Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będziemy :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 10:10   #1
marabi
Zakorzenienie
 
Avatar marabi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WARSZAWA, Bemowo
Wiadomości: 4 244

Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będziemy :-)


Hej dziewczyny!

Pomyślałam, ze warto założyć wątek o naszych kosmetykach, z którymi chyba nigdy się nie rozstaniemy, stale do nich powracamy i często goszczą w naszej kosmetyczce.
Każda mogłaby zamieścić tu ich fotki i krótkie opisy, wyjaśniające, dlaczego sa naszymi the best!
Ponieważ jesteśmy w różnym wieku, mamy różne typy cery, to każda mogłaby podpatrzeć coś u wizażanek, które mają podobne do niej cerę, urodę i preferencje.

Mam nadzieję, ze wątek się rozwinie i nawzajem coś od siebie skorzystamy!
__________________
??? Może masz na zbyciu stare bajki na kliszach ???


WYMIANKA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473753

SZUKAM: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=26870216


marabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 10:40   #2
marabi
Zakorzenienie
 
Avatar marabi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WARSZAWA, Bemowo
Wiadomości: 4 244
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

A oto moje The best!

Mam 26 lat, długo miałam problemy z trądzikiem, teraz moja cera z typowo tłustej zaczyna być bardziej mieszana. Nie mam jeszcze problemów, z widocznymi zmarszczkami na buźce, ale pojawiły mi się bruzdki w kacikach oczu. Stale poszukuję jakiegos dobrego, odpowiedniego do wieku kremiku pod oczy... Maluję się prawie codziennie, daje skórze odpocząć trochę w weekendy. Potrzebuję dobrych podkładów i pudrów matujacych i kryjących, ale bez efektu maski!

W mojej kosmetyczce zawsze znajdziecie:
- tusze Max Factor - Masterpiece i 2000 Calorie
- lżejszy podkład matujący- np. Lumene Matt Touch w sprayu, Lirene City Matt
- podkład super kryjący na większe niespodzianki - La Roche Posay Unifiance Correcteur de teint- chyba nigdy sie z nim nie rozstanę!
- trwałą szminkę - obecnie odkryłam bardzo fajną podwójną Avon Perfect wear - długo trzyma sie na ustach
- jakąś fajna szmineczkę rozświetlająca usteczka - obecnie Avon Shine Supreme Reflections - daje fajny nieprzesadzony efekt, kolorek idealny On Ice
- kuleczki bązujace Avon Bronze - świetne! bardzo wydajne, używam na kości policzkowe
- chusteczki do demakijażu Yves Rocher Pure calmille z rumiankiem - bardzo dobrze nasączone, świetnie oczyszczają buźkę
- kremik Yves Rocher z witaminami - kiedy moja bużka potrzebuje zastrzyku energii i witaminek, fajna żelowa konsystencja
- niedawne odkrycie Rozświetlajaca emulsja z witamina C Oriflame - lekko matuje i rozpromienia!
- Potrójny peeling Lirene- buzka jest po nim gładziutka, jak pupcia niemowlaka!
- Balsamik do ust z woskiem Oriflame, żeby odżywić spierzchnięte useczka
- Delikatnie peelingujacy żel do mycia ciała Avon Exotic Beaches
- spełnia zadanie peelingu całego ciała, fajnie wygładza i ma letni zapaszek
- wydajny Modelujący krem do biustu Avon
- Oliwka do masażu z kompleksem antycellulit Ziaja- fajny zapaszek, w sam raz do masażu z partnerem, on cieszy sie, że masuje, a tobie jest przyjemnie, a przy okazji ujędrniasz skórę
- dobry kremik do rąk- aktualnie Garnier intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry
- lakier do włosów Schwarzkopf, wydajny i dobrze utrwalajacy!

Uff... To narazie tyle!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg best1.jpg (101,8 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg best2.jpg (83,3 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg best3.jpg (107,7 KB, 207 załadowań)
__________________
??? Może masz na zbyciu stare bajki na kliszach ???


WYMIANKA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473753

SZUKAM: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=26870216



Edytowane przez marabi
Czas edycji: 2007-04-02 o 12:58
marabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:45   #3
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Kostka myjąca Dove - uwielbiam, to jedyne takie mydło Fotki zamieszczać nie trzeba, przecież każdy zna
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:14   #4
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Mam kilka tach niezaowdnych:
balsam granatowy nivea
lotion Nivea
krem niveasoft, do twarzy i do całego ciała jest rewelacyjny.
Klasyczny krem Nivea

Podobie jak Ludowa ubóstwiam kostki myjące Dove, szczególnie tą Cream Bar - ta w złotawo-białym opakowaniu.

balsamy ziaja masło kakaowe i oliwkowy

balsam czerwony Garnier,
krem do rąk garnier różowy i czerwony

balsam brązujący Dove Summer Glow

Tusze do rzęs Max Factora

Podkład MF Lasting Performance

Kredki do oczu IsaDora
Róż Bourjois

kredka ze szczoteczką do brwi Diora i Lancome
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:28   #5
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

a czy przypadkiem nie bylo takiego temetu?moze nie... ja jeste wierna chapstickowi i kremowi Nivea,temu niebieskiemu
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:30   #6
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Na ogół moja skóra jest niestety sucha. Ale różnie to bywa
Dax Cosmetics- krem z masłem kakaowym- uwielbiam jego zapach i konsystencje. Używam go albo do całego ciała, albo do twarzy, albo do rąk. Uwielbiam ten kremik, mniam Cudownie nawilża skórę i ten zapach...
Klorane- szampon suchy w aerozolu do włosów przetłuszczajacych się, bez użycia wody. CUUUDO! Oczywiście nie używam go zamiast normalnego szamponu. Używam go do odświeżenia włosów, i tez po to, aby nie myć włosow codziennie, tylko co dwa dni. Ponieważ pod koniec drugiego dnia włosy są już lekko przetłuszczone u nasady to używam tego specyfiku, pare sekund i jak świeżo uzyte
Iwostin- kremy: nawilżajacy o przedłużonym działaniu, półtłusty, tłusty. Daja ukojenie mojej skórze, używam w zależności od jej kondycji (bardziej lub mniej sucha). Nie mam na nich alergii
Dior Diorskin sculpt - podkład. Bardzo dobrze maskuje, nawilża i rozświetla skórę. Uwielbiam go ma piękny zapach, czasami używam go zamiast korektora. Nie daje efektu maski, dobrze się nakłada i nie ściera sie.
Dior ultimeyes- tusz do rzęs, który jako jedyny w taki sposób czyni moje rzęsy widocznym i dłuższymi Nie osypuje się, zostaje świeży i mokry na baaaaardzo długo
Rimmel podkład recover- oh tak, to jest coś, co powoduje, że twarz wygląda na wypoczęta i świeżą.
Puder Paul Sagane matujący- matuje na baardzo długo, nie różowieje ani nie ciemnieje. SUPER!
pomadki Nivea, bebe- bezbarwne, w każdych ilościach, jestem od nich uzależniona
kremy do rąk - nivea, kamill, iwostin- jestem od nich uzależniona, nie kleją się, dają ukojenie i nawilżenie na długi czas.
pudry rozświetlające typu: givenchy prisme, meteorites, apc, glazel -> juz jestem od nich uzależniona
krem nivea soft- kolejny ulubiony krem do ciała
tonik Benzacne- oczyszcza, odświeża, nawilza i nie ściaga skóry
Radical serum do włosów suchych i zniszczonych- bardzo dobry jako odżywka
Avene- autobronzant hydratant - fajny samoopalacz, nie wysusza, nie brudzi, nie śmierdzi, nie robi plam. Ideał

I fotka przed i po użyciu tuszu Diora Ultimeyes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3294.JPG (34,0 KB, 884 załadowań)
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:30   #7
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Kosmetyki, które zawsze znajdują sie w mojej lazience uzywam od "X lat":
1.tusz Max factor 2000calories !! To zdecydowanie Mój KWC wśród wszystkich KWC;-) zasluguje na miano "Number 1" !
2.peeling Lirene antycelulit. ( pomarańczowy )- ukochany, jedyny!

- maseczka do włosów Wella Sp.Hydro Mask ( od kąd pierwszy raz uzylam , wracam do niej zawsze )
- szampon L'oreal Professionel Absolut Repair - moje włoski strawiły go dobre pare litrów
- Balsam Dove z jedwabiem
- tak jak wyżej napsiała wizazanka takze kostka Dove- jest bezkonkurencyjan wsrod mydeł !!
- żele pod prysznic dove
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 13:36   #8
marabi
Zakorzenienie
 
Avatar marabi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WARSZAWA, Bemowo
Wiadomości: 4 244
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
a czy przypadkiem nie bylo takiego temetu?moze nie... ja jeste wierna chapstickowi i kremowi Nivea,temu niebieskiemu
Buszuję po forum od niedawna i nie zauważyłam takiego wątku, ale może były podobne. Zależało mi na tym, żebysmy mogły powymieniać doświadczenia, z osobami, które mają podobną cerę, wiek i znalazły coś the best! Może dzięki temu wpadniemy na jakiś fajny, odpowiedni dla nas kosmetyk!

POZDRAWIAM!
__________________
??? Może masz na zbyciu stare bajki na kliszach ???


WYMIANKA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473753

SZUKAM: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=26870216


marabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:37   #9
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Moimi ulubionymi kosmetykami są:
krem oliwkowy lekka formuła Ziaja - na noc na dzień, na podrażnienia, nie zapycha jest extra
mgiełka do włosów rozjaśnionych Dove - ukochana
odżywka granatowa Dove do włosów suchych i zniszczonych
Dermacol
korektor Maybelline Ever Fresh
Błyszczyk Bebe vanilla
Farby do włosów Garnier Belle
na lato emulsja rozświetlająca Olay SPF 15

ciągle szukam dobrego balsamu, a raczej mleczka do ciała, tuszu do rzęs podkręcającego oraz cieni do powiek, ktore się nie wałkują. Powoli jednak tracę cierpliwość i nadzieję
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:50   #10
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Kostka Dove królowa wśród mydeł
Kosmetyki AA szczególnie linia Help. Nigdy sie na nich nie zawiodłam.

Wiecej faworytów nie mam.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:58   #11
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Takie do których zawsze powracam:
- żel po prysznic Johnson's Baby Softwash takie z niebieską zakrętka
- pomadki Nivea uwielbiam wszystkie
- klasyczny krem nivea
- krem uniwersalny Oriflame tzw małę jajo, super na sperzchnięte usta, suche łokcie itp.
- krem do ciała Oriflame zapachowe super konsystencja w ogóle super
- cienie Inglota i intensywne Oriflame
- tusz Lycra Extend Astora
- żel do mycia twarzy Garnier czysta skóra
Więcej w tej chwili nie pamiętam
Btw, wątek chyba bardziej na plotkowe, nie mówimy tu tylko o pielęgnacji ale także o kolorówce.
organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 20:53   #12
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Jak na razie mam dwa takie kosmetyki
Jest to kremik uniwersalny tender care Oriflame i podkład L'Oreal True Match.
Co do reszty to jestem na etapie poszukiwań
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:51   #13
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Klorane- szampon suchy w aerozolu do włosów przetłuszczajacych się, bez użycia wody. CUUUDO! Oczywiście nie używam go zamiast normalnego szamponu. Używam go do odświeżenia włosów, i tez po to, aby nie myć włosow codziennie, tylko co dwa dni. Ponieważ pod koniec drugiego dnia włosy są już lekko przetłuszczone u nasady to używam tego specyfiku, pare sekund i jak świeżo uzyte
możesz napisać coś więcej o tym kosmetyku tzn cene i gdzie go można kupić ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 19:20   #14
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
możesz napisać coś więcej o tym kosmetyku tzn cene i gdzie go można kupić ??
można go kupić w aptece lub w superpharm. Nie jest najtańszy bo kosztuje ok 35zł 150ml. Szampon jest w formie sprayu (takiego jak w dezodorantach). Na początku nie wiedziałam ile psikać i trochę przesadzałam, bo tak na prawde wystarczy kilka małych psików, żeby odświeżyć fryzurę. i najlepiej tylko w tych miejscach, gdzie włosy są przetłuszczone (oszczędność ).
Sposób użycia napisany jest na etykiecie, więc tez nie ma z tym problemu.

Wg mnie, warto go kupić w celu odświeżenia fryzury, sprawienia, aby przetłuszczone włosy stały sie świeże, jak po umyciu. Również po przebywaniu w miejscach, gdzie ktoś palił, gotował coś.
Uważam go za cudo kosmetyczne, bo w 2 minuty mam odswieżoną i nieprzetłuszczoną fryzurę
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 19:43   #15
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
można go kupić w aptece lub w superpharm. Nie jest najtańszy bo kosztuje ok 35zł 150ml. Szampon jest w formie sprayu (takiego jak w dezodorantach). Na początku nie wiedziałam ile psikać i trochę przesadzałam, bo tak na prawde wystarczy kilka małych psików, żeby odświeżyć fryzurę. i najlepiej tylko w tych miejscach, gdzie włosy są przetłuszczone (oszczędność ).
Sposób użycia napisany jest na etykiecie, więc tez nie ma z tym problemu.

Wg mnie, warto go kupić w celu odświeżenia fryzury, sprawienia, aby przetłuszczone włosy stały sie świeże, jak po umyciu. Również po przebywaniu w miejscach, gdzie ktoś palił, gotował coś.
Uważam go za cudo kosmetyczne, bo w 2 minuty mam odswieżoną i nieprzetłuszczoną fryzurę
OOOooo! to coś dla mnie

Świetny wątek Ja z kolei nigdy nie zrezygnuję z pomadki Nivea Lip Care oraz z żelu pod prysznic Luksja (najfajniejsze są te o zapachu owoców)
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 19:46   #16
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Moje the best to:

1. Maseczka z zielonej glinki - Dermaglin.
2. Dermablend Vichy, podkład w tubce - nie wysusza i dobrze kryje.
3. L'oreal - modelująca pasta do włosów - fajnie podkreśla loki.
4. Neutrogena - krem do rąk.
5. Lady Speed Stick w żelu i Antidral.
6. Eveline, Slim Extreme 3d Spa - jeszcze nic tak nie działało na moją pupę
7. Krem Nivea Soft.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:40   #17
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
można go kupić w aptece lub w superpharm. Nie jest najtańszy bo kosztuje ok 35zł 150ml. Szampon jest w formie sprayu (takiego jak w dezodorantach). Na początku nie wiedziałam ile psikać i trochę przesadzałam, bo tak na prawde wystarczy kilka małych psików, żeby odświeżyć fryzurę. i najlepiej tylko w tych miejscach, gdzie włosy są przetłuszczone (oszczędność ).
Sposób użycia napisany jest na etykiecie, więc tez nie ma z tym problemu.

Wg mnie, warto go kupić w celu odświeżenia fryzury, sprawienia, aby przetłuszczone włosy stały sie świeże, jak po umyciu. Również po przebywaniu w miejscach, gdzie ktoś palił, gotował coś.
Uważam go za cudo kosmetyczne, bo w 2 minuty mam odswieżoną i nieprzetłuszczoną fryzurę
oj przez ten wizaż to ja nigdy nie wyjdę z dołka finansowego
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:57   #18
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Moje the best:
- puder Loreal True Match, moja druga lepsza skóra
- krem nivea, ten zwykły niebieski, odkąd pamiętam jest w domu
- pomadki nivea i bebe, smaruję nimi usta co pięć minut
- woda toaletowa Green Tea Elizabeth Arden, w każdych ilościach
- płyn do kąpieli Luksja grejfrutowy
- scrub brzoskwiniowo-migdałowy avon
- żel pod oczy ze świetlikiem ziaja, dzięki niemu moje oczy wytrzymują 8h przy komputerze........ reszty grzechów nie pamiętam.........a jak sobie przypomnę to dopiszę
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 21:00   #19
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
oj przez ten wizaż to ja nigdy nie wyjdę z dołka finansowego
Nie martw się, ja też
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 22:07   #20
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Moimi ulubionymi kosmetykami są:
krem oliwkowy lekka formuła Ziaja - na noc na dzień, na podrażnienia, nie zapycha jest extra
mgiełka do włosów rozjaśnionych Dove - ukochana
chcialabym kupić tą Ziaje ale boje sie ze mnie podrażni, jaka masz cere??? bo moja bbbbbbbardzo jest wrazliwa.... chyba tylko nivea jej nie podraznia

a do mgiełki mam pytanie, stosujesz ją na wlosy mokre, suche czy wilgotne?????
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 14:58   #21
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

sztyft korekcyjno-pielęgnacyjny Oriflame, antybakteryjny polubiłam go
Dax cosmetics, krem jabłkowo-gruszkowy, to jest podstawa, nigdy go nie opuszczam
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 18:11   #22
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Lancome -Primordiale Nuit - ciągle do niego wracam po różnych eksperymentach
Paul Sagane - puder matujący - od paru lat jestem wierna
Paul Sagane - Satin Finish Touch - ostatnie odkrycie ale taż chyba na dłużej
Dezodorant w kulce REXONA - chyba jednak najlepszy
Lancome - Bi Facil - stanowczo najlepszy zmywacz do makijażu
Lancome - ten różowy mleczny tonik do suchej cery - nie chce mi się iść do łazienki po nazwę
Clarins - Total Boty Lift - też najlepszy, ze wszystkich testowanych - naprawdę działa
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 23:05   #23
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Nanobasa to koło ratunkowe dla zaczerwienionej suchej skóry, po opalaniu, czy po alergii

ALoe Lips Aloe vera sztyft do ust, lepszy od Tisane, nie trzeba tak często powtarzac aplikacji jak Tisane, usta miękkie, natłuszczone i nawilżone jednocześnie

Garnier czerwony do ciała i rąk, fajnei się wchłania i skóra jest nawilżona

Dove w granatowym pudełeczku odżywka już parę pudełeczek miałam, włosy są ładniejsze, nie puszą się

Avene krem pod oczy kojaco-nawilżający jak narazie najlepszy, ciagle do neigo wracam, po skokach w bok

Oleje: macademia, jojoba- nawilżają, uspokajają, natłuszczają

Biosilk Farouk na końce idealny, włosów oczywista

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2007-03-13 o 23:33
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 06:17   #24
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

niebieski krem z nivea, podklad lekko kryjacy z avonu,sztyft tej samej firmy... to na tyle. reszta zmienia się jak w kalejdoskopie..
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:31   #25
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

physiogel

preparat do demakijazu oczu Galenic O Pur

mgielka do ciala Nuxe

lotion Renew Plus Clarins

tonik zluszczajacy Clinique 2

zapach Ralph Lauren (niebieski)

roze bourjois
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:39   #26
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

1. dermedic hydrain 2
2. iwostin intensywny krem o przedłużonym działaniu
3. krem tonujący ( nie lubię podkładów) lirac albo nuxe
4. na noc night peel lirac albo ystheal+
5. włoski .....Radical....Fekkai odżywki(urosły mi po nich włoski szybko i się zagęściły)
6. róże cliniqua albo chanel - odwieczna słabość
7. balsamy do ciała z biedronki używam tony
8. tusze ...nie znalazłam ideału......a poszukuję może się uda
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:48   #27
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
5. włoski .....Radical....Fekkai odżywki(urosły mi po nich włoski szybko i się zagęściły)
który Radical i który Fekkai?
gdzie kupujesz Fekkai? chyba jest w sephorze? drogie są te kosmetyki?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:58   #28
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Obowiązkowo muszę mieć:

1. szminkę Bebe,
2. płyn do kąpieli i szampon Rossmana z serii Babydream,
3. krem z tejże serii,
4. oliwkę i krem Hipp,
5. Max Factor Creme Puff,
6. krem z wysokim, stabilnym filtrem (w fazie poszukiwań tego idealnego),
7. puder jedwabny Hauschki,
8. żel ze świetlikiem po oczy Flossleku,
9. tusz Masterpiece,
10. okresowo - Eveline serum antycellulit

Jesli chodzi o kolorówkę, to używam rzadko z racji ogromnej nadwrażliwości skóry. Z tego samego powodu nie eksperymentuję z tonami kosmetyków - używam tylko tego, co sprawdzone.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:42   #29
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

jest juz taki watek: Kosmetyk który zużylyście do samego konca: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=124398
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 14:16   #30
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nasze kosmetyki the best, którym jesteśmy wierne od lat, albo myślimy że będzie

Ja mam niewiele kosmetyków na (prawdopodobnie) zawsze: pomadki ochronne Bebe (klasyczna i różowa) i filtry - Avene zdecydowanie powalają konkurencję. W fazie zaawansowanych testów jest balsam Neutrogena, pierwszy którego zużyłam calutkie opakowanie (kupiłam drugie ) i pierwszy którego używam codzienne; żaden inny mnie do tego nie zmobilizował.

Edytowane przez Kulfon
Czas edycji: 2007-03-14 o 14:17 Powód: składnia
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.