Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 22:19   #1
adr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3

Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)


Cześć dziewczyny/panowie.Kiedy miałem 15lat zaczął mnie atakować trądzik.Niestety przez wiele lat męczyłem się z tą chorobą chociaż zawsze byłem człowiekiem pewnym,ogarniętym i skorym do zabaw.Jak wiecie ta choroba wyniszcza przede wszystkim pewność siebie.Jednak minęły jakoś te lata i trądzik z biegiem czasu zmniejszał się.Teraz mam 23lata studiuję/pracuję i chcę wreszcie wygrać z tą chorobą.W tej chwili przede wszystkim mam problemy z czerwonymi policzkami(trądzik różowaty).Nie jest jakoś tragicznie ale chcę znów odżyć i mieć pewność jak kiedyś.
Dlatego napisałem na waszym forum aby dowiedzieć się gdzie najlepiej iść do salonu kosmetycznego na zabieg zamykania naczynek w Krakowie.Jaki salon polecacie?
Wymienię parę stron internetowych, o których myślałem:
www.cdekleopatra.pl
www.dermed.pl
www.osteomed.krakow.pl
www.cmpromed.pl
www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl

Nie chcę pisać jakie miałem problemy bo chcę zapomnieć o tym ciężkim okresie.Pocisnął bym ostre słowa bo tylko tak mógłbym się wyrazić jednak forum profesjonalne a więc kulturka obowiązuje.
Bardzo was proszę napiszcie, które salony kosmetyczne z dermatologiem w Krakowie polecacie.Na zabieg chcę się wybrać do 2tygodni.
Cena można powiedzieć że do 5tys. ale ogólnie myślę że te bardzo luksusowe biorą po 1tys(tak słyszałem).

Prywatnych dermatologów za miło nie wspominam i powiem że większość to ludzie bez serc.Miałem to szczęście że nie miałem problemów finansowych dlatego jakoś radziłem sobie z tą chorobą jednak nie szanuję tych ludzi jak również tej grupy.

Pozdrawiam panie i panów i bardzo proszę o szczere posty, Adrian.
adr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 01:26   #2
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Smile Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

hm,przykro,że nie trafiłeś na lekarza z ludzkim podejściem ,ja też długo szukałam
i znalazłam,to Katarzyna Jasiewicz z Consensus med pl.Nie wiem czy ona robi osobiście zamykanie naczynek,bo chodziłam do niej na inne zabiegi laserowe,ale dobrze umówić sie do niej na konsultacje,wsparcie psychiczne dostaniesz gratis,a za fachową wiedze ,to już trzeba zapłacić.

Co do salonów,które wymieniłeś,to Dermed wspominam najgorzej.Lekarka wciąż podkreślała,gdy pytałam o jakiś zabieg,"to są bardzo drogie zabiegi,stać Panią".Po 10 minutach rozmowy ,odesłała mnie gdzie indziej.Było bardzo nie miło.

Cleopatra ,miłe lekarki i to wszystko,kiepska wiedza i kiepski sprzęt,ale za to tanie zabiegi.

Innych,które wymieniłeś nie znam.

Życze powodzenia ,może tym razem Ci sie uda i trafić na dobrego lekarza.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 02:29   #3
adr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Dzięki Natalia za odpisanie

Wiesz coś może o www.budzicz.pl czyli Renata Budzicz.
Dowiedziałem się od paru osób z medycyny że ta lekarka jest ok.
Sprawdziłem stronę i rzeczywiście wygląda na miła/sympatyczną osobę w dodatku jest lekarzem oraz prowadzi chyba sama interes gdyż dodatkowych programów na stronie nie widzę.Wiesz może Natalia coś o tej pani jak również użytkownicy forum wizaż?

Wróćmy do tego consensus a więc www.consensus.med.pl
Widzę że ceny zabiegów mają średnie więc ok, jednak widzę masę lekarzy a więc taka masówka(oczywiście to jest moja własna opinia).
Jesteś zadowolona z laserów Natalia?
-----------------------------------

Bardzo proszę o informacje w sprawie w/w gabinetów gdyż obydwa mnie interesują.
adr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 23:23   #4
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ha,nikt nie odpisał ,sama byłam ciekawa kogo polecają,no cóż.To pokolei.

Ja też się nabrałam na super strone p.Renaty Budzisz,wygląda tak sympatycznie,jak Renatka,czyli młoda dziewczyna,a jest panią koło 50 -tki,to tak na marginesie.Nawet nie była miła,50 dych za 10 minut wizyty,z wyrokiem ,że nic się nie da zrobić.Ona mnie najbardziej zdołowała,że wszystkich lekarzy.

Zamykanie naczynek,to nie jest nic trudnego,skomplikowanego, każdy Ci to zrobi,
wystarczy dobry sprzęt,i umiejętności.

Moim problemem były przebarwienia,a to jest dużo trudniejsze do usunięcia.

Zaczełam od IPL,to nie jest laser,tylko Impulsywne Źródło Światła.Przy okazji usunął mi wszystkie
naczynka z twarzy.Nie było ich dużo,ale były.Jeżeli zdecydowałbyś się na IPL,to najlepszy mają w ESTETICA,.To lekarz musi ocenić czy wystarczy Ci IPL, czy laser.Ja zabiegów laserem na naczynka nie miałam.

Wracająć do Consensus,co jest złego w tym,że każdy lekarz jest od innego problemu,tak jest lepiej.Tam są tylko dwa gabinety lekarskie,i jeden kosmetyczny.
Umawiasz się tylko z jednym lekarzem.Jeżeli zamykanie naczynek wykonuje dr.
Jasiewicz,to polecam ją jako fachowca i człowieka,mnie robiła zabiegi laserowe na przebarwienia, oczywiście jestem zachwycona jak gapie sie w lustro ,tego się nie da opisać,to jest tak jakby Ci ktoś dał nowe życie .Naczynek już nie miałam ,jak do niej dotarłam.Szkoda,że mają taką mało zachęcającą reklame w gazecie,też myślałam,że to jakaś przychodnia,ale na brak pacjętów nie narzekają.

Jest jeszcze nadzieja,że napisze ktoś kto zamykał naczynka laserem w Krakowie,
i jest zadowolony.Podbijaj sobie wątek codziennie,to będzie bardziej widoczny,bo na pierwszej stronie.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 02:17   #5
adr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Potwierdzam to co pisałaś wyżej.
Jeszcze raz dzięki za odpisanie i mam nadzieję że będziesz codziennie odwiedzała ten temat.Ogólnie to widzę że mamy podobny problem(rumień) więc chciał bym się z tobą jakoś zgadać.Najlepiej przez gg bo szybko i bezproblemowo.

Ta dermatolog ma ADHD, tak przywieszonej babki już długo nie widziałem.NIEpolecam jej gdyż tylko idiotka was zdołuje.Myśli że wszystko wie jednak tak nie jest, 0tolerancji dla takich przypałów.Niestety większość dermatologów takich jest i tego się nie zmieni.Więcej z miłą chęcią negatywnych opinii napiszę później aby was ostrzec.Odradzam a ja już tam się nie pojawię.
Śmiała się i powiedziała że nie ma żadnych laserów i podobnych zabiegów, myślę że jest amatorką i tylko umie mówić a zabiegów profesjonalnych pewnie nie.
Przepisała maści te same co inni amatorzy, którzy nie pomogli a więc zasługuje na słowo "AMATOR" w dodatku rozex nie służy mi i tylko ten lek wywołuje większą czerwień dlatego jeśli dostaniecie rozex to się zastanówcie czy smarować na gródki oraz rumień gdyż u mnie ten lek nie pomaga a nawet szkodzi.Opinie innych osób również nie są satysfakcjonujące, większość ma problemy z takimi ostrymi lekami.
Rozpisałem się dość sporo ale się rozpiszę jeszcze więcej gdyż jak widzę to każdy amatorski dermatolog przepisuje tylko maści a jak się mówi że nie pomagają to amatorzy dają następne maści, tylko stracona kasa i nerwy gdyż można dostać przez je miłe słówko kota.Niech się cieszy że nie jest facetem bo jakiś psychol by jej krzywde zrobił, takie ostre słówka krzywdzą a ona o tym powinna wiedzieć.Po czasie spłynęły jednak zapamiętałem ją i z daleka od niej.
------------------------------------------------------
Natalka przyjaciółko jedyna z forum będę więcej chciał informacji gdyż widzę że dałaś radę ze swoim problemem a więc pójdę tam gdzie ty i spytam się o ten zabieg co robiłaś.Zależy mi tylko na zmniejszeniu rumieni gdyż wyglądam jak bym często lubił wypić... heh i to jest właśnie tragiczne.
adr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:48   #6
tabunek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

JA bym Ci polecił salon Vesuna wszystko masz opisane na www.vesuna.pl - nowo otwarty, mają bardzo przyzwoite ceny. Wymieniłeś kilka salonów, ale warto wspomnieć o tym jeszcze jednym. Byłam tam ostatnio i jestem zadowolona! Zrobiłam sobie depilację
tabunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 10:49   #7
aśka 20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ja gorąco polecam Panią Bożenę Kiełbik z ulicy Zygmunta Augusta 9/1. Pani z dużym wieloletnim doświadczeniem. Zamyka naczynka metodą elektrokoagulacji u mnie efekty były bardzo widoczne, a na rumień stosuje laser IPL.
__________________
Majka2
aśka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 09:25   #8
mvw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

witajcie krakusy!!

ja nie cierpie na rumień,ale mam obrzydliwe popękane naczynka na płatkach nosa, i chciałabym je usunąć!!

wiem,że teraz nie pora,ale juz robie rekonesans...
czy IPL wystarczy??
gdzie polecacie sie udać i jakie są ceny +/-

dzieki za wszelkie odpowiedzi !!
mvw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 07:23   #9
baska13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krynica
Wiadomości: 19
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Witam
Ja właśnie za jakiś czas wybieram się na zamykanie naczynek do salonu kosmetycznego Lux Dermika

Postaram się napisać jak było, ale już po telefonie widzę, że pełny profesjonalizm.

Pozdrawiam
baska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:12   #10
patka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 54
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Bylam w dermed w srode,dzisiaj mamy sobote.zamykalam naczynka laserem,nic nie boli,lekko piecze.pani doktor powiedziala ze zamkniete,mialam lekkie zaczerwiwnienia tylko.w piatek rano ladnie zeszlo,ale po podrozy saqmolotem wyszlo,a latac nie mozna 2 dni po zabiegu.nie wiem,poczekam jeszcze pare dni i napisze,na razie pojawily sie w tym samym miejscu co byly.koszt 200 zl plus onsultacja 60.
patka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 11:21   #11
patka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 54
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Jestem poltora tyg.po zamykaniu naczynek w dermedzie.Powiem wam ze rewelacja.Jestem bardzo zadowolona z efektow.Gdzie niegdzie mam takie male czerwone plamki,ale prawie niewidoczne.Korektor juz mi niepotrzebny,tylko podklad.Polecam Wam bo warto.Zabieg trwal 10 min.Laser nie boli,jest to porownywalne do szczypania,ale zdecydowanie nie jest to bol.Nie latamy 2 dni po,przynajmiej, i najlepiej zostac w domu.Krem la roche posay na naczynka,pozdrawiam.
patka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 18:06   #12
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

hej skad macie takie informacje, ze nie mozna latac i, ze trzeba siedziec w domu?
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:49   #13
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ja korzystam z usług Vesuny w Bonarce. Polecam
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:56   #14
patka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Hej informacje o tym ze nie mozna latac przez pierwsze 2 dni uzyskalam od pani doktor w derma med.Rozmawialam pozniej z kosmetyczka i ona powiedziala to samo.Najlepiej po takich zabiegach na twarz zostac w domu,nie zmieniac temperatury,szczegolnie zima i jak jest b goraco.W samolocie chodzi o cisnienie,ktore troszke sie podnosi,np.zatkane uszy
patka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:43   #15
medievala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Jeśli chodzi o Osteomed to bym poleciła, moja koleżanka korzystała i faktycznie mniej się czerwieni
medievala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:49   #16
kwiatana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Witam, a na ilu zabiegach w sumie była twoja koleżanka? Czy po pierwszym razie już był efekt?
kwiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:11   #17
kwiatana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

A na ilu zabiegach w sumie była twoja kolezanka? Czy po pierwszym razie już był efekt?
kwiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 22:16   #18
medievala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Efekt to indywidualna sprawa: ilość naczynek, rodzaj skóry itp. ale po pierwszym razie był minimalny efekt a po 3 razach buzia wyladniala
medievala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:18   #19
kwiatana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

kurcze fajnie… czyli pozostaje zbierac kase
kwiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 09:25   #20
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ja jestem po 3 zabiegu IPL, pamietaj ze IPL to nie laser, sa jeszcze na rumien lasery takie jak quadrostar, vbeam czy VPL, sporo opcji do wyprobowania, ja na razie robie IPL, 3 zabieg mialem 3 tyg temu, nie wiem czy jest roznica bo dla mnie zawsze bedzie cos do poprawki, takie juz mam schizy na temat swoich policzkow ale napewno bede musial zrobic wiecej niz te 3 zabiegi, bo to jednak malo jak na moj stan rumieniowy.
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:25   #21
medievala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Tzn IPL to bardziej fotoodmładzanie wiec się zgodze z Tobą. Dlatego jeśli się ma większy problem na twarzy to mysle, ze lepiej wybrac jakis konkretny laser żeby mieć wiekszą gwarancje efektu koncowego.
medievala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:50   #22
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

W sumie... wszedzie gdzie opisuja IPL to pisza ze jest niby tez na rumien i drobne naczynka, no wlasnie jak na rumiem ma dzialac jak pisza ze jest do drobnych naczynek, rumien u wielu osob jest mega rozlany i gleboki, wiec mysle ze to nie sa drobne naczynka :P Choc sam robie teraz IPL jeszcze kilka zabiegow to po nim jak nie bedzie znaczacej poprawy ide na stricie LASER np vbeam czy vpl. Choc tez nie mowie ze IPL nie zadziala, pewnie tez zadziala jak sie trafi na fachowca, nie na doktórka ktory czeka aby wysępić kolejne $$ od nas i abys przychodzil co miesiac do niego i zostawial mamone.

Dlatego bardziej sklanial bym sie do stwierdzenia, ze to Dermatolog ktorego wybralismy nam nie pomaga, anizeli same zabiegi na IPLach czy Laserach, teraz znalesc dobrego derm. to skarb.
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 14:52   #23
TaViola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ja odkąd pamiętam mam problemy z zaczerwienieniem na twarzy szczególnie z prawej strony. Ostatnio jak bylam u kosmetyczki to powiedziala ze ona już widzi pekające naczynka! Troche się przeraziłam. Poprosiłam lekarza o przepisanie witaminy pp, ale na razie nie widzę poprawy. Zastanawiam się czy nie skorzystać z lasera. Słyszał ktos z was o laserze Nd:YAG (neodymowo-yagowym)?




TaViola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:48   #24
daga0z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Sprawdzałam jakieś informacje o tym laserze na stronie osteomedu, bo właśnie się zastanawiam nad wizytą. Promienie lasera są pochłaniane przez melaninę, dzięki czemu następuje wyparowanie mieszka włosowego. Jest skuteczny nawet wtedy, kiedy jest mała zawartość tego barwnika. Zastanawiam się tylko, jak to jest z ilością zabiegów. Myślicie, że takie 3 zabiegi by wystarczyły, jeśli jestem blondynką i mam stosunkowo jasne włosy?
daga0z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:31   #25
nataaaliaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

TaViola – moja koleżanka zamykała sobie w osteomedzie niebieskie naczynka (nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje:P) na nogach. Nie wiem, czy można to porównywać, ale ona jest zadowolona
nataaaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 20:02   #26
TaViola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Dzięki dziewczyny, no właśnie już trafiłam jakiś czas temu na stronie tej kliniki , poczytałam o tym zabiegu i chyba się zdecyduję. Tylko nie wiem czy w tym roku, bo teraz wyjeżdżam na miesiąc i po powrocie będę spłukana z kasy
Daga – co do twojego pytania to proponuję byś się umówiła na pierwszą wizytę i dowiedziała się wszystkiego w gabinecie. Bo w Internecie jest tyle opinii na temat laserów, że człowiek już nie kuma o który zabieg chodzi :/. Jak będziesz po wyzycie to napisz koniecznie co Ci powiedzieli.

TaViola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:22   #27
cinnamon9
Przyczajenie
 
Avatar cinnamon9
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

a ja sie dolaczam do prosby o relacje i oferuje kupona na zamymkanie w Krakowie w salonie Antonio ProVo, bo sama nie jestem w stanie skorzystac ((((((
pozdr
cinnamon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 20:53   #28
patrycek8930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

a ja mam pytanie jak czujecie sie w sytuacjach stresowych czy cera po zabiegu czerwieni sie w mniejszym stopniu czy juz wogole
patrycek8930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:46   #29
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

macie jakieś doświadczenia ze studiem urody w Parku Wodnym ?
zabieg elektrokoagulacji wykonuje tam lekarz ....
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 21:07   #30
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

a czy zadna z was, nie zamykala naczynek na nogach w gabinecie?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 13:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.