Workery/glany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 17:58   #1
azusa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21

Workery/glany


Hej
Pisze pierwszy raz tu w tym dziale odnośnie workerów/glanów.
Poszukuje butów w stylu militarnym koniecznie czarnych! ...chcialabym znaleźć jakies buty na zime najlepiej zeby byly one ocieplane i wyglądaly jak glany/workery. Szukam jakiś czarnych, zwyklych, ze skóry eko i najlepiej niskich (max 2 obcas ale wolalabym mniejszy). Przeszukałam całe miasto i niektore stronki internetowe... nic nie ma Mam pewne upatrzone modele ale wiem, że źle bede sie w nich czuć bo mają duzy obcas oraz do tego mają zbędne ćwieki a chciałabym najzwyklejsze jak to tylko mozliwe noi porządne tak do 200zl (nie z allegro).

Dziewczyny prosilabym o waszą pomoc, poradźcie, podeślijcie coś jeśli możecie, jesli widzialyscie gdziekolwiek jakieś pod moj opis
Bede wdzieczna,
Pozdrawiam


coś w tym stylu: http://img534.imageshack.us/img534/2826/99458139.jpg

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

podbijam może troche pokręcilam w wypowiedzi ale streszczając chodzi mi o coś typu worker boots/glany smukłe czarne bez ozdób najlepiej ze skóry naturalnej

Edytowane przez azusa0
Czas edycji: 2012-10-29 o 17:14
azusa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:40   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Workery/glany

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:02   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Workery/glany

Ja też uważam, że zwykłe glany to najlepszy pomysł w tej sytuacji.
One nie są ocieplane, ale jeżeli założysz grubą, solidną skarpetę-mrozy Ci nie straszne!
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:07   #4
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Workery/glany

glany sa dobre jak sie ma 16 lat... kalecza stopy, dopoki sie nie uloza, obcieraja no i sa ciezkie, czesto przemakaja
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 10:21   #5
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Workery/glany

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
glany sa dobre jak sie ma 16 lat... kalecza stopy, dopoki sie nie uloza, obcieraja no i sa ciezkie, czesto przemakaja
Stopy kaleczą tylko jak są nie rozchodzone. Potem są bardzo wygodne.
Co do ciężkości to zależy. Mi nie przeszkadza.
I ani razu mi nie przemokły. Impregnacja tłuszczem i pastą i nawet jak po kostkę do kałuży wlazłam to nic nie przemakało.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 10:23   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Workery/glany

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:07   #7
azusa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Workery/glany

bardzo dziekuje wam za wszystkie odpowiedzi

myślałam bardziej o butach ''glanowatych'' nie wiem jak to nazwać, nie raz mialam styczność z glanami(przymierzaniem i krotkim chodzeniem) i jak dla mnie za cięzkie buty mam bardzo chude nogi i czulam naprawde spory cięzar...może faktycznie to kwestia przyzwyczajenia ale jednak szukam butów na wzór glanow ale żeby były lżejsze i smuklejsze?

podesłałybyscie jakies stronki z butami workerami/glanami takimi wiązanymi w stylu rockowym?
cokolwiek
azusa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 14:09   #8
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Workery/glany

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
glany sa dobre jak sie ma 16 lat... kalecza stopy, dopoki sie nie uloza, obcieraja no i sa ciezkie, czesto przemakaja
Ej, wcale, że nie, wcale, że nie, wcale, że nie!

Po 16 roku życia glany są równie wspaniałe. Kiedy miałam 16 lat, moi nauczyciele w liceum też nosili glany. Pani od fizyki, na przykład.

Ja też noszę nadal. Glany są dobre, one są bardzo dobre nawet.
I rzeczywiście, przemakają, pod warunkiem, że nie zostały dobrze zaimpregnowane.

Co do obcierania-buty, jak buty. Piętnastocentymetrowe szpilki też mnie obtarły niezmiernie, a teraz je kocham.
Taka miłość od pierwszej krwi, jak to z wieloma butami.

Po 16 roku życia używa się glanów jakoś tak rzadziej, człowiek zaczyna powolutku rozumieć, że do opery to one nie za bardzo, że jak jest wizyta klienta i dostaje się e-mail, że ma być "keżual biznes", to trzeba wygrzebać te nieszczęsne kozaki/muszkieterki/oficerki, generalnie obuwie jednoznacznie nie nieeleganckie. Co nie oznacza, że bezrefleksyjnie wyrzuca się najukochańsze glaniury na pewną śmierć na śmietniku.

Wciąż jednak nie pojmuję jednego. Jak to jest możliwe, ze ludzie chodzą w glanach w góry.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:17   #9
azusa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Workery/glany

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Wciąż jednak nie pojmuję jednego. Jak to jest możliwe, ze ludzie chodzą w glanach w góry.

Moja bliska koleżanka sie wybrała w martensach w góry szczerze mowiąc tez sie zdziwiłam. Nie wiem, może mylą je z traperami? Jak im wygodnie to niech chodza

Glany wg mnie dodaja charakteru, podobaja mi sie ale nie są dla mnie więc szukam czegoś zastępczego lżejszego, smuklejszego i najlepiej ocieplanego bo mi stopy marzną w butach (a nosze na codzien sportowe obuwie)


więc dziewczyny jesli ktoraś z was widziala cos w tym stylu podeslijcie stronke

Edytowane przez azusa0
Czas edycji: 2012-10-30 o 14:18
azusa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:16   #10
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Workery/glany

Cytat:
Napisane przez azusa0 Pokaż wiadomość
Moja bliska koleżanka sie wybrała w martensach w góry szczerze mowiąc tez sie zdziwiłam. Nie wiem, może mylą je z traperami? Jak im wygodnie to niech chodza

Glany wg mnie dodaja charakteru, podobaja mi sie ale nie są dla mnie więc szukam czegoś zastępczego lżejszego, smuklejszego i najlepiej ocieplanego bo mi stopy marzną w butach (a nosze na codzien sportowe obuwie)


więc dziewczyny jesli ktoraś z was widziala cos w tym stylu podeslijcie stronke
http://www.rockmetalshop.pl/product-...CK-X-315-.html
Mi to wygląda na lżejsze od "zwyczajnych" glanów. I są ocieplane. No i w ogóle w tym sklepie jest trochę butów glanopodobnych, ale nie glanów, rozejrzyj się.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:13   #11
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Workery/glany

Może te z załącznika spodobają Ci się. Sama je kupiłam, są wygodne, skórzane, tylko obcas (typu klocek) głośno stuka. CCC/Lasocki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2220075650001sur.jpg (125,1 KB, 18 załadowań)
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 14:54   #12
azusa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Unhappy Dot.: Workery/glany

ehh ...

a ja nadal szukam czegoś ala glany i nic nie znalazlam
Potrzebuje waszej pomocy, jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie znajde smukłe glany srednio wysokie CZARNE z eko skóry to bylabym bardzobardzo wdzieczna
nie sadzilam, że z tym moglby być aż taki problem, tyle udziwnień z butami a zwykłych to juz znaleźć nie mozna
azusa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:51   #13
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Workery/glany

Też szukałam podobnych i w sklepach nie było, w końcu trafiłam takie za dyche w lumpeksie
A wcześniejszą parę dorwałam na fleq.pl.
Nie wiem czy obecnie mają w ofercie workery.


Co do glanów, to nosiłam w gimnazjum i teraz się zastanawiam jak mogłam nosić takie ciężkie buciory?
Glany jak dla mnie tylko na mężczyznach.. .
Workery rządzą.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:28   #14
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Workery/glany

Ja tam bardzo lubię glany i zupełnie nie przeszkadza mi ich ciężar... a dzieki temu że są takie sztywne to w pewnym sensie neutralizują moją wadę postawy. Ale rzadko w nich chodzę bo ludzie krzywo patrzą i się źle z tym czuję.
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:37   #15
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Workery/glany

Ja glany przenosiłam całe gimnazjum i liceum - nawet zdarzyło mi się w lato chodzić, taki ze mnie był "brudas" i szczerze przez zimnem ciągnącym od blaszki żadna skarpeta Cię nie uchroni.
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:06   #16
azusa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Workery/glany

a ja widze że zdania są podzielone
niektore osoby mówia że tylko zalozyć gruba skarpete i jest dobrze w nich w zime, a niektorzy że od blachy i gumy ciągnie zimno....ja czesciej spotykalam sie z tym drugim, każdy kogo znam narzekał w zime na glany ale i tak je nosil noi moi znajomi tez noszą glany w lato, stopy im chyba wtedy pleśnieja
do mnie glany by nie do konca pasowały, podobaja mi sie, fajne sa owszem ale jednak nie dla mnie, cięzko mi sie przekonać do nich mimo że moj styl pasowalby do nich.

jednak szukam czegoś smuklejszego, delikatniejszego mniej obszernego ale nie tez super kobiecego (nie martensy bo nie wywale tyle kasy, mcarthury kojarze ale nie wiem gdzie mozna je teraz dostać?)....moj problem ze znalezieniem butow na zimowe dni jest cięzki, nie wiem kto moglbymi pomoc? moja mama mówi że mam sama sobie uszyć te buty bo nic nie moge znaleźć ciekawego

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Też szukałam podobnych i w sklepach nie było, w końcu trafiłam takie za dyche w lumpeksie
A wcześniejszą parę dorwałam na fleq.pl.
Nie wiem czy obecnie mają w ofercie workery.
bardzo dziekuje ci za stronke przeorałam cały internet w poszukiwaniu butów a na nią jeszcze nie trafiłam, a własnie, zna ktoś jakies stronki z butami jakich szukam oprocz tych znanych i popularnych?

http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,39192
czegoś takiego szukam! świetne są, opis odpowiada....tylko te cholerne ćwieki, chcialabym najzwyklejsze
azusa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.