Groupon.pl korzystacie? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 18:44   #511
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na hennie z salonie w Krakowie.
I niestety - masówka... wyszłam z lekkim niesmakiem...
Czasem czuję się jak człowiek drugiej kategorii z tym kuponem.
Nie zawsze, ale się zdarza, że traktują inaczej niż gdy płaci się całość kosztów (czyli po normalnej cenie).

dokładnie :/
ja byłam na mikrodermabracji ( w Krakowie ) i też czułam się gorszej kategorii , bo z kuponem .... mikro wykonana tak sobie .... nic nie czułam ,nawet lekkiego mrowienia - wszytsko trwało ok .30 min - razem z maską ,którą zamówiłam dodatkowo ...

raczej nie będę korzystała już z tego typu portal jeśli chodzi o zabieg kosmetyczne ...
chyba pokorzystam z kuponów na restaurację :P
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:59   #512
DG32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 63
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Zdaje relacje po swoich przygodach z portalami zniżkowymi .

Sushi jak dla mnie całkiem całkiem, mnie osobiście smakowało chociaż nie mam porównania, obsługa też ok chociaż trochę się czeka, ale to kwestia tego, że wszystko jest przygotowywane na bieżąco, zanosi się na to że odwiedzę ponownie tą knajpkę.

Fitness jak dla mnie to strzał w 10, naprawdę rewelacja do tego stopnia że chodzę około 4 dni w tygodniu po 2 godzinki, można wchodzić bez ograniczeń na taniec i fitness (za wyjątkiem jogi i zumby - była możliwość dopłacenia do tych zajęć 20 zł i ja z niej skorzystałam).
DG32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 08:32   #513
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
kupiłam kupon na masaż w jednym z krakowskich salonów, zadzwoniłam w ostatnim tygodniu jego ważności i bez problemu przedłużyli mi kupon o dwa miesiące także to zależy jak trafisz. walcz o swoje pieniądze
Ja tak samo zakupiłam kupon na masaż do salonu w Krakowie, zadzwoniłam w ostatnim dniu trwania kuponu i Pani sama zaproponowała że mi przedłuży ważność kuponu. Oczywiście jak najszybciej się umówiłam i skorzystałam z kuponu, wyszłam bardzo zrelaksowana i zadowolona Pani masażystka naprawdę przykłada się do swojej pracy
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 08:35   #514
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czasami niestety osoby z kuponem traktowane są jak klienci drugiej kategorii... Na szczęście kiedy ja korzystałam z wizyty u fryzjera zostałam super potraktowana Nie czekałam ani chwilki, cały pakiet mycie + strzyżenie + modelowanie trwał 1,5 godz, zajęto się mną bardzo dokładnie, zadbano o to żebym była zadowolona. Fryzura wyszła super, wszyscy chwalą To na pewno zależy od salonu. Ci, którzy olewają grouponowych klientów chyba zapominają, że ta osoba mogłaby - zachęcona dobrą obsługą - przyjść następnym razem już bez kuponu albo polecić usługę znajomym. O każdego klienta powinno się dbać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 08:55   #515
Cocomo
Przyczajenie
 
Avatar Cocomo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to Cocomo
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja też korzystam z groupona, jak dotąd nie spotkałam się z gorszym traktowaniem. Kupowałam też groupon kilka razy na prezent i obdarowywani zawsze byli zadowoleni.


Zmieniając temat - jestem zmuszona odsprzedać swoje dwa kupony groupon na depilację laserową w Warszawie (depilacja nóg (łydki, kolana, uda) oraz do wyboru pach lub bikini. Można też wziąć łydki + kolana + pachy + bikini). Cena kuponu to 300 zł. Gdyby któraś była zainteresowana, piszcie na PW.
Cocomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 16:52   #516
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

hej! dzisiaj pierwszy raz skorzystałam z groupona skusiłam się na peeling kawitacyjny zobaczymy co z tego wyjdzie

do tej pory myślałam, że ta stronka to jakaś ściema i jak już widziałam, że na maila jakaś reklama z tym przyszła to nawet nie zaglądając od razu usuwałam. Dopiero jak koleżanka powiedziała mi, że skorzystała z jakiegoś kuponu i była bardzo zadowolona, w końcu się przekonałam teraz zobaczymy jak to wygląda w praktyce
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 17:03   #517
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez anoli101 Pokaż wiadomość
Witam i ja niestety dołączam do osób poirytowanych odnośnie GRUPONA. Wykupiłam bon na zabiegi mikrodermabrazji w salonie LA GALERIE DE BEAUTE w GLIWICACH i jakież było moje zdziwienie gdy tak bardzo miła Pani mi powiedziała"PRZYKRO MI ALE NIE MA JUŻ MIEJSC" To pytam się co mam teraz zrobić bo rozumie ,że należy mi się zwrot pieniędzy - odpowiedziała ,że prosze sie kontaktować z GRUPONEM. To pytam sie kiedy miałam wogóle dzwonić aby się umówić.Odpowiedz jej była jednoznaczna cytuje " KTO PIERWSZY TEN LEPSZY " ,czyli wtedy gdy kupiłam bon trzeba łapać za telefon i umawiać sie na 5 zabiegów z góry (bo tyle zawierała oferta) Mówie jej ,że w takim razie najzwyczajniej w świecie oszukali Państwo klientów - można przecież było zrobić bon limitowany ilościa zgłoszeń a nie brać ile wejdzie!!! Odpowiedziała mi tylko nie bede z Panią dyskutować jest to bardziej skomplikowane niż sie Pani wydaje. Na zakończenie powiedziałam tylko ,że zrobili sobie niezłą antyreklame salonu LA GALERIE DE BEAUTE. Bede starała sie teraz odzyskac pieniądze. Osobiście podejrzewam ,że była to moja pierwsza i ostatnia tranzakcja z GRUPONEM.

Polecam przeczytanie tego artykułu i oczywiście komentarzy
http://netgeeks.pl/index.php/2010/09/grouponcitydeal/
ja zadzwonilam dzisiaj - wazność kuponu 22.03
pani mi mowi ze juz nie ma miejsc a kponu mi nie przedluzy :/
no wscikla jestem jak doiabli
napisalam do grupera (bo tak kupowalam) zeby mi kase oddali, mam 8 dni do konca trwania i co ....
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 17:50   #518
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
ja zadzwonilam dzisiaj - wazność kuponu 22.03
pani mi mowi ze juz nie ma miejsc a kponu mi nie przedluzy :/
no wscikla jestem jak doiabli
napisalam do grupera (bo tak kupowalam) zeby mi kase oddali, mam 8 dni do konca trwania i co ....
no ale to też nie winna grupona.
mogłaś przewidzieć taka sytuację i zadzwonić trochę wcześniej,.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:53   #519
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Bylam dzis w Studio Max na manicurze japonskim i ja jestem ponownie zadowolona..
(bo ktoras z Was napisala ze nie dokladnie zmyty lakier itd.. )
Ja mialam czerwony dobrze zmyte ladnie opilowane a jak ladnie blyszcza i oliwka na koniec (prawda ze w 30 minut wszystko ale nie brakowalo zadnego elementu.. to jest dosc szybki zabieg)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:59   #520
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Groupon jest fajny. Ale przed zakupem (przelew) warto sprawdzić w necie firmę, czy jest dobra, warta zaufania, czy to nie firma krzak.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 21:10   #521
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Groupon jest fajny. Ale przed zakupem (przelew) warto sprawdzić w necie firmę, czy jest dobra, warta zaufania, czy to nie firma krzak.
Oczywiście że tak.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 21:18   #522
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

A ktoś korzysta już z Galerii Fitness? Nie wiem, czego się spodziewać po siłowni, do której trzeba zabrać własną kłódkę
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 23:44   #523
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
A ktoś korzysta już z Galerii Fitness? Nie wiem, czego się spodziewać po siłowni, do której trzeba zabrać własną kłódkę
hehe dobre, wyczytałaś gdzieś o tym?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 01:10   #524
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
hehe dobre, wyczytałaś gdzieś o tym?
To info na stronie oferty Groupona:
W klubie wymagane są kłódki i ręczniki treningowe.

Siłownia ponoć fajna, ale coś nie po drodze mi po kłódkę
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 08:17   #525
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witajcie.

Kusi mnie bardzo ta oferta : http://www.groupon.pl/oferty/sosnowiec/cosmonail-gliwice/289405
, jednakże czy któraś z Was coś wie o tym salonie?
Czy jest dobry, czy warto itp.

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:26   #526
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

kłódka zapewne do szafki abyś mogła zamknąć ją i zostawić swoje rzeczy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:46   #527
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
kłódka zapewne do szafki abyś mogła zamknąć ją i zostawić swoje rzeczy.
Wiem, ale pierwszy raz się z tym spotykam Podobno też nie każda kłódka pasuje ze względu na wielkość.
No ale mnie nie o kłódkę chodzi, tylko ogólnie o siłownię (sprzęt, szatnie, zajęcia fitness - czy da radę się dostać, bo tylko w weekendy są dla osób z kuponem), więc jeśli ktoś był, to chętnie przeczytam
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 07:34   #528
anoli101
Rozeznanie
 
Avatar anoli101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 548
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość
dokładnie :/
ja byłam na mikrodermabracji ( w Krakowie ) i też czułam się gorszej kategorii , bo z kuponem .... mikro wykonana tak sobie .... nic nie czułam ,nawet lekkiego mrowienia - wszytsko trwało ok .30 min - razem z maską ,którą zamówiłam dodatkowo ...

raczej nie będę korzystała już z tego typu portal jeśli chodzi o zabieg kosmetyczne ...
chyba pokorzystam z kuponów na restaurację :P
Witaj , no chyba żartujesz zabieg trwał 30 minut to jakaś masakra . Normalnie zabieg trwa ok 1.5 godziny wiem bo byłam u swojej kosmetyczki (już nie raz) Nie rozumie tych ludzi zamiast pozyskać nowych klientów to wszystko na odwrót robią...

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------


Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Czasami niestety osoby z kuponem traktowane są jak klienci drugiej kategorii... Na szczęście kiedy ja korzystałam z wizyty u fryzjera zostałam super potraktowana Nie czekałam ani chwilki, cały pakiet mycie + strzyżenie + modelowanie trwał 1,5 godz, zajęto się mną bardzo dokładnie, zadbano o to żebym była zadowolona. Fryzura wyszła super, wszyscy chwalą To na pewno zależy od salonu. Ci, którzy olewają grouponowych klientów chyba zapominają, że ta osoba mogłaby - zachęcona dobrą obsługą - przyjść następnym razem już bez kuponu albo polecić usługę znajomym. O każdego klienta powinno się dbać.
Zgadzam sie z Tobą w 100 %. Przecież w ten sposób reklamują swoje usługi , swój salon, pozyskują nowych Klientów. Super ,że jesteś zadowolona

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anoli101 Pokaż wiadomość
Witam i ja niestety dołączam do osób poirytowanych odnośnie GRUPONA. Wykupiłam bon na zabiegi mikrodermabrazji w salonie LA GALERIE DE BEAUTE w GLIWICACH i jakież było moje zdziwienie gdy tak bardzo miła Pani mi powiedziała"PRZYKRO MI ALE NIE MA JUŻ MIEJSC" To pytam się co mam teraz zrobić bo rozumie ,że należy mi się zwrot pieniędzy - odpowiedziała ,że prosze sie kontaktować z GRUPONEM. To pytam sie kiedy miałam wogóle dzwonić aby się umówić.Odpowiedz jej była jednoznaczna cytuje " KTO PIERWSZY TEN LEPSZY " ,czyli wtedy gdy kupiłam bon trzeba łapać za telefon i umawiać sie na 5 zabiegów z góry (bo tyle zawierała oferta) Mówie jej ,że w takim razie najzwyczajniej w świecie oszukali Państwo klientów - można przecież było zrobić bon limitowany ilościa zgłoszeń a nie brać ile wejdzie!!! Odpowiedziała mi tylko nie bede z Panią dyskutować jest to bardziej skomplikowane niż sie Pani wydaje. Na zakończenie powiedziałam tylko ,że zrobili sobie niezłą antyreklame salonu LA GALERIE DE BEAUTE. Bede starała sie teraz odzyskac pieniądze. Osobiście podejrzewam ,że była to moja pierwsza i ostatnia tranzakcja z GRUPONEM.

Polecam przeczytanie tego artykułu i oczywiście komentarzy
http://netgeeks.pl/index.php/2010/09/grouponcitydeal/
ok dopisuje ,ze Grupon zwrócił pieniądze w całości w okresie ok 10 dni
__________________
anoli101

Moja Wymiana

Edytowane przez anoli101
Czas edycji: 2011-03-16 o 07:36
anoli101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:24   #529
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

właśnie kupiłam manicure i pedicure za 34 zł

http://www.groupon.pl/oferty/lublin/...-lublin/290458
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 12:42   #530
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam manicure i pedicure za 34 zł

http://www.groupon.pl/oferty/lublin/...-lublin/290458

Sama nad tym się zastanawiałam... ale widzę, że już wyprzedane :P
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:00   #531
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
no ale to też nie winna grupona.
mogłaś przewidzieć taka sytuację i zadzwonić trochę wcześniej,.
oczywiscie ze moglam przewidziec
zglosilam reklamacje i wyszlo na to ze nie byla mjedyna "poszkodowana"

salon przedluzyl ważność kuponów do końca miesiąca
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 08:21   #532
jolkah
Rozeznanie
 
Avatar jolkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 579
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

w Krakowie można zakupić za 49 zł kupon na farbowanie + modelowanie + strzyżenie + masaż + henna + regulacja brwi!!!
mega dużo ofert już sprzedanych, bo to wygląda jak świetna okazja!
__________________

Nie piję:
20 dni [sic!]



Waga: 78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64!!! ... 60!!
jolkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 11:13   #533
dociekliwy wredniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Groupon Kraków Bombaj reklamacja

Ja bardzo nie polecam korzystania z Grouponu w krakowskiej restauracji Bombaj Tandoori na Szerokiej - niegdyś naszej ulubionej restauracji.

Pierwsza niesmaczna sytuacja była w zasadzie naszą winą - po wykorzystaniu przy pierwszej wizycie 2 Grouponów poszliśmy po raz drugi. Jak zwykle, zadzwoniłam do restauracji mając przed sobą wydrukowany przez Męża kupon, pan poprosił mnie o przedyktowanie numeru kuponu i kodu zabezpieczającego, potwierdził (cytuję): "Zgadza się" i zostaliśmy "zarezerwowani".

Weszliśmy na salę, zajęliśmy nasz stolik (rzecz jasna najmniejszy, przy nieszczelnym oknie, na wypadek, gdyby inne zostały zajęte przez bardziej zyskowne grupy ). Groupon podaliśmy zaraz po przyjściu, przed zamówieniem czegokolwiek. Panienka nas obsługująca (dziewczę lat ok. 20) nagle wyrwała do nas z zaplecza krzycząc na cała restaurację "ale ten kupon jest nieważny! co państwo robicie?!"! Na sali zapadła cisza, a wszyscy odwrócili głowy w naszą stronę. My nie wiemy, o co chodzi i próbujemy się dowiedzieć - kiedy ten kupon został już wykorzystany (pani nie mogła tego sprawdzić). Czy przypadkiem pan który ode mnie odbierał rezerwację nie wpisał tych moich danych z kuponu w niewłaściwą rubrykę i teraz wydaje się, że został wykorzystany? W końcu doszliśmy do tego że wina może być po naszej stronie (kelnerka, dalej krzycząc: "nie rozumiem, jak można ten sam kupon wydrukować 2 razy?!"). W domu sprawdziliśmy - rzeczywiście, przez opcję Outlooka (przy opcji wyszukiwania w Outlooku "Od" Groupony posotrowały się inaczej niż w kolejności przyjścia). zrobiliśmy błąd.
Przyznaję jeszcze raz - bład był nasz.
Ale:
1. Dlaczego pan który odbierał ode mnie rezerwację i wziął wszystkie dane łącznie z numerem telefonu powiedział mi, że, cytuję, "ZGADZA SIĘ"? Co on wobec tego sprawdzał? Jeśli nie sprawdzał kuponu na bieżąco - czy nie można było do mnie zadzwonić i przedstawić sprawę?
2. NIGDY nie traktuje się gości w ten sposób przy innych klientach!Jeśli panienka miała sprawę, choćby i z naszej winy, powinna była porozmawiać z nami spokojnie, bez insynuowania wyłudzania z naszej strony, i nie przy gościach!


Niestety, druga sytuacja była już winą restauracji.

Warunki korzystania z kuponu zostały zdefiniowane tak:
Warunki
- Bon ważny przez 6 miesięcy od 15.01.2011
- Bon dowykorzystania na dania z karty menu z wyłączeniem zestawów lunchowych
- Oferta nie dotyczy napojów i alkoholi
- Oferta nie łączy się z promocjami w lokalu
- Konieczna wcześniejsza rezerwacja

Przy okazji pierwszej wizyty wykorzystaliśmy 2 groupony i dokonaliśmy zamówienia za ok. 130zł - restauracja nie jest tania (łączna wartość 2 grouponów - 100zł). Niestety przeliczyliśmy nasze siły i nie daliśmy rady wszystkiemu. Poprosiliśmy więc o zapakowanie rzeczy których ledwo tknęliśmy, co zawsze restauracja bez problemu robi - trzeba tylko dopłacić za opakowania, co jest naturalne. Tak było i tym razem.

Idąc kolejny raz z 2 gruponami postalowiliśmy, że zrobimy oprócz normalnego zamówienia także zamówienie na wynos. Zamówiliśmy więc potrawy za ok. 160zł (łaczna wartość 2 Grouponów - przypominam - 100zł).
I oto przy okazji płacenia rachunku okazało się, że w ramach groupona policzono nam wyłącznie to, co zjedliśmy w lokalu (80zł) - 20zł z grouponu przepało, a za jedzenie na wynos mieliśmy zapłacić drugie 80zł.
Szczęki nam opadły.
NIGDZIE w warunkach nie było zastrzeżenia, że "oferta ważna tylko w lokalu".
Za pierwszym razem zapakowano nam jedzenie bez problemu na wynos - zrobił to ten sam pan, który teraz twierdzi, że "to niemożliwe, w życiu by tego nie zrobił, bardzo tego pilnuje".
Nie weszliśmy z ulicy zamawiając na wynos i wynosząc sie wraz z jedzeniem z lokalu. To było zamówienie oprócz normalnego jedzenia, za kwotę znacznie przekraczającą wartość Grouponu. Stratni nie byli, a my nie zajmowaliśmy stolika czekając aż zgłodniejemy bardziej. Pan pożegnał nas hasłem "bo ja z tego nie będę miał zysku".

Cóż, obydwoje z Mężem prowadzimy własne firmy, ale nasza polityka względem Klienta jest zgoła odmienna. "Zysk" można rozumieć wielorako, ale my rzeczywiście już się do zysku tej firmy nie przyczynimy - na szczęście jest druga, równie dobra pod względem jedzenia a pod względem obsługi (oby) lepsza hinduska restauracja w Krakowie.
Chodziliśmy do tej restauracji od 2 lat, ale więcej nasza noga tam nie postanie.

Jakby ktoś reflektował na 2 kupony (jedzenie dobre ) to można pisać.

Acha, jeszcze dodam że Groupon nas ekspresowo przeprosił i zaproponował przesłanie kasy do wykorzystania w innych zamówieniach, choć to nie była ich wina.

Edytowane przez dociekliwy wredniak
Czas edycji: 2011-03-18 o 12:01
dociekliwy wredniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:51   #534
julka130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 20
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Kupiłam właśnie kupon za 129zł na Bogaty pakiet zabiegów odmładzająco-antycellulitowych, mezoterapię bezigłową na twarz, szyję, dekolt i pośladki oraz zabieg Therma RF na twarz, szyję i dekolt w Studiu Prestige.

No i się zastanawiam teraz jak wszystkich obsłużą jeśli kupon jest ważny 6 miesięcy a zakupionych jest już 1122 !!! i oferta trwa jeszcze 10 godz!!!
na chwilę obecną musieliby robić 7 zabiegów dziennie tylko na kupony a zabieg chyba nie trwa 30min tylko dużo dłużej.
julka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 13:58   #535
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja właśnie zakupiłam bon na manicure i pedicure w sosnowcu... Jest już dużo bonów kupionych..... Jak oni je wszytskie zrealizują?!
Trzeba będzie chyba dzwonić i umawiać się kto pierwszy ten lepszy, a co z resztą osób?
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:22   #536
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez julka130 Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie kupon za 129zł na Bogaty pakiet zabiegów odmładzająco-antycellulitowych, mezoterapię bezigłową na twarz, szyję, dekolt i pośladki oraz zabieg Therma RF na twarz, szyję i dekolt w Studiu Prestige.

No i się zastanawiam teraz jak wszystkich obsłużą jeśli kupon jest ważny 6 miesięcy a zakupionych jest już 1122 !!! i oferta trwa jeszcze 10 godz!!!
na chwilę obecną musieliby robić 7 zabiegów dziennie tylko na kupony a zabieg chyba nie trwa 30min tylko dużo dłużej.
Niestety gabinety skracaja czas wizyty do minimum,sama nie raz sie przekonalam,ze wizyta ktora miala trwac np. godzine trwala zaledwie 30 min.Wiec wychodzilam z niesmakiem. Jakis czas temu kupilam kupon na badanie ciala metoda skaningowania. Na gruponie oraz na stronie kliniki bylo napisane ,ze wizyta obejmuje konsultacje lekarska i badania i trwa 60 min. A gdy zadzwonilam zapisac sie na wizyte uslyszalam odpowiedz,ze z "tym kuponem" calosc trwa ok 15 min Czuje sie naprawde oszukana,place za cos niemale pieniadze i zostaje potraktowana jak klient ostatniej kategorii.
Dlatego coraz rzadziej decyduje sie na zakupo czegokolwiek poprzez tego typu portale. Warto najpierw sprawdzic na stronie danego salonu np.ile kosztuje mikrodermabrazja. Ostatnio napotkalam oferte mikrodermabrazja+maska chyba za 65 zł zamiast 310. Jak sie okazalo na stronie tego salonu mikrodermabrazja z maska kosztuje 160 zł.A ceny 310 nigdzie nie zauwazylam

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2011-03-18 o 15:23
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:47   #537
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez julka130 Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie kupon za 129zł na Bogaty pakiet zabiegów odmładzająco-antycellulitowych, mezoterapię bezigłową na twarz, szyję, dekolt i pośladki oraz zabieg Therma RF na twarz, szyję i dekolt w Studiu Prestige.

No i się zastanawiam teraz jak wszystkich obsłużą jeśli kupon jest ważny 6 miesięcy a zakupionych jest już 1122 !!! i oferta trwa jeszcze 10 godz!!!
na chwilę obecną musieliby robić 7 zabiegów dziennie tylko na kupony a zabieg chyba nie trwa 30min tylko dużo dłużej.
No i wlasnie niestety to jest minus. Ja kupilam karnet na fitness. Zostalo ich sprzedanych ponad 2000!!! A waznosc jednego karnet mozna wykorzystac do konca czerwca (z zastrzezeniem, ze maja to byc dwa miesiace od pierwszego wejscia). Mozecie sobie wyobrazic jaki jest tlok na sali... Sala ma ok 45 m2. Ostatnio nie wykonywalam polowy cwiczen, bo zostalam 'zepchnieta' na tylnia sciane przed dziewczyny cwiczace z przodu, ktore z minuty na minute przesuwaly sie w tyl...
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:06   #538
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
No i wlasnie niestety to jest minus. Ja kupilam karnet na fitness. Zostalo ich sprzedanych ponad 2000!!! A waznosc jednego karnet mozna wykorzystac do konca czerwca (z zastrzezeniem, ze maja to byc dwa miesiace od pierwszego wejscia). Mozecie sobie wyobrazic jaki jest tlok na sali... Sala ma ok 45 m2. Ostatnio nie wykonywalam polowy cwiczen, bo zostalam 'zepchnieta' na tylnia sciane przed dziewczyny cwiczace z przodu, ktore z minuty na minute przesuwaly sie w tyl...
heh jadę właśnie jutro się zapisać. z nadzieją, że może pierwsze tłumy już mineły
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:07   #539
dociekliwy wredniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Na podstawie mojej historii i historii innych Grouponowiczów, które czytałam, wydaje mi się, że Groupon to fajne rozwiązanie w sytuacji gdy kupujemy raczej homogeniczny produkt (np. bilet do teatru, zniżkę na krem itp) niż usługę. Jakość usługi zawsze można na bieżąco "dostosować" do klienta, czyt. jeśli z Grouponem, to gorzej...
I nic dziwnego, że opcji kupna produktów jest dużo mniej, niż usług... Zdaje się, że co poniektórzy właściciele firm traktują grouponowiczów jak ciężkich frajerów, którzy im udzielają nieoprocentowanej pożyczki....

Edytowane przez dociekliwy wredniak
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:09
dociekliwy wredniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:09   #540
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
heh jadę właśnie jutro się zapisać. z nadzieją, że może pierwsze tłumy już mineły
No wlasnie jak gadalysmy kiedys w tej sprawie to bylo ok Ilosc osob znosna, dalo sie cwiczyc. A teraz z zajec na zajecia wydaje mi sie, ze jest co raz gorzej
A myslalam podobnie jak Ty. Aaaa pozniej tlumy mina i bedzie lzej

PS Wlasnie na 18 jade na zajecia Jak bede 'po' napisze Ci, czy znow bylo tyle osob

Edytowane przez klajdla
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:10
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.