59   #3166
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Pracuję z Tż - prowadzimy sklep internetowy, branża moto, kiedyś chyba pisałam

Wróciłam z pewnych względów do starego mieszkania, jestem mega zapracowana bo to nie jest robota od 8:16 - przynajmniej na razie, ale lepiej pracę mieć niż nie mieć

Poza tym właściwie w porządku, tyle tylko, że znowu mam "dzieciową fazę" - dopada mnie sukcesywnie co jakiś czas jak wiecie.

Widziałam w klubowej galerii dzieciaczki - cudowne <3

Co u was - w wielkim skrócie??

Butter : normalnie jesteś skarb - mogłabyś mnie karmić
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:57   #3167
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Pracuję z Tż - prowadzimy sklep internetowy, branża moto, kiedyś chyba pisałam

Wróciłam z pewnych względów do starego mieszkania, jestem mega zapracowana bo to nie jest robota od 8:16 - przynajmniej na razie, ale lepiej pracę mieć niż nie mieć

Poza tym właściwie w porządku, tyle tylko, że znowu mam "dzieciową fazę" - dopada mnie sukcesywnie co jakiś czas jak wiecie.

Widziałam w klubowej galerii dzieciaczki - cudowne <3

Co u was - w wielkim skrócie??

Butter : normalnie jesteś skarb - mogłabyś mnie karmić
Madlen, czyli u Ciebie właściwie po staremu

Madlen a nie działasz nic w kierunku swojego wykształcenia?
A odnośnie dzieciowej fazy, macie jakieś plany?

Co do gotowania, to wiesz, ja to lubię, więc czerpie z tego tylko przyjemność...a czy skarb nie wiem ... ale mój TŻ jest zdecydowanie zadowolony

Lecę się przygotowywać, bo za 2 godziny przyjdą goście, a muszę przygotować stół itp...no i siebie jakoś 'obrobić'

Miłej niedzieli Dziewczyny
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 17:39   #3168
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Jak byliśmy młodsi jechaliśmy nad morze pociągiem z przesiadką w Poznaniu.Poszliśmy coś zjeść, a ja w tej jadłodajni na dworcu koło stolika zostawiłam podręczny plecak z dokumentami,biletami,kasą Do dziś uważam to za cud, że stał tam jak w panice wróciliśmy po 10minutach. Widoczny jak na tacy,ludzi masa,bo to wakacje najlepsze jest to, że ja się nie zorientowałam, że go nie mam tylko Tż
Ja też zaliczam się do grona roztargnionych Twoja historia przypomniała mi jak zostawiłam torbę na Pksie. Jechałam do babci, TŻ odprowadził mnie na dworzec, pożegnaliśmy się, ja wsiadłam do autokaru, TŻ wrócił do domu. Mniej więcej po godzinie jazdy zaczęłam myśleć o tym, że odwiedzę koleżankę, że mam dla niej upominek (regionalne piwo). Potem myśl, zaraz zaraz, a gdzie to piwo? Oczywiście w torbie, która została na ławeczce PKSu. Na szczęście torby nikt nie zabrał, za to ja dojechałam do babci bez żadnych ubrań na zmianę, kosmetyków.

I jeszcze nie mogę odżałować żakietu (taki był fajny, amerykański ), który zostawiłam na wieszaku przychodni. Następnego dnia już go nie było

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
My po jednej imprezie, a przed drugą więc dziś zamiast odpoczywać, upiekłam 3 ciasta, zrobiłam nadzienie do tartletek, ugotowałam barszcz... jutro ciąg dalszy
taka znajoma jak ty to skarb
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 18:11   #3169
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
pamiętacie mnie jeszcze?
Pewnie

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, spoko, tak tylko napisałam w ramach wyjaśnienia

Madlen, jasne, że pamiętamy - gdzie byłaś, jak Cię nie było?Co u Ciebie?

My po jednej imprezie, a przed drugą więc dziś zamiast odpoczywać, upiekłam 3 ciasta, zrobiłam nadzienie do tartletek, ugotowałam barszcz... jutro ciąg dalszy
Butter szalejesz
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 18:17   #3170
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Madlen cześć

Butter ale masz pasję do gotowania, mąż jest na bank wniebowzięty
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:05   #3171
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć poniedziałkowo!
Miałam fajny weekend. Zrelaksowałam się z mężem u rodziców. Fajnie być gościem w swoim dawnym domu

Dziś sobie przypominałam naszą młodość Bo właśnie wybiło nam 8 lat.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:35   #3172
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

czesc

a ja sie chwale a coo tak prosto z mostu haha

Maja dzis konczy 5 miesiecy jeju jak ten czas leci

a oto Maja moje szczescie lekko sfochowana


ps. Butter chce byc Twoim mezem albo chociaz adoptuj mnie i rozpieszczaj mnie kulinarnie pliss

ide se kawe zapodac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maja.26.02.014.jpg (48,7 KB, 12 załadowań)
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:43   #3173
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
czesc

a ja sie chwale a coo tak prosto z mostu haha

Maja dzis konczy 5 miesiecy jeju jak ten czas leci

a oto Maja moje szczescie lekko sfochowana

Jaka słodka!
Wszystkiego dobrego z okazji piątej miesięcznicy
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:50   #3174
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Asiuk wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek
dystansu do szarej rzeczywistości,
czasu na marzenia,
własnego miejsca na ziemi,
dobrych ludzi dookoła,
kochanych i kochających,
zdrowia i cierpliwości,
pociechy z Ewuni
tego Ci zycze Ja i Maja



__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:52   #3175
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:53   #3176
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Jaka słodka!
Wszystkiego dobrego z okazji piątej miesięcznicy

dziekuje
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:36   #3177
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć

Śliczna dziś pogoda

Asiuk wszystkiego najlepszego

Kotek całuski dla małej

Emilko udanej rocznicy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:42   #3178
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Jak wychodzimy z pracy sto razy sprawdzam czy wzięłam telefon i godzinę szukam w torebce kluczy do auta.Zresztą szukanie kluczy i telefonu to u mnie norma.Wiecznie tylko do Tż (jak mieszkałam w domu to do brata czy mamy) zadzwoń na mój numer

A moja torebka jest oczywiście bez dna.Nie wiem czy widziałyście na demotywatorach, ale wkleję, bo się usmiałam

Emilko jaki telefon upatrzyłaś? Ja wzięłam ten czerwony Hazel, który jakiś czas temu wklejałyśmy z Hanią

Ha, ha, moja torebka też jest bez dna!
Do dziś można w niej znaleźć np. bilet do kina na seans, na którym byliśmy dwa miesiące temu, albo skrawki karty pokładowej z lotu do Szwecji czemu nie?

Telefon wybrałam taki:


http://www.playmobile.pl/pl/telefony..._00/index.html

Chciałam zwykły, rozsuwany i niedotykowy, ale ten mi wpadł w oko, klawiatura fajna

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
cześć

Śliczna dziś pogoda

Asiuk wszystkiego najlepszego

Kotek całuski dla małej

Emilko udanej rocznicy
Dzięki, choć na świętowanie dziś nie ma czasu Odkładamy na przyszły weekend, choć znając TŻta na pewno przyniesie wino i kwiaty


Asiuk, dzwonią, że dziś Twoje święto

Więc najlepsze życzenia: szczęścia, stałej motywacji do rozwoju, świetnych relacji z mężem i cudownie wynagradzającej wszystkie bóle współpracy z córeczką
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:45   #3179
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Zbliża się dzień kobiet a ja do męża " Kochanie, ale ty pamiętaj, ze ja nie lubię ciętych kwiatów"

Może jestem dziwna ale większą radość sprawia mi wino
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 09:54   #3180
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Dzien dobry!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.